Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι έγκυος?? Βοήθεια κορίτσια


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Ναί εχω 5,5 μηνών!! Σε χαίρομαι που είσαι τόσο μικρούλα και εχεις 2 εγώ σε αυτήν την ηλικία δεν εχω τις αντοχες τις δικες σου      Η γνώμη μου είναι να κάνετε ετσι νωρίς παιδάκια είναι το καλύτερο!!! 

Aχ να σου ζησει! Δεν το ειπα σε καμια περιπτωση για να προσβαλλω καμια . Ποσο εισαι; εμενα το ενα ειναι 20 μηνων και το αλλο ημερων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Ναί εχω 5,5 μηνών!! Σε χαίρομαι που είσαι τόσο μικρούλα και εχεις 2 εγώ σε αυτήν την ηλικία δεν εχω τις αντοχες τις δικες σου      Η γνώμη μου είναι να κάνετε ετσι νωρίς παιδάκια είναι το καλύτερο!!! 

Τώρα την κοίμησα επιτέλους για αυτό αργησα να γράψω. Καλό βραδυ θα τα πουμε το πρωι!!

mariaje περιμένω τα αποτελεσματα??!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η riri07 είπε:

Aχ να σου ζησει! Δεν το ειπα σε καμια περιπτωση για να προσβαλλω καμια . Ποσο εισαι; εμενα το ενα ειναι 20 μηνων και το αλλο ημερων..

Αχ τα γλυκούλια να σου ζήσουν κ εσένα γερά κ τυχερά να είναι. !! Τί είναι; Εμενα κοριτσάκι. Όχι βεβαια δεν νοιώθω οτι με πρόσβαλες σιγά ρε συ είμαι 37!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Αχ τα γλυκούλια να σου ζήσουν κ εσένα γερά κ τυχερά να είναι. !! Τί είναι; Εμενα κοριτσάκι. Όχι βεβαια δεν νοιώθω οτι με πρόσβαλες σιγά ρε συ είμαι 37!!

Νόμιζα θα είχες κοιμηθεί. Απο πού εισαι εγω Σαλόνικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Νόμιζα θα είχες κοιμηθεί. Απο πού εισαι εγω Σαλόνικα

Νωρίς εμεινες στο δευτερο ε; Εγώ για αυτό φοβάμαι δεν ήταν καν στα σχέδιά μου αλλά δέν θα στεναχωρεθώ κιόλας απλά δεν αντεχω ετσι νοιωθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Νωρίς εμεινες στο δευτερο ε; Εγώ για αυτό φοβάμαι δεν ήταν καν στα σχέδιά μου αλλά δέν θα στεναχωρεθώ κιόλας απλά δεν αντεχω ετσι νοιωθω

Σαλονικα απο που; ο συζυγος ειναι απο κει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Να ησυχάσω τώρα ή όχι;; Εκανα το τεστ το πρωτο βγηκε μια γραμμη σχεδόν στην μέση,λεω θα είναι του αποτελέσματος οπότε οκ αρνητικό. Αλλά επειδή με εφαγαν τα σαράκια ξεπλυνα λίγο το δοχείο και ξαναουρησα και εβαλα το δευτερο. Ε αυτήν η γραμμη βγήκε λίγο πιο πανω του αποτελέσματος αλλά όχι ολόισια και τπτ άλλο. Πείτε μου είναι εντάξει; Θα ατείλω φωτο να δείτε αν μπορεσω να δω πως στελνεις. Τί ηθελα κ πηρα αυτό επρεπε να παω σε αλλο φαρμακείο να παρω ενα κλιαρ μπλου που εχει σταυρό

εν μέρει ησυχασα βεβαια. Πειτε μου κ εσείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ριρί Πυλαία μένω

αχ μόλις δειτε την φωτο πειτε μου.  Τα εβαλα ακριβως δίπλα βλεπετε στο δευτερο τεστ η γραμμή αποτελέσματος είναι πιό πάνω εκεί που πρέπει δηλ. Στο άλλο βγηκε σχεδόν στη μεση. Α και όταν εκανα το δευτερο οσο χρωματιζόταν η οθόνη φανηκε και κάτω γραμμή η οποία εξαφανίστηκε. Είναι ρε σεις καλά τα IQ? γκρρρρρ. Περίοδος τπτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Ριρί Πυλαία μένω

αχ μόλις δειτε την φωτο πειτε μου.  Τα εβαλα ακριβως δίπλα βλεπετε στο δευτερο τεστ η γραμμή αποτελέσματος είναι πιό πάνω εκεί που πρέπει δηλ. Στο άλλο βγηκε σχεδόν στη μεση. Α και όταν εκανα το δευτερο οσο χρωματιζόταν η οθόνη φανηκε και κάτω γραμμή η οποία εξαφανίστηκε. Είναι ρε σεις καλά τα IQ? γκρρρρρ. Περίοδος τπτ

Που πηγε η φωτο το βλέπετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από βδομάδα αν δεν κατέβουν θα πάω γυναικολόγο δέν γίνεται. Περιμένω να μου πείτε εεεε εσύ Mariaje τί εκανες;;; Ριρί πές μου μπορω να είμαι ήσυχη τώρα;; ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕΕ χαχχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Νωρίς εμεινες στο δευτερο ε; Εγώ για αυτό φοβάμαι δεν ήταν καν στα σχέδιά μου αλλά δέν θα στεναχωρεθώ κιόλας απλά δεν αντεχω ετσι νοιωθω

Λαλημερα.. δεν μπορω να κτλβ το τεστ..χαχα..τι λεβε οι οδηγιες; ά εχω ερθει πυλαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Thursday, September 22, 2016 at 8:00 ΠΜ, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Ευχαριστώ εγώ δεν θα ήθελα τωρα δευτερο γιατί η μικρή μου είναι ούτε 6 μηνών και τα χω παίξει. .... Βέβαια αν εχω μείνει φυσικά και θα το κρατήσω , θα το περιμένω με ανυπομονηςία και αυτό,όμως προτιμώ να μην είμαι δε νοιώθω καθόλου ετοιμη για κάτι τέτοιο. Και αν 

Καλημέρα κορίτσια!! Κωνσταντίνα ήσυχη δεν θα ρισαι μέχρι να πας στον γυναικολογο αποτι κατάλαβα βγήκαν 3 αρνητικά ακριβώς όπως και σε εμένα μόνο που υπάρχει. περίπτωση να μην έχει αναπτυχθεί αρκετά η ορμόν η και γιαυτο να μην το διαβάζει. μήπως να πάμε στον γυναικολογο; είμαιακριβώς στην ίδια φάση θα τρελαθώ η περιοδος δεν έρχεται 2 τεστ αρνητικά!! Πάμε να κάνουμε την β χωριακη την Δευτέρα ή στον γυναικολογο; Μην αγχώνεσαι μαζί θα τα περάσουμε εδώ που φτάσαμε ? Απλά προσπάθησε να από αποβαλλεις τι άγχος μήπως και έρθει η περιοδος αν δεν μας έρθει μέχρι τη Δευτέρα πάμε...Ποια είναι η  μάρκα αυτή? στα τεστ εγκυμοσυνης ? και ποιο είναι το σημάδι που λέει έγκυος ή όχι έγκυος?? φιλάκια και μην αγχώνεσαι θα μιλάμε σήμερα μέχρι την Δευτέρα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η riri07 είπε:

Aχ να σου ζησει! Δεν το ειπα σε καμια περιπτωση για να προσβαλλω καμια . Ποσο εισαι; εμενα το ενα ειναι 20 μηνων και το αλλο ημερων..

Ριρι σε ευχαριστώ για όσα μου είπες..μου έδωσες κουράγιο  ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα? το αγορι μου απλά ήμουν έγκυος δεν θα συζητάγε να το κρατήσουμε..η κοινωνία είναι σάπια και πάσχει..το τελευταίο πράγμα που είναι πρόβλημα είναι νέες μητέρες που πάσχιζουν για να μεγαλώσουν τα παιδιά τους.. Άσε αν είδες είμαι σε ένα μόνιμο άγχος σε 2 μέρες μου έρχεται υποτίθεται αλλά από το άγχος έχω κάνει ήδη τρία τεστ αρνητικά βγήκαν μεν αλλά μπορεί να μην έχει αναπτυχθεί πολύ η ορμόν η γιαυτό να μην την ανιχνεύει..πφφ δεν ξέρω τι να πω!! Καλημέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η riri07 είπε:

Σαλονικα απο που; ο συζυγος ειναι απο κει

Καλημερα οι οδηγίες λενε οτι όλα τα τεστ δηλ να βγούν 2 γραμμες και στο χαρτί δειχνει την μία στο C και την αλλη στο T αλλά ρμενα στο πρωτο βγηκε μια στην μεση σχεδόν και στο δευτερο που ξεπλυνα τον ουροσυλλεκτη και η χαζή αντί να το κανω στα ίδια ουρα (αλλα που να φανταστω οτι θα το βγαλει ετσι)την ωρα που το είχα βουτηγμενο εβγαλε καθαρα και στο T μια γραμμη η οποια εξαφανίστηκε ακαριαία και εμεινε μόνο η αλλη  τεσπα εγω επειδη εχω εξωτερικες δουλειες θα παρω ενα γνωστό τεστ και θα το κανω αργοτερα ή το πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Thursday, September 22, 2016 at 8:00 ΠΜ, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Ευχαριστώ εγώ δεν θα ήθελα τωρα δευτερο γιατί η μικρή μου είναι ούτε 6 μηνών και τα χω παίξει. .... Βέβαια αν εχω μείνει φυσικά και θα το κρατήσω , θα το περιμένω με ανυπομονηςία και αυτό,όμως προτιμώ να μην είμ αι δε νοιώθω καθόλου ετοιμη για κάτι τέτοιο. Και αν 

ΠΉΡΑ ΤΟ CLEAR BLUE TO ΈΚΑΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΙΝΆ ΟΥΡΆ ΚΙΑ ΜΕΤΆ ΑΠΌ ΛΊΓΟ ΒΓΉΚΕ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΉ ΠΆΝΩ ΑΠΌ ΤΗΝ ΟΡΙΖΌΝΤΙΑ ΠΟΛΎ ΑΧΝΉ ΌΜΩΣ ΠΕΊΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΣΥΜΒΑΊΝΕΙ ΘΑ ΠΆΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΌ ΟΙ ΟΔΗΓΊΕΣ ΛΈΝΕ ΌΤΙ ΚΑΙ ΑΧΝΉ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΕΊΝΑΙ ΘΕΤΙΚΌ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Καλημερα οι οδηγίες λενε οτι όλα τα τεστ δηλ να βγούν 2 γραμμες και στο χαρτί δειχνει την μία στο C και την αλλη στο T αλλά ρμενα στο πρωτο βγηκε μια στην μεση σχεδόν και στο δευτερο που ξεπλυνα τον ουροσυλλεκτη και η χαζή αντί να το κανω στα ίδια ουρα (αλλα που να φανταστω οτι θα το βγαλει ετσι)την ωρα που το είχα βουτηγμενο εβγαλε καθαρα και στο T μια γραμμη η οποια εξαφανίστηκε ακαριαία και εμεινε μόνο η αλλη  τεσπα εγω επειδη εχω εξωτερικες δουλειες θα παρω ενα γνωστό τεστ και θα το κανω αργοτερα ή το πρωι

 

20160923_113806.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mariaje είπε:

ΠΉΡΑ ΤΟ CLEAR BLUE TO ΈΚΑΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΙΝΆ ΟΥΡΆ ΚΙΑ ΜΕΤΆ ΑΠΌ ΛΊΓΟ ΒΓΉΚΕ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΉ ΠΆΝΩ ΑΠΌ ΤΗΝ ΟΡΙΖΌΝΤΙΑ ΠΟΛΎ ΑΧΝΉ ΌΜΩΣ ΠΕΊΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΣΥΜΒΑΊΝΕΙ ΘΑ ΠΆΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΌ ΟΙ ΟΔΗΓΊΕΣ ΛΈΝΕ ΌΤΙ ΚΑΙ ΑΧΝΉ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΕΊΝΑΙ ΘΕΤΙΚΌ...

 

 

20160923_113802.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Νωρίς εμεινες στο δευτερο ε; Εγώ για αυτό φοβάμαι δεν ήταν καν στα σχέδιά μου αλλά δέν θα στεναχωρεθώ κιόλας απλά δεν αντεχω ετσι νοιωθω

Ετσι ηταν κ μενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Thursday, September 22, 2016 at 8:00 ΠΜ, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Ευχαριστώ εγώ δεν θα ήθελα τωρα δευτερο γιατί η μικρή μου είναι ούτε 6 μηνών και τα χω παίξει. .... Βέβαια αν εχω μείνει φυσικά και θα το κρατήσω , θα το περιμένω με ανυπομονηςία και αυτό,όμως προτιμώ να μην είμ αι δε νοιώθω καθόλου ετοιμη για κάτι τέτοιο. Και αν 

ΠΉΡΑ ΤΟ CLEAR BLUE TO ΈΚΑΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΙΝΆ ΟΥΡΆ ΚΙΑ ΜΕΤΆ ΑΠΌ ΛΊΓΟ ΒΓΉΚΕ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΉ ΠΆΝΩ ΑΠΌ ΤΗΝ ΟΡΙΖΌΝΤΙΑ ΠΟΛΎ ΑΧΝΉ ΌΜΩΣ ΠΕΊΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΣΥΜΒΑΊΝΕΙ ΘΑ ΠΆΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΌ ΟΙ ΟΔΗΓΊΕΣ ΛΈΝΕ ΌΤΙ ΚΑΙ ΑΧΝΉ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΕΊΝΑΙ ΘΕΤΙΚΌ...

εε θα πάθω εγκεφαλικό στο εντομεταξυ το έκανα το πρωί είναι 2 μέρες πριν από την καθυστέρηση οπότε γιαυτό λογικά βγήκε αχνή το παράξενο είναι ότι  βγήκε μετά από 2 ώρες το αποτέλεσμα αυτό και αποτι διάβασα μπορεί απλά να μην είχε ανιχνεύσει την ορμονη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η mariaje είπε:

ΠΉΡΑ ΤΟ CLEAR BLUE TO ΈΚΑΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΙΝΆ ΟΥΡΆ ΚΙΑ ΜΕΤΆ ΑΠΌ ΛΊΓΟ ΒΓΉΚΕ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΉ ΠΆΝΩ ΑΠΌ ΤΗΝ ΟΡΙΖΌΝΤΙΑ ΠΟΛΎ ΑΧΝΉ ΌΜΩΣ ΠΕΊΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΣΥΜΒΑΊΝΕΙ ΘΑ ΠΆΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΌ ΟΙ ΟΔΗΓΊΕΣ ΛΈΝΕ ΌΤΙ ΚΑΙ ΑΧΝΉ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΕΊΝΑΙ ΘΕΤΙΚΌ...

εε θα πάθω εγκεφαλικό στο εντομεταξυ το έκανα το πρωί είναι 2 μέρες πριν από την καθυστέρηση οπότε γιαυτό λογικά βγήκε αχνή το παράξενο είναι ότι  βγήκε μετά από 2 ώρες το αποτέλεσμα αυτό και αποτι διάβασα μπορεί απλά να μην είχε ανιχνεύσει την ορμονη 

Ποσο χρονων ειναι ο δικος σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Thursday, September 22, 2016 at 8:00 ΠΜ, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Ευχαριστώ εγώ δεν θα ήθελα τωρα δευτερο γιατί η μικρή μου είναι ούτε 6 μηνών και τα χω παίξει. .... Βέβαια αν εχω μείνει φυσικά και θα το κρατήσω , θα το περιμένω με ανυπομονηςία και αυτό,όμως προτιμώ να μην είμ αι δε νοιώθω καθόλου ετοιμη για κάτι τέτοιο. Και 

Ριρη δεν με αφήνει να απαντήσω σε σένα οπότε απαντάω εδώ είναι 19 είδες αυτό που είπα ότι βγήκε θετικό μετά από μια ώρα τι στο καλό Θεέ μου ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η riri07 είπε:

Ποσο χρονων ειναι ο δικος σου;

Γιστι βγήκε μετά από 1 ώρα???? τι θα κάνω Θεέ μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mariaje είπε:

Γιστι βγήκε μετά από 1 ώρα???? τι θα κάνω Θεέ μου 

Υπομονη. Να κανεις αλλο ενα 12 ωρες μετα.. να δεις αν σκουρυνε η γραμμη.. η αργα το βραδυ αλλα 3 ωρες μην πιεις τπτ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...