Μετάβαση σε περιεχόμενο

mhpws eimai egkuos??


anna1989

Recommended Posts

Αννα μου από όσο ξέρω η άλλη κοπέλα δεν είναι έγκυος..πριν λίγες μέρες το διάβασα κιόλας σε άλλο θέμα..μπορεί να το επιβεβαιώσει κ η ίδια.

Ελένη μου μην στεναχωριεσαι προσπαθείτε λίγο χρονικό διάστημα αυτό βέβαια δε σημαίνει τίποτα αλλά μην αγχώνεσαι κ θα έρθει.κ μην αμελεις αυτό με τον κύκλο σου πρέπει οπωσδήποτε να μικρυνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Αννα μου από όσο ξέρω η άλλη κοπέλα δεν είναι έγκυος..πριν λίγες μέρες το διάβασα κιόλας σε άλλο θέμα..μπορεί να το επιβεβαιώσει κ η ίδια.

Ελένη μου μην στεναχωριεσαι προσπαθείτε λίγο χρονικό διάστημα αυτό βέβαια δε σημαίνει τίποτα αλλά μην αγχώνεσαι κ θα έρθει.κ μην αμελεις αυτό με τον κύκλο σου πρέπει οπωσδήποτε να μικρυνει!

Για να δουμε βρε κοριτσια.. αυτην την φορα σκεψου ειχα τελευταια περιοδο στις 13 αυγουστου και τωρα απο τις 12 αυγουστου ειχα καφε... ο γιατρος μου ειπε επειδη δεν εχω μεγαλες αποκλισεις στον κυκλο να το παρακολουθησουμε λιγο να δουμε πως θα μου ερχετς και για την ωρα να μην παρω κατι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η anna1989 είπε:

EinAi h periodos Auth meta Ta mpania ephreazei na xereis arketa !!! Kalo auto oti hrthe ok paei na pEi oti ola einAi Kala Pou skeftosouna asxhma !!! Twra Kane upomonh na perasei h periodos Kai meta bour !!!! 

Ναι κοριτσι μετα ξεεκιναει παλι η προσπαθεια.. λεω αυτο τον μηνα να το παω πιο χαλατα..μα μην το σκεφτω καθολου ουτε γονιμες μερες ουτε τπτ.. οσο μπορω βεβαιαααα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρακολούθησε το κ κάνε αυτί που πρέπει Ελένη μου.ειδικα τώρα που προσπαθείτε για παιδάκι ο γιατρός δν θα πρέπει να καθυστερεί..

Κ καλά θα κάνεις να μην σκέφτεσαι γονιμες κλπ μήπως δεν έχεις άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αυτι θα κανω οσο μπορω δεν θα το εχω στο.μυαλο μου... οσο μπορω γτ γυρναει στο μυαλο μου συνεχεια...ειδικα το τελευταιο δεκαημερο πριν μου ερθει.. αγχος και ολο ψαχνω σημαδια :-\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου όλες οι κοπέλες που προσπαθούν τα ίδια κάνουν μη νομίζεις δηλαδή ότι το κάνεις μόνο εσύ.

Θα δεις ειδικά ότι μόλις χαλάρωσεις κ το αφήσεις θα έρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EinAi duskolo na mhn to kaneis Oles to kanoun Giati ola sumbainoun Mesa Sto diko mas Swma koritsia Gia auto egw nomizw !!! Kao egw sumfwnw me thn. Tweema oti tha erthei molis Apla xalarwseis vges Gia potaki me ton antra Sou bohthaei !!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε?? Τλκ περιοδος κανονικη δεν μ ηρθε...ε ενω ειχα λιγο παραπανω και ειπε θα μου ερθει κανονικα μετα τπτα συνεχισε με καφε... σημερα ειχα ελαχιστο καφε εως καθολου...αλλα εχω 8 μερες με καφε.. λεω να παω στο γιατρο αυριο... αν κ ξερω θα μ πει να κανω χοριακη πρωτα..απο την αλλη εχω κτ περιεργο που δεν μ εχει ξανασυμβει.. εκει π ειμαι ενταξει εχω ξαφνικα μια ταχυκαρδια.. η οποια κραταει στιγμιαια 3-4 δευτερολεπτα..λετε να υπαρχει περιπτωση να ειναι κ εγκυμοσυνη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...