Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΡΙΟΔΟΣ Νωριτερα απο το κανονικο


Paolaki

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια σημερα με το που ξυπνησα πηγα τουαλετα κ μολις σκουπιστικα ειδα αιμα στο χαρτι [smilie=crybaby2.gi: , ενω περίενα περιοδο αρχες της εβδομαδας εχω κυκλο 26 με 27 ημερων , μου ηρθε 2-3 μερες νωριτερα δλδ σε 23 μερες κυκλο χωρις ιδιαιτερους πονους με 4 τσιμπιματακια μονο ελαφρα ........ παει το ονειρο - παει η ελπιδα ....... !

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι νωριτερα λετε να ειχα κρυωσει γιατι ειχα ανακατωσουρες ολη την εβδομαδα κ ελεγα οτι ή κρυωσα ή περιμενω ευχαριστα νεα...

Τα καλα νεα πηγαν στον βροντο τελικα ..... ειμαι χαλια ψυχολογικα γιατι δεν εχουμε ελευθερες επαφες ετυχε μια φορα σε γονιμη μερα  κ ηταν η ευκαιρια μου .

[smilie=crybaby2.gi:[smilie=crybaby2.gi:[smilie=crybaby2.gi:[smilie=crybaby2.gi:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Paolaki είπε:

Καλημερα κοριτσια σημερα με το που ξυπνησα πηγα τουαλετα κ μολις σκουπιστικα ειδα αιμα στο χαρτι [smilie=crybaby2.gi: , ενω περίενα περιοδο αρχες της εβδομαδας εχω κυκλο 26 με 27 ημερων , μου ηρθε 2-3 μερες νωριτερα δλδ σε 23 μερες κυκλο χωρις ιδιαιτερους πονους με 4 τσιμπιματακια μονο ελαφρα ........ παει το ονειρο - παει η ελπιδα ....... !

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι νωριτερα λετε να ειχα κρυωσει γιατι ειχα ανακατωσουρες ολη την εβδομαδα κ ελεγα οτι ή κρυωσα ή περιμενω ευχαριστα νεα...

Τα καλα νεα πηγαν στον βροντο τελικα ..... ειμαι χαλια ψυχολογικα γιατι δεν εχουμε ελευθερες επαφες ετυχε μια φορα σε γονιμη μερα  κ ηταν η ευκαιρια μου .

[smilie=crybaby2.gi:[smilie=crybaby2.gi:[smilie=crybaby2.gi:[smilie=crybaby2.gi:

Paolaki μου Καλημέρα!  εμένα μου είχε έρθει 10 ημέρες νωρίτερα και ήμουν έγκυος,  είχα αίμα καφέ και μπόλικο,το οποίο την επόμενη ημέρα σταματησε μαχαίρι,  παρακολούθησε το καλύτερα αλλά και να μην είσαι, μην απογοήτευσε δε κάνει καλό στην ψυχολογία σου, θα δοκιμάσεις στην επόμενη ωορηξια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Βικακυ μου. ΡΟΖ άφησα επάνω στο χαρτί ακόμα δεν κατέβηκε περίοδός.

Θα δείξει σε ευχαριστώ για την απαντηση ξέρεις ποσο θέλω πολύ ένα δεύτερο παιδί ;κ αργησ να το αποφασισω μετά από δέκα χρόνια που έκανα την κόρη μου. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...