Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2017!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι έχει μεγαλώσει έχω πάρει 3 κιλακια Παρασκευή είμαι στην 13 εβδομάδα σήμερα όλη μέρα είμαι ξαπλωμένη πονάει πολύ η μήτρα μου και η μέση μου αλλά δεν ανησυχώ τα έχω ξαναζήσει άλλες μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί σου φώναξε εμένα δεν μου είπε τίποτα είμαι 1.70 και ήμουν 63 κιλά και πήγα 66 απλά η κοιλιά έχει πρηστεί όλο εκεί το βλέπω Εντάξει θέλει λίγο προσοχή μην ξεφύγουμε αλλά πιστεύω μέχρι 15 κιλά είμαι φυσιολογικό ρε κορίτσια τόσο είχα πάρει και στην κόρη μου και μετά εξαφανίστηκαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμένα φαίνεται η κοιλιά κ μου κάνει εντύπωση γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη φάνηκε πολύ αργότερα αυτή τη φορά έχω μεγαλύτερη κοιλιά αύριο μπαίνω στην 15 εβδομάδα βάρος δεν έχω βάλει η μάλλον έβαλα ένα κιλό γιατί είχα χάσει κ δύο στην αρχή με τους εμμετους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Κ γω πριν λιγες μέρες είχα πάρει 1,5 κιλό τώρα όμως τρώω πιο πολύ.. Κ η κοιλιτσα φαίνεται αλλά νομιζω είναι κυρίως πρήξιμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα δρακουλινακι με πονουσε λίγο στην αρχή κ τώρα με το που μπήκα στον τέταρτο έχω κάθε μέρα ψιλοεντονα τσιμπήματα στη μήτρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia eimai nea manoula eimai ston 4o μηνα ο γιατρος μου ξεγεναει στο ΡΕΑ τα ποσα ομως προκαλουν ζαλη......σκεφτομαστε με τον συζηγο μου για δημοσιο αλλα ποιο? ποσο θα παει? θα μας προσεξουν? παμε σιγουρα σε κεσαρικη λογο ιστορικου του συζηγου μου....

 

κοριτσια βοηθηστε οποιος γνωριζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά είναι αυστηρός με τα κιλά και τώρα θα μπω στην 12η βδομάδα...τι να κάνω???η αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ πρησμένη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η antoniaaa είπε:

kalispera koritsia eimai nea manoula eimai ston 4o μηνα ο γιατρος μου ξεγεναει στο ΡΕΑ τα ποσα ομως προκαλουν ζαλη......σκεφτομαστε με τον συζηγο μου για δημοσιο αλλα ποιο? ποσο θα παει? θα μας προσεξουν? παμε σιγουρα σε κεσαρικη λογο ιστορικου του συζηγου μου....

 

κοριτσια βοηθηστε οποιος γνωριζει

Αντωνία τι ακριβώς εννοείς ότι θα.μπεις σε καισαρική λόγω ιστορικό του συζύγου;;; καλώς ήρθες στην ομάδα μας και με το καλό το παιδάκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Κορίτσια η κοιλιά σας μεγάλωσε καθόλου.;βάρος έχετε βάλει;

γεια σας Μαράκι μου και κοριτσαρες!!! Εγώ βρε κορίτσια δεν έχω πάρει ούτε ένα κιλό και ας τρωω και η κοιλια μου φαίνεται πολυυυυ λιγο.. Μόνο εγώ και οι δικοί μου το καταλαβαίνουν... ? ανυπομονώ να πεταχτεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Ναι έχω κ αρρωστησε ο μικρούλης μου η χθες που βγήκαμε τον μπαμπά του για να παίξουν η την Κυριακή που πήγαμε σε κάτι φίλους κ ήταν παιδάκια. μάλλον θα κολλήσω γιατί κοιμοσαστε μαζί κ τώρα όλη μέρα στην αγκαλιά μου ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμενα η κοιλιτσα μου φαινεται πλεον! Στην αρχη εχασα κι εγω 3 κιλα, αλλα πλεον τα χω ξαναπαρει συν 1 επιπλεον!

Θανασης μου περαστικα στον μικρουλη σου! Μακαρι να την γλιτωσεις εσυ! Εγω ημουν με ιωση πριν απο 10 μερες και γενικως κυκλοφουν διαφορα αυτην την περιοδο!

Antoniaaa εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το Ελενα, δεν ξερω τι ποσα  ακριβως παιζουν, αλλα σιγουρα πολυ μικροτερα σε σχεση με τα ιδιωτικα! Ξερω εναν πολυ καλο γυναικολογο εκει,λογω μιας φιλης μου, που δουλευει ως βρεφοκομος! Αν θελεις μπορω να σου δωσω πληροφοριες! Παντως πιστευω, οτι ολα ειναιθεμα γιατρου! Και τα δημοσια πολλες φορες εχουν και καλυτερο εξοπλισμο! Τα δυσκολα περιστατικα συνηθως εκει τα στελνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

Αντωνία τι ακριβώς εννοείς ότι θα.μπεις σε καισαρική λόγω ιστορικό του συζύγου;;; καλώς ήρθες στην ομάδα μας και με το καλό το παιδάκι σου!!!

καλος σας βρήκα! ο σύζυγος μου εχει μια πάθηση που ειναι επιρεπης στα καταγματα και ετσι αν ζοριστώ εγω η το μικρο μπορει  να προκαλεσω ζημια....  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xristina27 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!!!

Έκανα την αυχενική μου και όλα είναι τέλεια!!!??❤❤❤Εσείς τι κάνετε???

Γεια σου Χριστινακι μου και συγχαρητήρια!!!!! Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Xristina27 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!!!

Έκανα την αυχενική μου και όλα είναι τέλεια!!!??❤❤❤Εσείς τι κάνετε???

Μπραβο σου! Πολυ ευχαριστα νεα! Εμεις την καναμε πριν απο 2 βδομαδες μαζι με ληψη τροφοβλαστης και ευτυχως ολα πολυ καλα!!! Ετσι, να ακουμε μονο ευχαριστα απ ολα τα κοριτσια! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συγχαρητήρια Χριστίνα αντε κ οι υπόλοιπες όσες μεινατε για αυχενικη καλά αποτελέσματα να έχετε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο μπράβο κ σε μας κ στα μωρακια μας! Έτσι όλα καλά να είναι παντα! Να ρωτησω κάτι, πως γίνεται να μην έχετε κανει καποιες αυχενική ακόμα ή να την κάνατε τώρα; δεν γενναμε όλες τον ίδιο μήνα; μπορεί κ να το έχετε πει παλιοτερα αλλά είμαι σχετικα καινούρια εδώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάζω πολλές φορές αυτά που γράφεται και φαντάζομαι να είμαι κι εγω στη θέση σας... μακάρι να με αξιώσει ο Θεός.... Εύχομαι σε όλες σας μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σήμερα είμαι 13 εβδομάδα και με έχει βάλει Τετάρτη να πάω για αυχενικη Αντε να είναι όλα καλά να ησυχάσω και από αυτό . .....Καλησπέρα κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...