Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Angie84 είπε:

Καλημερα κοριτσια.ειμαι στην 26μερα με κυκλο 24-27 μερες. Εδω κ 4 μερες περιπου περα απο τα κλασσικα πονους περιοδου,πονο στο στηθος κτλ,δε μπορω να φαω τπτ.μια φορα εκανα εμετο κ τωρα πια τρωω ελαχιστα πραγματα κ κυριως ψωμι.Η θερμοκρασια μου το πρωι ειναι μεχρι κ σημερα 36.8. οκ υπαρχει το ενδεχομενο εγκυμοσυνης αλλα τα συμπτωματα δεν ειναι σταθερα...μια στο στηθος μου ποναω υπερβολικα,μια ελαχιστα.μια εχω πονους περιοδου,μια οχι...η πιο σταθερη ειναι η αναγουλα που κ αυτη καποιες φορες ηρεμει κ πειναω.προχθες το απογευμα ημουν μια χαρα κ εφαγα κανονικα κ αρκετα!(σουπα βεβαια..)ειναι νορμαλ αυτο το περα δωθε συμπτωματων?

Επειδή πραγματικά τα συμπτώματα μπορει να μας τρελάνουν...Εγώ το μονο που θα σου πω ειναι το εξης:

Σου ευχομαι μια θετικη χοριακη και ενα φασολακι στη κοιλιτσα σου!!! Ενημερωσε μας για τα νεότερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Angie84 είπε:

Α οκ καταλαβα... ;-) σ ευχαριστω πολυ πολυ..

Και εγώ θα συμφωνήσω με την πεταλουδιτσα..  Καλύτερα να κάνεις μια χωριάκη και να  σαι σίγουρη.  αλλιως περίμενε μια δυο μερούλες κ κάνε ένα τεστάκι.. 

Σου εύχομαι σύντομα με ένα ευχαριστώ νέο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Angie84 είπε:

Ναι θα παω αυριο κοριτσια γτ κουραστηκα απ ολο αυτο..ευχαριστω πολυ πολυ!

Perimenoume nea!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!καλη μας εβδομαδα!ευχομαι να εχουμε μια βδομαδα με ωραια νεα!

Angie.καλωσηρθες!!περιμένουμε τα ομορφα νεα σου για να ξεκινησει τελεια η εβδομάδα μας.ενημερωσε μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα αγαπημενες μου προσεχως ζουζουνομανες!!! ??????

@mommy86 τι τραγουδι να πουμε σημερα???...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλημερα και απο μενα αγαπημενες μου προσεχως ζουζουνομανες!!! ??????

@mommy86 τι τραγουδι να πουμε σημερα???...

Kαλημερα κορίτσια και καλή εβδομάδα!!!!!!!!!!

Αισιοδοξία και όλα θα πάνε καλά....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλημερα και απο μενα αγαπημενες μου προσεχως ζουζουνομανες!!! ??????

@mommy86 τι τραγουδι να πουμε σημερα???...

Τι λες για το...all i want for christmas is you????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Τι λες για το...all i want for christmas is you????

Αααα ναι!! Ενα σπορακι τυλιγμενο σε δωρακι!!! Ναι ναι συμφωνω...

1,2,3 και.......
I just want you for my own
More than you could ever know
Make my wish come true
All I want for Christmas is you, yeah.!! ????????????????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αααα ναι!! Ενα σπορακι τυλιγμενο σε δωρακι!!! Ναι ναι συμφωνω...

1,2,3 και.......
I just want you for my own
More than you could ever know
Make my wish come true
All I want for Christmas is you, yeah.!! ????????????????

 

χαχαχαχαχα!!!!!!!! Και ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου!!!!!! Ναι ναι αυτο ειναι οτι πρέπει! Το αφιερωνω κι εγω στο πιο γλυκό μωρακι! (μαμα Κουκουβάγια από τωρα :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/11/2016 at 2:29 ΜΜ, ο/η Lovely είπε:

Γεια σας και απ εμενα!!η απαντηση στον τιτλο Πολλεςςςς!!!!δυστυχως!!!

Εγω κοριτσια εχω κανει 2 αποτυχημενες σπερματεχυνσεις εχω αλλαξει 5 γιατρους και καλα τους καλους αυτους που βγαινουν στην τηλεοραση αλλα ολοι τους κοιτανε τα money!!δυστυχως!!δεν μου ειπε κανεις οτι πρεπει να κατεβει ο θυροειδης γ να μπορεσουμε πιο ανετα ν πιασουμε το μψρακι μας!!τελος παντων ο θυροειδης κατεβηκε και προσπαθουμε μονοι μας με τον αντρουλη μ !με μο η βοηθεια την στηριξη της γιατρου μας και χαπιων βεβαιως βεβαιως γ να κανω περισοτερα αβγουλακια!!!

Αυτα τα νεα μου!

????????

Καλησπερα!!ειμαι νεα στην παρεα,ειμαστε σε φάση προσπάθειας με τον σύζυγο..τι εννοείς να κατέβει ο θυρεοειδής?ποσο δλδ σου ειπαν οτι πρεπει να ειναι..εγω πίνω χρονια χάπι (Τ4 των 75mg και ειμαι σταθερά γύρω στο 1,30 tsh..εσυ τι τιμες ειχες?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλησπερα!!ειμαι νεα στην παρεα,ειμαστε σε φάση προσπάθειας με τον σύζυγο..τι εννοείς να κατέβει ο θυρεοειδής?ποσο δλδ σου ειπαν οτι πρεπει να ειναι..εγω πίνω χρονια χάπι (Τ4 των 75mg και ειμαι σταθερά γύρω στο 1,30 tsh..εσυ τι τιμες ειχες?

 

Καλησπέρα!

Καλως ήρθες στην παρέα μας!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλησπέρα!

Καλως ήρθες στην παρέα μας!!!!! :)

Καλως σας βρηκα κοριτσια..τελικά μεγαλη σπαζοκεφαλιά το να μείνεις έγκυος..καλα κουράγια σε ολες μας!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλως σας βρηκα κοριτσια..τελικά μεγαλη σπαζοκεφαλιά το να μείνεις έγκυος..καλα κουράγια σε ολες μας!!!

 

Ασ΄τα!!!!! Λαχείο πιστευω είναι, ειδικα αν εχει ενας απο τους δυο κάποιο θεματακι...

Δε πειράζει... είναι όπως το τσιφτετελι... τα ωραια κορμιά βασανίζονται... χαχαχαχα!!!!

Πόσο χρονών είσαι? Προσπαθείτε καιρό?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/11/2016 at 5:48 ΜΜ, ο/η elena90 είπε:

10 μηνες προσπαθουμε...πως να αποβαλλω τ αγχοσ??πως??ειναι το μονο π θελω στην ζωη μ δν με νοιαζει τπτ αλλο.θα το παλεψω θα0συνελθω ισως ειναι μια φαση.

Γεια σου κοπελα μου..ειμαι νεα στην παρεα..ειδα αυτο που έγραψες πιο πάνω οτι ειχες το ανεξήγητο συναίσθημα οτι δεν θα καταφέρεις να κανεις παιδί..το χω βιώσει..ο βαθύτερος φόβος μας ειναι γλυκια μου..απλα φόβος και δεν πρεπει να τον αφήσουμε να μας πρήξει.."Να κοιτάς εκει που θες να πάς..Αλλιως θα πας εκει που κοιτάς.." σπουδαία φράση..επεξεργασου την και υιοθέτησε την..θελεις μια εγκυμοσυνη..εκει εστίασε απλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες!!! Με τρελλα και κορδελα ολα γινονται!!!peacock εχω ψοφησει!βασανιστειτεεεεεεε!!χαχαχαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Καλως μας ηρθες!!! Με τρελλα και κορδελα ολα γινονται!!!peacock εχω ψοφησει!βασανιστειτεεεεεεε!!χαχαχαχαχαα

Βλέπω @mommy86 κάτι ξερεις κι εσύ από Πανταζή... χαχαχαχα!!!! Ε αφου εχουμε κορμί φιδίσιο... εμείς φταίμε???

Αληθεια κορίτσια από τυφλόμυγες πως πήγαμε το Σαββατοκύριακο??? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Βλέπω @mommy86 κάτι ξερεις κι εσύ από Πανταζή... χαχαχαχα!!!! Ε αφου εχουμε κορμί φιδίσιο... εμείς φταίμε???

Αληθεια κορίτσια από τυφλόμυγες πως πήγαμε το Σαββατοκύριακο??? :P

Egw tipota apolutos...anastasi kaname...kanena skotadi den upirkse...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις το γιατρο παιξαμε στο σκ..για τυφλομυγα οχι ακομη!!θα δοκιμασουμε και αυτο το παιχνιδι ομως!!προς το παρων περιμενω καμια ωρα ακομη να παω να παρω τα αποτελεσματα της προγεστερονης που εκανς προχθές. Και φυσικα αν ολα ΔΕΝ πανε καλα σε 3μερες περιμενω "επισκεψεις" και αυτο το μηνα..αν με επισκεφθουν τελικα θα το δω θετικά και θα παιξω και γιατρο και τυφλομυγα πριμ την πρωτοχρονια!ελπιζω να ειναι φοβερος ο συνδιασμος!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου εγω ειμαι 31 και ο σύζυγος ειναι  στα 39 το νεο έτος..η δικη μου ιστορία ειναι περίπλοκη..απο μικρή μου έλεγαν οτι εχω πολυκυστικες ωοθήκες λόγο αστάθειας της περιόδου..οταν ενηλικιώθηκα και απέκτησα σοβαρή σχέση αρχισε να με παρακολουθεί ενας γιατρός ο οποιος μου έλεγε μην τρελενεσε,οταν θα θες να μείνεις έγκυος θα σου δώσω ενα χαπάκι και θα το φτιάξουμε..έμενε εκει καποια χρονια η κατασταση..μετα ειχα καποια θεματα υγείας..ειχα νοσογονο παχυσαρκία και τελικά χειρουργήθηκα στο στομάχι του 2010..ο χειρουργός ηταν κάθετος..προσπάθειες για παιδί μετα απο τρια χρονια..ετσι.το 2013 πηγα στο γυναικολόγο της αδερφής μου να ξεκινήσουμε προγεννητικό έλεγχο..μου είπε οτι δεν εχω πολυκυστικες ωοθήκες,και οτι ειχα μυκοπλασμα και ουρεοπλασμα,τα θεραπευσαμε αλλα και παλι δεν προέκυψε εγκυμοσυνη..το 2014 και του κάναμε σπερμοδιαγραμμα και ηταν άψογο μου πρότεινε σαλπιγγογραφια..την εκανα και ολα ηταν καλα..οποτε πηγαμε σε εναν άλλο γιατρό στο Αρεταιιο στο τμήμα υπογονημοτητας και μας είπε οτι εντασσόμαστε στο 20 τις εκατο της μη δκαιολημενης υπογονημοτητας..μας είπε για σπερματέγχυση αλλα έμεινε ετσι γιατι για να φτιάξεις τα χαρτιά και α περάσεις απο επιτροπή  πρεπει να εισαι παντρεμένος..ετσι..το καλοκαίρι που μας πέρασε παντρευτήκαμε..και ξαναπήγα στον γυναικολογο της αδερφής μου,ο οποιος τωρα στις εξετάσεις που με ξανά έβαλε να κανω ειδε πως χω ανεβασμενη FSH..ευτυχως η ΑΜΗ ειναι ικανοποιητική..με ειδε σε αυτον τον κύκλο..την δέκατη μερα και ειδε ενα μεγάλο αυγουλακι..μας συνεστησε εντατική προσπάθεια για ις επομενες τέσσερις μερες και τωρα αναμενουμε..την Κυριακή ανήμερα Χριστούγεννα θα ειμαι στην 28η μερα του κυκλου..εκει περιμενω..στις 28 με 30 μερες..έπεσα στο φορουμ αναζητωντας γιατι εχω απο την παρασκευη δέκατα..ειχα βεβαια και μια ενόχληση στον λαιμό και λιγο συνάχι,αλλα ωρα δεν εχω..μονο δέκατα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου, περασες πολλα οπως βλέπω.σου αξιζουν τα καλυτερα.ευχομαι να εχεις πετυχει διανα και στις 28 να εχεις τα νεα που τοσο κοπιασες γι αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω σου ευχομαι κοριτσακι μου ολα να σου πανε εκαλα... σου στελνουμε ολη μας τη θετικη ενέργεια και σου ευχόμαστε μια θετικη χοριακη γλυκια μου....

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...