Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απορια: Plzz βοηθεια!


Revelator_M

Recommended Posts

Πάντως ακόμα τίποτα!! Άφαντη! Επίσης, το παράδοξο της υπόθεσης είναι πως προχθές είχα 36,7 και σήμερα 36,9! Τώρα 2 τα ενδεχόμενα, ή εγώ είμαι ανώμαλη, ή το θερμόμετρο μου βλαμμένο!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Revelator_M είπε:

Καλημέρα!! Λόγω απόστασης, δυστυχώς, δεν ξέρω πότε θα μπορέσουμε να είμαστε μαζί πάλι, αλλά ξεκίνησα εδώ και 3 μέρες θερμοδιάγραμμα(σήμερα είχα 36,9) και μάλλον αυτό το μήνα θα πάρω κ τεστ ωορρηξίας για να δω πότε κάνω αλλά και πόσες μέρες είναι η ωχρινική φάση μου! Οπότε, όταν θα είμαστε μαζί πάλι να είμαι πιο σίγουρη!! Τι να κάνουμε; Όταν θέλει να 'ρθει, θα 'ρθει, δεν έχει νόημα να τρελένομαι!

Κατα την ταπεινη μου αποψη τεστ ωορρηξίας πρέπει να κάνουν κάθε μήνα όλες οι γυναίκες που προσπαθούν για παιδάκι γιατι ακόμη και αν εχουν σταθερό κυκλο η μέρα της ωορρηξίας δεν είναι στανταρ. Πχ Εγω είχα τοσα χρόνια κύκλο 30 ημερων όμως ξαφνικα Ιουλιο και Αυγουστο έγινε η ωορρηξία μου την 21η μέρα οπότε μεγάλωσε λίγο ο κύκλος μου κατα 4 μέρες. Αυτο το μήνα έγινε τη 17η άρα μάλλον θα μικρύνει ξανα. Δε μπορείς να φανταστείς από τι αδιέξοδα σε βγάζει......Ουτε αναρωτιέσαι "είναι να μου έρθει σημερα, είναι να μου ερθει αυριο;;;;" Τίποτα. Επίσης ξέρεις στην πραγματικότητα το ακριβές διαστημα μου προσπαθεις... Γιατί πολλά κορίτσια λένε ''προσπαθώ 2 χρόνια αλλά ίσως έχω πετύχει τις γόνιμες μόνο 4-5 μήνες.. οποτε μηπως να περιμένουμε ακόμη λιγο.;;; " και δεν ξέρουν τι να κάνουν..!!! Τελειο είναι που δεν αγχώνεσαι!!!! Σου έυχομαι ότι καλυτερο...!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέρμα με το άγχος! Κόντεψα να τρελαθώ και αποφάσισα ότι δεν αξίζει! Ναι έχεις απολύτο δίκιο! Πρέπει να αρχίσω να την παρακολουθώ γιατί είμαι και στην κατηγορία που δεν την καταλαβαίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...