Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

Κοριτσι μ περαστικα σου!!! ευχομαι να γινεις γρηγορα καλα και να πας δυναμικα για τον επομενο μηνα!!

τα χαπια π σου δωσε ειναι παρα πολυ γνωστα τα δινουν και σε κοπελες με ΣΠΩ (δεν ξερω αν εχεις και συ)

κανουν καλυτερη ωορηξια με πιο μεγαλα και καλα ωαρια!! οποτε ειναι μια ενισχυση!!

ευχομαι ο,τι καλυτερο!!!!

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ,  ευτυχώς σήμερα όλα καλά ξεκούραση χρειάζομαι και από Δευτέρα δυνατή :-)

Τι είναι το Σ Π Ω ? 

Συγγνώμη που σε ζαλίζω αλλά δεν ξέρω δεν μας πολύ ενημερώνουν εδώ. 

Φιλάκια πολλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ,  ευτυχώς σήμερα όλα καλά ξεκούραση χρειάζομαι και από Δευτέρα δυνατή :-)

Τι είναι το Σ Π Ω ? 

Συγγνώμη που σε ζαλίζω αλλά δεν ξέρω δεν μας πολύ ενημερώνουν εδώ. 

Φιλάκια πολλά.. 

Συνδρομο πολυκιστικων οωθηκων.αυτο ειναι!!

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ,  ευτυχώς σήμερα όλα καλά ξεκούραση χρειάζομαι και από Δευτέρα δυνατή :-)

Τι είναι το Σ Π Ω ? 

Συγγνώμη που σε ζαλίζω αλλά δεν ξέρω δεν μας πολύ ενημερώνουν εδώ. 

Φιλάκια πολλά.. 

συνδρομο πολυκιστικων οωθηκων! ειναι οταν εχουμε κυστες στις οωθηκρς και δεν γινεται καλη οωρηξια εως και καθολου σε καποιες περιπτωσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια.  

Δεν γνωρίζω όσες φορές έκανα υπέρηχο είχα οωρρηξια. Τόσο τύχη δηλαδή :-)

Εσείς πώς τα πάτε.. κάνα νέο ? που σας πετυχαίνω..  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια.  

Δεν γνωρίζω όσες φορές έκανα υπέρηχο είχα οωρρηξια. Τόσο τύχη δηλαδή :-)

Εσείς πώς τα πάτε.. κάνα νέο ? που σας πετυχαίνω..  

 

Εγω ειχα παει σε μια φιλη που εχει μια μπέμπα 5 μηνών......τι να σας πω.....οτι τη σηκωσα απο τη κούνια και δάκρυσα?!! οτι την ειχα στην αγκαλιά μου και γαληνεψε η ψυχή μου...ή οτι με έπιασε η καρδούλα μου γιατι θυμήθηκα πάλι το σπορακι μου....

Αχ.... γύρισα ειμαι σπιτι και εχω ξαπλώσει. Χαζεύω λιγη τηλεοραση....ααα!! Και περιμένω απλα να αδιαθετησω να τελειώνουμε....εσυ Παρασκευαιδου μου.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εγω ειχα παει σε μια φιλη που εχει μια μπέμπα 5 μηνών......τι να σας πω.....οτι τη σηκωσα απο τη κούνια και δάκρυσα?!! οτι την ειχα στην αγκαλιά μου και γαληνεψε η ψυχή μου...ή οτι με έπιασε η καρδούλα μου γιατι θυμήθηκα πάλι το σπορακι μου....

Αχ.... γύρισα ειμαι σπιτι και εχω ξαπλώσει. Χαζεύω λιγη τηλεοραση....ααα!! Και περιμένω απλα να αδιαθετησω να τελειώνουμε....εσυ Παρασκευαιδου μου.? 

Αχ.κοπελα μου πόσο σε νιώθω.. Βλέπω στα μαγαζιά μωράκια και η καρδούλα μου χτυπάει δυνατά.. 

Και γιατί να σου έρθει ?? ίσως είναι αυτό το όμορφο σπορακι.. και για αυτό να είχες το αιματακι!  

Μια τεράστια ευχή για όλες μας.. ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.. ο καινούργιος χρόνος μόνο χαρές να μας φέρει.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ.κοπελα μου πόσο σε νιώθω.. Βλέπω στα μαγαζιά μωράκια και η καρδούλα μου χτυπάει δυνατά.. 

Και γιατί να σου έρθει ?? ίσως είναι αυτό το όμορφο σπορακι.. και για αυτό να είχες το αιματακι!  

Μια τεράστια ευχή για όλες μας.. ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.. ο καινούργιος χρόνος μόνο χαρές να μας φέρει.  

Σε ευχαριστώ που προσπαθείς να με ανακουφίσεις.....αλλα θυμίζει ταινια επιστημονικης φαντασιας στο δικο μου μυαλό το να ειναι αιμα εμφύτευσης τη στιγμή που ειχα τόσες μέρες αρνητικό τεστ ωορρηξίας..

Πολυ καλο για να ναι αληθινό........ ή περιοδος θα ναι ή στη καλυτερη προεορτια ωορρηξίας...μακαρι να δω αυριο θετικο τεστ ωορρηξίας...τωρα που μπηκα στο τριπακι ας τα κανω να τελειώνω..ετσι για τη περιεργια βρε αδελφέ! χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Σε ευχαριστώ που προσπαθείς να με ανακουφίσεις.....αλλα θυμίζει ταινια επιστημονικης φαντασιας στο δικο μου μυαλό το να ειναι αιμα εμφύτευσης τη στιγμή που ειχα τόσες μέρες αρνητικό τεστ ωορρηξίας..

Πολυ καλο για να ναι αληθινό........ ή περιοδος θα ναι ή στη καλυτερη προεορτια ωορρηξίας...μακαρι να δω αυριο θετικο τεστ ωορρηξίας...τωρα που μπηκα στο τριπακι ας τα κανω να τελειώνω..ετσι για τη περιεργια βρε αδελφέ! χαχα

Μπορείς να τα κάνει.. Αλλά θα σε συμβούλευα να μη χάνεις την ελπίδα σου..ίσως όντως να έχεις κάνει κ να μη σου το έβγαλε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μπορείς να τα κάνει.. Αλλά θα σε συμβούλευα να μη χάνεις την ελπίδα σου..ίσως όντως να έχεις κάνει κ να μη σου το έβγαλε... 

Καλημέρα κορίτσι μου....απο χτες το πρωι που εβγαλα τα λιγα καφε και το λιγο αιματακι, δεν εχω ξανα βγαλει τιποτα........ προστοπαρων ειμαι πεντακάθαρη....δε ξερω τι γίνεται...το βράδυ ενιωθα μια ενόχληση όμως οπότε κραταω μι επιφύλαξη να δω τι θα γίνει....το τεστ ωορρηξιας και παλι αρνητικό...θα δω μηπως παω αυριο στι γιατρο να με δει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου....απο χτες το πρωι που εβγαλα τα λιγα καφε και το λιγο αιματακι, δεν εχω ξανα βγαλει τιποτα........ προστοπαρων ειμαι πεντακάθαρη....δε ξερω τι γίνεται...το βράδυ ενιωθα μια ενόχληση όμως οπότε κραταω μι επιφύλαξη να δω τι θα γίνει....το τεστ ωορρηξιας και παλι αρνητικό...θα δω μηπως παω αυριο στι γιατρο να με δει...

Αυτό είναι καλό σημάδι... ασε το τεστ λογικά θα συνεχίσει να σου γράφει αρνητικό.  Καλύτερα να περιμένεις λιγάκι μια βδομάδα γιατί ο γιατρός σίγουρα τοσο νωρίς δεν θα μπορέσει να δει κάτι.  κάθισε και κάνε πράγματα που αγαπάς και λιγάκι να ξεκουραστείς και θα δεις σε μια βδομάδα.  ξέρω πριν λίγο καιρό το πέρασα και γνωρίζω όσο και να θέλεις να ξεφύγεις είναι δύσκολο..  γράφε εδώ.. ζαλίζε εμάς... Και θα περάσει σύντομα ο καιρος.

Καλέ αφέθηκα στην μπάρλα μου και δεν είπα μια Καλημέρα (τι γαιδαρα που είμαι) 

Καλημέρα κορίτσια .... μια όμορφη Κυριακή να έχουμε με δύναμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλο βράδυ κορίτσια μου...

IMG_20161210_200711.jpg

Καλα Χριστούγεννα πεταλουδιτσα μου!! Εύχομαι το 2017 να γεννήσεις ενα υγιέστατο παιδάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

Καλα Χριστούγεννα πεταλουδιτσα μου!! Εύχομαι το 2017 να γεννήσεις ενα υγιέστατο παιδάκι!!

Σε ευχαριστω Λισακι μου... και εσυ με το καλο το δεύτερο παιδάκι σου...(καλα δε θυμάμαι? Χιχι)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Σε ευχαριστω Λισακι μου... και εσυ με το καλο το δεύτερο παιδάκι σου...(καλα δε θυμάμαι? Χιχι)

 

Καλα θυμάσαι ναι!! Ευχαριστώ πολυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένες μου.... μολις γυρισα απο τα βολτα στα River west.....

Κορίτσια...το τι μπεμπιδες και μπεμπες είδα δε φαντάζεστε............. ειδικα κατι κοριτσάκια με ροζ κοπελίτσες και φορεματάκια....Κορίτσια δε μπορεί θα γινουμε και εμείς καποια στιγμη μανουλες....δε μπορεί!!! Τόσες κοπέλες εχουν γινει μανούλες...θα ερθει και η σειρα μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εγω ειχα παει σε μια φιλη που εχει μια μπέμπα 5 μηνών......τι να σας πω.....οτι τη σηκωσα απο τη κούνια και δάκρυσα?!! οτι την ειχα στην αγκαλιά μου και γαληνεψε η ψυχή μου...ή οτι με έπιασε η καρδούλα μου γιατι θυμήθηκα πάλι το σπορακι μου....

Αχ.... γύρισα ειμαι σπιτι και εχω ξαπλώσει. Χαζεύω λιγη τηλεοραση....ααα!! Και περιμένω απλα να αδιαθετησω να τελειώνουμε....εσυ Παρασκευαιδου μου.? 

@Petalouditsa28 ακριβώς κ γω ετσι αισθανομαι οταν βλέπω μωρά κ γενικότερα μαγαζιά με μωρουδιακά.. μπήκα πριν λιγο καιρό σε μαγαζί με καρότσια κρεβάτια παιχνίδια τα έβλεπα κ έλεγα εγω πότε Θεέ μου θα έρθει η ωρα που θα διαλέγω καρότσι, κρεβάτι κτλ.. καλα οταν βλέπω κ ρουχαλάκια.. άστο.. με πιάνει πόνος κ κόμπος στο λαιμό.. θελω να αρχίσω να κλαίω συνέχεια.. κ οταν ειμαι με τον άντρα μου κ τα βλέπουμε απλά το παίζω άνετη κ δυνατή κ φεύγω γρήγορα σε αλλο διάδρομο.. που να ήξερε.. αλλα ίσως εχει καταλάβει ότι με ενοχλεί.. δεν ξερω.. απελπίζομαι ωρες ωρες.. αλλα δεν θελω να το βάζω κάτω..κι γω περιμενω περιοδο αφού δεν εκανα σπερματέγχυση... ας ειναι το 17 η χρονια μας βρε κορίτσια... ας φύγει το 16 κ να μην ξαναγυρίσει ποτε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Joy1988 είπε:

@Petalouditsa28 ακριβώς κ γω ετσι αισθανομαι οταν βλέπω μωρά κ γενικότερα μαγαζιά με μωρουδιακά.. μπήκα πριν λιγο καιρό σε μαγαζί με καρότσια κρεβάτια παιχνίδια τα έβλεπα κ έλεγα εγω πότε Θεέ μου θα έρθει η ωρα που θα διαλέγω καρότσι, κρεβάτι κτλ.. καλα οταν βλέπω κ ρουχαλάκια.. άστο.. με πιάνει πόνος κ κόμπος στο λαιμό.. θελω να αρχίσω να κλαίω συνέχεια.. κ οταν ειμαι με τον άντρα μου κ τα βλέπουμε απλά το παίζω άνετη κ δυνατή κ φεύγω γρήγορα σε αλλο διάδρομο.. που να ήξερε.. αλλα ίσως εχει καταλάβει ότι με ενοχλεί.. δεν ξερω.. απελπίζομαι ωρες ωρες.. αλλα δεν θελω να το βάζω κάτω..κι γω περιμενω περιοδο αφού δεν εκανα σπερματέγχυση... ας ειναι το 17 η χρονια μας βρε κορίτσια... ας φύγει το 16 κ να μην ξαναγυρίσει ποτε.. 

Και εγω κρύβομαι απο τον αντρα μου................κρατιεμαι με το ζόρι για να μη καταλάβει κατι...θα έρθει και η δικη μας σειρά....θα έρθει...και θα κοιτάζουμε και εμείς ρουχαλάκια, καροτσακια, μπιμπερό, κούνιες....και θα κλαίμε απο χαρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Joy1988 είπε:

Καλημέρα σε οοοολα τα κορίτσια!! Μα έχουμε μια όμορφη εβδομάδα με λιγότερες αρνητικές σκέψεις και περισσότερα χαμόγελα!! 

(Οπως είπε και η @mommy86 ας μη κρυβόμαστε πισω απο το δάχτυλο μας...δε γίνεται να μη το σκεφτόμαστε καθόλου...)

Free Hugs?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερες στα κοριτσια μουυυυ.τι κανετε??περαστικα στις αρρωστουλες και καλη αναρρωση!καλη μας εβδομαδα με κεφι, τσαλιμι, και μπριο!!εγω ειμαι σε φαση που δε ξερω αν εχω η ειχα τελικα ωορηξια.απο θερμοκρασια δλδ δε μπορεσα να καταλαβω.περασα καλα το σκ μου και οτι θελει ας γινει!ελπιζω να σας βρισκω ολες φρεσκες, χαρουμενες και προπαντων αισιοδοξες!!

Μια ζωη την εχουμε και αν δε τη γλεντησουμε...ξερετε πως παει το τραγουδακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Καλησπερες στα κοριτσια μουυυυ.τι κανετε??περαστικα στις αρρωστουλες και καλη αναρρωση!καλη μας εβδομαδα με κεφι, τσαλιμι, και μπριο!!εγω ειμαι σε φαση που δε ξερω αν εχω η ειχα τελικα ωορηξια.απο θερμοκρασια δλδ δε μπορεσα να καταλαβω.περασα καλα το σκ μου και οτι θελει ας γινει!ελπιζω να σας βρισκω ολες φρεσκες, χαρουμενες και προπαντων αισιοδοξες!!

Μια ζωη την εχουμε και αν δε τη γλεντησουμε...ξερετε πως παει το τραγουδακι...

....τι θα καταλαβουμε, τι θα καταντησουμε....μές στο ψευτικο ντουνια παιξε μου διπλοπενια...λα λα λα λα λα ???????????????????????????????????????

Αν δε γινω μανα, θα γινω τραγουδηστρια!! το αποφασισα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχαχα.γι'αυτο δε ξεκολαω απο δω μεσα!!γιατι ειστε όλες τρελλες!!χαχαχαχαχαχα.νομιζω επισης οτι διεκρινα μια μικρη παραφωνια οποτε...σύντομα μαμα ψηφιζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα!!! να εχουμε μια ομορφη και τρελιαρικη βδομαδα!!! :)

@mommy86 με τη θερμοκρασια ειναι πολυ δυσκολο να βγαλεις ακρη!! ελεγχε το πιο πολυ απο υγρα και πονακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...