Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βοήθεια..!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια ειμαι 17 χρονων και χρειάζομαι την βοήθεια σας..ήρθα σε σεξουαλικη επαφη με το αγόρι μου πριν 2 βδομαδες,χωρίς προφυλάξεις και πριν 10 μερες μιλήσαμε γι αυτό και του ειπα πως φοβάμαι οτι μπορεί να εχω μείνει εγκυος.Απο τοτε ειμαστε και οι 2 φουλ στο άγχος...Περίμενα περίοδο στις 14 αλλα δεν μου ηρθε..Δεν ξερω αν φταίει το άγχος για την καθυστέρηση(γιατί πραγματικα εχω παρά πολύ άγχος) ή όντως ειμαι έγκυος.. Εδώ και 3-4 μερες εχω πόνους περιόδου αλλά ποναω ελαχιστα και δεν εχω κάποιο άλλο σύμπτωμα εγκυμοσύνης.. Τι να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν έχουν περάσει 14 μέρες από την επαφή το ποιο αξιόπιστο είναι να πας σε ένα μικροβιολογικό να κάνεις μια β χορειακή και θα μάθεις αμέσως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η angie236 είπε:

Αν έχουν περάσει 14 μέρες από την επαφή το ποιο αξιόπιστο είναι να πας σε ένα μικροβιολογικό να κάνεις μια β χορειακή και θα μάθεις αμέσως...

Γινεται η γυναικολόγος να κανει αυτήν την εξέταση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η KaterinaVou είπε:

Γινεται η γυναικολόγος να κανει αυτήν την εξέταση?

Καλημέρα! Η εξέταση αυτή γίνεται με αίμα, οπότε πρέπει να πας σε ένα μικροβιολογικό εργαστήριο και να δώσεις αίμα. Αν η τιμή αυτής της εξέτασης είναι αυξημένη - δλδ είσαι έγκυος - θα πρέπει να συμβουλευτείς γυναικολόγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...