Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας είμαι 26 κ σε λιγες μέρες γεννσω δίδυμα έχω αγχοθει παρα πολύ . Φοβάμαι κ δεν ξρ αν θ αντεξω τους πόνους τις γέννας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Σοφακι2000 είπε:

Γεια σας είμαι 26 κ σε λιγες μέρες γεννσω δίδυμα έχω αγχοθει παρα πολύ . Φοβάμαι κ δεν ξρ αν θ αντεξω τους πόνους τις γέννας 

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου.. οι γυναικες είμαστε πλασμένες για αυτο... εδώ παλιά γεννούσαν στα χωράφια μονές και καμία φορά αβοήθητες.. Καποιες φορες δεν προλαβαινε να ερθει ουτε καν η μαμη... Στη σημερινή εποχή και μέ τόσα μέσα δεν πρεπει να φοβάσαι τίποτα... Εξάλλου για τις γυναίκες που αισθανόταν ότι μπορεί όντως να μην αντέχουν τους πόνους υπάρχει και η επισκληριδιος. Εγώ προσωπικά θα έκανα... !!!! Άλλες κοπελες για δικούς τους λόγους δε θέλουν δεν κάνουν και ομως μια χαρά τα καταφέρνουν στο τέλος. Όλα καλα θα πανε.. Να είσαι σίγουρη και να νιώθεις τυχερή για αυτο το θαύμα που πρόκειται να σου συμβεί. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κ γω επισκληριδιο δε ία κάνω γτ έχω ένα μικρο κινητικό πρόβλημα κ δεν μ πέρνει αλλά ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Σοφακι2000 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κ γω επισκληριδιο δε ία κάνω γτ έχω ένα μικρο κινητικό πρόβλημα κ δεν μ πέρνει αλλά ευχαριστώ 

Σοφακι καταρχήν με το καλό τα μωράκια σου..από όσο ξέρω τα δίδυμα δεν τα γεννας με καισαρική η κάνω λάθος;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου.. οι γυναικες είμαστε πλασμένες για αυτο... εδώ παλιά γεννούσαν στα χωράφια μονές και καμία φορά αβοήθητες.. Καποιες φορες δεν προλαβαινε να ερθει ουτε καν η μαμη... Στη σημερινή εποχή και μέ τόσα μέσα δεν πρεπει να φοβάσαι τίποτα... Εξάλλου για τις γυναίκες που αισθανόταν ότι μπορεί όντως να μην αντέχουν τους πόνους υπάρχει και η επισκληριδιος. Εγώ προσωπικά θα έκανα... !!!! Άλλες κοπελες για δικούς τους λόγους δε θέλουν δεν κάνουν και ομως μια χαρά τα καταφέρνουν στο τέλος. Όλα καλα θα πανε.. Να είσαι σίγουρη και να νιώθεις τυχερή για αυτο το θαύμα που πρόκειται να σου συμβεί. :)

Είσαι πολύ καλό κορίτσι.. Εύχομαι ο θεουλης να σε ανταμειψει σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Είσαι πολύ καλό κορίτσι.. Εύχομαι ο θεουλης να σε ανταμειψει σύντομα 

Σε ευχαριστώ πολυ Τονια μου :):):) Μακάρι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ Τονια μου :):):) Μακάρι.......

Είμαι σίγουρη αγάπη μου ότι θα σας το δώσει το νινι σας....αρκεί να μην αγχώνεσαι... Ξέρω ότι είναι δύσκολο αυτό αλλά το αγχος παίζει τεράστιο ρόλο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...