Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2017!!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Διαβάζω πολλές φορές αυτά που γράφεται και φαντάζομαι να είμαι κι εγω στη θέση σας... μακάρι να με αξιώσει ο Θεός.... Εύχομαι σε όλες σας μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Να σαι καλά κορίτσι μου! Στο εύχομαι σύντομα μέσα απο την καρδιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η asteraki_mou είπε:

Να σαι καλά κορίτσι μου! Στο εύχομαι σύντομα μέσα απο την καρδιά μου!!!

Mακάρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε peacock γιατί όχι, μονο μην αγχωθεις κ θα δεις θα ερθει απο μονο του!

Αρα δρακουλινακι σε έχει μέχρι κ αρχές Ιούνη, γιαυτο μπερδευτικα εγώ.. Άντε με το καλό η αυχενική σου, λίγη λίγη υπομονή μέχρι την τέταρτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αστεράκι απλά επειδή θα πάω με καισαρική μάλλον τέλος Μαΐου θα γίνει γιατί νομίζω το κάνουν πιο νωρίς στην καισαρική 

Ευχαριστώ πολύυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι στην καισαρική το παίρνουν περιπου στην 38η εβδ, αρα δυο εβδομαδες νωρίτερα. Έτσι κ αλλιως την πιθανή ημερομηνία στην δίνουν έτσι για να ξέρεις που βρισκεσαι, σπάνια γέννας ακριβως την ημερα που σου δίνουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η asteraki_mou είπε:

Ναι στην καισαρική το παίρνουν περιπου στην 38η εβδ, αρα δυο εβδομαδες νωρίτερα. Έτσι κ αλλιως την πιθανή ημερομηνία στην δίνουν έτσι για να ξέρεις που βρισκεσαι, σπάνια γέννας ακριβως την ημερα που σου δίνουν..

Αστεράκι πάνω κάτω είμαστε Μάιο όλες.απλα δεν είμαστε στην ίδια εβδομάδα όλες κ η αυχενικη έχει ένα εύρος κ αυτή για το πότε γίνεται γιαυτό δεν έχουμε κάνει όλες την ίδια στιγμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η peacock είπε:

Mακάρι...

Εύχομαι ο Θεός να δώσει σε όλες της γυναίκες του κόσμου έναωρο κ σε εσένα. απλά κάποιες το αποκτούν πιο εύκολα κ κάποιες περνούν από δοκιμασίες. κ αν συμβαίνει αυτό λογικό να λέμε γιατί σε μένα. δεν πρέπει όμως καμία γυναίκα να το βάζει κάτω να ελπίζει κ να προσπαθεί πάντα αγαπημένα με τον άντρα της κ το δωρο θα έρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσία Χρόνια πολλά σημερα είναι ο προστάτης των παιδιών βρεφών ακόμη και εμβρύων Άγιος Στυλιανός μεγάλη η  Άρη του να προστατεύει όλα τα μωράκια του κόσμου γεννημένα και μη .....Πως είστε σήμερα? ?? Εγώ καλά αλλά μέχρι να έρθει η τέταρτη θα σκάσω χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα χρόνια πολλά. δρακουλινάκι λίγες μέρες μεινανε θα περάσουν πολύ γρήγορα προσπάθησε να μην το έχεις συνέχεια στο μυαλό σου. τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνουν.. εγώ έκανα λίγες δουλειές του σπιτιού περιμένω τη βροχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου! Χρόνια πολλά!!! Εμείς καλά ειμαστε, σήμερα γίναμε 15 εβδομάδων! :) δρακουλινακι καταλαβαίνω την αγωνία σου, κ εγώ έχω ραντεβού τη δεύτερα κ περιμένω πως κ πως όμως περνάνε οι μέρες λιγες εμειναν.. Μπορεί να μάθω κ το φύλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε με το κάλό παναγια μου όλα καλά να είναι 

Λοιπόν ακούστε το έντερο μου έχει τρελαθεί από κει που πήγαινα μόνο με υποθετα από χθες πηγαίνω με το που τρώω το μεσημεριανό. Μου και μάλιστα σήμερα είχα λίγο διάρροια εύχομαι να μην είναι κρυωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα . δρακουλινάκι δεν νομίζω να είμαι κρυωμα μάλλον από τα υποθετα. τι κανετε κορίτσια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η θανασης μου είπε:

Καλημέρα . δρακουλινάκι δεν νομίζω να είμαι κρυωμα μάλλον από τα υποθετα. τι κανετε κορίτσια;

γεια σου Μαράκι και κορίτσια μου!!! Καλή Κυριακή να έχετε!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα δεν έχω βάλει υποθετο καθόλου θα δω και σήμερα υποπτεύομαι πως είναι από κανένα φάρμακο περνώ σίδερο φιλικό οξύ και για θυρεοειδή . ....Είμαι ταξίδι με τον άντρα μου είναι πολύ όμορφα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλημεραααααα δεν έχω βάλει υποθετο καθόλου θα δω και σήμερα υποπτεύομαι πως είναι από κανένα φάρμακο περνώ σίδερο φιλικό οξύ και για θυρεοειδή . ....Είμαι ταξίδι με τον άντρα μου είναι πολύ όμορφα 

Νομίζατε είχες βάλει υποθετο γιατί πιο πάνω γράφεις ότι πήγαινες μόνο με υποθετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαινα μόνο με υποθετα εννοώ πως ήμουν δυσκοιλια αλλά αυτές της μέρες δεν έβαλα καθόλου και είχα διάρροια μέχρι χθες δεν ξέρω θα δείξει ίσως και κάτι με πείραξε σήμερα έφαγα μακαρόνια με τυράκι και δεν έχω ενόχληση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή επιτυχία! Όλα μια χαρά θα πάνε, θα δεις!:)

Εμείς διανύουμε ακόμα την 14η εβδομάδα, οπότε έχουμε μέλλον ακόμη!

Πρώτη χειμωνιάτικη μέρα η σημερινή!

Πολύ κρύο! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...