Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις On Παρασκευή, 14 Οκτωβρίου 2016 at 2:49 ΠΜ, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσι μου με το καλο!!!αχ μη μου λες τέτοια και εχω αυχενική στις 31...λες να μην καταφέρει να το δει;ουτε μια πιθανότητα κατι;;και το δικο μου μικρο θα ειναι τοτε ??

ελενη μου και εγώ την Δευτέρα θα κάνω την αυχενική!!!! Θα μιλήσουμε το βράδυ!!! Γεια σε όλες τις κοριτσαρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμαθα χτες οτι ειμαι έγκυος...δεν εχω ππρλαβει να χαρω ακομα γιατι βλεπω καθε μερα καφε υγρα αλλωτε ελαχιστα αλλωτε αρκετά ωστε να ανησυχώ....προσευχομαι στο Θεό να πανε ολα καλα και να ειμαι και εγω μανούλα του 2017.....σας ευχομαι ο,τι καλύτερο σε ολες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εμαθα χτες οτι ειμαι έγκυος...δεν εχω ππρλαβει να χαρω ακομα γιατι βλεπω καθε μερα καφε υγρα αλλωτε ελαχιστα αλλωτε αρκετά ωστε να ανησυχώ....προσευχομαι στο Θεό να πανε ολα καλα και να ειμαι και εγω μανούλα του 2017.....σας ευχομαι ο,τι καλύτερο σε ολες σας...

Όλα θα πάνε καλά πεταλουδίτσα μου! Είχες 2 θετικά τεστ εγκυμοσύνης απ' ότι είδα! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου γλυκό, μην αγχώνεσαι...απλά κάνε ό,τι ακριβώς σου είπε ο γιατρός σου.. να πάρεις τα φαρμακάκια που σου έδωσε και ξάπλα για να δέσει το εμβρυάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σας.και εγώ με το καλό πιτ 10/6 αλλά πιθανον βλέπω τέλη Μαΐου γιατί είναι το τρίτο μου και τα αλλα δυο τα έχω κανει με καισαρική.αύριο θα πάω για τον πρωτο υπερηχο:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...