Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ εγκυμοσυνης self clear


Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Κυριακη λογικα θα δειξει! Μια μερα πριν ναι συμφωνω αλλα 9 μερες πριν που το εκανα εγω χαχαχαχα χλωμο πφφφ ανυπομονη! Σημερα ειδα και λιγο καφε στο χαρτι ! Λετε? Καλο σημαδι νομιζω...

πολυ καλο σημαδι μου ακουγεται! μακαρι κοριτσι :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι κοριτσια μακαρι! Ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μας!! Θασας πω τα νεα μου σε μερικες μερες ευχομαι και ελπιζω θετικα!!!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η prassinomata είπε:

Μακαρι κοριτσια μακαρι! Ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μας!! Θασας πω τα νεα μου σε μερικες μερες ευχομαι και ελπιζω θετικα!!!! ??????

κατι μου λεει οτι θετικα θα μας πεις! αντε να παιρνουμε σειρα :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναντια αληθεια το πιστευεις???? Και ο αντρας μου το ιδιο! Αρχικα ακουστε τι εχω παθει 3 μερες τωρα ξυπναω με ποναει το στομαχι μου (σημερα μονο δεν) και τρωω γλυκα πολλα γλυκα καθε μερα επι 3 μερες τωρα καθε μερα ολη μερα ( εγω γλυκα δεν πολυτρωω) τρωω γενικα συνεχως φαι γλυκα ολη μερα και το κουλο? Χθες βραδυ και αποψε εμετο! ? ο αντρας μου λεει να δεις δεν θα του αρεσει το χοιρινο! Χαχαχαχαχαχαχαχαχα ξερω γω πολυ νωρις για συμπτωματα αλλα και στην κορημου τα ιδια ειχα απο νωρις καθε εγκυμοσυνη διαφορερικη! Εσεις τι πιστευεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

Μαρακι! κρατησου λιγο ακομα, τιποτα δεν εμεινε ως την δευτερα :) 

Αμ, δεν κρατηθηκα Ναντιακι μου κι εφαγα τα μουτρα μου... Αρνητικο! Δεν πειράζει.. Τουλάχιστον να ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου αυριο περιμενεις; πφφφ γιατι ειναι τοσο δυσκολο γαμωτο να πιασουμε ενα νινακι!,αυτο που για αλλες ειναι τοσο ευκολο και τα πετανε για μας.... Πφφφφ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Ναντια αληθεια το πιστευεις???? Και ο αντρας μου το ιδιο! Αρχικα ακουστε τι εχω παθει 3 μερες τωρα ξυπναω με ποναει το στομαχι μου (σημερα μονο δεν) και τρωω γλυκα πολλα γλυκα καθε μερα επι 3 μερες τωρα καθε μερα ολη μερα ( εγω γλυκα δεν πολυτρωω) τρωω γενικα συνεχως φαι γλυκα ολη μερα και το κουλο? Χθες βραδυ και αποψε εμετο! ? ο αντρας μου λεει να δεις δεν θα του αρεσει το χοιρινο! Χαχαχαχαχαχαχαχαχα ξερω γω πολυ νωρις για συμπτωματα αλλα και στην κορημου τα ιδια ειχα απο νωρις καθε εγκυμοσυνη διαφορερικη! Εσεις τι πιστευεται?

Πιστεύω οτι θα εχεις ενα ομορφο σπορακι στην κοιλιτσα σου!!! Ή και δυο....! Με το καλο κουκλα μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι παναγιτσα μουυυυ μακαρι απο το στομα σου και στου θεου το αυτι μαρακι μου!! Και σε εσενα ευχομαι να εκανε λαθος το τεστ και να χεις καθυστερηση και να κανεις χοριακη και να βγει τεραστια... Αλλα κι αν δεν λεμε τωρα (που δεν το ευχομαστε) τον αλλο μηνα ετσι? Μην απογοητευστε κοριτσια ! Και γω τωρα εχω βασιμες υποψιες οτι ειμαι δεν ξερω ενστικτο κατι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax, βρε πρασινοματα μου ευχαριστω, αλλα δεν το κοβω αυτό το μηνα... Εριξα το κλαμα μου και παω παρακατω. Το μονο που με στεναχωρησε είναι που με ειδε ο αντρας μου και εσκασε ο κακομοιρης. Ειπαμε τον άλλο μηνα-στα τελη-να παμε στη γυναικολογο για να μας κατευθυνει. Να δουμε τι θα δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Μαρακι μου αυριο περιμενεις; πφφφ γιατι ειναι τοσο δυσκολο γαμωτο να πιασουμε ενα νινακι!,αυτο που για αλλες ειναι τοσο ευκολο και τα πετανε για μας.... Πφφφφ ???

Να ξερες ποσες φορες το εχω σκεφτει αυτό... Κι οσο περισσοτερο αργει να ερθει, τοσο περισσοτερο νιωθω να απομακρύνεται και να γινεται ανεφικτο!!!! Να μου πεις, που πας κυρα μου με τετοια ψυχολογια...? Σωστο, αλλα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στεναχωριεσαι κοριτσακι μου ολα θα πανε καλα αλλες τα πιανουν στον αερα και τα πετανε.. Και μεις που λαχταραμε τοσοοο πολυ να γινουμε μανουλιτσες κατι γινεται και δεν μπορουμε ομως ειμαι σιγουρη για ολες μας εχει ο θεος ειτε φυσιολογικα ειτε με βοηθο υπογονιμοτητας δεν εχει σημασια!,εγω ειμαι της αποψης πως η ταλαιπωρια μας αξιζει και στο τελος σιγουρα θα ανταμιφτουμε! Μην μου στεναχωριεσαι ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Να ξερες ποσες φορες το εχω σκεφτει αυτό... Κι οσο περισσοτερο αργει να ερθει, τοσο περισσοτερο νιωθω να απομακρύνεται και να γινεται ανεφικτο!!!! Να μου πεις, που πας κυρα μου με τετοια ψυχολογια...? Σωστο, αλλα ...

σωστη η τελευταια σου φραση! εγω το πιστευεις οτι χαλαρωσα ? εντελως ομως! οποτε θελει ας ερθει,ειλικρινα κουραστηκα τοσο πολυ ψυχικα που επρεπε να κανω οποσδηποτε κατι γι αυτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

σωστη η τελευταια σου φραση! εγω το πιστευεις οτι χαλαρωσα ? εντελως ομως! οποτε θελει ας ερθει,ειλικρινα κουραστηκα τοσο πολυ ψυχικα που επρεπε να κανω οποσδηποτε κατι γι αυτο 

Είναι πολύ καλο που σου γυρισε ετσι! Τουλάχιστον θα ξεκολλήσεις από το αγχος και το κολλημα μιας εγκυμοσύνης.. Μπραβο σου ειλικρινα! Εγω δεν μπορω να το κανω αυτό, δυστυχως. Τουλάχιστον, όχι ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Είναι πολύ καλο που σου γυρισε ετσι! Τουλάχιστον θα ξεκολλήσεις από το αγχος και το κολλημα μιας εγκυμοσύνης.. Μπραβο σου ειλικρινα! Εγω δεν μπορω να το κανω αυτό, δυστυχως. Τουλάχιστον, όχι ακομα...

ενα κλικ στο μυαλο ειναι! κ που ημουν αγχωμενη τι καταλαβα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Relax κοριτσαρες μου relax!!! Και γω τα ιδια εκανα στην αρχη αγχος απογοητευση!,τωρα εχω μια λαχταρα μια προσμονη ολα ειναι διαφορετικα στο σωμα μου αυτο τον μηνα! Ειλικρινα ευχομαι να ειμαι εγκυος και γω αλλα και εσεις συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας. Θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη αν είναι δυνατόν για το θέμα τής κουμπαρας μου. Εχθές το βράδυ έκανε ενα τεστ εγκυμοσυνης σε τενια τής χομ τεστ και βγήκε η κανονική γραμμή πως το τεστ δουλεύει κάι στην συνέχεια εμφανίστηκε και η δεύτερη γραμμή αλλά πολύυυυυ αχνη είσαι που με το ζόρι την διεκρινες. Πάντως αν το τεστ το κρατούσες στο χέρι φενοταν πως είχε μια ελαφριά δεύτερη γραμμή. Φυσικά καθυστέρηση δεν έχει ακόμη αλλά το έκανε από αγωνία. Περιμένει  να αδιαθετησει γύρο στην τρίτη με Τετάρτη. Το θέμα είναι πως έκανε  σήμερα κιαλο τεστ το ίδιο με το άλλο αλλα αυτό βγήκε αρνητικό. Τι λέτε να είναι; δεν ξερω τι  να την πω. . .   Ένα αχνο θετικο και μετά την άλλη μέρα αρνητικό. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιονουλα γεια σου να περιμενει μεχρι την δευτερα τριτη και να κανει χιριακη ενα θετικο τεστ δυσκολα κανεκ λαθος ενα αρνητικο ομως μπορει να ναι και λαθος.. Μπορει να ειχε πιει πολλα υγρα στο δευτερο και να μην ανιχνευτικε η ορνονη μια χοριακη ή ενα πιο αξιοπιστο τεστ δωσει σαφεις απαντησεις ευχομαι καλα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xionoula είπε:

Κορίτσια γειά σας. Θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη αν είναι δυνατόν για το θέμα τής κουμπαρας μου. Εχθές το βράδυ έκανε ενα τεστ εγκυμοσυνης σε τενια τής χομ τεστ και βγήκε η κανονική γραμμή πως το τεστ δουλεύει κάι στην συνέχεια εμφανίστηκε και η δεύτερη γραμμή αλλά πολύυυυυ αχνη είσαι που με το ζόρι την διεκρινες. Πάντως αν το τεστ το κρατούσες στο χέρι φενοταν πως είχε μια ελαφριά δεύτερη γραμμή. Φυσικά καθυστέρηση δεν έχει ακόμη αλλά το έκανε από αγωνία. Περιμένει  να αδιαθετησει γύρο στην τρίτη με Τετάρτη. Το θέμα είναι πως έκανε  σήμερα κιαλο τεστ το ίδιο με το άλλο αλλα αυτό βγήκε αρνητικό. Τι λέτε να είναι; δεν ξερω τι  να την πω. . .   Ένα αχνο θετικο και μετά την άλλη μέρα αρνητικό. ???

Kαλησπερα Xionoula! Γνωμη μου ειναι να περιμενει την αναμενομενη μερα περιοδου και εφοσον εχει καθυστερηση να επαναλαβει το τεστ,η ακομα καλυτερα να κανει μια χοριακη που δεν πεφτει ποτε εξω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Ναντια αληθεια το πιστευεις???? Και ο αντρας μου το ιδιο! Αρχικα ακουστε τι εχω παθει 3 μερες τωρα ξυπναω με ποναει το στομαχι μου (σημερα μονο δεν) και τρωω γλυκα πολλα γλυκα καθε μερα επι 3 μερες τωρα καθε μερα ολη μερα ( εγω γλυκα δεν πολυτρωω) τρωω γενικα συνεχως φαι γλυκα ολη μερα και το κουλο? Χθες βραδυ και αποψε εμετο! ? ο αντρας μου λεει να δεις δεν θα του αρεσει το χοιρινο! Χαχαχαχαχαχαχαχαχα ξερω γω πολυ νωρις για συμπτωματα αλλα και στην κορημου τα ιδια ειχα απο νωρις καθε εγκυμοσυνη διαφορερικη! Εσεις τι πιστευεται?

εγω ας πουμε κοριτσι αυτα τα εχω ως συμπτωματα περιοδου,αν για σενα ειναι πρωτογνωρα τοτε νομιζω οτι το μπεμπε αρχισει κ αναπτυσει το γουστο του στο φαγητο :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η prassinomata είπε:

Χιονουλα γεια σου να περιμενει μεχρι την δευτερα τριτη και να κανει χιριακη ενα θετικο τεστ δυσκολα κανεκ λαθος ενα αρνητικο ομως μπορει να ναι και λαθος.. Μπορει να ειχε πιει πολλα υγρα στο δευτερο και να μην ανιχνευτικε η ορνονη μια χοριακη ή ενα πιο αξιοπιστο τεστ δωσει σαφεις απαντησεις ευχομαι καλα αποτελεσματα

Prassinomata σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου. Θα ήθελα να ξανά πω.. Πως ίσα που διεκρινες την δεύτερη γραμμή αλλά ναι μπορούσες να πεις πως όντως υπάρχει. Έχεις δίκιο πρέπει να περιμενει και φυσικά μία χωριακη θα δηξεις γρήγορα. Έχω ακούσει πως το συγκεκριμένο τεστ είναι πολύ αιβεσθητο και για αυτό έκανε εκηνο. Είναι ρακος η καημένη η κοπέλα εχθες την εδηνα σηνχαριτηρια κάι σήμερα όλα σιωπηλα ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι αγχος και οχι απογοητευση να κανει χοριακη εκει θα ξερει σιγουρα την αληθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

 

Kαλησπερα Xionoula! Γνωμη μου ειναι να περιμενει την αναμενομενη μερα περιοδου και εφοσον εχει καθυστερηση να επαναλαβει το τεστ,η ακομα καλυτερα να κανει μια χοριακη που δεν πεφτει ποτε εξω 

Σίγουρα θα την πω να κάνει μία χωριακη και πως η ελπίδες ακόμα ειναι πολλές. Εύχομαι να μην πέσω έξω. Ευχαριστώ πολύ γαι την απάντηση σου :')  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Sunday, October 09, 2016 at 1:42 ΠΜ, ο/η Diwni είπε:

An einai sta fysiologika epipeda einai mia xara! Me sas to thema einai stin epafi i opoia exei tis dyskolies tis. Exeis para polles pithanotites! Ormonologikes,salpiggografia ktl exeis kanei?

 

στις On Saturday, October 15, 2016 at 5:37 ΜΜ, ο/η Gelie είπε:

Καλη επιτυχια κορίτσι μου... Τα καφε εννοειται πως ειναι καλο σημαδι..  Λιγες μερες υπομονη ακομη και θα μαθεις... Θύμισε μου ποσα ωαρια ειχες;;;

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

εγω ας πουμε κοριτσι αυτα τα εχω ως συμπτωματα περιοδου,αν για σενα ειναι πρωτογνωρα τοτε νομιζω οτι το μπεμπε αρχισει κ αναπτυσει το γουστο του στο φαγητο :P 

Ναντια εγω πριν την περιοδο δεν τρωω δεν εχω ορεξη μονο την μερα που περιμενω η την μερα που θα ερθει τρωω αλμυρο.. Ενω τωρα εχω τρελαθει ολη μερα τρωω αλμυρα γλυκα πρωινο ολη την ωρα χαχαχαχα εγω δεν ημουν ετσι ολα αυτα πρωτογνωρα ειναι οπως και το στηθος οπως και η μεση μακαρι παναγια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η prassinomata είπε:

Οχι αγχος και οχι απογοητευση να κανει χοριακη εκει θα ξερει σιγουρα την αληθεια!

Καλά μία κουβέντα είναι το όχι άγχος :) αλλά δεν γίνεται και αλλιώς δεν.;)  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

 

 

Ναντια εγω πριν την περιοδο δεν τρωω δεν εχω ορεξη μονο την μερα που περιμενω η την μερα που θα ερθει τρωω αλμυρο.. Ενω τωρα εχω τρελαθει ολη μερα τρωω αλμυρα γλυκα πρωινο ολη την ωρα χαχαχαχα εγω δεν ημουν ετσι ολα αυτα πρωτογνωρα ειναι οπως και το στηθος οπως και η μεση μακαρι παναγια μου!!!

πολυ αισιοδοξα συμπτωματα κοριτσαρα! να δεις που κατι καλο θα ακουσουμε επιτελους εδω μεσα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...