Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ PAP A


Recommended Posts

καλημερα κουκλες 

εγω εκλεισα ραντεβου για αυχενικη και παπει στις 31 του μηνα και μου ειπαν 150 ευρω 
εσεις? 
παιζει να βρω κατι πιο οικονομικο? 
 

δεν λεω πανω απο ολα η υγεια του μωρου απλα ειπα μηπως υπαρχει και καποια αλλη τιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρα απο εκει μου ειπαν τοσα 

πριν λιγο εμαθα για το ιπποκρατης στην νικαι θελουν 60

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω στο Μητερα Κρητης τοτε ειχα πληρωσει 169€ αυχενικη διαφανεισ και pap-p το ηρα ειναι στην Αθηνα? Ιποκραττης ή ιποκρατειο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Εγω στο Μητερα Κρητης τοτε ειχα πληρωσει 169€ αυχενικη διαφανεισ και pap-p το ηρα ειναι στην Αθηνα? Ιποκραττης ή ιποκρατειο?

http://www.euromedica.gr/medical-unit/69/euromedica-ippokratis-nikaias

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/10/2016 at 11:33 ΠΜ, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

καλημερα κουκλες 

εγω εκλεισα ραντεβου για αυχενικη και παπει στις 31 του μηνα και μου ειπαν 150 ευρω 
εσεις? 
παιζει να βρω κατι πιο οικονομικο? 
 

δεν λεω πανω απο ολα η υγεια του μωρου απλα ειπα μηπως υπαρχει και καποια αλλη τιμη

και εγώ παρθένα μου τότε θα κάνω αυχενική! !!!! που θα την κανεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

και εγώ παρθένα μου τότε θα κάνω αυχενική! !!!! που θα την κανεις;

ιπποκρατης νικαια εκει ειναι πιο φθηνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/10/2016 at 0:12 ΜΜ, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

ηρα απο εκει μου ειπαν τοσα 

πριν λιγο εμαθα για το ιπποκρατης στην νικαι θελουν 60

 

Καλησπερα και απο μενα!Ευχομαι καταρχην καλα να παει η εξεταση οπου και αν την κανεις τελικα!Εγω την εκανα σε δημοσιο νοσοκομειο της Θεσσαλονικης και πληρωσα 45 ευρω συνολικα.Παρολα αυτα ακουσα και εγω εδω στην Θεσσαλονικη καποιες περιπτωσεις που στον ιδιωτη δωσανε 60 ευρω και ξερεις ποιο ηταν το συμπερασμα?Οτι δεν τους εκανε ολοκληρωμενη και σωστη μετρηση με διαπιστευμενο υπερηχογραφιστη παραμυθιαζοντας τους με το χαμηλο κοστος και οι κοπελες πιστευαν οτι βρηκανε την σουπερ προσφορα ενω τις εκαναν εναν απλο υπερηχο!Θα μου πεις τα 150 δεν ειναι λιγα και επιπλεον εχεις αλλους 2 μεγαλους υπερηχους με αντιστοιχα κοστη.Προτεινω να δεις το ενδεχομενο του δημοσιου νοσοκομειου,τουλαχιστον για τους αλλους 2 υπερηχους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstantia καλημερα κοριτσι μου γλυκο, επειδη ειμαι πρωταρα κ δεν εχω ιδεα μπορεις να με διαφωτισεις ποτε γινονται οι αλλοι 2 μεγαλοι υπερηχοι; Εκανα ηδη αρχες του μηνα την πρωτη αυχενικη κ βγηκε πολυ καλη μου ειπαν.. Η β επιπεδου οπως λεγεται ποτε περιπου γινεται, πχ 5-6 μηνα; Τοσο θε ειμαι περιπου τα Χριστουγεννα! Σευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...