Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μακάρι να είναι για ΟΛΕΣ μας... να έχουμε ενα όμορφο δωράκι . . ??? 

Σε  παρακαλώ άγιε μου Βασίλη σε παρακαλώ δωσε μας το όμορφο δωράκι που λαχταραμε .. και εμεις θα το προσέχουμε και θα το αγαπάμε . .

Σας ευχαριστώ πολύ για την στήριξη την εχω ανάγκη . 

Αυτές τις μέρες οι ορμόνες μου δεν είναι καλά και δακρύζω με το παραμικρό....άμα λάχει κλαίω και κανονικά...και αυτή τη φορά διαβάζοντας το μήνυμα σου πάλι με πήραν τα ζουμιά.... θέλω και εγώ αυτά τα Χριστούγεννα να αλλάξω χρόνο με το σποράκι στην κοιλίτσα μου.....

Μακάρι να μπορούσαμε να το ζήσουμε όλες αυτό....αλλά δε πειράζει!! Είτε είναι τα Χριστούγεννα είτε όχι σημασία έχει να ζήσουμε το θαύμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@miniatoura87 koritsaki mou....katalabainoyme pws tha niwtheis twra..apogoiteusi, thumo, kourasi psuxiki....alla prepei na vreis ksana ti dunami soy kai na sunexiseis!!!! sou stelnw mia agkalia kai polu polu thetiki energeia (asxeta an egw den eimai kai sti kaluteri fasi, mporw na dwsw thetiki energeia stous allous :))

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@miniatoura87 koritsaki mou....katalabainoyme pws tha niwtheis twra..apogoiteusi, thumo, kourasi psuxiki....alla prepei na vreis ksana ti dunami soy kai na sunexiseis!!!! sou stelnw mia agkalia kai polu polu thetiki energeia (asxeta an egw den eimai kai sti kaluteri fasi, mporw na dwsw thetiki energeia stous allous :))

 

auto telika pistevw einai kai to vathutero noima tou forum... oso kai an eimaste xalia emeis panta exoume ti dunami na dwsoume thetiki energeia kai na empsuxwsoume tous allous!! ara pairnoume dunami i mia apo tin alli!!

ante koritsakia mou me to kalo na adeiazei auto to forum!!!

na min meinei KAMIAAAAAA

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Ναντιακι μου καλημερα! Χαιρομαι παρα πολυ που ξεκινας με αισιοδοξια και χαρουμενη διαθεση!!!!! Μακαρι οι προσπαθειες να πιασουν με τον πρωτο μηνα παρακολουθησης!!!!!!!! Ποτε μπαινεις κανονικα σε προγραμμα? Εγω εχω ραντεβου μεσα Δεκεμβρη και γυρω εκει ειναι κι οι γονιμες μου... Μαλλον παμε κι εμεις για παρακολουθηση ωορρηξιας. (Ειπαμε... παραλληλες πορειες!):)

Μαρακι μου! πηγα καναμε μια πρωτη κουβεντα με τον γιατρο,εκανα υπερηχο ,αλλα θα με ξαναδει την δευτερα.Επισης καναμε σπερμοδιαγραμμα κ περιμενουμε την Δευτερα τα αποτελεσματα. Πραγματικα ουτε να ειχαμε συννενοηθει παλι ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou kalispera! Sas parakolouthw k borw na pw oti sas katalavainw apolyta mias k emeis prospathoume dyo xronia kai dyo mines... Ithela na rwtisw eseis pou apofasisate na pate gia parakolouthisi woriksias exete kanei alles eksetaseis? Exete elenxei to sperma?? Genikotera oses prospatheite panw apo xrono kanate kapoies vasikes eksetaseis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Koritsia mou kalispera! Sas parakolouthw k borw na pw oti sas katalavainw apolyta mias k emeis prospathoume dyo xronia kai dyo mines... Ithela na rwtisw eseis pou apofasisate na pate gia parakolouthisi woriksias exete kanei alles eksetaseis? Exete elenxei to sperma?? Genikotera oses prospatheite panw apo xrono kanate kapoies vasikes eksetaseis?

1000% σωστή άποψη..... Παρακολούθηση ωορρηξίας χωρίς σπερμοδιαγραμμα σχεδον δεν έχει νόημα.. Το λενε οι περισσοτεροι γιατροι πως το σπέρμα είναι το πρώτο που πρέπει να ελεγχθεί όταν μετά από 12 μηνες ελευθερων επαφών δεν υπάρχει σύλληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Koritsia mou kalispera! Sas parakolouthw k borw na pw oti sas katalavainw apolyta mias k emeis prospathoume dyo xronia kai dyo mines... Ithela na rwtisw eseis pou apofasisate na pate gia parakolouthisi woriksias exete kanei alles eksetaseis? Exete elenxei to sperma?? Genikotera oses prospatheite panw apo xrono kanate kapoies vasikes eksetaseis?

egw proswpika exw kanei ormonikes eksetaseis,salpiggografia prin 2 mines kai fusika o antras spermodiagramma! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mia xara tote! Parakoloutheis katholou woriksia me testakia? An den yparxei kanena thema tha se voithisei h parakolouthisi tis woriksias soy eite me testakia eite me yperixo. Eyxomai kamia kopela na min talaipwrithei allo k to neo etos na mas vrei me polles gemates koilitses.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/11/2016 at 2:18 ΠΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:
στις πριν 23 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να εχετε ολες μια ομορφη Κυριακή!!!

Και να θυμομαστε οτι ολες μας θα γινουμε μανούλες....Μας αξίζει!! 

Ολες μας κάποια μέρα θα στεκόμαστε πάνω απο τη κούνια του μωρού μας, θα το κοιτάζουμε και θα χαμογελάμε...και ολα τα δάκρυα που ρίξαμε και η αγωνια μας θα είναι πια μια ανάμνηση.... 

Να προσέχετε!

large.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Mia xara tote! Parakoloutheis katholou woriksia me testakia? An den yparxei kanena thema tha se voithisei h parakolouthisi tis woriksias soy eite me testakia eite me yperixo. Eyxomai kamia kopela na min talaipwrithei allo k to neo etos na mas vrei me polles gemates koilitses.

kalimera se oles! na exoume mia omorfi kuriaki!!! paralolouthisa me uperixo tin woriksia gia 2 mines..tin mia fora to wothulakia espase xwris na einai arketa megalo (m eipe sumvainej stis polukistikes) kai tin alli itan kalo to wothulakio alla den petuxe! logw oikonomikwn den mporw na pigainw gia uperixo kathe mina opote apo ton ptoigoumeno mina ksekinisa me ta testakia woriksias! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/11/2016 at 11:24 ΠΜ, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εσύ η ανάποδη?? Άντε καλε!!

Όλες μας έτσι είμαστε κάθε φορά.... Είναι απολύτως λογικό.....απλά προσπάθησε να μη πέσεις στη ''παγίδα των συμπτωμάτων!'' Την έχουμε πατήσει πολλές κοπέλες έτσι..και εγώ πολλές φορές! Έβλεπα παντού συμπτώματα ή μετέφραζα οτιδήποτε ένιωθα σε σύμπτωμα εγκυμοσύνης!! Τελικά το μήνα που έμεινα έγκυος (άσχετα αν κατέληξε σε βιοχημική) δεν είχα απολύτως τίποτα! Ούτε καν πρησμένο στήθος που εγώ πάντα το είχα αυτό μετά την ωορρηξία! Το μόνο που με έκανε να το υποψιάζομαι και έκανα θετικό τεστ ήταν ένα προαίσθημα, ένα έντονο φούσκωμα μαζί με καφέ υγρά..αα! και περισσότερη συχνοουρία...Αλλά επειδή συχνοουρία και φούσκωμα έχω πάντα πριν τη περίοδο περισσότερο έδωσα σημασία στο προαίσθημα και στα καφετί υγρά που είχα κάθε μέρα...

Κάνε υπομονή κοριτσάκι μου..όσο μπορείς!!! Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου....πόσο θα ήθελα να βγουν αληθινές σύντομα....................και σε σένα εύχομαι να έχεις θετικά νέα και να παίρνουμε κουράγιο όλες οι υπόλοιπες!!

 

Αχ ποσες φορες και εγω εβλεπα αυτα τα συμπτώματα.. τι μου μυριζαν πράγματα τι ζαλαδες...ολα μαζι..  παντως αυτη την φορα σίγουρα ημαστε σε σωστες μερες .. τωρα απο κει και περα θελω να μη το σκέφτομαι αλλα που??? 

Αυτο το προαίσθημα το εχω και εγω..αλλα φοβάμαι μηπως κ είναι απ την χαρα που πηρα που ειδαμε οτι εσκασε κτλ. 

Να δω ποσο θα κρατηθω να μην κανω τεστ πολυ νωρις . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Koritsia mou kalispera! Sas parakolouthw k borw na pw oti sas katalavainw apolyta mias k emeis prospathoume dyo xronia kai dyo mines... Ithela na rwtisw eseis pou apofasisate na pate gia parakolouthisi woriksias exete kanei alles eksetaseis? Exete elenxei to sperma?? Genikotera oses prospatheite panw apo xrono kanate kapoies vasikes eksetaseis?

Κοριτσι μου καλήμερα ,  εδω που ζω (Γερμανία ) τα βλέπουν και τα αντιμετωπιζουν αλλιως? εμενα μου ειχε πει να παω για χαπια αλλα επειδή ετυχε να με σε ωορρηξια με ειπε ευκαιρία να την παρακολουθησουμε και επειδή ανταποκριθηκε οπως έπρεπε μου ειπε περιμενουμε εαν δεν γινει τοτε θα παρω χαπια. και ανεφερα για τον σύζυγό ? μου ειπε οτι αργότερα μετα τα χάπια .  τι να σας πω και ο αντρας μου λεει γιατι να πάρεις χαπια εαν εχει αυτος καποιο προβληματάκι .??

(2 γυναικολογοι τα ιδια μου ειπαν) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η miniatoura87 είπε:

kalimera se oles! na exoume mia omorfi kuriaki!!! paralolouthisa me uperixo tin woriksia gia 2 mines..tin mia fora to wothulakia espase xwris na einai arketa megalo (m eipe sumvainej stis polukistikes) kai tin alli itan kalo to wothulakio alla den petuxe! logw oikonomikwn den mporw na pigainw gia uperixo kathe mina opote apo ton ptoigoumeno mina ksekinisa me ta testakia woriksias! 

Με τα τεστακια είναι αρκετα έμπιστα , μονο μην κανεις την χαζομαρα που εκανα εγω μολις εβλεπα θετικό ερχομουν σε επαφή μερα παρα μερα.. οχι μολις δεις θετικό για 3 συνεχόμενες μερες θα ερθεις σε επαφή. 

Θα γινουμε ΜΑΝΟΥΛΕΣ που θα παει?και μετα εδω θα μαστε και θα διαβάζουμε και θα γελαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το να πηγαίνεις να παρακολουθεις την ωορηξια σ είναι οτι πιο απλο κ καλύτερο. Το θεμα είναι να μηβ υπάρχει κπ θεμα π δ εχει εντοπιστει κ τζαμπα τρωμε την απογοήτευση.  Εγω προσωπικα επαιρνα της hometest είναι αρκετα οικονομικά κ αξιοπιστα. Εμείς βέβαια έχουμε θεμα με τ σπερμα αλλα με βοηθα να ξερω ποτε θα αδιαθετησω κ κυριωε τα κανω τους μηνες π θελω να κανονισω καμια εκδρομή.  Ο γιατρός μ μ ειπε οτι οταν κοκκινισει εκεινη την επόμενη κ την παρεπομενη επαφες. Γενικότερα συνηθως κοπελες π δ εχουν πρόβλημα σε 4-5 μηνες με τα τεστ το καταφερνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Koritsia mou kalispera! Sas parakolouthw k borw na pw oti sas katalavainw apolyta mias k emeis prospathoume dyo xronia kai dyo mines... Ithela na rwtisw eseis pou apofasisate na pate gia parakolouthisi woriksias exete kanei alles eksetaseis? Exete elenxei to sperma?? Genikotera oses prospatheite panw apo xrono kanate kapoies vasikes eksetaseis?

γεια σου! εμεις αν κ δεν προσπαθουμε ουτε χρονο καναμε εξετασεις,μονο το σπερμοδιαγραμμα περιμενουμε αυριο να βγει κ ειμαστε οκ απο αποψη εξετασεων. Ειχα μεινει κ μια φορα εγκυος οποτε αυτο κανει τα πραγματα λιγο πιο αισιοδοξα.Αποφασισαμε να παμε για παρακολουθηση γιατι θεωρουμε οτι ειναι πιο αξιοπιστος τροπος,αυριο ξεκιναω λοιπον :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου, καλησπερα και απο μενα.βλεπω οτι ολες πανω κατω εχετε κανει εξετασεις και με ανησυχει το γεγονός οτι εμενα η γυναικολος μου δε θελει να τις ξεκινισω ασζετα που προσπαθουμε 1,5 χρονο.μου λεει πως αν μπουμε σε διαδικασια εξετασεων θα αγχωθουμε πολυ περισσοτερο και το αγχος μπορει να επειρεασει τις εξετασεις μας αρνητικα.πως το βρίσκετε αυτο?να σημειωσω πως η γυναικολογος είναι συστημενη απο ποκυ αξιολογο κοντινο μου ανθρωπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσια μου, καλησπερα και απο μενα.βλεπω οτι ολες πανω κατω εχετε κανει εξετασεις και με ανησυχει το γεγονός οτι εμενα η γυναικολος μου δε θελει να τις ξεκινισω ασζετα που προσπαθουμε 1,5 χρονο.μου λεει πως αν μπουμε σε διαδικασια εξετασεων θα αγχωθουμε πολυ περισσοτερο και το αγχος μπορει να επειρεασει τις εξετασεις μας αρνητικα.πως το βρίσκετε αυτο?να σημειωσω πως η γυναικολογος είναι συστημενη απο ποκυ αξιολογο κοντινο μου ανθρωπο.

καλησπερα κοριτσι κ απο μενα!  Καθε γιατρος εχει την τακτικη του,δεν γνωριζω την γιατρο σου αλλα απο την εμπειρια μου πιστευω ακραδαντα οτι οι εξετασεις.......ξεαγχωνουν! και ειδικα οταν βγαινουν καλες,εγω οταν πηγα κ του ζητησα παρακολουθηση,η λεξη σπερμοδιαγραμμα ηταν το πρωτο που μου ειπε.Εγω θα σου προτεινα να κανεις τις πρωτες εξετασεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατ αρχην nantia μου,καλη αρχη για αυριο!εύχομαι να πετυχει η παρακαλουθηση απο την πρωτη φορα!!οσο αφορα την υποθεση μου...πηγα την προηγούμενη βδομαδα για να συζητησω για εξετασεις και ηταν καθετη.μου ειπε μονο να αρχισουμε παρακολουθηση ωορηξιας.ουτε σπερμοδιαγραμμα ουτε τιποτα.το αστειο ειναι πως απο την παλια μου γυναικολογο σταματησα γιατι μετα το πρωτο 8μηνο που δεν ειχα συλλαβει με ζαλιζε να κανω σαλπιγγογραφια και δε μου αρεσε που με εριχνε κατ ευθειαν στα βαθια χωρις να ζητησει καν σπερμοδιαγραμμα...και τωρα αυτη το αλλο ακρο!παντως για την ιστορία ο συζηγος εκανε μονος σπερμοδιαγραμμα και βγηκε πολύ καλο.   ουφφφφφ.τι να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κατ αρχην nantia μου,καλη αρχη για αυριο!εύχομαι να πετυχει η παρακαλουθηση απο την πρωτη φορα!!οσο αφορα την υποθεση μου...πηγα την προηγούμενη βδομαδα για να συζητησω για εξετασεις και ηταν καθετη.μου ειπε μονο να αρχισουμε παρακολουθηση ωορηξιας.ουτε σπερμοδιαγραμμα ουτε τιποτα.το αστειο ειναι πως απο την παλια μου γυναικολογο σταματησα γιατι μετα το πρωτο 8μηνο που δεν ειχα συλλαβει με ζαλιζε να κανω σαλπιγγογραφια και δε μου αρεσε που με εριχνε κατ ευθειαν στα βαθια χωρις να ζητησει καν σπερμοδιαγραμμα...και τωρα αυτη το αλλο ακρο!παντως για την ιστορία ο συζηγος εκανε μονος σπερμοδιαγραμμα και βγηκε πολύ καλο.   ουφφφφφ.τι να κανω?

 ευχαριστω πολυ!

πηγαινε να την κανεις,μονη σου! αν βγει καλη ενα τεραστιο βαρος θα φυγει απο πανω σου,αν κ στην θεση σου θα επαιρνα κ μια τριτη γνωμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολο σκεφτομαι να παω και αλλου, αλλα πραγματικα ακουω τοσα που δε ξερω ποιον να εμπιστευθω!ορμονικες εννοεις?και αν γνωρίζεις,  ποσο κοστιζουν αν δε στις εχουν συνταγογραφησει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mommy86 είπε:

Ολο σκεφτομαι να παω και αλλου, αλλα πραγματικα ακουω τοσα που δε ξερω ποιον να εμπιστευθω!ορμονικες εννοεις?και αν γνωρίζεις,  ποσο κοστιζουν αν δε στις εχουν συνταγογραφησει?

εμενα τις ορμονικες μου τις εγραψε ο γιατρος οποτε πληρωσα μονο 10 ευρω.Δεν γνωριζω ποσο κανουν χωρις συνταγογραφιση ,ουτε ορμονικες σου ζητησε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιποτα!ουτε ορμονικες!οταν της ανεφερα πως θα ηρεμουσα αν μου εγραφε να κανω καποιες εξετασεις,  μου ειπε πως λογω αγχους εχει δει πολλες φορες να μη βγαινουν καλες οι εξετασεις και αυτο εχει σαν αποτελεσμα να ριχνει πολυ το ηθικο στο ζευγαρι.(δλδ το αγχος επειρεασε τις εξετάσεις) και αυτη μου προτεινε νε ξεκινησουμε να βλεπουμε την ωορηξια μου και να βρισκομαι σε καλη διαθεση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Τιποτα!ουτε ορμονικες!οταν της ανεφερα πως θα ηρεμουσα αν μου εγραφε να κανω καποιες εξετασεις,  μου ειπε πως λογω αγχους εχει δει πολλες φορες να μη βγαινουν καλες οι εξετασεις και αυτο εχει σαν αποτελεσμα να ριχνει πολυ το ηθικο στο ζευγαρι.(δλδ το αγχος επειρεασε τις εξετάσεις) και αυτη μου προτεινε νε ξεκινησουμε να βλεπουμε την ωορηξια μου και να βρισκομαι σε καλη διαθεση! 

αλλαξε γιατρο να ξεκινησετε σωστα,εχω την αισθηση οτι η συγκεκριμενη γιατρος σου προσθετει αγχος συν αυτο που ηδη εχεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...