Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

Κορίτσι μου Σ'ευχαριστω πολύ!!!!!!! Με το καλό να έρθει το μωρακι σας!!!!!!

ναι μου είπες δε βλέπουμε από τον πρώτο κιόλας μήνα αποτελέσματα εκτός μου λέει αν εισαι τόσο τυχερή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mariapretty είπε:

Κορίτσι μου Σ'ευχαριστω πολύ!!!!!!! Με το καλό να έρθει το μωρακι σας!!!!!!

ναι μου είπες δε βλέπουμε από τον πρώτο κιόλας μήνα αποτελέσματα εκτός μου λέει αν εισαι τόσο τυχερή.

Απο οτι εχω ακούσει και διαβάσει,συνηθως επιτυγχάνεται σύλληψη στον δεύτερο κιολας μηνα με κλομιφαινη..καλη σας επιτυχία και προσπαθησε να εισαι χαλαρη!,!(το λεω γιατι τον πρώτο μηνα θεώρησα δεδομένη την επιτυχία και έσπασα τα μούτρα μου) τον επόμενο μηνα δεν ειχα τοσο άγχος,και μετα απλα αποφάσισα να παρω λιγο το χρόνο μου..μακαρι να εισαστε τοσο τυχεροί που να πετύχετε με την πρωτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mariapretty είπε:

Κορίτσι μου Σ'ευχαριστω πολύ!!!!!!! Με το καλό να έρθει το μωρακι σας!!!!!!

ναι μου είπες δε βλέπουμε από τον πρώτο κιόλας μήνα αποτελέσματα εκτός μου λέει αν εισαι τόσο τυχερή.

Se euxaristw polu... 

euxomai suntoma na exeis kai esu to sporaki sou...to mono pou na 8umasai na eisai xalarh kai oxi stess...

Kalh epituxia...

 

2mLup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!! διαβαζω καιρο εδω το φορουμ αλλα σημερα μολις εκανα εγγραφη για να μοιραστω μαζι σας ολα αυτα που συμβαινουν κ σε εσας! δε θα μακρηγορήσω  και θα μπω κατευθειαν στο θεμα. ειμαστε στον 4ο μηνα προσπαθειων για ενα μωρακι. σταθεροτατος κυκλος 25 ημερων (συν πλην 2). εκτος απο το μηνα φεβρουαριο που ειχα ακαταστατη περιοδο δλδ ηρθε 01/02 κρατησε δυο μερες λιγοτερο απο καθε αλλη φορα και μετα στις 12 ξαναηρθε.. τωρα το μηνα μαρτιο ηρθε 12/03 με επαφες στις 20-23-25  πιθανη μερα ωορηξιας 23/03 .. ελπιζω να εχει πετυχει αυτη τη φορα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ καλη σπερα τι κανετε;; πως ειστε;;; εγω ειμαι πολυ χαρουμενη!! Αυριο επιστρέφουμε ελλαδα επιτελους!! Νέο κεφαλαιο ξεκιναει ξανα η ζωη απο την αρχη!!! Ήλιος άνοιξη καλοκαιρι ηρεμία φιλοι οικογενεια!!! Αυτα π σου δινουν δυναμη στην ζωη!!! Η καταραμένη τελειωσε σμρ... ευχομαι μ την νεα αρχη της ζωης μας κ νεα πιο θετικά αποτελεσματα!! Τ ειδα αλλιως πλεον!!! Κανω διατροφη γυμνάζομαι ν χασω τ κιλα μ και σιγα σιγα θ ρθει κ το μωρακι.. ειπα ν σταματησω μ την τρελα τ τεστ κ τα πρεπει γ καποιο διαστημα!!  Ν βελτιώσω τον οργανισμό μ και το σωμα μου και τα υπολοιπα θ ρθουν κ αυτα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Anni2304 είπε:

Κοριτσια μ καλη σπερα τι κανετε;; πως ειστε;;; εγω ειμαι πολυ χαρουμενη!! Αυριο επιστρέφουμε ελλαδα επιτελους!! Νέο κεφαλαιο ξεκιναει ξανα η ζωη απο την αρχη!!! Ήλιος άνοιξη καλοκαιρι ηρεμία φιλοι οικογενεια!!! Αυτα π σου δινουν δυναμη στην ζωη!!! Η καταραμένη τελειωσε σμρ... ευχομαι μ την νεα αρχη της ζωης μας κ νεα πιο θετικά αποτελεσματα!! Τ ειδα αλλιως πλεον!!! Κανω διατροφη γυμνάζομαι ν χασω τ κιλα μ και σιγα σιγα θ ρθει κ το μωρακι.. ειπα ν σταματησω μ την τρελα τ τεστ κ τα πρεπει γ καποιο διαστημα!!  Ν βελτιώσω τον οργανισμό μ και το σωμα μου και τα υπολοιπα θ ρθουν κ αυτα!!! 

καλησπερα καλα ειμαστε,Μπραβο χερομαι για εσενα και σου ευχομαι τα καλυτερα και συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mariapretty είπε:

Κ στον δεύτερο μήνα είναι μεγάλη επιτυχία!!!!

Μονο τα χάπια έπαιρνες η κ ένεση; 

Αν αναφέρεσαι σε μενα,εγω εκανα δυο μήνες με σερπαφαρ και ένεση αλλα δεν πέτυχα κατι(μονο να πέσω στα πατώματα..αχαχαχα) Γι αυτο και τωρα κανω μια μικρή διακοπή,για ανασυγκρότηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα γλυκά κοριτσάκια!!!Τελικά αδιαθέτησα.Και όπως πάντα έψαχνα να βρώ συμπτώματα.Ελπίζω και θα προσπαθήσω να μην παρατηρώ συμπτώματα και να μην πω άντε τον άλλον μήνα άλλα να μείνω έγκυος τους επόμενους μήνες.Αν σας ξαναρωτήσω για συμπτώματα μαλώστε με:)!!Βρήκα και τον γυναικολόγο μου χτες τυχαία και μου λέει όχι άγχόςςςςςς!!!!Καλή συνέχεια σε όλες σαςςς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα σε όλα τα γλυκά κοριτσάκια!!!Τελικά αδιαθέτησα.Και όπως πάντα έψαχνα να βρώ συμπτώματα.Ελπίζω και θα προσπαθήσω να μην παρατηρώ συμπτώματα και να μην πω άντε τον άλλον μήνα άλλα να μείνω έγκυος τους επόμενους μήνες.Αν σας ξαναρωτήσω για συμπτώματα μαλώστε με:)!!Βρήκα και τον γυναικολόγο μου χτες τυχαία και μου λέει όχι άγχόςςςςςς!!!!Καλή συνέχεια σε όλες σαςςς!!!

Τωρα ειδα το μνμ σου..λυπαμαι πολυ που δεν ηρθε τωρα..αλλα ειμαι σίγουρη πως θα έρθει πολυ συντομα!!!ετσι θα συνεχίσουμε δυναμικά ολες μας!!η επιτυχία ειναι μονόδρομος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marillia δεν πειραζει, ειπαμε θελει να μας κανει γκράντε εμφανιση!!!!!!! και θα την κανει!!! καλε αν δε ψαχνουμε καθε μηνα συμπτωμα πως θα μιλαμε εδω;; εισαι τρελη;;; θα ψαχνουμε συμπτωματα κ φοβιες αλλα θα τα λεμε εδω για να μην μας τρωει το αγχος..ψυχοθεραπεια! κανονικη!

IMG_2280.PNG

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..στελνω μονο για να μοιραστω την αγωνια μου..ξερω πως τα συναισθηματα ειναι κοινα...υποφερω κ απο ΠΜΣ κ καθε μηνας για μενα ειναι πολυ δυσκολος γιατι εχω συμπτωματα εγκυμοσυνης αλλα τελικα ειναι το ΠΜΣ...περιμενω ν αδιαθετησω τη Δευτερα..κ ελπιζω να μην...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/3/2017 at 10:48 ΠΜ, ο/η peacock είπε:

Αν ερθει και η @miniatoura87 και η @ΝΤΙΑ30 θα γίνουμε όπως παλιά!

Αχ αστα πολυ σνομπ και θα το πιάσω από το μαλλί καμιά μερα.... :P

 

ηρθα κοριτσια μου αργησα λιγο αλλα ναμαι παλι!!!!παρασκευαιδου μου χαρηκα παρα πολυ με τα νεακια σου σου ευχομαι μια υγειη και τελειωμηνη εγκυμοσυνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Sunday, March 26, 2017 at 8:27 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Αχ αυτη η ναυτια και οι εμετοι πινε υγρα αλλα γουλια γουλια  και αργα διαφορετικα επιδυνωνει τη κατασταση,αλμυρα σε ενεχλουν ?αν οχι φαε απο λιγο και πολλες φορες  και κρυα οχι ζεστα και λεμονι κομμενο σε νερο η μυρωδια του  ξεκουρασηη Ποιον μηνα διανυεις?Πρωτη εγκυμοσυνη?Δε βρισκεις απο τιποτε ανταποκριση λιγο ανακουφισει?

Μιλαω συνεχεια με τον γιατρο μ ο οποιος ειναι τοσο ηρεμος κ αισιοδοξος... μ λεει οτι αυτα ειναι τα πιο φυσιολογικα συμπτωματα.... τρωω που κ που κανα πατατακι πινω νερο με στριμμενο λεμονι... εχω χασει 5 κιλα συνολικα..... τωρα μπαινω στην 11η εβδομαδα.. κανω πολυ πολυ υπομονη ... τ πιο δυσκολο ειναι τ βραδυ... οποια στιγμη κ ν γυρισω πλευρο ξυπναω κ αμεσως νιωθω πεινα κ ναυτια.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Sunday, March 26, 2017 at 10:02 ΜΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ λυπάμαι πολύ πρέπει να είναι δύσκολο...  Θα περάσει μόνο ενημέρωσε την γιατρό σου.. Εύχομαι σύντομα να φύγουν και να έρθουν τα άλλα που νιώθεις το μωρακι σου...  

Λίγο σου έμεινε μέχρι τον 4 μήνα...

Σαλάτες πράσινες δοκίμασες ?? 

Μ ειπε ο γιατρος ν προσεχω κ καλυτερα ν μην τις τρωω γιατι δεν περασα τ τοξοπλασμα.... ασε που δεν εχω καμια διαθεση ν φαω... λιγο εμεινε... υπομονη... μιλαω μ τον γιατρο συνεχεια δεν μπορω ν πω ο ανθρωπος ενδιαφερεται πολυ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλους!!!

Με λένε Μαρία , είμαι 32 χρονών και ο άνδρας μου 40. Είμαστε παντρεμένοι 1μιση χρόνο και έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες για μωράκι. Λίγο πριν το γάμο διαγνώστηκα με υποκλινικο υποθυροειδισμό στις 11 μονάδες. Ευτυχώς δεν έχει επηρεάσει την ωορρηξία μου παρότι για να μπορέσω να συλλάβω πρέπει οι τιμες του να είναι κάτω από 2 μισή. Τελευταία φορά που έκανα εξετάσεις το Δεκέμβρη ήταν 0.33 ευτυχώς. Βέβαια ο κύκλος μου δεν είναι και τόσο σταθερός και κυμαίνεται μεταξύ 26 ημερών μέχρι 31 ημερών. Έχω κάνει κολπικό υπερηχογράφημα και έχω κανονικα ωορρηξία. Δεν πετυχαίνουμε πάντα με τον αντρουλη μου τις γονιμες μερες γιατί ολο και κάτι τυχαίνει αλλά ευελπιστώ αυτό το μήνα να είμαστε μεσα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλησπέρα σε όλους!!!

Με λένε Μαρία , είμαι 32 χρονών και ο άνδρας μου 40. Είμαστε παντρεμένοι 1μιση χρόνο και έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες για μωράκι. Λίγο πριν το γάμο διαγνώστηκα με υποκλινικο υποθυροειδισμό στις 11 μονάδες. Ευτυχώς δεν έχει επηρεάσει την ωορρηξία μου παρότι για να μπορέσω να συλλάβω πρέπει οι τιμες του να είναι κάτω από 2 μισή. Τελευταία φορά που έκανα εξετάσεις το Δεκέμβρη ήταν 0.33 ευτυχώς. Βέβαια ο κύκλος μου δεν είναι και τόσο σταθερός και κυμαίνεται μεταξύ 26 ημερών μέχρι 31 ημερών. Έχω κάνει κολπικό υπερηχογράφημα και έχω κανονικα ωορρηξία. Δεν πετυχαίνουμε πάντα με τον αντρουλη μου τις γονιμες μερες γιατί ολο και κάτι τυχαίνει αλλά ευελπιστώ αυτό το μήνα να είμαστε μεσα.. 

Καλός ήρθες στην παρέα μας,  καταρχήν αφού κατέβηκε η τιμή στα επιθυμητά επίπεδα δεν είναι μια χαρά... Ποσο καιρό προσπαθείτε ??

Εάν είναι κάτω από χρόνο τότε άσε τις ημέρες ωορηξιας και απόλαυσε τις στιγμές με τον αντρα σου...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/3/2017 at 1:05 ΜΜ, ο/η zizelaki10 είπε:

Μ ειπε ο γιατρος ν προσεχω κ καλυτερα ν μην τις τρωω γιατι δεν περασα τ τοξοπλασμα.... ασε που δεν εχω καμια διαθεση ν φαω... λιγο εμεινε... υπομονη... μιλαω μ τον γιατρο συνεχεια δεν μπορω ν πω ο ανθρωπος ενδιαφερεται πολυ... 

Έλα υπομονή λίγο έμεινε....  Αλήθεια σου είπε πιθανή ημερομηνία τοκετού ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλός ήρθες στην παρέα μας,  καταρχήν αφού κατέβηκε η τιμή στα επιθυμητά επίπεδα δεν είναι μια χαρά... Ποσο καιρό προσπαθείτε ??

Εάν είναι κάτω από χρόνο τότε άσε τις ημέρες ωορηξιας και απόλαυσε τις στιγμές με τον αντρα σου...  

Καλώς σας βρήκα. Ξεκινήσαμε να προσπαθούμε από τον Ιούνιο του 2016 αλλά όχι κάθε μήνα. Υπήρχαν μήνες που ήταν λες και στοχευαμε για το αντίθετο  όπου ήταν οι γονιμες μερες εμείς κάναμε ή πολύ πιο πριν ή πολυ μετά.. Τώρα προχωράμε κανονικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλώς σας βρήκα. Ξεκινήσαμε να προσπαθούμε από τον Ιούνιο του 2016 αλλά όχι κάθε μήνα. Υπήρχαν μήνες που ήταν λες και στοχευαμε για το αντίθετο  όπου ήταν οι γονιμες μερες εμείς κάναμε ή πολύ πιο πριν ή πολυ μετά.. Τώρα προχωράμε κανονικά. 

Οπότε είναι ακόμα πολύ νωρίς για να στεναχωριεσαι και να μπλοκάρεις τον εαυτό σου...  Μην κοιτάς γόνιμες μέρες κτλ το φυσιολογικό λένε οι γιατροί ότι είναι 3 φορές την εβδομάδα, αν περάσει χρόνος τότε μπορούμε να μιλήσουμε με τον γυναικολόγο και αυτος θα μας καθοδηγήσει..  

Άσε τον εαυτό σου ελεύθερο για αρχή...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Οπότε είναι ακόμα πολύ νωρίς για να στεναχωριεσαι και να μπλοκάρεις τον εαυτό σου...  Μην κοιτάς γόνιμες μέρες κτλ το φυσιολογικό λένε οι γιατροί ότι είναι 3 φορές την εβδομάδα, αν περάσει χρόνος τότε μπορούμε να μιλήσουμε με τον γυναικολόγο και αυτος θα μας καθοδηγήσει..  

Άσε τον εαυτό σου ελεύθερο για αρχή...  

Σου εύχομαι τα καλύτερα να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο παιδάκι...Σημερα ΈΦΤΑΣΑ ως την 35 σελίδα του θέματος δεν τα έχω διαβάσει όλα ακόμα και τώρα είδα που σου εύχονται και χάρηκα.Πόσω μηνών εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera! Symfwnw me tin paraskeyaidou. Einai nwris akomi gia na agxwnesai. Oi times sou einai fysiologikes opote min to vazeis sto myalo sou. Prospatheiste pio entatika tous epomenous mines kai na den ta kataferete boreite na symvouleyteite to gynaikologo sas wste na sas kateytheinei gia tis katalliles eksetaseis. Eyxomai olopsyxa na min xreiastei kai na sas prolavei to nini!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έλα υπομονή λίγο έμεινε....  Αλήθεια σου είπε πιθανή ημερομηνία τοκετού ?? 

Μ ειπε ναι... στις 31 οκτωβριου αλλα πιθανοτατα λιγο νωριτερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και πάλι κορίτσια!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ  στις εγκυμονούσες και καλή επιτυχία σε μας τις υπόλοιπες στις προσπάθειες.. Απο προχθές που ξεκίνησα να διαβάζω τα ποστ αυτού του θέματος σήμερα το μεσημέρι κατάφερα και τα διάβασα όλα. Μπορώ να πω ότι σε ολο το διάστημα που τα διάβαζα έλεγα να δεις η τάδε θα τα καταφέρει έχει τα συμπτώματα και τελικά απογοητευομουν οταν διαβαζα το αρνητικό αποτέλεσμα ...Αυτό που παρατήρησα έντονα ήταν ότι δεν το πέτυχα ούτε μια φορά ποια θα έμενε έγκυος τελικά κι αυτό με οδήγησε στο εξής συμπέρασμα ότι όποια από τις κοπέλες έμενε έγκυος τελικά ήταν οταν ειχε πάψει να ψάχνει για συμπτώματα και είχε ξεπεράσει το άγχος της...Ατιμο πράγμα το άγχος τελικά...Στατιστικά πάντως το 2017 μπήκε με ανεβασμένα ποσοστά στο φόρουμ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...