Μετάβαση σε περιεχόμενο

7ος μήνας και δεν εχω δει γαλα..


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπερα είμαι καινουρια στο forum αλλα και πρώτη φορα θα γινω μανούλα  ???ειμαι στον 7ο μηνα και δεν εχω δει οχι γαλα αλλα ουτε κάποιο υγρό απο το στήθος και φοβαμαι μήπως δεν θα εχω γαλα μετα. Ξερω οτι καθε εγκυμοσύνη ειναι διαφορετική αλλα αν μου λέγατε την γνώμη σας θα με ανακουφιζαται τουλάχιστον μεχρι να παω στην γιατρο μου. Ευχαριστώ πολυ  ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα vasia με το καλο με εναν πονο να ρθει το νινακι σου. Εγω θυμάμαι οτι γεννησα και μετα απο μια μερα  μου ήρθε γαλα... Δεν ειχα δει τιποτα πιο πριν οπως λες και εσυ... Μν αγχώνεσαι μου ηρθε κανονικοτατα μεγαλη ποσοτητα δεν παιζει ρολο οτι δεν ειδες μέχρι τωρα.... Θα στα πει και ο γιατρός σου βεβαια καλυτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα καλή λευτεριά. Δεν πρόκειται να δεις γάλα ακόμα κ τα πρώτα εικοστετραωρα μετά τον τοκετό. Πρώτα εκρινεται το πυαρ κ μετά κατεβαίνει σιγά σιγά το γάλα. Μην αγχώνεσαι κ όλα θα πάνε καλά οι μαιες στο μαιευτήριο που θα γεννήσεις με το καλό θα σου τα πουν κ θα σου τα δείξουν ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω και εγω μην ανησυχεις καθολου!!!

και εγω δεν ειχα δει γαλα καθολου και μολις γεννησα εδωσα και πρωτογαλα και μετα απο 2-3 μερες γτ θελει 3...24ωρα θα σου ερθει κανονικοτατα το γαλατακι του μωρου σου απλα να προσπαθεις συχνα και η προσπαθεια θα σε δικαιωσει!!!

στο λεω γιατι και εγω εως σημερα θηλαζω αποκλειστικα και εγω εχω μια μπεμπα σχεδον 4 μηνων πολυ φαγανουλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η labrini m είπε:

Καλησπέρα vasia με το καλο με εναν πονο να ρθει το νινακι σου. Εγω θυμάμαι οτι γεννησα και μετα απο μια μερα  μου ήρθε γαλα... Δεν ειχα δει τιποτα πιο πριν οπως λες και εσυ... Μν αγχώνεσαι μου ηρθε κανονικοτατα μεγαλη ποσοτητα δεν παιζει ρολο οτι δεν ειδες μέχρι τωρα.... Θα στα πει και ο γιατρός σου βεβαια καλυτερα. 

Ευχαριστώ παρα πολυ. Πρωτο παιδι ολα καινουρια.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Καλησπέρα καλή λευτεριά. Δεν πρόκειται να δεις γάλα ακόμα κ τα πρώτα εικοστετραωρα μετά τον τοκετό. Πρώτα εκρινεται το πυαρ κ μετά κατεβαίνει σιγά σιγά το γάλα. Μην αγχώνεσαι κ όλα θα πάνε καλά οι μαιες στο μαιευτήριο που θα γεννήσεις με το καλό θα σου τα πουν κ θα σου τα δείξουν ολα

Ευχαριστώ να'στε καλα... Απλα οπου και να εψαξα όποιον και να ρωτησα δεν ηταν και πολυ σαφές η απαντήσεις...  ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γεωργια Ζσκ είπε:

συμφωνω και εγω μην ανησυχεις καθολου!!!

και εγω δεν ειχα δει γαλα καθολου και μολις γεννησα εδωσα και πρωτογαλα και μετα απο 2-3 μερες γτ θελει 3...24ωρα θα σου ερθει κανονικοτατα το γαλατακι του μωρου σου απλα να προσπαθεις συχνα και η προσπαθεια θα σε δικαιωσει!!!

στο λεω γιατι και εγω εως σημερα θηλαζω αποκλειστικα και εγω εχω μια μπεμπα σχεδον 4 μηνων πολυ φαγανουλα!!! 

?? να σου ζήση να την δεις οπως επιθυμείς και ελπιζω και η δικια μας Μπέμπα να βγει φαγανουλα... Ευχαριστώ πάντως για όσα μου ειπες ηταν πολυ χρήσιμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω παρα πολυ βασια μου και εσυ με εναν πονο και καλοτυχο μωρο με ολα τα καλα!!!

μακαρι να σας βγει θα την λατρεψεις γιατι θα σε ζηταει παντου και θα σε ψαχνει ...η μυρωδια σου για εκεινην θα ειναι αλλο πραγμα!!!!!

οτι χρειαστεις μπορεις ναμ στειλεις :x

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/10/2016 at 8:03 ΜΜ, ο/η Vasia24 είπε:

Κορίτσια καλησπερα είμαι καινουρια στο forum αλλα και πρώτη φορα θα γινω μανούλα  ???ειμαι στον 7ο μηνα και δεν εχω δει οχι γαλα αλλα ουτε κάποιο υγρό απο το στήθος και φοβαμαι μήπως δεν θα εχω γαλα μετα. Ξερω οτι καθε εγκυμοσύνη ειναι διαφορετική αλλα αν μου λέγατε την γνώμη σας θα με ανακουφιζαται τουλάχιστον μεχρι να παω στην γιατρο μου. Ευχαριστώ πολυ  ??????

Καλησπερα κοριτσι μου ...

Σου ευχομαι με ολα να πανε καλα με ενα υγιέστατο μωρακι!!!

Εγω σε ολη την διάρκεια της εγκυμοσύνης μου ετρεχε το στηθος μου κυρίως τον τελευταίο μηνα ..αυτο εχει να κανει με τον καθε οργανισμο !!

Μην αγχώνεσαι καθολου  απολαυσε την καθε στιγμη ξεκουρασου αφιερωσε χρονο στον εαυτο σου τωρα που μπορεις γιατι σε λιγο καιρο δεν θα μπορεις να παρεις τα ποδια σου...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...