Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

1. ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ !ΕIΧΑ ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΧΩΡIΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚO ΑΡΧEΣ ΙΟΥΛIΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜEΡΕΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚA ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝIΑ ΠΟΥ EΠΡΕΠΕ ΣΤΙΣ 9/7 !Η περιοδος μου ηταν κανονικη και κρατησε 7 μερες . ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ OΜΩΣ ΕIΧΑ 13 ΜEΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ,ΕΚΑΝΑ ΔΥΟ ΤΕΣΤ ΒΓHΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚA ΠEΡΑΣΑΝ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ.ΠΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ.ΕIΔΑ ΚΑΦE ΥΓΡA ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜEΡΕΣ ΕIΔΑ ΛIΓΟ ΑIΜΑ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΚΑΙ OΛΟ ΑΥΤO ΚΡAΤΗΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡA ΕΙΧΑ.ΤΟΣΟ ΕΛAΧΙΣΤΗ ΡΟΗ!!ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΤΙΚΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ 3ο ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ !!ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΤΗΣΙΟ ΕΛΕΓΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ..ΕΣΕΙς ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου...δεν νομίζω πως χρειάζεται να ανησυχείς για κάτι κορίτσι μου...το πιο πιθανόν είναι να ήταν κάποια ανωμαλία του κύκλου σου.θα πας κιόλας στον γιατρό κ θα σταματήσεις ν ανησυχείς.

Μακαρι να ειναι οπως τα λες!!Εχω και εξεταστική ειμαι ολη την μερα μεσα στο αγχος σκεφτομαι και αυτο δεν μπορω να κοιμηθω ουτε τα βραδια!!!Την τριτη εχω ραντεβου με τον γιατρο αντε να παω να ηρεμησω επιτελους!!

Αποκλειεται να εμεινες εγκυος το Ιούλιο και να βγαίνουν αρνητικά τα τεστ εγκυμοσυνης τον Αυγουστο και το Σεπτέμβριο.Έχει αλλάξει ο κύκλος σου. Μιλά με τον γιατρό σου να δεις πως θα τον ρυθμίσεις.

Καλημερα. Λογικά δέν εισαι εγκυος με τοσες μερες καθυστερηση θα εδειχναν τα τεστ. Αλλά ποτέ δεν ξερεις. Παντως δέν θα είναι κατι ανησυχητικό.  Περιμενουμε νεα σου να πας στον γιατρό!

καλημερα κοριτσι μου.Δεν υπαρχει λογος να ανχονεσε δεν εισαι εγκυος λογικα πρεπει να εχεις θεμα με τα ορμονικα σου.μην ανχονεσε και θα δεις πως ο κυκλος σου θα φτιαξει

Καλημερα κοριτσιαααααααα!!!!Ευτυχως όλα καλα..μια ανωμαλια του κυκλου μου ηταν μου ειπε ο γιατρος καθως ειδαμε οτι εχω μια πολυ ηπια μορφη  πολυκυστικων!!!Την επομενη μερα μετα το ραντεβου αδιαθετησα 10 μερες νωριτερα απ το κανονικό,ενημερωσα τον γιατρο μου και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο συμβαινει καποιες φορες αν και ειχαμε δει στον υπερηχο οτι το ενδομητριο μου ηταν γεματο αιμα οποτε ολα καλα!!!!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ναι μόλις δεις το θετικό. Κανείς επαφή εκείνη την ημέρα συν τισ επόμενες 2 ημέρες.. 
    • Όταν ξανά δω θετικό τεστακι όμως ποτέ θα κάνω επαφή?? Γιατί αν έκανα δύο μέρες ωορηξια μετά λογικά δεν αρκεί τη μέρα του θετικού τεστ κ την επόμενη.. το ιδανικό θα είναι :ημερα θετικού τεστ κ δυο επόμενες; Εκεί που πάω να το βρω εκεί το χάνω..χαχαα . Το μυαλό Μ έχει γίνει κουδούνι από το πολύ διάβασε διάβασε για ενημέρωση... Εκεί που λέω τα κατάλαβα εκεί δε μου βγαίνουν 😏🙄
    • Και εγώ το ίδιο είπα. Άφησα τα τεστ ωορρηξιας... Αν και δνε με αγχωναν... Ούτε η θερμοκρασία.. Αν κ δνε βρήκα ποια γόνιμη έχω. Και αποφασίσαμε να χουμε κάθε μέρα παρά μέρα. Οποτς αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει... Ήδη έχουμε ξεκινήσει,εαν κ μόλις νομίζω βρίσκομαι στην 11η ημέρα. Συνήθως ωορρηξια κάπου στη 17η ημέρα έχω. Αν και με τισ πολυβιταμινες νομίζω θα γίνει νωρίτερα η ωορρηξια. Οπότε θα δούμε... Ότι γίνει αυτή την εβδομάδα. 😁😁😁😁😉
    • Έχει δοκιμάσει κάποια από εσάς πρόπολη ή βασιλικό πολτό; Σκέφτομαι να δοκιμάσω κάποιο από αυτά επειδή διάβασα πως περιέχουν βιταμίνες και ιχνοστοιχεία που είναι πολύτιμα για τον οργανισμό. Εγώ το θέλω περισσότερο για τόνωση και ανοσοποιητικό. Έχετε εμπειρίες, δοκιμάσατε και αν ναι είδατε κάποια οφέλη;
    • Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου, να τη χαίρεστε και να τη δείτε όπως εσείς επιθυμείτε. Σχετικά με τη σαλπιγγογραφια, σκέφτομαι να κάνω και εγώ, όχι τώρα αλλά στο άμεσο μέλλον αν δεν έρθει το επιθυμητό. Ο γιατρός βέβαια μου είπε ότι δεν χρειάζεται γιατί εγκυος έμεινα δυο φορές ...οποτε οι σάλπιγγες είναι διαβατές. Τώρα δεν ξέρω....
  • Νέες συζητήσεις