Μετάβαση σε περιεχόμενο
rago

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Rinaki88 είπε:

Με το καλό κοπέλα μου. Θα έχω την σκέψη σου. Αναμενω τα καλά σου νεακια την Παρασκευή. Κάνουν μεθη στο Πανεπιστημιακο; Γιατί κάτι μου είπε ο γιατρός ότι δεν έχουν αναισθησιολογο στο τμήμα. Εκτός κι αν εννοούσε για νάρκωση. 

Κάνουν αναλγησία εκεί κορίτσια! Η μέθη που κάνουν πχ στο νοσοκομείο Παπαγεωργίου, είναι σαν νάρκωση δηλαδή κοιμάσαι κανονικά. Στην αναλγησία είσαι ξυπνια και νιώθεις λίγο τα τσιμπήματακια.. σαν να έχεις πιει 2-3 ποτάκια! Τι σίγουρο είναι ότι ο Νταφ έχει μεγάλη εμπειρία και πολλές επιτυχίες. Όλα θα πάνε καλά!

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 37 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Κάνουν αναλγησία εκεί κορίτσια! Η μέθη που κάνουν πχ στο νοσοκομείο Παπαγεωργίου, είναι σαν νάρκωση δηλαδή κοιμάσαι κανονικά. Στην αναλγησία είσαι ξυπνια και νιώθεις λίγο τα τσιμπήματακια.. σαν να έχεις πιει 2-3 ποτάκια! Τι σίγουρο είναι ότι ο Νταφ έχει μεγάλη εμπειρία και πολλές επιτυχίες. Όλα θα πάνε καλά!

Καλημέρα κοπέλα μου. Κάτι τέτοιο μου έδωσε να καταλάβω και ο γιατρος. Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι;

• Like 1

@Rinaki88 καλημέρα! Συγνώμη που απαντώ Με καθυστέρηση αλλά δε μπαίνω Κ τακτικα. Υπερηχους έκανα μετά την 5η μέρα διεγερσης συνήθως 3. Κ έναν υπέρηχο πριν την περίοδο για να δούμε αν υπάρχει κύστη ή κάτι που αναστείλει την προσπάθεια!!! 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rinaki88 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου. Κάτι τέτοιο μου έδωσε να καταλάβω και ο γιατρος. Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι;

Πάντως ξέρω αρκετές κοπέλες που πάνε με τον Νταφ.. εγώ είμαι σε αναμονή για ετ κατεψυγμένων.. 3η προσπάθεια... στο Παπαγεωργίου

στις πριν 9 ώρες, ο/η Νάλα είπε:

@Rinaki88 καλημέρα! Συγνώμη που απαντώ Με καθυστέρηση αλλά δε μπαίνω Κ τακτικα. Υπερηχους έκανα μετά την 5η μέρα διεγερσης συνήθως 3. Κ έναν υπέρηχο πριν την περίοδο για να δούμε αν υπάρχει κύστη ή κάτι που αναστείλει την προσπάθεια!!! 

Καλήσπερα κοπελα μου. Σ ευχαριστώ που μου απαντάς πάνω από όλα. Τους υπερηχους τους έκανες στο ιατρείο του ή στο νοσοκομείο; Γιατί θέλω να του ζητήσω να πάω στο ιατρείο εκτός κι αν είναι απαραίτητο να πάω στο νοσοκομείο. 

στις πριν 9 ώρες, ο/η jazz είπε:

Πάντως ξέρω αρκετές κοπέλες που πάνε με τον Νταφ.. εγώ είμαι σε αναμονή για ετ κατεψυγμένων.. 3η προσπάθεια... στο Παπαγεωργίου

Με το καλό να πάνε όλα καλά στην προσπάθεια σου. Να είναι η τρίτη και η τυχερή. Όσον αφορά εμας, κι εμείς επειδή ακούσαμε καλά λόγια πήγαμε στον Νταφ... Και όντως από κοντά μας ενέπνευσε εμπιστοσύνη. Μακάρι ο άλλος μήνας να είναι τυχερός για όλες. 

• Like 1

@marillia Κοριτσάκι μου τι κανεις; Εμείς περάσαμε επιτροπή και πήραμε έγκριση. Σε τι φάση σε βρίσκω; 

στις On 6/11/2018 at 10:37 ΠΜ, ο/η Νάλα είπε:

Γειά σου κοπέλα μου. Αύριο χοριακή ε; καλή σου επιτυχία. Εύχομαι να μας πεις ευχάριστα. 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Νάλα είπε:

Κοριτσια τα καταφεραμε!!!! Β χοριακη 914!!! Καλή σας επιτυχια εύχομαι!!!!!! 

Κοπέλα μου πολλά συγχαρητήρια. Εύχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Με το καλό να έρθει το ή τα μωράκια σας. 😊

στις πριν 5 ώρες, ο/η Νάλα είπε:

Κοριτσια τα καταφεραμε!!!! Β χοριακη 914!!! Καλή σας επιτυχια εύχομαι!!!!!! 

Συγχαρητηρια! Ολα να σας πανε καλα!!

στις On 9/11/2018 at 12:07 ΠΜ, ο/η Rinaki88 είπε:

@marillia Κοριτσάκι μου τι κανεις; Εμείς περάσαμε επιτροπή και πήραμε έγκριση. Σε τι φάση σε βρίσκω; 

Γειά σου κοπέλα μου. Αύριο χοριακή ε; καλή σου επιτυχία. Εύχομαι να μας πεις ευχάριστα. 

Kαλημέρα κορίτσι μου!!!!Τέλεια καλή αρχή κ εύχομαι να μας έχεις ευχάριστα νέα!!Να ρωτήσω τα φάρμακα πότε θα τα παραλάβεις?Εγώ περιμένω περίοδο Τρίτη με Τετάρτη,θα πάω για υπέρηχο για να ξεκινήσω τις ενέσεις!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Kαλημέρα κορίτσι μου!!!!Τέλεια καλή αρχή κ εύχομαι να μας έχεις ευχάριστα νέα!!Να ρωτήσω τα φάρμακα πότε θα τα παραλάβεις?Εγώ περιμένω περίοδο Τρίτη με Τετάρτη,θα πάω για υπέρηχο για να ξεκινήσω τις ενέσεις!!!

Καλημερα καλη μου. Την επόμενη μέρα κιόλας τα πήρα. Είναι άμεσα διαθέσιμα. Με το καλό εύχομαι να πάει καλά. Εγώ σε 2 εβδομάδες έχω υπέρηχο πριν μου έρθει η περίοδος για να δούμε αν υπάρχει κάποια κυστη και 2η ημέρα ξεκινάω ενέσεις. Καλό μας κουράγιο. 

Σας ευχαριστώ! ❤️

Καλη επιτυχια σε όλες! Είστε σε καλά χέρια στο γιατρό, εμπιστευθείτε τον Κ εύχομαι το 2019 να βρεχει μωρα για όλες...

• Like 1

στις πριν 3 ώρες, ο/η Rinaki88 είπε:

Καλημερα καλη μου. Την επόμενη μέρα κιόλας τα πήρα. Είναι άμεσα διαθέσιμα. Με το καλό εύχομαι να πάει καλά. Εγώ σε 2 εβδομάδες έχω υπέρηχο πριν μου έρθει η περίοδος για να δούμε αν υπάρχει κάποια κυστη και 2η ημέρα ξεκινάω ενέσεις. Καλό μας κουράγιο. 

Ααα ωραίαααα!!!Σχεδόν μαζί θα είμαστε!!!Καλή μας επιτύχια!!!

στις πριν 4 ώρες, ο/η Νάλα είπε:

Σας ευχαριστώ! ❤️

Καλη επιτυχια σε όλες! Είστε σε καλά χέρια στο γιατρό, εμπιστευθείτε τον Κ εύχομαι το 2019 να βρεχει μωρα για όλες...

Μακάρι κορίτσι μου. Σ ευχαριστούμε πολύ. Από το στόμα σου και στου Θεού τ αυτι.

στις πριν 2 ώρες, ο/η marillia είπε:

Ααα ωραίαααα!!!Σχεδόν μαζί θα είμαστε!!!Καλή μας επιτύχια!!!

Καλή επιτυχία. Αντε να έχουμε καλά νέα να πούμε η μία στην άλλη σε κανένα μήνα. 

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσι εγώ έχω πάρει αντισυλληπτικά λόγω κύστης.Ρυθμίζουν τις ορμόνες,ρίχνουν ελαφρώς την fsh και την ε2,μην ανησυχείς,ο γιατρός σου ξέρει.Δες κι αυτό με την κοιλιοκακη,γιατί ίσως πρέπει να αποφεύγεις τη γλουτένη.
    • Αυτό δεν το περίμενα 😮😮 να σου ζήσει @xara1 μου! Να είστε ευτυχισμένοι και να τον δείτε όπως ποθείτε! Να μας λες κι εσύ τα νέα σου και του μπεμπουλη! Θα περιμένω με αγωνία να μας λες πως μεγαλώνει μέρα με τη μέρα 😊❤
    • κορίτσια εχω χαθει λιγο ειναι πολυ δυσκολο να τα διαβασω ειμαι πολυ πισω αν μπορειτε πειτε μου τλχ ποιες περιμενουν η σε ποια φαση εισαστε; οσο για τις δουλειες που ειδα οτι συζητατε δηλωνω και εγω ανεργη φιλολογος και με το παιδι και τη δουλεια του αντρα μου να μην μπορω να κοιταξω καποια αλλη δουλεια ακομη και τις 4 ωρες που λειπει το παιδι απο το σπιιτι αργιες γιορτες και αρρωστιες δεν εχω που να τον αφησω  οποτε και εγω μονο τα ιδιαιτερα θα ηθελα να ειχα τλχ 2 ακομη γιατι μονο στις 2-3 ωρες τη βδομαδα ειμαι και θελω τοσο πολυ να ειμαι ενεργη αλλα ειμαι και καινουργια στη περιοχη οποτε απλα ευχομαι για ενα καλυτερο μελλον
    • εμενα δεν μου αρεσει να βαφω ουτε μαλλια ουτε νυχια οποτε δεν ειχα ασχοληθει ξερω υπαρχουν φυτικες βαφες αλλα ναι καλυτερα να ρωτησεις
    • καλησπερα σας κορίτσια μου σημερα εμεις γυρισαμε απο το ταξιδι βλεπω απειρα ποστ που δεν προλαβαινα να απαντησω οσο ημουν κυπρο θα προσπαθησω να σας διαβασω ολες εμεις τα περασαμε πολυ ωραια ο μικρος κολλησε δεν ηθελε να φυγουμε σε αντιθεση με εμας που ωραια ολα μια χαρα ηταν αλλα ενταξεθ θελουμε και το σπιτι μας οσο αφορα το θεμα μας ακομη αρχικα εγω περιμενω το αποτελεσμα του παπ  κορίτσια παντως αν η γυναικολογος μου εχει δικαιο με βαση τον υπερηχο για την ημερα που εκανα ωορρηξια να ξερετε οτι τα διαφανα υγρα κρατανε πανω απο τρεις μερες εγω λοιποβ στην αναμονη για την περιοδο που ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει και για τα αποτελεσματα καλες επιτυχιες σε ολες σας
  • Νέες συζητήσεις