Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  1. ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ !ΕIΧΑ ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΧΩΡIΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚO ΑΡΧEΣ ΙΟΥΛIΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜEΡΕΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚA ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝIΑ ΠΟΥ EΠΡΕΠΕ ΣΤΙΣ 9/7 !Η περιοδος μου ηταν κανονικη και κρατησε 7 μερες . ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ OΜΩΣ ΕIΧΑ 13 ΜEΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ,ΕΚΑΝΑ ΔΥΟ ΤΕΣΤ ΒΓHΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚA ΠEΡΑΣΑΝ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ.ΠΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ.ΕIΔΑ ΚΑΦE ΥΓΡA ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜEΡΕΣ ΕIΔΑ ΛIΓΟ ΑIΜΑ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΚΑΙ OΛΟ ΑΥΤO ΚΡAΤΗΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡA ΕΙΧΑ.ΤΟΣΟ ΕΛAΧΙΣΤΗ ΡΟΗ!!ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΤΙΚΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ 3ο ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ !!ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΤΗΣΙΟ ΕΛΕΓΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ..ΕΣΕΙς ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου...δεν νομίζω πως χρειάζεται να ανησυχείς για κάτι κορίτσι μου...το πιο πιθανόν είναι να ήταν κάποια ανωμαλία του κύκλου σου.θα πας κιόλας στον γιατρό κ θα σταματήσεις ν ανησυχείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να ειναι οπως τα λες!!Εχω και εξεταστική ειμαι ολη την μερα μεσα στο αγχος σκεφτομαι και αυτο δεν μπορω να κοιμηθω ουτε τα βραδια!!!Την τριτη εχω ραντεβου με τον γιατρο αντε να παω να ηρεμησω επιτελους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αποκλειεται να εμεινες εγκυος το Ιούλιο και να βγαίνουν αρνητικά τα τεστ εγκυμοσυνης τον Αυγουστο και το Σεπτέμβριο.Έχει αλλάξει ο κύκλος σου. Μιλά με τον γιατρό σου να δεις πως θα τον ρυθμίσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα. Λογικά δέν εισαι εγκυος με τοσες μερες καθυστερηση θα εδειχναν τα τεστ. Αλλά ποτέ δεν ξερεις. Παντως δέν θα είναι κατι ανησυχητικό.  Περιμενουμε νεα σου να πας στον γιατρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσι μου.Δεν υπαρχει λογος να ανχονεσε δεν εισαι εγκυος λογικα πρεπει να εχεις θεμα με τα ορμονικα σου.μην ανχονεσε και θα δεις πως ο κυκλος σου θα φτιαξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαααααααα!!!!Ευτυχως όλα καλα..μια ανωμαλια του κυκλου μου ηταν μου ειπε ο γιατρος καθως ειδαμε οτι εχω μια πολυ ηπια μορφη  πολυκυστικων!!!Την επομενη μερα μετα το ραντεβου αδιαθετησα 10 μερες νωριτερα απ το κανονικό,ενημερωσα τον γιατρο μου και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο συμβαινει καποιες φορες αν και ειχαμε δει στον υπερηχο οτι το ενδομητριο μου ηταν γεματο αιμα οποτε ολα καλα!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...