Μετάβαση σε περιεχόμενο

mhpws eimai egkuos??


anna1989

Recommended Posts

Αχ κοριτσια μου βοηθειααα!!! Σημερα για 2 μερα εχω μονο καφε.. και τη δευτερα ειχα ομως μια σταγονα μονο το πρωι.. τωρα δυο μερες εχω αλλα και παλι ειναι λιγο... θερμοκρασια εχω 37.. εχω συχνοουρια και πονους περιοδου... εντωμεταξυ εχω και το θεμα της δουλειας που αναγκαστηκα πρεπει να σηκωνω βαρος και φοβαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η eleni_g90 είπε:

Αχ κοριτσια μου βοηθειααα!!! Σημερα για 2 μερα εχω μονο καφε.. και τη δευτερα ειχα ομως μια σταγονα μονο το πρωι.. τωρα δυο μερες εχω αλλα και παλι ειναι λιγο... θερμοκρασια εχω 37.. εχω συχνοουρια και πονους περιοδου... εντωμεταξυ εχω και το θεμα της δουλειας που αναγκαστηκα πρεπει να σηκωνω βαρος και φοβαμαι

Ποτε παρατηρησες αυξηση θερμοκρασιας; θερμοδιαγραμμα κρατας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η eleni_g90 είπε:

Αχ κοριτσια μου βοηθειααα!!! Σημερα για 2 μερα εχω μονο καφε.. και τη δευτερα ειχα ομως μια σταγονα μονο το πρωι.. τωρα δυο μερες εχω αλλα και παλι ειναι λιγο... θερμοκρασια εχω 37.. εχω συχνοουρια και πονους περιοδου... εντωμεταξυ εχω και το θεμα της δουλειας που αναγκαστηκα πρεπει να σηκωνω βαρος και φοβαμαι

Κορίτσι πήγαινε κάνε χοριακη ή πάρε τεστ τουλάχιστον ν ξέρεις αν είσαι ή όχι...

Τα συμπτώματα διαφέρουν από γυναίκα σε γυναίκα.αλλα κ με δύο μέρες καφέ κάνε αυτό που σου είπα για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον αυτο θα κανω βρε κοπελα μου.. ευχαριστω που απαντησες.. θα δω και αυριο και αν ειναι θα παω να παρω ενα τεστ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!!! euxomai ola kala eleni na einai kai na eisai egkuos !!! egw akoma tpt ute stagona!!! einai 31 mera kuklos de eixa pote mou !! en to metaxu exthes apo to prwi kai pio polu to bradu eniwtha sthn dexia pleua ekei pou einai salpmika oxi pono xereta kapws san pono !!! shmera meta thn douleia tha paw na parw test na to kanw to prwi pou tha xupnhsw !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

phra ena diplo test phga na kanw to ena twra kai ekana lathos de htan arketa ta oura kai de evgale oute thn grammh pou deixnei oti to ekanes swsta opote mas emeine allo ena pou tha to krathsw na to kanw aurio to prwi pou tha xupnhsw kai auth thn fora swsta!!! an de exw adiathethsh mexri aurio !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! 

Χαχαχα βρε αννα πάλι πηγές να κάνεις τεστ χωρίς πρωινά ουρά;;

Κορίτσια πέρα απ την πλάκα τον μήνα που έμεινα εγώ δεν το είχα καν στο μυαλό μου ότι μπορεί να είμαι.. Είχα τραβήξει τέτοια κούραση με τη δουλειά σηκώνα κάθε μέρα κιβώτια με μπύρες κ αναψυκτικά χωριά κάτι αλλά που τα έπαιρνα όλα μαζί για να μην πηγαινοερχομαι σε αποθήκη για να μην πω για τα βαρέλια 25-30 λίτρα.. Κ εκτός από όλα αυτά τις περισσότερες μέρες τότε σχολουσα 4-5-6 το πρωί από τις 5-6 το απόγευμα.. Σε καφέ μεζεδοπωλειο δούλευα..κι όμως έμεινα έγκυος με όλα αυτά!!αν θέλει να γίνει θα γίνει αυτό κατάλαβα εγώ!!κ εγώ τότε έτσι το σκεφτόμουν κι όμως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai nai sou lew pragmathka gelaw me ton eauto mou !!!!!! nai mwre auto lew kai egw !!!! an kai shmera mou fainetai oti to stihtmos xepristhke ara mallon tha adiathetisw !!!!!! giati de mporw na to balw sto mualo mou oti mporei na ektse kati tetoio me toso ligo epafh kai meta periodo!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρα περίμενε τότε κ την αυριανή αφού ξεπρηστηκε το στήθος σου.

Καλά εσύ λες δε γίνεται κ όμως γίνεται πολλές έχουν μείνει έτσι.. Άσχετα αν είσαι ή όχι ποτέ μην το αποκλείεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά αυτό το στήθος είναι αλανθαστο!! Τουλάχιστον τις ημέρες που περιμένεις!! Εγώ πάντως σου εύχομαι την επόμενη φορά να είσαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

akribws nai to stithos pote leei psemmata !!! an kai akoma de exw xereis kanonhka aima eida mia kulida kafe opote logika siga siga tha xekinhsei !! na eisai kala makari ena mwro einai mono xara!!! kai egw sou euxomai na exeis ugeia esu to mwraki sou kai o agaphmenos sou!! parolo pou de eima egkuos egw tha mpainw na diabazw marese h parea sas !!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia egw exthes eixa mono mia kulida kafe kai olh thn nuxta tpt to prwi pou xupnhsa ligo kai lew as kanw kai to test mpas kai einai tpt alla vghke arnhtiko kai meta apo ligo  ola ok kanonhka periodos!!! ama to pisteueis pti stenaxwrethika pou eixa periodo kai vghke arnhtiko?? kai na fantasteis oti oute pou skeftomouna gia mwro o arrabwniastikos mou ta agapaei para polu ta paidia kai thelei egw xereis akoma hmouna ok exw kairo alla oxi oti de ta agapw kai de thelw na niwsw kai egw auto to sunaisthima tou mwrou !!! eleni ti egine esu ekanes test ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερααα...δεν εκανα τεστ οχι.. εχω ακομα καφε ομως.. κ ειναι 4η μερα σημερα.. δεν ξερω ρε κοριτσια δεν νομιζω να ειμαι και να εχω τοσες μερες καφε.. τι λετε εσεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου δεν πειραζει κοπελα μου.. τον επομενο μηνα.. τωρα με αυτο καταλαβες ποσο πολυ θελεις κ εσυ ενα παιδακι και θα βαλετε τα δυνατα σαςςς ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koita egw na sou pw de exw megalh empeiria alla exw diabasei polu autes tis meres kai lene oti polles kopeles einai egkues alla epeidh blepoun ligo kafe nomizoun oti de einai aima kanoniko exeis dei h mono ligo kafe ??? giati epishs diabasa apo to site tou giatrou mou oti sthn fash ths proskolushs sta toixwmata ths mhtras mporei h gunaika dei xereis ligo kafe !! twra sta lew xwris kai egw na eimai kamia xereis episthmonas !! exeis kathisterhsh ?? 

nai ontws koritsia meta apo auto katalabame oti theloume pragmatika !!! kala o arrabwniastiko mou ta thelei polu apo panta xaxaxaxaxa !!!! exoume twra ton anupsio mas pou molis ekleise duo mhnwn kai kanei san trelos !!! kai tou lene oloi etoimo se blepoume xaxaxaxa!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

auto pou lew isxuei gia to ligo kafe pou mporei na deis h ligo aima otan paei na proskoluthei mporei na deis ligo !!! to diabasa se polla site pou asxolountai me thn egkumosunh alla kai sto site tou giatrou mou !!! aima kanonhko opws einai periodos exeis dei ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου το διαβασα κ εγω αλλα νομιζω κραταει 1-2 μερες..εγω εχω 4 μερες μονο καφε.. οχι αιμα κανονικο δεν εχω δει καθολουυυ.. ουφφ λες να εχω ελπιδες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...