Μετάβαση σε περιεχόμενο

mhpws eimai egkuos??


anna1989

Recommended Posts

koritsia kalhmera eimai 27 xronwn exw para polu stathero kuklo apo tote pou san koritsaki xekinhsa na exw periodo exw moninh sxesh ta teleutaia exi xronia kai tous telytaioys 6 mhnes menoume mazi tou xronou to kalokairi pantreuomaste. loipon exw duo meres kathisterhsh exw kathe mera oxi sunexeia mesa sthn diarkeia ths mera xamhla ponous sautous pou exoume oti einai na adiathethsoume to sththos einai prismeno kai ponaei alla den adiathetw to thema einai oti emeis me to agori moy kanoume me profulaktiko sex to mono pou egine htane ton augousto guro stis dekatreis phgame na kanoume de eixame profulaktiko mphke ligo alla meta trabhxtike kai teleiwse ektos  meta apo treis meres adiathethsa kanonhka. kai epishs apo tote kaname sex kanonhka me profulaktiko. uparxei periptwsh na exw meinei egkuos apo ekeinh thn fora gia to toso ligo pou kaname kai meta na adiathethsa kiwlas ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσι γτ δεν πας να πάρεις ένα τεστάκι ή πήγαινε να κάνεις κατευθείαν χοριακη.. Αφού ο κύκλος σου είναι πάρα πολύ σταθερός το πιο πιθανόν είναι να είσαι κι ας αδιαθετησες τον προηγούμενο μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna1989 είπε:

 

euxaristw polu gia thn apathsh !! apla xereis ti skeftomai lew einai apithano na emeina diabazw edw oles tis istories gunaikwn pou kanoun xronia prospatheies kai teleiws eleuthera kai den kai mena na mou ekatse toso eukola !!! alla phra test kai tha to kanw !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna1989 είπε:

euxaristw polu gia thn apathsh !! apla xereis ti skeftomai lew einai apithano na emeina diabazw edw oles tis istories gunaikwn pou kanoun xronia prospatheies kai teleiws eleuthera kai den kai mena na mou ekatse toso eukola !!! alla phra test kai tha to kanw !!!

Κορίτσι μου η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική αυτό να έχεις στο μυαλό σου..όλες οι κοπέλες που προσπαθούν καιρό (ήμουν κ εγώ μια από αυτές) το έχουν στο μυαλό τους συνέχεια με αποτέλεσμα να τους δημιουργείται άγχος.. Για ν μην σου πω ότι πολλές δεν γνωρίζουν ποτέ κάνουν ωορρηξια ή πιστεύουν ότι επειδή έχουν σταθερό κύκλο έχουν συγκεκριμένη μέρα ωορρηξια κ τελικά έχουν άλλην(εδώ πάω εγώ)..άστο μην κοιτάς τις άλλες κοπέλες κορίτσι μου..

Εγώ σου εύχομαι αν το θέλετε που πιστεύω αφού θα παντρευτείτε το θέλετε,να είσαι!! Το τεστακι κάντε με πρωινά ουρά καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exeis empeiria se empisteuomai kai h mama auta mou leei !! nai to theloume apla xereis to legame na ginei o gamos kai meta!! alla an eimai tha xarw an kai tha pathw ena sok xaxaxaxa !!!! nai nai auto skefthka na kraththw kalutera to prwi kai pali euxaristw !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η anna1989 είπε:

exeis empeiria se empisteuomai kai h mama auta mou leei !! nai to theloume apla xereis to legame na ginei o gamos kai meta!! alla an eimai tha xarw an kai tha pathw ena sok xaxaxaxa !!!! nai nai auto skefthka na kraththw kalutera to prwi kai pali euxaristw !!!

Τίποτα κορίτσι μου τι ευχαριστείς..

Καλά εμπειρία δε λες ότι έχω την ίδια ηλικία έχουμε απλά μιας κ προσπαθούσα,έψαχνα κ ψάξε ψάξε θα μάθεις ειδικά αν μιλάς κ με άλλες κοπέλες..βρε μακάρι να είσαι τότε  κ έχει ο Θεός!! Εννοείται να κρατηθεις μεχρι το πρωί!! Θα περιμένω νέα σου.. Καλά αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den krathtika !!!! to ekana vghke arnhtiko !! alla exw piei ena swro nero kai mesa egrafe oti ama exeis piei polla ugra aleionontai ta oura !!!! na sou pw me epiasan ta gelia molis to diabase !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε συ μου αρέσει που είπαμε να κρατηθεις!!! Χαχαχαχα 

Μα κι εγώ γι αυτό σου είπα να κάνεις με τα πρωινά.

Έχεις άλλο;αν δεν έχεις πήγαινε μωρέ κατευθείαν για χοριακη το πρωί αν μπορείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxa de kratithika to eixa balei mesa sto surtarh lew to prwi pou xupnhsw gia thn douleia eeee de antexa !!! xaxaxaxxa to apogeuma opws tha gurnaw spiti tha parw allo !!! gelaga monh mou me ton eauto mou eidhka molis diabase auto me ta oura !!! an de exw adiathetish!!!! esu exeis kanei mwraki??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax alhtheia teleia !!!!! me to kalo euxomai na exei shremh egkumosunh sto upoloipo dld kai euxomai na gennhseis paneukola !!!!! de to suzhtw apo anupomonhsia !!!! ama exei katsei kati alhtheia skeftomai na tou pw na pame sto biblio gkines xaxaxaxaxa !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!

Έλα βρε συ.. Ξέρεις πόσες μένουν με την 1η φορά;ουουου πάρα πολλές δεν μπορείς ναφανταστείς.βαλε πόσες κοπέλες μένουν κατάλαθος εννοώ είχαν κάποιο ατύχημα εκείνη τη στιγμή.. Παρά πολλές καλέ απλά τώρα μπήκες κ διάβασες εδώ μέσα φαντάζομαι τα χίλια μύρια.ε μα ποιος ο λόγος να γράψουν όταν τους έτυχε κατευθείαν.καλυτερα πάντως να είσαι τώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai ontws exw akousei kopeles akoma kai me prougra oti exoune meinei apla xereis lew apo mesa mou poses na einai autes!!! nai ontws diabase edw polu prin grapsw !!! afou elega tha me perasoun gia xazh !!! koita de to eixa skeftei exw arxisei gia koitaw gia to gamo opote xereis de  mou exei perasei apo to mualo oti ta agapw kai thelw paidi ennooite opws kai to agori mou !! oti einai graftw na ginei as ginei!!! tha se enhmerwsw gia ta apotelesmata !!! se euxaristw polu kai pali kalo apogeuma kai dwse kai ena filaki apo mena sto mwraki sou !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η anna1989 είπε:

koritsia kalhmera eimai 27 xronwn exw para polu stathero kuklo apo tote pou san koritsaki xekinhsa na exw periodo exw moninh sxesh ta teleutaia exi xronia kai tous telytaioys 6 mhnes menoume mazi tou xronou to kalokairi pantreuomaste. loipon exw duo meres kathisterhsh exw kathe mera oxi sunexeia mesa sthn diarkeia ths mera xamhla ponous sautous pou exoume oti einai na adiathethsoume to sththos einai prismeno kai ponaei alla den adiathetw to thema einai oti emeis me to agori moy kanoume me profulaktiko sex to mono pou egine htane ton augousto guro stis dekatreis phgame na kanoume de eixame profulaktiko mphke ligo alla meta trabhxtike kai teleiwse ektos  meta apo treis meres adiathethsa kanonhka. kai epishs apo tote kaname sex kanonhka me profulaktiko. uparxei periptwsh na exw meinei egkuos apo ekeinh thn fora gia to toso ligo pou kaname kai meta na adiathethsa kiwlas ???

γεια σου Αννα! λοιπον η περιπτωση σου μοιαζει λιγακι με την δικη μου,λιγο πριν παντρευτω εμεινα εγκυος και μαλιστα με προσπερματικα. Ημουν τοσο σιγουρη οτι αποκλιεται να ειμαι που εκανα τεστ μετα απο 15 μερες καθυστερυσης. Κανε ενα τεστακι για να σου λυθει η απορια.Περιμενω νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια !! αληθεια το λες ?? εκανα ενα εχθες βγηκε αρνητικο βεβαια το εκανα αφου ειχα πιει τρεια λιτρα νερο και τσαι χαχαχα !!!! οποτε μαλλον δε πιανει γιατι μετα διαβασα οτι αλοιωνονται τα ουρα με τα πολλα υγρα !! κοιτα ενω σκεφτομουνα εχθες να παρω αλλο ενα τεστ να το εκανα σημερα το πρωι τελικα δε πηρα ειπα να περιμενω λιγο ακομα μηπως ο κυκλος αλλαξε ξερω εγω λενε οτι μετα τα 25 αλλαζεις !! το συζητησα με το αγορι μου και μου λεει δε νομιζω να εγινε τιποτα λεω να περιμενω λιγο ακομα δε ξερω εν το μεταξυ παλι εχθες το απογευμα και το βραδυ ενιωθα αυτα τα πονακια οχι ακριβως που αισθανομαστε τις περιοδου οταν ερχεται εεε και λεω να ερχεται κοιμηθηκα ξυπνησα και τπτ !! μου φαινεται απιστευτο να εχει συμβει !! σορρυ  για την πολυλογια !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης κοριτσια εμενα το στηθος μου ειναι πρισμενο αλλα ουτε φλεβες φαινονται ετσι νομιζω δηλαδη και ουτε ειναι σκουρες η ρογες μου οπως λενε εδω τα αλλα κοριτσια και επισης δε ζαλιζομαι ουτε κανω εμετο ουτε εχω θεμα με το φαγητο αυτα δηλαδη που ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης δε τα εχω !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα

Βρε αννά δεν πήρες να κάνεις;;χαράς την υπομονή σου!! 

Καλά εγώ τι σου είπα να μην κοιτάς τις άλλες γυναίκες;;;δεν ακούς...

Εγώ δεν το είχα πριν αγάπη μου αυτό με το στήθος!!Κ να σου πω ότι έχω αρχίσει να αμφιβάλλω αν το είχαν όλες αυτές που υποστηρίζουν ότι είχαν πριν..μ όσες  το έχω συζητήσει το είχαν μετά.

Λίγες φλεβιτσες πάνω στις ρωγες που διακρινονταν με το μάτι πέταξα αργοτερα.κ αυτό που λένε φλέβες γενικά σε όλο το στήθος εμφανίστηκαν το προηγούμενο μήνα δηλαδή στον 5ο μήνα στο στήθος στην κοιλιά κόστος θωρακα αλλά μιλάμε για πάρα πολλές κ είχα τρομάξει.το ίδιο κ οι θήλες σκούρυναν πάρα  πολύ τον προηγούμενο μήνα.

Σου είπα η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική.. Κάποιες μπορεί να έχουμε τα ίδια αλλά μέχρι εκεί.

Οπότε θελήσεις να ξανακάνεις τεστ ή χοριακη.

Κ τελικά διάβασες πάρα πολλά πριν γράψεις...αχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσι μου !!!! σου λεω τα ξεσκονησα ολα οσα δεν ηξερα τα εμαθα σε δυο μερες!!!!!!! αααα ναι εεε???? ξερεις τι δε εχω υπομονη καθολου ισα ισα με την αγωνια ειμαι ολη μερα !! αλλα μαλλον ειναι αυτο που λεμε δε ειναι δυνατον να εχει συμβει ξερεις !!! ακου αμα δεν ερθει τπτ μεχρι και σημερα το απογευμα θα παω να παρω ενα να κανω αυριο το πρωι !! εχθες μετα την δουλεια πηγα για ενα καφε με μια φιλη μου και ενιωθα πιο ετνονα λιγο τον πονο τησ περιοδου και λεω ελα ελα ερχονται αλλα τιποτα ακομα!! ειναι αρνηση νομιζω !!! και ξερεις τι μπορει να φανει λιγο αχαριστο γιατι ξερω οτι υπαρχουν πολλες κοπελες που το πολεμανε πολυ να κανουν ενα μωρο και λεω τωρα που ετοιμαζω το γαμο και αλλιως τα ειχαμε σκεφτει και ολα αυτα ξερεις !!! σας ζαλιζω λιγακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι όχι δεν με ζαλιζεις..

Κοίτα όντως μην το σκέφτεσαι έτσι αν είναι θέλημα Θεού...

Πολλές έμειναν μωρέ έτσι.. 

Ξέρεις αν δεν είσαι μπορεί να κάνεις το τεστάκι κ να σου έρθει. Κ αυτό το έχουν πάθει πολλές κοπέλες.

Εγώ πάντως εύχομαι να είσαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι και η μαμα μου το ιδιο λεει σιγα παιδακι μου μακαρι να εισαι μου λεει αφου αγαπιεσται και το θελει και το αγορι σου ολα καλα ειστε εξι χρονια μαζι εχετε την σηρα σας τι τωρα τι σε ενα χρονο μου λεει!! δε ξερω μπορει κατα βαθος να θελω και να φοβαμαι και την απογοητευση του αρνητικου χαχαχαχα ολα μαζι !!

παντως εδω διαβαζω κατι κοπελες που πριν καλα καλα εχουν καθηστερηση η ασπουμε εκανα σεξ και μετα απο τρεις τεσσερις μερες λενε οτι αισθανονται συμπτωματα λεω ουαου ποτε προλαβε !!! ασε μου εγω πινω καφε καθε μερα κανονηκα το σαββατο ειχα παει για ποτο !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε ιδια ηλικια ?? εγω ειμαι 27 χρονων !!

 

επισης να σε ρωτησω κατι απο ποτε μετρας δλδ απο την τελευταια περιοδο μετραει ο γιατρος ποσο εισαι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα εγώ δεν πιστεύω αυτές που λένε ότι είχαν συμπτώματα αμέσως μετά την επαφή, νομίζω ότι είναι στην φαντασία τους. 

Καφέ έπινα κανονικά ποτό δεν μπορούσα να πιω μου μυρίζε σαν πλαστικό αλλά παρόλο που χρησιμοποιούσα τεστ δεν το υποψιαστηκα τότε.

Ναι την ίδια ηλικία έχουμε!! Ο γιατρός μετράει από την 1η μέρα της τελευταίας σου περιόδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα ωραια ειμαστε ιδια ηλικια !!! θα δειξει του δινω λιγο χρονο μηπως αδιαθετησω στις 16 γιατι τελυταια φορα αδιαθετησα 16 αυγουστου σκεφτομαι μηπως παει μεχρι μεθαυριο αμα αντεξω κιωλας και δε παω να παρω τεστ !!! παντως και εγω δε τις πιστευω οτι το καταλαβαινουν τοσο γρηγορα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...