Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννα σ δημοσιο


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια χρειαζομαι  την βοηθεια σας...ειμαι στο τελος της 16 εβδομαδας με ειχαν συστησει φιλη μου να παω σε γυναικολογο στην αγια ολγα αλλα σημερα ακουστηκε οτι υπαρχει τεραστια ελειψη απο γαζες και φαρμακα στο νοσοκμ φοβηθηκα πολυ δν τ κρυβω...θελω στο ελενα γυναικολογο καλο και οικονομικο γιατι ειμαι πολυ χαλια οικονομικα με καισαρικη ν γεννησω με επισκληριδιο διοτι και τν κορη μ την γεννησα με καισαρικη ολικη αλλα ο οργανισμος μου τ αναπνευστικο μου δν ανεχεται την ολικη...σας παρακαλω απαντηστε μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Tzinaki7 είπε:

καλησπερα κοριτσια χρειαζομαι  την βοηθεια σας...ειμαι στο τελος της 16 εβδομαδας με ειχαν συστησει φιλη μου να παω σε γυναικολογο στην αγια ολγα αλλα σημερα ακουστηκε οτι υπαρχει τεραστια ελειψη απο γαζες και φαρμακα στο νοσοκμ φοβηθηκα πολυ δν τ κρυβω...θελω στο ελενα γυναικολογο καλο και οικονομικο γιατι ειμαι πολυ χαλια οικονομικα με καισαρικη ν γεννησω με επισκληριδιο διοτι και τν κορη μ την γεννησα με καισαρικη ολικη αλλα ο οργανισμος μου τ αναπνευστικο μου δν ανεχεται την ολικη...σας παρακαλω απαντηστε μου...

καλησπερα 

ειδα τι γραφεις και ως ενα βαθμο συμφωνω 

εγω ειμαι στην 9η εβδομαδα και ειπα πρωτα ο θεος τον μαιο να γενησω με καισαρικη (λογω σωματοτυπου)

βεβαια την 1η γενα ηταν με φτ αλλα η μικρη ηταν προωρη (8ο) και μικρη 
γενησα στην δραμα σε δημοσιο

τωρα μενω πειραια και λεμε πρωτα ο θεος να γενησω στο τζανειο

τωρα εσυ ψαχνεις οικονομικο γυναικολογο στο ελενα (απο οσο γνωριζω ειναι ιδιωτικο) οποτε???????? 
μακαρι να βρεις αλλα λιγο δυσκολο 
γιατι δεν κοιτας σε καποιο αλλο δημοσιο νοσοκομειο???????? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο σου ευχομαι! και εγω ψαχνω στο ελενα! μου εχουν πει για τον λασκαρη οτι ειναι καλος και σχετικα νεος! δεν εχω παει ακομα ομως να τον δω! εχε τον στα υποψη σου! αλλα βεβαιωσου οτι κ στο ελενα τα εχουν ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/9/2016 at 3:04 ΠΜ, ο/η Tzinaki7 είπε:

το ελενα ειναι δημοσιο δν ειναι ιδιωτικο..δν ειμαι οικονομικα σ θεση ν γεννησω σ ιδιωτικο

οκ 

συγνωμη δεν τα ξερω αυτα 

ποια ειναι ιδιωτικα κ ποια οχι 

δεν ειμαι απο εδω

αφου ειναι δημοσιο πηγαινε εκει

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια..το Ελενα Βενιζελου ειναι δημοσιο νοσοκομειο.. φανταζομαι αν πατε μια βολτα απο κει η να παρετε τηλ θα σας πουν τα ονοματα των ιατρων που απασχολουνται..Αν βεβαια βρειτε συστημενα καποιον συγκεκριμενο γιατρο να σας αναλαβει ακομη καλυτερα (για να μην πατε την ημερα  του τοκετου με εφημερευοντα ιατρο..αλλα με τον δικο σας)  θεωρειται εξειδικευμενο μαιευτηριο δν νομιζω να υπαρχει καποιο θεμα.. Επισης ειδα στο site του νοσοκομειου οτι παραδιδονται κατα καιρους δωρεαν μαθηματα μητρικου θηλασμου σε γκρουπακια!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...