Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγωνια κ αγχος


Recommended Posts

Καλησπερα σας..εκανα σπερματεγχυση στις 6/10 δηλ πριν 10 μερες..τις πρωτεα μερες ενιωθα καπως κατω χαμηλα κ ειχα ενα πτηξιμο...μετα αρχισε να βαραινει το στηθος μου αλλα οχι να πρηζεται οπως οταν αναμενω περιοδο. Εδω και κανα 2 μερες δεν αισθανομαι τιποτα κατω παρα μονο καποιες φορες μικρα σφαχτακια...οχι ολα τη μερα βεβαια.χοριακη μου ειπαν στις19/10. Θελω τοσο πολυ ν ειμαι εγκυος..μα τοσο πολυ!!να παρω τεστ ή δε θα δειξει τιποτα??ευχαριστω πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ζουζουνα85 είπε:

Καλησπερα σας..εκανα σπερματεγχυση στις 6/10 δηλ πριν 10 μερες..τις πρωτεα μερες ενιωθα καπως κατω χαμηλα κ ειχα ενα πτηξιμο...μετα αρχισε να βαραινει το στηθος μου αλλα οχι να πρηζεται οπως οταν αναμενω περιοδο. Εδω και κανα 2 μερες δεν αισθανομαι τιποτα κατω παρα μονο καποιες φορες μικρα σφαχτακια...οχι ολα τη μερα βεβαια.χοριακη μου ειπαν στις19/10. Θελω τοσο πολυ ν ειμαι εγκυος..μα τοσο πολυ!!να παρω τεστ ή δε θα δειξει τιποτα??ευχαριστω πολύ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ 

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ 

ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ 

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΥΛΗΨΗΣ 

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΗΑ ΑΓΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ 

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ 

ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ 

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΥΛΗΨΗΣ 

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΗΑ ΑΓΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ...ΑΣΕ ΤΟ ΑΓΧΟ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ.....ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΛΙΓΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ.....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ 

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ 

ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ 

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΥΛΗΨΗΣ 

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΗΑ ΑΓΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ

Σας ευχαριστω πολυ...θα αναμενω κ θα ελπιζω...με το καλο σε ολες σας!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η synnefaki είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ...ΑΣΕ ΤΟ ΑΓΧΟ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ.....ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΛΙΓΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ.....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ

Ευχαριστω πολυ πολυ...μα μπορω να μην το σκεφτομαι!???!!!??μαλλον οχι απλα θα πρεπει να το μετριασω ισως...καλη κυριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ 

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ 

ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ 

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΥΛΗΨΗΣ 

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΗΑ ΑΓΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ

Αχ αυτος το αγχος...πως το βαζεις στην ακρη???!!! Χρειαζομαι μαθηματα καταπολεμησης αγχους θαρρω...χαχαχα!!!ευχαριστω πολυ για την απαντηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Εύχομαι αυτό που ποθείς. Να κρατήσεις κ να κάνεις χοριακη τότε που σου είπαν. Καλά αποτελέσματα ? 

Εχεις δικιο..αλλωτε πληδιαζουν οι μερες...δ ευχαριστω για την απαντησή σου...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω πως εκανα χοριακη κ ηταν 1....αυτα...!!ξανα μανα προσπαθεια...εννοω εξωσωματικη ή σπερματεγχηση...ευχομαι σε ολους κ σε ολες τα καλυτερ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...