Μετάβαση σε περιεχόμενο

εξωσωματικη γονιμοποιηση και αποβολη


xarikleia

Recommended Posts

εχουν περασει 9 μερες απο την αποβολη που ειχα στην εξωσωματικη και οι πληγες ακομη ειναι ανοιχτες.

δεν ξερω αν βρω τα χρηματα και το χρονο να το ξανα κανω στην ηλικια που ειμαι.

αυτο που θελω να σας πω μια συμβουλη ειναι να μην εχετε καθολου αγχος οτι ειναι να γινει θα γινει, δεν αλλαζει τπτ αν θελει ο ΘΕΟΣ να γινει θα γινει αν δεν θελει η ΠΑΝΑΓΙΑ δεν θα γινει το κολος σασ να βαρατε κατω και τις καλυτερες μεθοδους να κανετε.

για αυτο πριν διαλεξετε γιατρο η κλινικη να πατε να σας ευλογησει η παναγια μονο αυτο μετραει στις προσπαθειες μας.

ολα τα αλλα ειναι να χαμε να λεγαμε.

καλη συνεχεια και καλη δυναμη κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η xarikleia είπε:

εχουν περασει 9 μερες απο την αποβολη που ειχα στην εξωσωματικη και οι πληγες ακομη ειναι ανοιχτες.

δεν ξερω αν βρω τα χρηματα και το χρονο να το ξανα κανω στην ηλικια που ειμαι.

αυτο που θελω να σας πω μια συμβουλη ειναι να μην εχετε καθολου αγχος οτι ειναι να γινει θα γινει, δεν αλλαζει τπτ αν θελει ο ΘΕΟΣ να γινει θα γινει αν δεν θελει η ΠΑΝΑΓΙΑ δεν θα γινει το κολος σασ να βαρατε κατω και τις καλυτερες μεθοδους να κανετε.

για αυτο πριν διαλεξετε γιατρο η κλινικη να πατε να σας ευλογησει η παναγια μονο αυτο μετραει στις προσπαθειες μας.

ολα τα αλλα ειναι να χαμε να λεγαμε.

καλη συνεχεια και καλη δυναμη κοριτσια.

καλη δυναμη και σε σενα Χαρικλεια....ειναι πολυ ασχημο συναισθημα το εχω νιωσει αρκετες φορες...και μια απο αυτες πριν λιγους μηνες ημουν λιγο πριν την 9 εβδομαδα....!!!!!τι  να κανω ομως προχωραω,προσπαθω να μαζεψω χρηματα για την επομενη γιατι δεν εχω αλλα φαρμακα πολυ δυσκολο πρεπει να τα πληρωσω....αλλα δεν το βαζω κατω θα ξανακανω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/10/2016 at 2:28 ΜΜ, ο/η xarikleia είπε:

Καλή δύναμη και πίστη να έχεις και κουραγιο.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...