Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

Σοφία μου δεν θέλω να σε αγχώσω κι άλλο αλλά ποτέ δεν θα σταματήσεις να αγχώνεσαι!!!!!

Πολύ καλό το μωρό σου...έμαθες φύλλο ή το κράτησε κρυφό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On ‎5‎/‎10‎/‎2017 at 1:28 ΜΜ, ο/η ditaki είπε:

Σοφία μου δεν θέλω να σε αγχώσω κι άλλο αλλά ποτέ δεν θα σταματήσεις να αγχώνεσαι!!!!!

Πολύ καλό το μωρό σου...έμαθες φύλλο ή το κράτησε κρυφό?

Αυτό πιστεύω και εγώ..οσο για το φυλλο είμαι σίγουρη ότι είδε αλλα μου είπε ότι την άλλη φορα θα μου πει για να είναι απολυτα σίγουρος...ξερω και από άλλες κοπέλες ότι ο συγκεκριμένος γιατρός ενώ βλεπει ποτε δεν λέει στην αυχενική..το αφήνει για την επομενη φορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε καλά δεν πειράζει....θα μάθεις σε λίγες μέρες!

Εγώ στην αυχενική το είχα μάθει από τον εμβρυολόγο και μας το επιβεβαίωσε 2 εβδομάδες μετά και ο γυναικολόγος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Ε καλά δεν πειράζει....θα μάθεις σε λίγες μέρες!

Εγώ στην αυχενική το είχα μάθει από τον εμβρυολόγο και μας το επιβεβαίωσε 2 εβδομάδες μετά και ο γυναικολόγος.

Εεε ναι είναι το λιγοτερο που πρεπει να μας απασχολει..αληθεια κορίτσια μετα από ποια εβδομαδα  θεωρείται ότι εχουμε περασει αρκετα από το σταδιο πιθανης αποβολης...??από ποτε δηλαδή αρχιζουμε να ειμαστε λιγο πιο σιγουρες..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sofia89 είπε:

Εεε ναι είναι το λιγοτερο που πρεπει να μας απασχολει..αληθεια κορίτσια μετα από ποια εβδομαδα  θεωρείται ότι εχουμε περασει αρκετα από το σταδιο πιθανης αποβολης...??από ποτε δηλαδή αρχιζουμε να ειμαστε λιγο πιο σιγουρες..??

Εμενα ο γυναικολογος μου ειπε οτι το πρωτο "μαξιλαρακι" ειναι η 8η βδομαδα κ το δευτερο στην 12η!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δοξα σοι ο θεος λοιπον τα περασαμε και τα δυο επιτυχως..!!!από ότι ειχα ακουσει και εγω μετα την αυχενικη μπορούμε να ειμαστε λιγο πιο σιγουρες..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/9/2017 at 1:51 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Μπράβο χέρομαι πάντα καλά να είσαι και όλος ο κόσμος... Απουσίες πολλές και από πολλές χαχα. Εγώ μπαίνω από τηλ και δεν με πολυβολευει..Καλα είμαι και εγώ θα ξεκινήσω αυτό το μήνα πάλι εσύ τι έκανες 

Γλυκιά μου καρεν τι κάνεις???δυστυχώς εμένα χάλασε το κινητό μου και δεν μπορούσα να γράψω μέσα στο φόρουμ.. Αλλά σας παρακολουθώ και σας νοιάζομαι..  Τι κάνεις πώς είσαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα κοριτσια, εμεις αυτο το μηνα ξεκιναμε προσπαθειες! Ελπιζω να ερθει οσο το δυνατον πιο συντομα!! Καλη επιτυχια σε ολες! Ειστε πολυ ωραια παρεα και χαιρομαι πολυ που απο δω και στο εξης ηρθε η ωρα να συμμετεχω κι εγω!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

καλησπερα κοριτσια, εμεις αυτο το μηνα ξεκιναμε προσπαθειες! Ελπιζω να ερθει οσο το δυνατον πιο συντομα!! Καλη επιτυχια σε ολες! Ειστε πολυ ωραια παρεα και χαιρομαι πολυ που απο δω και στο εξης ηρθε η ωρα να συμμετεχω κι εγω!!!:x

Καλησπέρα  σου εύχομαι ότι καλύτερο και σύντομο  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς προσπαθούμε εδώ και 4 μήνες! ειμαι 25 χρονων και ο συζυγος μου 28.. Αυτό το μήνα  θα είναι η Πέμπτη μας προσπάθεια! Καλή τύχη σε όλες με θετική σκέψη!!! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...