Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χριστίνα27 είπε:

Μπράβο Μαρία μου!!!!πολύ χαίρομαι!!!!εγώ είμαι καλά!!!!πήγα έκανα μια χοριακή χθες και περιμένω τα αποτελέσματα!!! :-):-) Δουλεύω στην Οία Σαντορίνης :-):-*:-)

Υπομονή ποτέ τελειώνει η σεζόν μετά Αθήνα; Καλά αποτελέσματα ? 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Μαράκι η σεζόν τελείωνει τέλος οκτωβρίου :-( ατελείωτη :-p:-p...Μένω μόνιμα πλέον εδώ , αλλά τώρα λόγω εγκυμοσύνης θα μείνω στην μανούλα μου Αθήνα τον περισσότερο καιρό και θα πετάγομαι και Σαντορίνη που & που!!!Μου είχαν πει θα μου στείλουν τα αποτελέσματα με mail στις 11:30 και ακόμα τπτ...!!!Βίκυ μην έχεις άγχος όλα καλά θα πάνε!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χριστίνα27 είπε:

κορίτσια η χοριακή μου βγήκε 49953....τι σημαίνει?!?

Ποτέ είχες τελευταία περίοδο. Αν και η τιμή είναι πολύ υψηλή κ αυτο είναι πολύ καλο

η πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου ήταν 30/08 και οι γόνιμες ήταν 10/09 -16/09..και εγώ αυτό βλέπω ότι είναι πολύ!!

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Χριστίνα27 είπε:

η πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου ήταν 30/08 και οι γόνιμες ήταν 10/09 -16/09..και εγώ αυτό βλέπω ότι είναι πολύ!!

Είναι πολύ καλή Χριστίνα αντε 10 ημερουλες κ έρχεσαι να δεις το μωράκι σου 

στις πριν 18 ώρες, ο/η Χριστίνα27 είπε:

?????? σε 20 θα έρθω....???

Έστω κ 20 θα περάσουν όπως πέρασαν κ οι υπόλοιπες 

Πως είστε κορίτσια; Χθες πήγαμε στο Αλεξάνδρα κ είδε μια φίλη μας που γεννησε.

Γεια σου Μαρία μου[smilie=wave.gif]!!

Ω τι καλά!!εχώ από χθες το βράδυ δεν την παλεύω πολύ...νιώθω κάπώς έτσι [smilie=crybaby2.gi::( όλη μέρα....εσύ τι κάνεις???

Γεια σας και απο μένα! Περιμένω το δεύτερο παιδακι μου με ΠΗΤ 31.05.2017!! Είμαι δηλαδή 8 εβδομάδων! Καλές εγκυμοσύνες σε όλα τα κορίτσια!

Καλώς ήλθες Αλίκη καλή εγκυμοσύνη κ σε εσένα πόσο είναι το πρώτο σου παιδάκι; Χριστίνα μου για όλα αυτά ευθύνονται οι τρελές ορμόνες μας. Έχουμε μακρύ ταξίδι κ η κάθε ημέρα θα είναι διαφορετική δεν θα είμαστε πάντα καλά. Υπομονή 

Καλημέρα και καλό σαββατοκύριακο. Αν κ βροχερός ο καιρός εμένα μ αρέσει ☔

Καλησπέρα Μαρία μου!!!!Εδώ έχουμε καλοκαίρι :-):-) !!!Γεια σου Αλίκη μς το καλό και το δικό σου μωράκι!!! :-)

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Χριστίνα27 είπε:

Καλησπέρα Μαρία μου!!!!Εδώ έχουμε καλοκαίρι :-):-) !!!Γεια σου Αλίκη μς το καλό και το δικό σου μωράκι!!! :-)

Αλήθεια; Εδώ ☔ βρέχει αρκετά. Πως είσαι σήμερα;

Κορίτσια μου Γειά σας και από εμένα είμαι στην 8 εβδομάδα όλα βαίνουν καλώς πρώτα ο Θεός πάντα εγώ έχω ακόμη μια κορούλα την έκανα 15 χρονών τώρα είναι 19 και τώρα είμαι 34 και έκανα δεύτερο γάμο και αποφασίσαμε να κάνουμε ένα μωράκι να συμπληρώσουμε την ευτυχία 

Το μεγάλο μου πρόβλημα είναι πως είχα θέμα με το στομαχι μου από πριν και τώρα έχει επιδυνοθη λόγω της εγκυμοσύνης σε σημείο που μου είπε ο γιατρός να κάνω γαστροσκοπηση  αλλά εγώ δεν θέλω τώρα φοβάμαι με έχει αφήσει να περνώ μαλοξ για τα πολύ δύσκολα δεν μπορώ να πάρω βαθιες αναπνοές είναι ανηποφορο ελπίζω να περάσει γιατί μου το κάνει μαρτύριο. ....εχει καμιά το ίδιο πρόβλημα από της μέλλουσες μανουλες

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Drakoylinaki είπε:

Κορίτσια μου Γειά σας και από εμένα είμαι στην 8 εβδομάδα όλα βαίνουν καλώς πρώτα ο Θεός πάντα εγώ έχω ακόμη μια κορούλα την έκανα 15 χρονών τώρα είναι 19 και τώρα είμαι 34 και έκανα δεύτερο γάμο και αποφασίσαμε να κάνουμε ένα μωράκι να συμπληρώσουμε την ευτυχία 

Το μεγάλο μου πρόβλημα είναι πως είχα θέμα με το στομαχι μου από πριν και τώρα έχει επιδυνοθη λόγω της εγκυμοσύνης σε σημείο που μου είπε ο γιατρός να κάνω γαστροσκοπηση  αλλά εγώ δεν θέλω τώρα φοβάμαι με έχει αφήσει να περνώ μαλοξ για τα πολύ δύσκολα δεν μπορώ να πάρω βαθιες αναπνοές είναι ανηποφορο ελπίζω να περάσει γιατί μου το κάνει μαρτύριο. ....εχει καμιά το ίδιο πρόβλημα από της μέλλουσες μανουλες

Το είχα κ εγώ αφορητος πόνος μου έδωσε ζάντακ μόλις μπήκα στην 9 εβδομάδα βελτιώθηκε υπομονή κάνεις κ εμμετους; 

Όχι ευτυχώς αλλά για να πάρω μια σωστή αναπνοή άγκόμάχώ στην αρχή πήγα σε καρδιολογο πνευμονολογο και τέλος καταλήξαμε σε γαστρεντερολογο όπου και μου είπε το πρόβλήμα μου ξεκινάει από το στομαχι και δεν το είχα κοιτάξει τώρα δεν μπορώ να κάνω και πολλά απλά ανησυχώ γιατί αν συμβαίνει αυτό τώρα αργότερα τι θα γίνει  θα σκάσω 

Βροχερή μερα η σημερινή κ εμείς ετοιμάζουμε το πάρτυ της αγαπημένης μας που την Πέμπτη έγινε δυο χρονων! Το στομάχι ειναι πονεμένη ιστορία κ αυτή την φορα με εμετούς και αναγούλες όλη μερα. Προσπαθώ να το ξεχνώ και κανω υπομονή να περάσει το τρίμηνο. Νομίζω πως αυτή τη φορα εχω γίνει πιο ευεξαπτη. Εσείς; 

Θανάσης μου ήθελα να πατήσω οτι μου αρέσει αυτο που έγραψες, ελπίζω να μη πάτησα το αντίθετο.. μου φαίνεται οτι κάτι έκανα λαθος, θα μάθω να χειρίζομαι το φόρουμ ελπίζω.. οπως και να εχει ήθελα να πω οτι προτιμώ κ εγω αυτόν τον καιρό!!

Μαράκι μου είμαι καλά σήμερα!!!Ναι έχουμε πολύ ωραία μέρα!!!Κορίτσια και εμένα με ενοχλεί το στομάχι μου!!! :o:-o:-) Αλίκη να τα εκατοστήσει το κοριιτσάκι σου!!! :-)

Σας ευχαριστώ πολύ!! Χθες ήρθαν παιδάκια πολλά έπαιξε κ η μικρη μας το κατευχαριστήθηκε κ αυτή κ εμείς!! Σήμερα ωραία μερα, ευκαιρία για βόλτα κ κουνιες!!!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Να σε ρωτήσω κάτι αν επιτρέπεται...γιατι αργησες να κανεις την εξωσωματική;προέκυψε κατι άλλο;
    • @NikhNikh @babybaby Ναι τα τραπέζια ίσως επειδή δεν είμαι σίγουρη για τα φαγητά μου... Χααχα όλη μέρα έκανα δουλειές κορίτσια βαρέθηκα! Καληνύχτα φιλιά πολλά.. Νωρίς νωρίς αύριο Κυριακή έχουμε κουσκούς χαχαχ 
    • γεια σου μαμα16...δε το ηξερα για τι φυσικοθεραπειες..λες να θεωρηθουν απαραιτητες?δηλ. αν καποιο παιδακι δε τις κανει απλα θα αργησει ακομα παραπανω να περπατησει η να σηκωθει ετσι?υα τη ρωτησω οπωσδηποτε να δω τι εχει να μου πει κ η ιδια...
    • γεια σου Ρενα..στα παντα εχει ορεξη κ στο φαι κ στην ομιλια κ πολλα γελια γενικα ανταποκρινεται σε ολα..το μονο που με εχει προβληματισει ειναι το οτι "τεμπελιαζει "ισως στο να σηκωθει..ναι θα τη ρωτησω πολυ αναλυτικα οταν βρεθουμε για το εμβολιο...
    • καλησπερα Κωνσταντια..σημερα φαντασου εκανε 2 βηματα παροτι κ βαρυ το παπουτσακι του..το προσπαθησε πολυ,αναμενω μπας κ θελησει να σηκωθει.η αληθεια ειναι οτι το προσπαθει πολυ,αλλα αν δει οτι δε μπορει επαναπαυεται..ελπιζω να μην ειναι κατι σημαντικο,μακαρι να ειναι απλα μια τεμπελια..εσενα ο δικος σου αν του πεις που ειναι πχ το αυτοκινητακι θα στο δειξει/?εγω τωρα ξεκιναω να σου πω την αληθεια να τον μαθαινω πραγματακια..τα πιανει γρηγορα αυτα δε μπορω να πω..κ απο ομιλια ειμαστε φουλ..δε βαζει γλωσσα μεσα του ανακαταμενα τα λεει ολα εκτος απο μπαμπα μαμα γιαγια κ καποια ονοματα ολα τ αλλα ειναι αχταρμας αλλα γενικα μιλαει..απο πολυ νωρις θα ελεγα..20 ημερων ειπε αγκου φαντασου..
  • Νέες συζητήσεις