Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η vasilikoula 24 είπε:

Δεν ξέρω κορίτσια μου. Πραγματικά έχω μπερδευτεί πολύ. Θα περιμένω να μιλήσω ξανά με τον γιατρό την Τρίτη. 

Diwni μου τις ενέσεις που πρότεινε ο γιατρός. Δεν μου ανέφερε τίποτα για χάπια. Δεν ξέρω γιατί. Δεν έχουμε κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα. Μόνο η τιμή της FSH  μου είπε ότι δεν του αρέσει και πάρα πολύ.... Είναι τα 37 μου χρόνια βλέπετε που δεν μπορώ να τα κρύψω

 

 

Μην ανυσηχεις..ολα θα γινουν..ποσο FSH εχεις?και γω τι να πω που απο τα 28 εχω 10 και ανεβαίνει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

μακαρι να ειναι τα δεκατα σημαδι...αλλα προσπαθησε να εισαι οσο γινεται πιο προσγειωμενη για να μην την πατησεις και στεναχωρεθεις μετα πολυ τετοιες μερες...δυστιχως αυτα τα δεκατα δεν ειναι παντα συμπτωμα..

ειναι ομως θετικο οτι εχεις και αλλα συμπτωματα και κυριως συχνοουρια που το ακουω πολυ τελευταια! σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μ  να δεις ενα θετικο τεστ!!

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου..μωρε δεν το χα στο μυαλό μου..ο γιατρός με ξεσήκωσε που μου είπε οτι ειναι θετικό το να εχεις δέκατα..και βλέποντας στήθος να πρήζετε αλλα η κοιλιά μου οχι..και με την συχνουρία...κατι με πιανει..νιώθω κατι..αλλα δεν ξέρω..ισως και να ειναι η προσδοκία που μου το δημιουργεί αυτο το συναίσθημα..πάντως ακομη και να μην τα καταφέραμε τωρα..ειμαι σίγουρη πως συντομα θα έρθει..οπως και σε ολα τα κοριτσια που το ζητούν αυτο το θαύμα στη ζωη τους οπως εγω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η vasilikoula 24 είπε:

Μακάρι να μη σου έρθει περίοδος  και τα χάπια και οι ενέσεις να πάνε από εκεί που ήρθαν. Στο εύχομαι πραγματικά από τα βάθη της καρδιάς μου. 

Σε ευχαριστω γλυκια μου..καλες γιορτές να εχουμε ολοι,με υγεια..και συντομα να ζήσουμε αυτήν την ευτυχία..να δημιουργήσουμε τα μωράκια μας..και να τα φέρουμε στον κόσμο μας..γερά και τυχερά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο μενα....αρνητικό το τεστ.

Δεν ερχόμουν σε επαφές γιατι ενδόμυχα σκεφτόμουν μήπως κανω κακο στο σπορακι.... ποσο γελοία νιώθω...................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Απο μενα....αρνητικό το τεστ.

Δεν ερχόμουν σε επαφές γιατι ενδόμυχα σκεφτόμουν μήπως κανω κακο στο σπορακι.... ποσο γελοία νιώθω...................

Γλυκιά μου μην νιώθεις καθολου γελοία σε παρακαλώ.. νιώθω την απογοήτευση σου αλλα μην τα βάζεις με τον εαυτο σου.. μην χαλάς τις γιορτές.. πέρνα όμορφα στην εκδρομή σου, ηρέμησε καο ασε τον κύκλο σου να φτιάξει.. ολα θα γίνουν., Μετα απο μια βιοχημική προφανώς υπάρχει διαταραγμένος κύκλος.. και εγω περιμενω απο την Τετάρτη περίοδο και τιποτα., Ειμαι πρησμένη εχω τα συμπτώματα και δεν λεει να ερθει.. θέλει λιγο χρονο ο οργανισμός μας για να επανέλθει. Μην νιώθεις άσχημα που πίστευες πως ήσουνα έγκυος. Ειναι πολυ φυσιολογικό να το αναρωτιέσαι οταν δεν σου ερχεται περίοδος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

petalouditsa μ δεν πειράζει...θα συνεχίσουμε δυναμικά από το νέο έτος! Περασε καλά με τον άντρα σου το ΣΚ, προσπάθησε να ξεχαστείς και με τις γιορτές....και τον Γενάρη του 17 θα μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα! Και όσο για το γελοία...θα σου πω μόνο πως τα βλέπεις τελείως λάθος! Εγώ θα σε χαρακτήριζα υπεύθυνη, προσεκτική και προστατευτική...οπότε θα έπρεπε να σκεφτείς τα πράγματα κι απ την άλλη και νιώσεις περήφανη.

Νέα μου: αδιαθέτησα χθες το βράδυ! Το ψιλοπερίμενα...μετά την γαστρεντερίτιδα που πέρασα! Το μόνο περίεργο είναι ότι δεν θυμάμαι να ξαναέχω αδιαθετήσει βραδινές ώρες... 

Καλά Χριστούγεννα εύχομαι σε όλα τα κορίτσια, με υγεία και του χρόνου όλες με ένα υγιεστατο μωράκι στην αγκαλιά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Απο μενα....αρνητικό το τεστ.

Δεν ερχόμουν σε επαφές γιατι ενδόμυχα σκεφτόμουν μήπως κανω κακο στο σπορακι.... ποσο γελοία νιώθω...................

Μην στενάχωριεσαι καλη μου..ολες το εχουμε κανει αυτο..ειπαμε..καθε τελος..μια αρχή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sas euxaristw glukes mou....sas euxaristw polu.... pleon apla parakalaw na adiathetisw na teleiwnoume!! Tha kanw anakoxi me ti periodo autes tis meres kai tha ti parakalesw na me episkeuthei!! 

Desmi ti na sou pw kai sena katalabainw pws tha niwtheis...aaaa sto kalo pia...

Kai pali sas euxaristw!! 

Deite kai ligo xionaki na xamogelasete...

IMG_20161224_115556.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Sas euxaristw glukes mou....sas euxaristw polu.... pleon apla parakalaw na adiathetisw na teleiwnoume!! Tha kanw anakoxi me ti periodo autes tis meres kai tha ti parakalesw na me episkeuthei!! 

Desmi ti na sou pw kai sena katalabainw pws tha niwtheis...aaaa sto kalo pia...

Kai pali sas euxaristw!! 

Deite kai ligo xionaki na xamogelasete...

IMG_20161224_115556.jpg

Να σαι καλα γλυκια μου..να περάσετε υπεροχα!!!σου στέλνω ολη μου την θετική ενέργεια και τις θερμότερες ευχές μου να σου έρθουν ολα,οπως ακριβως τα ονειρευεσε και μαλιστα συντομα!!!καλες γιορτές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μ καλα χριστουγεννα σε ολες σας!!!!! ευχομαι ΥΓΕΙΑ πανω απο ολα γτ χωρις αυτην τπτ δεν γινεται και μετα το πολυποθητο ονειρο μας!!!! :) να ειστε ολες καλα!! να περασετε ομορφα μαζι με τις οικογενειες σας!! ευχομαι αγαπη τυχη και ευτυχια για ολες!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΛΛΑΑΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεταλουδιτσα μου γλυκια.... Εγώ πιστεύω ακράδαντα ότι θα γίνεις μανούλα πολύ σύντομα..  Αυτό που θέλω μόνο να σε συμβουλεψω είναι να αποβάλεις το αγχος σου (τα λέω στη νύφη για να τα ακούσει η πεθερά -και εγώ έτσι είμαι και κάθε φορά με μαλώνει η γυναικολόγος)  

Ξέρω πόσο δύσκολο είναι.. Όλες μας εδώ μέσα ξέρουμε από αυτό το άψυχο πράγμα να βασιζόμαστε και μια γραμμή να περιμένουμε να μας δείξει.  

Την τελευταία φορά που ήμουν στη γυναικολόγο ήρθε κ ο άντρας μου μέσα για να μιλήσουμε και της είπε πόσο αγχώνομαι και στεναχωριεμαι 

Αυτό που απάντησε ήταν ότι το Άγχος δεν βοηθάει καθόλου μα καθόλου και ότι η επιστήμη έχει προχωρήσει οποία γυναίκα έχει μήτρα μπορεί να μείνει έγκυος αργά ή γρήγορα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η miniatoura87 είπε:

κοριτσια μ καλα χριστουγεννα σε ολες σας!!!!! ευχομαι ΥΓΕΙΑ πανω απο ολα γτ χωρις αυτην τπτ δεν γινεται και μετα το πολυποθητο ονειρο μας!!!! :) να ειστε ολες καλα!! να περασετε ομορφα μαζι με τις οικογενειες σας!! ευχομαι αγαπη τυχη και ευτυχια για ολες!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΛΛΑΑΑ!!

Καλά Χριστούγεννα σε όλες μας...το καινούριο έτος να μας φέρει πολλές πολλές λιγουρες.. Μεγάλη κοιλίτσα.. Κλωτσιές στην κοιλίτσα...  κτλ κτλ..  

 

 

Κορίτσια μα σας πω και το δικό μου όνειρο ?? Θα γελάσετε αλλά εγώ συνήθως ήρεμα όνειρα βλέπω (σε αντίθεση με τον άντρα μου) 

Εγώ είχα βρει λέει ένα μικρό πουλάκι πολύ όμορφο,και το έσωσα, από τότε καθόταν στον ώμο μου και έφευγε μόνο όταν με πλησίαζαν άλλοι άνθρωποι και τους φοβόταν κ όταν το έλεγα έλα φεύγουμε ερχόταν ξανά στον ώμο μου. Πραγματικά με αγαπούσε πολύ κ εγώ.  μόνο σε εμένα ένιωθε ασφάλεια. 

Αφού ξύπνησα και το φώναζα έλεγα που είσαι έλα..(και εδώ ο άντρας μου αναρωτιέται εάν έπαθα κάτι :-)) ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλά Χριστούγεννα σε όλες μας...το καινούριο έτος να μας φέρει πολλές πολλές λιγουρες.. Μεγάλη κοιλίτσα.. Κλωτσιές στην κοιλίτσα...  κτλ κτλ..  

 

 

Κορίτσια μα σας πω και το δικό μου όνειρο ?? Θα γελάσετε αλλά εγώ συνήθως ήρεμα όνειρα βλέπω (σε αντίθεση με τον άντρα μου) 

Εγώ είχα βρει λέει ένα μικρό πουλάκι πολύ όμορφο,και το έσωσα, από τότε καθόταν στον ώμο μου και έφευγε μόνο όταν με πλησίαζαν άλλοι άνθρωποι και τους φοβόταν κ όταν το έλεγα έλα φεύγουμε ερχόταν ξανά στον ώμο μου. Πραγματικά με αγαπούσε πολύ κ εγώ.  μόνο σε εμένα ένιωθε ασφάλεια. 

Αφού ξύπνησα και το φώναζα έλεγα που είσαι έλα..(και εδώ ο άντρας μου αναρωτιέται εάν έπαθα κάτι :-)) ? 

Αχχχχχ..πολυ τρυφερό το ονειρο σου..και εμενα μου ακούγεται προφητικό..ευχομαι συντομα αυτο το πουλάκι να ειναι η ψυχούλα που θα εχεις στην κοιλιτσα σου..καλα Χριστούγεννα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γλυκά καλη σας ημέρα..σας ευχομαι καταρχάς απο καρδιάς να περάσετε όμορφα τις γιορτές με καλη παρεα και μπόλικη Αγαπη..να δημιουργήσετε αναμνήσεις για τα επόμενα χρονια..και μην ξεχνάμε όσες δεν εχουμε παιδακια ακομα..πως υπαρχει και το θετικό κομμάτι οως μπορουμε να διασκεδάσουμε και να ξενύχτι σου με χωρις κανενα άγχος..ας ευχαριστηθούμε λοιπον τωρα γιατι του χρονου θα ειμαστε ολες "εγκλωβισμένες" σπίτια μας..με ξενύχτια απο μπεμπεδοκλαματα!!!κατα δεύτερον να σας πω..πως προς μεγαλη μου απογοήτευση αν και το περίμενα εχθές εκανα ενα τεστ και βγηκε αρνητικό..(αυριο κανονικά περιμενω την ακατονόμαστη) με έπρηξε η αδερφή μου όμως απο τη στιγμή που της ειπα το ονειρο και ειπα..ας κανω να δειξει αρνητικό να τελειώνουμε..κατα τα αλλα τα δέκατα συνεχίζονται..(δέκατη ημέρα σημερα)..εχω πρήξιμο και βάρος στο στήθος και το βράδυ σηκώθηκα τρεις φορές να παω τουαλέτα..(κατι που δεν συνηθίζω,και ουτε ειχα πιει τοσα υγρά που α το δικαιολογεί)αυτη η στιγμή νιώθω ενοχλήσεις στην κοιλιά..οποτε άλλον αυριο θα αδιαθετησω οντως..μεχρι την τριτη ειναι ο περιθώριο που εχω(28-30 μερες κύκλο εχω)..οποτε αν δεν έρθει εως την τριτη,που δεν νομιζω,την τεταρτη θα άνω τεστακι παλι..αυτα απο εμενα..να περάσουμε όμορφα ευχομαι..καλες γιορτές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσια μου γλυκά καλη σας ημέρα..σας ευχομαι καταρχάς απο καρδιάς να περάσετε όμορφα τις γιορτές με καλη παρεα και μπόλικη Αγαπη..να δημιουργήσετε αναμνήσεις για τα επόμενα χρονια..και μην ξεχνάμε όσες δεν εχουμε παιδακια ακομα..πως υπαρχει και το θετικό κομμάτι οως μπορουμε να διασκεδάσουμε και να ξενύχτι σου με χωρις κανενα άγχος..ας ευχαριστηθούμε λοιπον τωρα γιατι του χρονου θα ειμαστε ολες "εγκλωβισμένες" σπίτια μας..με ξενύχτια απο μπεμπεδοκλαματα!!!κατα δεύτερον να σας πω..πως προς μεγαλη μου απογοήτευση αν και το περίμενα εχθές εκανα ενα τεστ και βγηκε αρνητικό..(αυριο κανονικά περιμενω την ακατονόμαστη) με έπρηξε η αδερφή μου όμως απο τη στιγμή που της ειπα το ονειρο και ειπα..ας κανω να δειξει αρνητικό να τελειώνουμε..κατα τα αλλα τα δέκατα συνεχίζονται..(δέκατη ημέρα σημερα)..εχω πρήξιμο και βάρος στο στήθος και το βράδυ σηκώθηκα τρεις φορές να παω τουαλέτα..(κατι που δεν συνηθίζω,και ουτε ειχα πιει τοσα υγρά που α το δικαιολογεί)αυτη η στιγμή νιώθω ενοχλήσεις στην κοιλιά..οποτε άλλον αυριο θα αδιαθετησω οντως..μεχρι την τριτη ειναι ο περιθώριο που εχω(28-30 μερες κύκλο εχω)..οποτε αν δεν έρθει εως την τριτη,που δεν νομιζω,την τεταρτη θα άνω τεστακι παλι..αυτα απο εμενα..να περάσουμε όμορφα ευχομαι..καλες γιορτές!!!

Αχ κοριτσάκι μου γλυκο πιστεύω ότι είναι κάπως νωρίς για να κάνεις το τεστάκι και να σου δείξει..  

Να περιμένεις λιγάκι..  Εύχομαι να μη σου έδειξε γτ ήταν αρκετά νωρίς και να σου δείξει σε λίγο καιρό αυτές τις 2όμορφες γραμμούλες || 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ κοριτσάκι μου γλυκο πιστεύω ότι είναι κάπως νωρίς για να κάνεις το τεστάκι και να σου δείξει..  

Να περιμένεις λιγάκι..  Εύχομαι να μη σου έδειξε γτ ήταν αρκετά νωρίς και να σου δείξει σε λίγο καιρό αυτές τις 2όμορφες γραμμούλες || 

 

Σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου..απο το στόμα σου και του Αη Βασίλη το αυτί..αχαχχαχαχ..μεχρι τοτε θα πρεπει να χει δειξει γίαυτο το λεω..ψυχολογικά προετοιμάζομαι για αυριανή αδειαθεσια,μπας και δεν το παρω πολυ βαριά..Μακαρι ολες μας να εχουμε καλα νεα συντομα!!και φουσκωμένες κοιλίτσες που θα μας γεμίσουν ευτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Κοριτσια μου γλυκα καλησπέρα και απο μενα.

Πεταλουδιτσα μου, σε παρακαλω μη ξανακουσω τετοιο χαρακτηρισμο!!θα σε τσουρομαδησω!!εσυ έκανες αυτο που επρεπε και με το παραπανω.σε καταλαβαινω απολυτα γιατι οπως εχω ξαναπει ειχα κ γω καθυστέρηση 7 και 12 μερες..και οταν με πηραν απο το μικροβιολογικο καιμου ειπαν μηδεν ενιωθα ηλιθια.αντε να φυγει το χαζο 2016..περνα τελεια, ξεκουρασου και διασκεδασε το!! 

Παρασκευαιδου..πουλακια βλεπεις και στον υπνο σου ε???και μετα μας λες ηρεμα ονειρα!!!χαχαχχαχα

Πισω στα δικα μου.ακομη δε μου ηρθε και δεν εχω κανενα συμπτωμα περιοδου εκτος απο ενα σπυρακι..θα μου τα χαλασει τς σχέδια για την αλλη βδομαδα το βλεπω!!εκτος και επιτέλους ενιωσε ανεπιθύμητη και δρ ξαναρθει για κανενα 9 μηνο!οπωε και να χει συνεχιζουμε το προγραμμα μας.

Εύχομαι σε ολες καλα χριστουγεννα, να περασετε ομορφα με συγγενείς φίλους, φατε, πιειτε, καπνιστε οσο αντεχετε!!!δε ξέρουμε να θα ξαναχουμε την ευκαιρία σύντομα!! (μπορει να κανουμε εμμετους και να μας απαγορευσει ο γιατρος το καπνισμα!)φιλιά γλυκα με κουραμπιεδοσκονη σε ολες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε όλες τις μελλοντικές μανούλες εύχομαι Καλά Χριστούγεννα Καλές Γιορτες με ΥΓΕΊΑ πάνω από όλα  και πολύ αγάπη και ζουζουνιες με τους αντρουληδες σας....

ΤΟ 2017 ΝΑ ΑΡΧΊΣΟΥΝ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΝ ΣΕ ΌΛΕΣ ΣΑΣ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΙΓΆ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΜΕΤΆ ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΆ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ  ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗΣ:)

Κάθε βραδυ να ονειρεύεστε το μωρακι σας πώς το φαντάζεστε να είναι και αν και μοιαζει ακατόρθωτο λιγο αλλά έτσι πρέπει να

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΌΛΕΣ ΘΑ ΓΊΝΕΤΕ ΜΑΝΟΎΛΕΣ ΜΙΑ ΜΈΡΑ.  ΣΆΣ ΦΙΛΏ. ..ΣΆΣ ΣΤΈΛΝΩ ΈΝΑ ΤΣΟΥΒΆΛΙ ΜΑΜΑΔΟΣΚΟΝΗ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ηθελα να σας πω...Πριν απο λιγο στη Πλατεια στο Καρπενήσι ειχαν τη "νυχτα των ευχων"....

Μαζευτηκε πολυς κοσμος και πετάξαμε ολοι τα ιπταμενα φαναρακια στον ουρανο κανοντας ο καθενας μια ευχη...ηταν πολυ όμορφα...

Και, φυσικά, ξέρετε τι ευχουλα καναμε με τον αντρα μου καθως πετούσαμε το δικό μας φαναράκι.....επέλεξα και ροζ να παρω!! ????

Καλα Χριστούγεννα κοριτσακια μου... ας μη ξανα δουμε ποτε πια αυτα τα σιχαμενα αρνητικά τεστ!! Μονο θετικά!!! 

IMG_20161224_195832.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sofilia είπε:

Σε όλες τις μελλοντικές μανούλες εύχομαι Καλά Χριστούγεννα Καλές Γιορτες με ΥΓΕΊΑ πάνω από όλα  και πολύ αγάπη και ζουζουνιες με τους αντρουληδες σας....

ΤΟ 2017 ΝΑ ΑΡΧΊΣΟΥΝ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΝ ΣΕ ΌΛΕΣ ΣΑΣ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΙΓΆ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΜΕΤΆ ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΆ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ  ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗΣ:)

Κάθε βραδυ να ονειρεύεστε το μωρακι σας πώς το φαντάζεστε να είναι και αν και μοιαζει ακατόρθωτο λιγο αλλά έτσι πρέπει να

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΌΛΕΣ ΘΑ ΓΊΝΕΤΕ ΜΑΝΟΎΛΕΣ ΜΙΑ ΜΈΡΑ.  ΣΆΣ ΦΙΛΏ. ..ΣΆΣ ΣΤΈΛΝΩ ΈΝΑ ΤΣΟΥΒΆΛΙ ΜΑΜΑΔΟΣΚΟΝΗ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ.

σε ευχαριστουμε πολυ κοπελα μου!! απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!! μας δινεις δυναμη!!! <3 <3 καλα χριστουγεννα!! να χαιρεσαι και συ το παιδακι σου!! υγεια και ευτυχια ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κοριτσια μου ηθελα να σας πω...Πριν απο λιγο στη Πλατεια στο Καρπενήσι ειχαν τη "νυχτα των ευχων"....

Μαζευτηκε πολυς κοσμος και πετάξαμε ολοι τα ιπταμενα φαναρακια στον ουρανο κανοντας ο καθενας μια ευχη...ηταν πολυ όμορφα...

Και, φυσικά, ξέρετε τι ευχουλα καναμε με τον αντρα μου καθως πετούσαμε το δικό μας φαναράκι.....επέλεξα και ροζ να παρω!! ????

Καλα Χριστούγεννα κοριτσακια μου... ας μη ξανα δουμε ποτε πια αυτα τα σιχαμενα αρνητικά τεστ!! Μονο θετικά!!! 

IMG_20161224_195832.jpg

αχ ποσο μαρεσει αυτο το εθιμο!! φαινεται τελεια!!τπτ δεν ειναι τυχαιο!!! καλα χριστουγεννα πεταλουδιτσα μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/12/2016 at 3:36 ΜΜ, ο/η mommy86 είπε:

Καλε, λιγο ελειψα και βλεπω πολλες μελουσες μαμαδες!!!κοριτσια μου σας το ευχομαι.για το ονειρο που αναφερθηκε.. Ανατριχιασα!πιστεύω στς ονειρα!εύχομαι καλα αποτελεσματα σε ολες μας!και "βαρατε"....βιολιτζηδες στις υπολοιπες που πρεπει να βαρεσουν...το ντεφι!!!ργω σημερα αναμενω περιοδο αλλα δε θα ερθει οπως το βλεπω.βεβαια δε μπορω να το χαρω γιατι η γυναικλογος που με εξετασει αντιπροχθες μου ειπε πως ια εχω μια μικρη καθυστερηση.το ειδε δλδ.οποτε αυτη τη φορα η καθυστερηση μονο τα σχεδια μου χαλάει γιατι εχω κανονισει να φυγω 29-30 και αν έχω καθυστέρηση τωρα θα εχω περιοδο τοτε...γκρρρρρρ!βεβαια σαν τρελγ κ γω κάνω σεναρια..κατουραω ολη μερα(απο τον καφε) πειναω ολη μερα(τα προεορτια της περιοδου) και το μονο που θυμαμαι απο την επισκεψη ατη γιατρο ηταν που μου ειπε οτι ειναι παχυ το ενδομητριο(αλλα δεν ειδε κανενα σημδι που μπορει να υπονοει εγκυμοσυνη)...αλλα εγω σα χαζο ακομη ελπιζω!!!ε ρε βουρδουλα που χρειαζομαι

@mommy86 μου, η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!! Μακάρι να εισαι.. εγω τωρα θα ξεκινήσω προσπάθειες κ να παίζω τυφλόμυγα.. μπάς κ μου κάτσει... αν κ ακομη δεν εχω κανένα σημάδι ωορρηξίας κ αγχώνομαι επειδή τον προηγούμενο κύκλο πηρα τις ενέσεις μήπως αυτός ειναι ανωρρηκτικος.. ηρεμία κ θα το αφήσω στο χαλαρό... μήπως γίνει κ το θαύμα των Χριστουγέννων!!! Καλα Χριστούγεννα σε οοοολα τα κορίτσια κ σύντομα μανούλες ολες μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Joy1988 είπε:

@mommy86 μου, η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!! Μακάρι να εισαι.. εγω τωρα θα ξεκινήσω προσπάθειες κ να παίζω τυφλόμυγα.. μπάς κ μου κάτσει... αν κ ακομη δεν εχω κανένα σημάδι ωορρηξίας κ αγχώνομαι επειδή τον προηγούμενο κύκλο πηρα τις ενέσεις μήπως αυτός ειναι ανωρρηκτικος.. ηρεμία κ θα το αφήσω στο χαλαρό... μήπως γίνει κ το θαύμα των Χριστουγέννων!!! Καλα Χριστούγεννα σε οοοολα τα κορίτσια κ σύντομα μανούλες ολες μας!! 

@mommy86 εγώ πριν 5 μήνες έκανα τον ετήσιο μου υπέρηχο και παπ..... είχαμε δει χοντρό ενδομητριο και ο γιατρός μου είπε όπου να ναι θα σου ρθει και περίοδος. .. α ωραία λέω να κανονίσω για διακοπές  1 εβδομάδα αργότερα τότε. .... δύο μέρες μετά ανακάλυψα πως ήμουν έγκυος. .. you never know!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χρονια πολλα και με αισιοδοξία! @Κατερινάκι/only love μηπως ηταν λιγο νωρίς για το τεστ; @Petalouditsa28 ειμαι σίγουρη θα πιάσει η ευχή σου! Κοριτσια εύχομαι σε ολες οτι επιθυμείτε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...