Μετάβαση σε περιεχόμενο

κι αν δεν προσγειωθεις;


B612

Recommended Posts

Καλημέρα.Ξημερώνει για μένα  η 4η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα 2 εμβρύων σε στάδιο 4 κυττάρων.το ένα προήλθε από αποψυξη προηγουμενης ωοληψιας κ το άλλο είναι του φυσικού μου κύκλου.Λογω προβληματος υγείας δεν θα πάρω πρωτόκολλο ορμονών.ειμαι ξαπλωμενη εδώ κ 3 μέρες με πονακια και μικροενοχλησεις που έρχονται κ φευγουν.Θέλω να μπορώ να πετάξω από χαρά γι'αυτό που συμβαίνει αλλά έχω πολύ άγχος για το αποτέλεσμα.ειναι ωραίο να πετάς κ λυπάμαι που το χάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να εισαι παντα δυνατη και αισιόδοξη!!!!! Ευχομαι πολυ σύντομα να πεταξεις απο χαρα και να τα καταφερεις... Να σκέφτεσαι θετικα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι πολυ δύσκολη η φαση της αναμονής!  Μη χανεις το κουράγιο σου! Ευχομαι να έχεις τα νεα που λαχταραμε ολες μας!!!!! Καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η B612 είπε:

Καλημέρα.Ξημερώνει για μένα  η 4η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα 2 εμβρύων σε στάδιο 4 κυττάρων.το ένα προήλθε από αποψυξη προηγουμενης ωοληψιας κ το άλλο είναι του φυσικού μου κύκλου.Λογω προβληματος υγείας δεν θα πάρω πρωτόκολλο ορμονών.ειμαι ξαπλωμενη εδώ κ 3 μέρες με πονακια και μικροενοχλησεις που έρχονται κ φευγουν.Θέλω να μπορώ να πετάξω από χαρά γι'αυτό που συμβαίνει αλλά έχω πολύ άγχος για το αποτέλεσμα.ειναι ωραίο να πετάς κ λυπάμαι που το χάνω...

Κουράγιο κορίτσι μου!!!! έχε πίστη όλα θα πάνε καλά! !!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/10/2016 at 0:51 ΠΜ, ο/η B612 είπε:

Καλημέρα.Ξημερώνει για μένα  η 4η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα 2 εμβρύων σε στάδιο 4 κυττάρων.το ένα προήλθε από αποψυξη προηγουμενης ωοληψιας κ το άλλο είναι του φυσικού μου κύκλου.Λογω προβληματος υγείας δεν θα πάρω πρωτόκολλο ορμονών.ειμαι ξαπλωμενη εδώ κ 3 μέρες με πονακια και μικροενοχλησεις που έρχονται κ φευγουν.Θέλω να μπορώ να πετάξω από χαρά γι'αυτό που συμβαίνει αλλά έχω πολύ άγχος για το αποτέλεσμα.ειναι ωραίο να πετάς κ λυπάμαι που το χάνω...

Καλημερα κοριτσι. Μπορεις να κανεις χοριακη τη 10η ημερα. Μη αγχωνεσαι σκεψου θετικα εχε πιστη και θα πανε ολα καλα...!!!! Ειμαι κ εγω στο σταδιο της θεραπειας για εξωσωματικη, τη παρασκευη θα κανω υπερηχο κ οτι μου πει.... Στο υπερυχο που εκανα 4η μερα περιοδου ειχα μονο ενα ωοθυλακιο αυτο με τρομαζει στα ποσοστα επιτυχιας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ για το μήνυμα!την Τρίτη θα κάνω χοριακη οπότε σε αναγκαστική αναμονή...Καλη επιτυχία σου εύχομαι κ όπως λέω κ στον εαυτό μου που κάνω φυσικό κύκλο,"ένα χρειαζόμαστε"!ένα κ ΚΑΛΟ!!υπομονή κ κουράγιο σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Wednesday, October 19, 2016 at 5:44 ΜΜ, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Σευχαριστω πολυ με ενθαρινεις..... Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι κ μια τεραστια χοριακη να δεις...

Την προηγούμενη εβδομάδα πήγα για ωοληψια έχοντας δει 4 τουλάχιστον "καλά" ωοθηλακια.στον τελευταίο υπέρηχο φάνηκε μόνο ένα.κι όμως αυτό το μόνο ενα,το γονιμοποιησανε,διαιρεθηκε καλά,μεταφέρθηκε καλά και....ίσως ειναι το μικρό μου τυχερό!καλή τύχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Tuesday, October 18, 2016 at 11:12 ΜΜ, ο/η B612 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!

Σήμερα έκανα Β χοριακη την 11η μέρα κ έδειξε 29.από το Κεντρο μου είπαν ότι ανάλογα με την ημέρα είναι ευχαριστημένοι κ να επαναλάβω την Πέμπτη.ελπίζω να πάει καλά!καλή επιτυχία κορίτσια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η B612 είπε:

Σήμερα έκανα Β χοριακη την 11η μέρα κ έδειξε 29.από το Κεντρο μου είπαν ότι ανάλογα με την ημέρα είναι ευχαριστημένοι κ να επαναλάβω την Πέμπτη.ελπίζω να πάει καλά!καλή επιτυχία κορίτσια σε όλες

καλή επιτυχία εύχομαι μέσα από την καρδιά μου! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...