Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΑΝΑΗΡΘΑ,..Mwroudenia!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ...ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΘΥΜΑΣΤΕ ΕΙΧΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ Mwroudenia.. αλλα δε θυμομουν τους κωδικους και τα στοιχεια για να συνδεθω.Να συστηθω για οσες δε με ξερετε.Με λενε Μαρινα ειμαι 28 ετων και εχω 2 αγορακια 4,5 χρονων και 21 μηνων!θελω και τριτο...στο μελλον!!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ...ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΘΥΜΑΣΤΕ ΕΙΧΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ Mwroudenia.. αλλα δε θυμομουν τους κωδικους και τα στοιχεια για να συνδεθω.Να συστηθω για οσες δε με ξερετε.Με λενε Μαρινα ειμαι 28 ετων και εχω 2 αγορακια 4,5 χρονων και 21 μηνων!θελω και τριτο...στο μελλον!!!

φιλια

Καλησπερα Μαρινα!Αφου εισαι παλιο μελος καλως ηρθες ξανα τοτε!!Να χαιρεσαι τα παιδακια σου και να τα καμαρωσεις οπως ποθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ...ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΘΥΜΑΣΤΕ ΕΙΧΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ Mwroudenia.. αλλα δε θυμομουν τους κωδικους και τα στοιχεια για να συνδεθω.Να συστηθω για οσες δε με ξερετε.Με λενε Μαρινα ειμαι 28 ετων και εχω 2 αγορακια 4,5 χρονων και 21 μηνων!θελω και τριτο...στο μελλον!!!

φιλια

Γεια σ και απο εμενα!!!καλως ηλθες κ παλι!!!αντε στειλε μπεμπεδοσκονη!!!

να χαιρεσαι τα παιδακια σ!!!

Φιλιαααα????☺???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες κ παλι!!να χαιρεσαι τα παιδακια σ!!!εσυ π τα εχεις καταφερει δωσε μας σε εμας που παλευουμε πολυ καιρο καμια συμβουλη!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/10/2016 at 11:10 ΠΜ, ο/η elena90 είπε:

Καλως ηρθες κ παλι!!να χαιρεσαι τα παιδακια σ!!!εσυ π τα εχεις καταφερει δωσε μας σε εμας που παλευουμε πολυ καιρο καμια συμβουλη!!!????

πολλα φιλακια και λιγο αγχος και ολα θα γινουν γρηγορα!!!!!!!!!!!!!!με το καλο να μεινεις εγκυουλα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/10/2016 at 7:17 ΜΜ, ο/η Lovely είπε:

Γεια σ και απο εμενα!!!καλως ηλθες κ παλι!!!αντε στειλε μπεμπεδοσκονη!!!

να χαιρεσαι τα παιδακια σ!!!

Φιλιαααα????☺???

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μπεμπεδοσκονη!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/10/2016 at 4:13 ΜΜ, ο/η renata17 είπε:

Καλησπερα Μαρινα!Αφου εισαι παλιο μελος καλως ηρθες ξανα τοτε!!Να χαιρεσαι τα παιδακια σου και να τα καμαρωσεις οπως ποθεις!

σε ευχαριστω κοπελα μου και εσυ οτι ποθεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/10/2016 at 4:37 ΜΜ, ο/η miniatoura87 είπε:

kalispera Marina m!! na xairesai ta paidakia sou!!! kai me to kalo otan theliseis na rthei grigora kai to trito!!! :):) 

σε ευχαριστω πολυυ!!!!κι εσυ οτι ποθεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...