Μετάβαση σε περιεχόμενο

mhpws eimai egkuos??


anna1989

Recommended Posts

xereis ti aima de eides omws esu xereis pws einai otan exeis kanonhkh periodo ara giati opws eipe kai h filh mas se mena pio panw h kathe gunaika einai diaforetikh pws tha einai sto thema auto !! egw lew na kaneis ena test na deis giati ama eisai de prepei na pareis to giatro na tou peis giati polles kopeles eixane sthn arxh auto kai meta phrane xereis kapoia farmakakia xereis kai bohthaei twra sou lew apo auta pou exw akousei kai dei apo peribalon !!!! emena h sunifada mou phgaine gia nufiko eixe kafe 

nomize oti tha adiathethsh alla telika mas ekane ena panemorfo mpempi de sta lew gia na se anastatwsw alla apla afou de eides aima roh kanonhkh de to les periodo auto !!!!! poses meres kathisterhsh exeis ??? pare ena testaki na kaneis egw ekana duo na fantasteis pou eixa polu ligoteres pithanothtes apo esena !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω για καθυστέρηση ποσο εχω γτ ο κυκλος μου ειναι αστατος γενικα.. 13 Αυγούστου ειχα τελευταια φορα.. τυχαινει να εχω 30 μερες κυκλο τυχαινει 40 δεν ξερω.. αιμα οχι δεν ειχα καθολου..μονο.καφε και αυτο λιγο.. θα παρω να κανω τεστ εχεις δικαιο.. πειραζει να το κανω απογευμα βραδυ??γτ λενε πρωι συνήθως καλυτερα.. αν ομως δεν εχω κατουρησει για 3-4 ωρες.λογικα θα δειξει ετσι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντς τωρα που ξερετε ποοοσο πολυ το θελετε κ οι δυο θα προσπαθησετε κανονικα.. οποοοοτε.. τον αλλο μηνα να εχουμε ευχαριστααα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koita auto pou les de einai periodo !! pare ena diplo kai kane to bradu etsi na fugei ligo h anupomonhsia kai kaneis kai to allo to prwi giati kai mena h farmakopoios kai h allh h kopela pou xerei kalutera mou eipe to prwi epeidh einai pio polu se puknothta h ormonh!!!! alla emena h koumpara mou to eixe kanei bradu opws les esu de eixe paei toualeta gia kapoies wres meta apo 18 wres taxidh me karabi kai me sex thn teleutaia mera periodou me kafe dld kai htane egkuos kai mou ekane ton kouklo bafthsthri mou!!!!! opote pote de xereis koritsi mou opote pare ena diplo kaneis ena to apogeuma kai meta kaneis kai ena to prwi !!! pantws kane afou de exeis kai stathero kuklo !!!! to stithos einai prismeno???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw pou rwthsa pantws ama eisai egkuos deixnei to test oti wra kai na to kaneis apla to prwi lene epeidh exei xereis polu ormonh mesa logo profanws ton wrwn pou exeis na katourhseis h to prwi h ormonh einai pio psila twra sou lew ti skeftomai !!!! kanto de xaneis tpt kaneis ena to bradu kai ena to prwi !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα παρω να κανω ναι... νομιζω και εμενα μου ειχαν.πει στο φαρμακειο την προηγούμενη φορα να το κανω πρωι.. εκτος μου λεει αν μπορεις να.κρατησεις κανενα 3ωρο χωρις να κατουρησεις αν εχεις τοσο ανυπομονησια.. αχχχ δεν ξερω μακαριιι.. ναι ειναι πρισμενο το στηθος μου..αλλα δεν με ποναει οπως λενε αλλα κοριτσια.. ασε που εχω και απιστευτη συχνοουρια..αν και δεν ξερω αν ειναι ιδεα μου γτ εχω το αγχος να.κοιταω συνεχεια.αν μου ηρθε... αντε να δουμε..λες να εχω τετοια εκπληξηηη?? Ουφφφ..  σε ευχαριστω παντως... αντε και εσυ ετοιαμασουυυυυ ? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koita auto me to stithos h kopela pou milagame ama deis pio panw epeidh thn eixa rwthsei kai egw epeidh de eblepa oute flebes oute ths files skoures mou eipe oti auth eide flebes kai files skoures sto pempto mhna ama thumamai kala ama to trexeis pio panw tha deis.. kai alles kopeles pou diabasa epishs legane oti einai prismeno alla oxi opws lene alles kopeles oti de mporoun na to akoumphsoun kai tetoia kai katalaba kai me sumboulepse kai h allh kopela edw pou milagame oti kathe kopela kai organhsmos einai diaforetikos opote !!! gia na doume leme arxika na kanoume xwris profulaktiko alla na trabietai giati xereis na to sunithisoume kiwlas exi xronia panta me profulaktiko giati thelame na erthei otan eimastan etoimh !! opote pare test !!!!! perimenw nea!!! diplo pare!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε καντε και κανονικα σιγα.. αφου ξερετε οτι το θελετε και οι δυο πλεον ..απλως κανετε οποτε σας ερθει ορεξη μην υπολογιζετε γονιμες και τετοια. Και αμα σας ερθει.. και εμεις ετσι κανουμε προς το παρον για να μην αγχωθουμε.. εμεις 3 χρονια καναμε χωρις προφυλακτικο αλλα δεν τελειωνε και δεν ειχα μεινει.. τωρα 4 μηνες κανουμε κανονικα.. για να δουμε μακαριιι. Το θελουμε πολυ.. Έχει διπλα στα φαρμακεια ολα?? Θα βρω?? Ξερεις ποσο κανουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!! 

Αννα μου να σου πω το πίστευα ότι σε πειράξει αν σου βγει αρνητικό..το έχω διαβάσει κ από άλλες κοπέλες.. Είδες είναι πολύ περίεργο συναίσθημα!!

Ελένη τι να πρωτοπω... Θα συμφωνήσω με όλα όσα σου είπε εννοείται η αννα!!!έτσι ακριβώς είναι όλα..

Εγώ σου είπα κάνε ένα τεστ έστω για να φύγει αυτή η αγωνία βρε παιδί μου κ αν βγει αρνητικό καλό θα ήταν να επικοινωνήσεις με τον γιατρό σου γτ μόνο καφέ πιθανόν να είναι κάτι ορμονικο ή να μην είναι κ τίποτα.παντως τα καφέ σε περίπτωση εγκυμοσύνης δεν σταματάνε έτσι απλά στις περισσότερες.. Τις περισσότερες φορές χορηγείται προγεστερονη κ μπορεί και να μην σταματήσει κ τόσο γρήγορα.θελει ξεκούραση.

Αννα μου κάτι τελευταίο κάνε αυτό που λέει η Ελένη στο τελευταίο μήνυμα.  Μην κοιτάξεις τίποτα όταν είναι να έρθει θα έρθει για να μην αγχώθεις..εκτός κι αν θέλετε να περιμένετε να γίνει ο γάμος που όσο να ναι θα έχετε τρέξιματα κ να το κοιτάξετε μετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι τωρα κατουρησα και οταν σκουπιστικα ειχα σαν κομματακια..καφε παλι ομως.. (συγνωμη για τις λεπτομερειες) ανυσηχωωωω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai exei dipla egw phra to first teps kai ekane to diplo dwdeka eurw kai to mono exi eurw entaxei de einai polla axizei nomizw !!! kai egw sou lew na kaneis sumfwnw me thn tweema se ola !!!! exei tuxei se filh mou pou ths edwse auto pou eipe kai xapla kai mia xara ekane to mwraki ths gia ligo xapla meta kanonhka sthn upoloiph egkumosunh orthia opote mporei na einai kourash kai einai prepei na xereis na pas giatro gia na sou pei na katsei wraiotata spitaki sou !!!!!!! koritsia auto suzhtame mhpws perimenoume na ginei kai o gamos kai meta foul !!!! giati eidh exoume xekinhsei kai koitame xereis gia to gamo !!! twra ama erthei nwritera siga oute h prwth oute oi teleyataoi eimaste !!!ontws de to perimena na stenxwrithoume!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai mhn fobasai kane to test gia na xereis ama einai na pareis to giatro kai an den eisai ok de to bazoume katw ton epomeno xalara tha erthei egw auto pou exw katalabei apo oles gnwstes kai files xereis pote erxontai otan de to skeftesai katholou otan to afhseis sthn tuxh tou !! emena mia filh leei to pio wraio apolause na kaneis erwta me auton pou agapas kai tha erthei na exei stoxo mono auto na pernas kala oute meres oute tpt giati egw katalaba oti de paizoun rolo 

duo gnwstes mou emeinan apo spermatika ugra kai h allh sta kafe sto teleiwma h allh me opisthia klhsh pou an xerete o giatros leei einai apo ths duskoles katastaseis na meineis egkuos kai exei kanei treia !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικιο...αυτο λενε οτι οσο το εχουμε στο μυαλο μας δεν μενουμε..ενω αμα το αφησουμε και απολαμβανουμε απλα τη στιγμη ερχετε μονο του.. για να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σκεφτομαι μηπως ειναι καλυτερα να παω να.κανω μια χοριακη?? Να ειμαι σιγουρη οτι ειναι σωστη.. τι λετε??ποσο κοστιζει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη δεν είναι ακριβή η χοριακη το πολύ ένα 20άρικο..πάρε τηλ όπου θέλεις να πω να την κάνεις κ ρώτα...κ βασικά καλύτερα χοριακη πάρα τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έκανα σε μικροβιολογικο πρωί κ στις 13:00 έβγαιναν τα αποτελέσματα..κ αυτό εννοείται το ρωτάς..πάντως μην πας βιοιατρικη σου βγαίνει το κτίκιο με την ώρα που βγαίνουν τα αποτελέσματα.. Μετά τις 18:30 το απόγευμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα παω τώρα το απογευμα να δω αν ειναι να την κανω τωρα... δεν παιζει ρολο η ωρα στη χοριακη σωστα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ αυριο να παω παλι αυριο θα τα παρω.. εκτος αν μου πουν οτι θ βγουν σε κανενα διωρο.. αν και δεν θα ειμαι θα το δειτε..κολπα μου κανει η περιοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως και χει όμως θα σου βγει από το μυαλό ότι είσαι,αν βγει αρνητική;

Αν νομίζεις πως δεν χρειάζεται να κάνεις μην πας..μπορείς επίσης να πάρεις τηλ κ τον γιατρό σου να σε συμβουλεψει το τι να κάνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...