Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική αυτή την περίοδο


Recommended Posts

Εχεις απολυτο δικιο!!!μου λεγανε εχεις αγχωθει μετα την αποβολη και κατι μεσα μου μου ελεγε οτι κατι δεν πηγαινε καλα και το εψαχνα με εξετασεις μονη μου!!!μεχρι που βρεθηκε αυτος ο γιατρος να μου κανει σωστη διαγνωση!!!με το καλο τα διδυμακια σου!!!ολα να πανε κατ ευχην!!!μεσα απο την καρδια μου!!!ειναι πολυ ωραιο να βλεπεις γυναικες με προβληματα  ποσο μαλλον με το ιδιο θεμα στο τελος να τα καταφερνουν!!!!δεν μπορεις εδω μεσα να φανταστω να μου πεις κεντρο και γιατρο ειμαι καινουρια γι αυτο ρωταω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nai oi ydrosalpigges einai poly atimo pragma. Egw aporw pws yparxoun giatroi pou kanoun averta ekswswmatikes enw i as8enis exei ydrosalpigges.

Kale afou se anamoni xoriakis, ti rwtas gia giatro kai kentro????? Twra 8ewroume oti eisai egyos.

Ti emvryakia evales? 2hs 3hs meras?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις κάνουν για να παίρνουν τα λεφτά χωρίς να τους νοιάζει ο ψυχολογικός και σωματικός πόνος που νιώθεις...δεν ξέρω αν προσπάθεια θεωρείται όταν την κάνεις από την αρχή ή αν πιάνεται και εμβρυομεταφορα μόνο με παγωμένα...

Όλα καλά θα μας πάνε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tin idia aporia eixa ki egw alla den mou tin exei apantisei kapoios aksiopista akomi.

Sini8ws milane gia oloklirwmeni prospa8eia diegersi kai emvryometafora. Den kserw an 8ewreitai i metafora me katepsigmena ws ekswswmatiki. Egw gia paradeigma ekana 5 ekswswmatikes me panw apo 10 emvryometafores ka8ws panta mou emenan emvrya stin katapsiksi. den mporw na to 8ewrisw afto oloklirwmeni prospa8eia ka8ws den ypirxe diegersi. alla opws sou eipa afto einai proswpiki ektimisi. Iatrika den mou exei apantisei kapoios episima.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω και εγώ με αυτό...εκτίμηση του καθενός πότε θα το θεωρήσει ολοκληρωμένη ή όχι...σημασία έχει το αποτέλεσμα που θέλουμε να είναι θετικό θετικοτατο!!!!

Εγώ αύριο θα ξέρω πόσα προχώρησαν από τα γονιμοποιημενα και πρώτα ο Θεός την Πέμπτη η εμβρυομεταφορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο κοριτσι μου!!!να μας εχεις υπεροχα νεα!!!εγω εβαλα 5ης μερας αυτη τη φορα!!!ενω απο τη μια εχω εμπιστοσυνη στο γιατρο κ στο κεντρο αυτη η φορα με εχει κουρελιασει πολυ και ψαχνομαι!!!μπορει να με εχουν επηρεασει κ τα φαρμακα!!!δεν πινω κ λιγα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Depy86 είπε:

Με το καλο κοριτσι μου!!!να μας εχεις υπεροχα νεα!!!εγω εβαλα 5ης μερας αυτη τη φορα!!!ενω απο τη μια εχω εμπιστοσυνη στο γιατρο κ στο κεντρο αυτη η φορα με εχει κουρελιασει πολυ και ψαχνομαι!!!μπορει να με εχουν επηρεασει κ τα φαρμακα!!!δεν πινω κ λιγα!!!

Tin kalyteri douleia ekanes. Ki egw me vlastokystes emeina egyos. Tis pistevw poly. Kala apo farmaka allo tipota. Twra pou 8a meineis egyos na deis posa 8a pairneis. Egw 14 xapia metrimena syn antipiktiki enesi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηταν αποφαση του εμβρυολογου απο τα 10 που εμειναν να τα αφησει και τα 4 εγιναν βλαστοκυστες!!!εβαλα τις 2 και εχω αλλες 2 καταψυξη!!!στην πρωτη βαλαμε 2ημερων ειχαμε θετικα αποτελεσματα αλλα στις δυο εβδομαδες απεβαλα!!!μετα την εμβρυομεταφορα πινω 13 χαπια μαζι με τ4,μια κολπικη κρεμα και μια αντιπηκτικη ενεση(τα 6 ειναι ultrogestan)αν ολα πανε καλα πρωτα ο θεος συνεχιζω τα ιδια!!αυτο που με ανησυχει κ με εχει ριξει εντελως ειναι οτι σε δυο μερες παω για χοριακη και δεν εχω ουτε ενα συμπτωμα!!!δεν νοιωθω τπτ!!!ψυχολογια στα πατωματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se kamia periptwsi den 8elw na se ksesikwsw giati ka8e organismos einai diaforetikos.

se oles tis emvryometafores pou ekana iksera akrivws kai tin mera pou 8a adia8etisw. panta iksera oti itan apotyximeni ka8ws ksekinousan ta symptwmata tis periodou apo tin 4h mera tis emvriometaforas. en tw metaksy oloi mou elegan oti einai idia ta symptwmata egymosynis k periodou pragma pou den to dextika pote ki panta eixa dikio. oute xoriaki den prolavaina na kanw, me prolavaine i periodos.

ki erxomaste stin teleftaia ki epityximeni emvryometafora! oute ene symptwma. tipota tipota tipota. afou skepsou oti ksekinisa ta test tin 5h mera tis emvriometaforas. ola 8etika ennoeitai.

xoriaki ekana tin 7h mera ka8ws den kratiomoun ki itan 92. meta pire mpros ki opws idi ksereis emfanistikan ta didymakia mou.

efxomai na anikeis stin idia katigoria!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι κοριτσι μου δεν με ξεσηκωνεις!!!ξερω πως ολες οι γυναικες δεν εχουμε τα ιδια συμπτωματα εννοειται!!!απλα αυτο που σκεφτομαι ειναι μηπως παω αυριο αντι για την πεμπτη!!!μια μερα ειναι μια μερα!!!αφου εσενα εδειξε απο την πεμπτη μετα εμενα τι στο καλο αυριο ειναι η δεκατη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα καλύτερα αποτελέσματα σου εύχομαι!!!!να ελπίζεις μέχρι και την τελευταία μέρα!!!περιμένουμε να ακούσουμε τα ευχάριστα νέα  να παίρνουμε και άλλες σειρά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγα μια μερα νωριτερα για την χοριακη γτ κατι μεσα μου με ετρωγε και τα νεα ειναι δυσαρεστα αρνητικη χοριακη

τωρα πρεπει να ηρεμησω να παρω δυναμεις με περιμενουν δυο βλαστοκυστες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Depy86 είπε:

Πηγα μια μερα νωριτερα για την χοριακη γτ κατι μεσα μου με ετρωγε και τα νεα ειναι δυσαρεστα αρνητικη χοριακη

τωρα πρεπει να ηρεμησω να παρω δυναμεις με περιμενουν δυο βλαστοκυστες

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Depy86 είπε:

Πηγα μια μερα νωριτερα για την χοριακη γτ κατι μεσα μου με ετρωγε και τα νεα ειναι δυσαρεστα αρνητικη χοριακη

τωρα πρεπει να ηρεμησω να παρω δυναμεις με περιμενουν δυο βλαστοκυστες

Υπομονή κορίτσι μου θα το πετύχεις στο εύχομαι. Όμως αφού πηγες νωρίτερα δέν υπαρχει περιπτωση να είσαι;; Ισως για αυτο σ λένε ακριβώς τις μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω πολύ καλά αυτό το συναίσθημα αλλά μην σε παίρνει από κάτω...αν χρειαστεί να την επαναλαβεις γιατί όντως μπορεί να βιάστηκες να την κάνεις..μίλησες με το γιατρό σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για τα καλα και θετικα σας λογια!!!να σας εχει ο θεος καλα και να σας δωσει οτι επιθυμειτε!!!

η δεκατη μερα ηταν και ηταν βλαστοκυστες ηταν να παω αυριο δεν εχει διαφορα

αυριο θα κλεισω ραντεβου με τον γιατρο για να συζητησουμε τι και πως και πως θα προχωρησουμε μηπως μου ζητησει καποια extra εξεταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Depy86 είπε:

Πηγα μια μερα νωριτερα για την χοριακη γτ κατι μεσα μου με ετρωγε και τα νεα ειναι δυσαρεστα αρνητικη χοριακη

τωρα πρεπει να ηρεμησω να παρω δυναμεις με περιμενουν δυο βλαστοκυστες

Gia kapoio logo imoun poly aisiodoksi. Oi duo vlastokystoules pou perimenoun 8a einai kai oi tyxeres. Filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ετχαριστω πολυ αγαπη μου για την αισιοδοξη στηριξη σου!!!θα παρω να κλεισω ραντεβου με το γιατρο να δω τι θα μου πει και ελεγα να ζητησω απο μονη μου καποιες εξετασεις ακομα το ψαχνω

εκτος απο θρομβοφιλια ορμονολογικες  εκανες κατι αλλο εσυ;

σκεφτομαι να ζητησω καρυοτυπο αλλα ακομα ψαχνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...