Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις On 24/12/2016 at 5:46 ΠΜ, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Απο μενα....αρνητικό το τεστ.

Δεν ερχόμουν σε επαφές γιατι ενδόμυχα σκεφτόμουν μήπως κανω κακο στο σπορακι.... ποσο γελοία νιώθω...................

Μην στεναχωριεσαι κορίτσι μου την έχω πατήσει και εγώ έτσι..... Όλα θα πάνε καλά από την μεγάλη επιθυμία μας την πατάμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Κοριτσια χρονια πολλα και με αισιοδοξία! @Κατερινάκι/only love μηπως ηταν λιγο νωρίς για το τεστ; @Petalouditsa28 ειμαι σίγουρη θα πιάσει η ευχή σου! Κοριτσια εύχομαι σε ολες οτι επιθυμείτε! 

Ηταν κοπελα μου..ηταν νωρίς..τσάμπα αγχώθηκα..ηρθε η σιχαμένη περίοδος..καλα Χριστούγεννα ευχομαι σε όλους με υγεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

@mommy86 εγώ πριν 5 μήνες έκανα τον ετήσιο μου υπέρηχο και παπ..... είχαμε δει χοντρό ενδομητριο και ο γιατρός μου είπε όπου να ναι θα σου ρθει και περίοδος. .. α ωραία λέω να κανονίσω για διακοπές  1 εβδομάδα αργότερα τότε. .... δύο μέρες μετά ανακάλυψα πως ήμουν έγκυος. .. you never know!!!! 

Χρονια πολλα!!!

Ελπιζω να σας.βρισκω ολες καλα απο ολες τις αποψεις..

Απουσία στην περιοδο μου και σημερα..εκτος απο το σπυρακι που εβγαλα (ενα και μοναχικο που λεει και ο ζηκος) εχω πρηστει σα μπαλονι.και στο προσωπο!αυτο που κραταω και ελπιζω ειναι το στήθος που ποναει αλλα οχι ολοκληρο.μονο οι θηλες πονανε(βασικα δε πονουν αλλα με ενοχλουν) και ειναι συνεχεια στην τσιτα!!δε χαλαρωνουν!!!

Βικυ88 το θεμα ειναι οτι η γιατρος μου ειπε στον υπερηχο οτι θα εχω μαλλον και λιγη καθυστέρηση.. Και εχω..αυτο δε με αφηνει να ελπιζω οσο θα ηθελα!!!επισης ειχα κανει 21 μερα κυκλου και προγεστερόνη και ηταν "10".για εγκυμοσυνη ελεγε απο 11 και πανω μεχρι ενα πολυ μεγάλο νουμερο..μακαρι να μου συμβει οτι και στην περιπτωση σου!ολες γι αυτο προσπαθουμε.αν ηταν ανοιχτα μαγαζια σημερα θα αγοραζα ενα τεστακι.... Αν μου ρθει την ημερα που είναι να παω διακοπες..θα συγχιστω παααρα πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα μελλουσες μαμαδουλες!!!!!! 

Θελω τη γνωμη σας για κατι...προχτες ειχα ελαχιστα καφε και χτες ελαχιστα ροζ...σημερα το πρωι ειχα μια σταγονιτσα αιμα.. χτες ειχα πονους περιόδου και λογικα θα αδιαθετησω σημερα.... κοιταξα το ημερολογιο μου και ειδα οτι σημερα ειναι 15 μερες μετα το ροζουλιι που ειχα ειδα ειδα τη 18η ημερα...Οκ για μπεμπέ το ξεχνάμε καθως ειχα αρνητικο τεστ..

Αλλα, πείτε μου, θα μπορούσα να ελπιζω οτι ο κύκλος μου εχει σχεδον στρώσει αν υποθεσουμε οτι 14-16 μερες μετα την ωορρηξια ερχεται η περίοδος??? Τουλαχιστον να χαρω για αυτό...βεβαια μεχρι τωρα ακομα καφε λιγα εχω, η περιοδος κανονικα πουθενά..μακαρι να μου ερθει να τελειώνω...

@Κατερινάκι/only love σε νιώθω..........τι να σου πω και τι να μου πεις........παρε μια αγκαλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ηταν κοπελα μου..ηταν νωρίς..τσάμπα αγχώθηκα..ηρθε η σιχαμένη περίοδος..καλα Χριστούγεννα ευχομαι σε όλους με υγεια..

Αχχχ υπομονή.. μετα την περίοδο Βουρ δυναμικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεταλουδιτσα μου,υπαρχει η περιπτωση να ειναι καποιο ορμονικο μπερδεμα? Οτσν μπορέσεις συμβουλεψου το γιατρο σου.αυτα τα καφε ακομη ελπιζω να ειναι κάτι αλλο.μου φαίνονται πολυ υποπτα..ειδομεν.οπως και να χει ξεκουρασου και απολαυσε την εκδρομη σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Πεταλουδιτσα μου,υπαρχει η περιπτωση να ειναι καποιο ορμονικο μπερδεμα? Οτσν μπορέσεις συμβουλεψου το γιατρο σου.αυτα τα καφε ακομη ελπιζω να ειναι κάτι αλλο.μου φαίνονται πολυ υποπτα..ειδομεν.οπως και να χει ξεκουρασου και απολαυσε την εκδρομη σου! 

Τιποτα ακομα...πεντακάθαρη...αρχιζω και εκνευρίζομαι.......ουφ.............. εσενα σου ήρθε..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλαχιστον εσυ πηγες την εκδρομουλα σου καθαρη! 

Οχι ακομη δε μου ηρθε.τωρα πριν λιγο ειχα μικρες κραμπες χαμηλα που συνηθως τις εχω πριν απο περιοδο και καταλαβαινω οτι θα μου ρθει.εγω να δεις πως εκνευριζομαι!τωρα πια, οποια μερα κ να μου ρθει θα μου χαλασει την εκδρομη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θελω να ευχηθώ καλες γιορτες καλα Χριστούγεννα.... Να γεμίσουν ολες οι αγκαλιτσες με πολλα παιδακια αυτες οι αγιες μερες να φερουν σε ολες οτι ποθειτε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Χρονια πολλα μελλουσες μαμαδουλες!!!!!! 

Θελω τη γνωμη σας για κατι...προχτες ειχα ελαχιστα καφε και χτες ελαχιστα ροζ...σημερα το πρωι ειχα μια σταγονιτσα αιμα.. χτες ειχα πονους περιόδου και λογικα θα αδιαθετησω σημερα.... κοιταξα το ημερολογιο μου και ειδα οτι σημερα ειναι 15 μερες μετα το ροζουλιι που ειχα ειδα ειδα τη 18η ημερα...Οκ για μπεμπέ το ξεχνάμε καθως ειχα αρνητικο τεστ..

Αλλα, πείτε μου, θα μπορούσα να ελπιζω οτι ο κύκλος μου εχει σχεδον στρώσει αν υποθεσουμε οτι 14-16 μερες μετα την ωορρηξια ερχεται η περίοδος??? Τουλαχιστον να χαρω για αυτό...βεβαια μεχρι τωρα ακομα καφε λιγα εχω, η περιοδος κανονικα πουθενά..μακαρι να μου ερθει να τελειώνω...

@Κατερινάκι/only love σε νιώθω..........τι να σου πω και τι να μου πεις........παρε μια αγκαλιά...

Σε ευχαριστω κοριτσάρα μου..αυτες οι αγκαλιές θα μας κρατήσουν δυνατές μαζι με των αντρών μας..μεχρι να γίνει το θαυματακι μας!!!και θα γίνει συντομα!!!

 

τωρα για την περίοδο σου,μην αγχωνεσε..θα στρώσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Αχχχ υπομονή.. μετα την περίοδο Βουρ δυναμικά! 

Ναιιιιι!!σημερα κοριτσια αν και ξενυχτισμενη..παω για τις εξετασουλες μου..προχωράμε με το πλάνο μας κανονικά..και απο σημερα θα ξέρω πιο απο τα δυο θα ξεκινησουμε(με βάση τα αποτελέσματα..) το δεδομένο ειναι πως απο σημερα ξεκινάω serpafar..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά και από εμένα κοριτσάκια μου... Σήμερα 3 μέρες καθυστέρηση αλλά μάλλον φταίνε τα φάρμακα .... Είχα ποναλακια περιόδου αλλά τίποτα τώρα μόνο το στήθος μου έχει φουσκώσει πολύ....Έχω κουραστεί......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ναιιιιι!!σημερα κοριτσια αν και ξενυχτισμενη..παω για τις εξετασουλες μου..προχωράμε με το πλάνο μας κανονικά..και απο σημερα θα ξέρω πιο απο τα δυο θα ξεκινησουμε(με βάση τα αποτελέσματα..) το δεδομένο ειναι πως απο σημερα ξεκινάω serpafar..

Καλή επιτυχία κούκλα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ναιιιιι!!σημερα κοριτσια αν και ξενυχτισμενη..παω για τις εξετασουλες μου..προχωράμε με το πλάνο μας κανονικά..και απο σημερα θα ξέρω πιο απο τα δυο θα ξεκινησουμε(με βάση τα αποτελέσματα..) το δεδομένο ειναι πως απο σημερα ξεκινάω serpafar..

Καλή επιτυχία κοπέλα μου,  αυτό τον μήνα πήρα και εγώ χαπάκια.  (δεν είχα παρενεργειες)  και περιμένω στο τέλος τις χρόνια να δω. 

Αυτό πουε βοήθησε ήταν να κάνω πιο μεγαλα αυγουλακια.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου χρόνια πολλά κιόλας..

Τι μου κάνετε ??

Πεταλουδιτσα μου θέλω να πας να δεις λιγάκι πώς πάει στη γιατρο..  Μήπως είναι μπεμπακι. 

@mammy86 ακόμα γελάω....πουλάκια βλέπω. Χαχαχχαχαχαχχαα. 

Κορίτσια θέλω τι γνώμη σας περιμένω 02.01 αλλά επειδή  θέλω αν είμαι (μακάρι να ήμαστε όλες )  έγκυος να εκανα έκπληξη τον άντρα μου στην αλλαγή του χρόνου,  εάν έκανα τεστ στις 31.12 ?(έχω κάνει την ένεση και έχω διαβάσει στο ίντερνετ ότι δίνει λάθος αποτέλεσμα)  τι γνώμη έχετε ???

Ουφ σας ζάλισα.... Αλλά σας θαυμάζω όλες και σας εκτιμώ πολύ... Σας νιώθω πολύ κοντά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/12/2016 at 1:11 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσια μου γλυκά καλη σας ημέρα..σας ευχομαι καταρχάς απο καρδιάς να περάσετε όμορφα τις γιορτές με καλη παρεα και μπόλικη Αγαπη..να δημιουργήσετε αναμνήσεις για τα επόμενα χρονια..και μην ξεχνάμε όσες δεν εχουμε παιδακια ακομα..πως υπαρχει και το θετικό κομμάτι οως μπορουμε να διασκεδάσουμε και να ξενύχτι σου με χωρις κανενα άγχος..ας ευχαριστηθούμε λοιπον τωρα γιατι του χρονου θα ειμαστε ολες "εγκλωβισμένες" σπίτια μας..με ξενύχτια απο μπεμπεδοκλαματα!!!κατα δεύτερον να σας πω..πως προς μεγαλη μου απογοήτευση αν και το περίμενα εχθές εκανα ενα τεστ και βγηκε αρνητικό..(αυριο κανονικά περιμενω την ακατονόμαστη) με έπρηξε η αδερφή μου όμως απο τη στιγμή που της ειπα το ονειρο και ειπα..ας κανω να δειξει αρνητικό να τελειώνουμε..κατα τα αλλα τα δέκατα συνεχίζονται..(δέκατη ημέρα σημερα)..εχω πρήξιμο και βάρος στο στήθος και το βράδυ σηκώθηκα τρεις φορές να παω τουαλέτα..(κατι που δεν συνηθίζω,και ουτε ειχα πιει τοσα υγρά που α το δικαιολογεί)αυτη η στιγμή νιώθω ενοχλήσεις στην κοιλιά..οποτε άλλον αυριο θα αδιαθετησω οντως..μεχρι την τριτη ειναι ο περιθώριο που εχω(28-30 μερες κύκλο εχω)..οποτε αν δεν έρθει εως την τριτη,που δεν νομιζω,την τεταρτη θα άνω τεστακι παλι..αυτα απο εμενα..να περάσουμε όμορφα ευχομαι..καλες γιορτές!!!

Αχ κοριτσάκι μου γλυκο πιστεύω ότι είναι κάπως νωρίς για να κάνεις το τεστάκι και να σου δείξει..  

Να περιμένεις λιγάκι..  Εύχομαι να μη σου έδειξε γτ ήταν αρκετά νωρίς και να σου δείξει σε λίγο καιρό αυτές τις 2όμορφες γραμμούλες || 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλή επιτυχία κοπέλα μου,  αυτό τον μήνα πήρα και εγώ χαπάκια.  (δεν είχα παρενεργειες)  και περιμένω στο τέλος τις χρόνια να δω. 

Αυτό πουε βοήθησε ήταν να κάνω πιο μεγαλα αυγουλακια.... 

Εγω τελικά,ευτυχως δεν εχω ανεβασμένη Lh..παρολαυτα εχω αυξημένη προλακτινη και πρεπει να παρω αγωγή..επισης θα κανω και κατι ενέσεις..πρεπει να παω στο φαρμακείο του εοπυυ να τις παρω..εχω αγχωθεί λιγάκι..θα μου τις δώσουν άραγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ κοριτσάκι μου γλυκο πιστεύω ότι είναι κάπως νωρίς για να κάνεις το τεστάκι και να σου δείξει..  

Να περιμένεις λιγάκι..  Εύχομαι να μη σου έδειξε γτ ήταν αρκετά νωρίς και να σου δείξει σε λίγο καιρό αυτές τις 2όμορφες γραμμούλες || 

 

Σε ευχαριστω πολυ..τελικά και αδιαθέτησα..και τις εξετάσεις μου εκανα..και serpafar ξεκίνησα..και χαπια για την προλακτινη θα παρω..και ενέσεις θα κανω..και pregnyl μετα..μου είπε ο γιατρός την ένατη ημέρα θα παω για υπέρηχο!!θα το τσακωσουμε το αυγουλακι και θα γίνει σποράκι και μετα μωράκι!!αμεεεεεεε...παμε γερα κοριτσια μου!!ολες για το 2017!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριστω πολυ..τελικά και αδιαθέτησα..και τις εξετάσεις μου εκανα..και serpafar ξεκίνησα..και χαπια για την προλακτινη θα παρω..και ενέσεις θα κανω..και pregnyl μετα..μου είπε ο γιατρός την ένατη ημέρα θα παω για υπέρηχο!!θα το τσακωσουμε το αυγουλακι και θα γίνει σποράκι και μετα μωράκι!!αμεεεεεεε...παμε γερα κοριτσια μου!!ολες για το 2017!!!!!

Οδεύουμε σχεδόν μαζί..  Έλα θα τα καταφέρουμε εγώ είμαι στην 20 μέρα.. Θα κάνει να μια ΑΒΓΟΥΛΑΡΑ σαν και εμένα..και θα έρθει...όλες θα τα καταφέρουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εγω τελικά,ευτυχως δεν εχω ανεβασμένη Lh..παρολαυτα εχω αυξημένη προλακτινη και πρεπει να παρω αγωγή..επισης θα κανω και κατι ενέσεις..πρεπει να παω στο φαρμακείο του εοπυυ να τις παρω..εχω αγχωθεί λιγάκι..θα μου τις δώσουν άραγε?

Γιατί να μη σου τις δώσουν ? Ο γιατρός αφού τις έγραψε.  Αλλιώς θα τις αγοράσεις νομίζω δεν είναι ακριβες. Και καθόλου αγχος θυμάσαι τι είχε πει η mommy86? Με τους γείτονές ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Οδεύουμε σχεδόν μαζί..  Έλα θα τα καταφέρουμε εγώ είμαι στην 20 μέρα.. Θα κάνει να μια ΑΒΓΟΥΛΑΡΑ σαν και εμένα..και θα έρθει...όλες θα τα καταφέρουμε... 

Με το καλο για ολες μας..μαζι χέρι χέρι κοριτσια θα τα καταφέρουμε!!ειναι σίγουρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Γιατί να μη σου τις δώσουν ? Ο γιατρός αφού τις έγραψε.  Αλλιώς θα τις αγοράσεις νομίζω δεν είναι ακριβες. Και καθόλου αγχος θυμάσαι τι είχε πει η mommy86? Με τους γείτονές ??

Επειδη απο αλλη κατασταση τελειως,ξέρω πως θελουν συνταγή απο γιατρό του δημοσίου..τωρα δεν ξέρω αν παίζει ρόλο για την συγκεκρμενη πάθηση,η αν ειναι πολιτική τους γενικα..αυριο θα δειξει..λιανική τιμη γραφει 56€ και κατι ψιλά..ενταξει δεν ειναι και απαγορευτικό το ποσο αλλα δεν ειναι και 5€..θα υπαρξει θέμα μονάχα αν χρειαστεί να τις επαναλάβω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Επειδη απο αλλη κατασταση τελειως,ξέρω πως θελουν συνταγή απο γιατρό του δημοσίου..τωρα δεν ξέρω αν παίζει ρόλο για την συγκεκρμενη πάθηση,η αν ειναι πολιτική τους γενικα..αυριο θα δειξει..λιανική τιμη γραφει 56€ και κατι ψιλά..ενταξει δεν ειναι και απαγορευτικό το ποσο αλλα δεν ειναι και 5€..θα υπαρξει θέμα μονάχα αν χρειαστεί να τις επαναλάβω..

Χμ κατάλαβα... Να δεις αύριο αν σου τις δώσουν αλλιώς ίσως κάποια κοπέλα να τις έχει κ να σου τις δώσει (δες αύριο  αλλιώς γράψε εδώ σε ξεχωριστό θέμα μήπως έχει κάποια κοπέλα)..  Να πας σε δημόσιο γιατρό να σου τις γράψει ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...