Μετάβαση σε περιεχόμενο

βοηθεια


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια θελω την βοηθεια σας 

μπορει κ να σας φανει τρελο αλλα φοβαμαι

ειμαι  4-5 εβδομαδων και πριν λιγο ειχα στην αγκαλια μου 

το λαπ τοπ 

και ζεσταθηκε η κοιλιτσα μου 

λετε να εχω προβλημα??????????? φοβαμαι:dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανενα πρόβλημα..μην φοβάσαι καθόλου..τα μωράκια μας δεν ειναι τοσο ευαίσθητα..έχουν ερθει για να μείνουν..❤️❤️❤️Βεβαια και εμεις λιγάκι προσοχή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Κανενα πρόβλημα..μην φοβάσαι καθόλου..τα μωράκια μας δεν ειναι τοσο ευαίσθητα..έχουν ερθει για να μείνουν..❤️❤️❤️Βεβαια και εμεις λιγάκι προσοχή 

χιλια ευχατριστω 

φοβηθηκα να μην το εκανα ...... τηγανιτο :confused:

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

καλησπερα κοριτσια θελω την βοηθεια σας 

μπορει κ να σας φανει τρελο αλλα φοβαμαι

ειμαι  4-5 εβδομαδων και πριν λιγο ειχα στην αγκαλια μου 

το λαπ τοπ 

και ζεσταθηκε η κοιλιτσα μου 

λετε να εχω προβλημα??????????? φοβαμαι:dry::dry::dry:

Μην φοβάσαι κορίτσι μου.... Είναι καλά προστατευμενα όπως λένε και τα κορίτσια ? εδώ...απλά καλό θα είναι να μην το ξαναβάλεις πάνω ↗ σου και λόγω θερμότητας και λόγω ακτινοβολίας....δεν ξέρω αν εκπέμπει όντως ακτινοβολία όπως το κινητό ? αλλά επειδή κ εγώ έτσι έκανα με το λαπτοπ μέχρι που λέω τέλος ? κ το έβαζα μακριά από την κοιλίτσα μου....Να έχεις μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

χιλια ευχαριστω κοριτσια 

απο εδω κ περα ΤΙΠΟΤΑ απαπαπαππαπαπαπα

 

❤️❤️❤️Έκανες εσυ χοριακη;;πρεπει να ειμαστε στην ιδια εβδομάδα..εγω την δευτερα θα παω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

❤️❤️❤️Έκανες εσυ χοριακη;;πρεπει να ειμαστε στην ιδια εβδομάδα..εγω την δευτερα θα παω 

 

14225560_1074733252622019_5750754104020921492_n.jpg

14222368_1074732942622050_2102463166028205736_n.jpg

14322477_1074733415955336_3714052582234206580_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Κουκλάρα μου με το καλοοοοοοοο

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

 

14225560_1074733252622019_5750754104020921492_n.jpg

14222368_1074732942622050_2102463166028205736_n.jpg

14322477_1074733415955336_3714052582234206580_n.jpg

Κοριτσι μου συγχαρητηρια!!!μπορεσε και είδε σάκο στην Τετάρτη εβδομάδα;εγω ειμαι 4 εβδ και 3 ημερών λες αν παω αυριο μεθαύριο να μπορέσει να δει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσι μου συγχαρητηρια!!!μπορεσε και είδε σάκο στην Τετάρτη εβδομάδα;εγω ειμαι 4 εβδ και 3 ημερών λες αν παω αυριο μεθαύριο να μπορέσει να δει;

Κορίτσια με το καλό σε όλες..

Ελένη μου ο σακος φαίνεται όταν η χοριακη είναι πάνω από 1000 μονάδες.βλεπεις αυτή τη μικρή κουκιδιτσα που έβγαλε κ η κοπέλα από πανω:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Κορίτσια με το καλό σε όλες..

Ελένη μου ο σακος φαίνεται όταν η χοριακη είναι πάνω από 1000 μονάδες.βλεπεις αυτή τη μικρή κουκιδιτσα που έβγαλε κ η κοπέλα από πανω:x

Τελεια!!!σημερα το πρωί 6.15 εκανα χοριακη στην βιοϊατρική.τα αποτελέσματα μου είπαν 7 το απόγευμα..βουνό μου φαίνονται οι ωρες..αντε τρεις έμειναν ακομη.εγω γυρω στις 400 μονάδες υπολογίζω να εχω γιατι πριν 17 μερες εκανα ωορρηξια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eleni20 είπε:

Τελεια!!!σημερα το πρωί 6.15 εκανα χοριακη στην βιοϊατρική.τα αποτελέσματα μου είπαν 7 το απόγευμα..βουνό μου φαίνονται οι ωρες..αντε τρεις έμειναν ακομη.εγω γυρω στις 400 μονάδες υπολογίζω να εχω γιατι πριν 17 μερες εκανα ωορρηξια.

Εγώ Ελένη με 16 μέρες από την ωορρηξια είχα 53..κ πήγε μια χαρά..οπότε μην βάζεις στο μυαλό σου νούμερα άστο..μπορεί να βγει κ 2000!!!το θέμα είναι ποτέ έγινε η εμφυτευση.. Που γίνεται από 6-12 ημέρες από την ωορρηξια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσι μου συγχαρητηρια!!!μπορεσε και είδε σάκο στην Τετάρτη εβδομάδα;εγω ειμαι 4 εβδ και 3 ημερών λες αν παω αυριο μεθαύριο να μπορέσει να δει;

Ελενακι μου μπορει να δεις την κουκιδιτσα, ναι! Στον υπερηχο θα φανει οταν πλεον αυξηθει η χοριακη σου πανω απο 1000 μοναδες! Εμενα πρωτος υπερηχος στην 5η εβδομαδα με χοριακη 3500 κ 10 μερουλες μετα ακουσαμε καρδουλα!! Υπομονη, ξερω τι ανυπομονησια  θα εχεις χιχι! Με το καλο, και η Παναγιτσα διπλα σε ολες τις μελλουσες μανουλες! ❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως αυτή η βιοιατρικη με τις απαντήσεις της απαπα.εγω πάλι καλά τότε είχα πάει κ έκανα σε μικροβιολογικο κ στις 13:00 τις έπαιρνα..μέχρι το απόγευμα δεν πιστεύω να το άντεχα.  Ειδικά την 1η φορά έτσι θα είχα πεθάνει από το άγχος μου γτ είχα ένα τεστ που ίσα ίσα φαινόταν κιόλας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσι μου συγχαρητηρια!!!μπορεσε και είδε σάκο στην Τετάρτη εβδομάδα;εγω ειμαι 4 εβδ και 3 ημερών λες αν παω αυριο μεθαύριο να μπορέσει να δει;

γιατι οχι?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Χάρηκα πολύ όχι γιατί αγχωνόσουν ήμουν σίγουρη οτι το έπιασες το μωράκι!!

ευχαριστω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Evaggelia29 είπε:

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο κοπελα μου με το καλοοοοοο

ευχαριστωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Πάντως αυτή η βιοιατρικη με τις απαντήσεις της απαπα.εγω πάλι καλά τότε είχα πάει κ έκανα σε μικροβιολογικο κ στις 13:00 τις έπαιρνα..μέχρι το απόγευμα δεν πιστεύω να το άντεχα.  Ειδικά την 1η φορά έτσι θα είχα πεθάνει από το άγχος μου γτ είχα ένα τεστ που ίσα ίσα φαινόταν κιόλας.. 

Αστα!!!!αιωνας μου φάνηκαν οι ωρες!!και την Τετάρτη που θα παω για την δεύτερη παλι αιώνας θα μου φανούν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni20 είπε:

Αστα!!!!αιωνας μου φάνηκαν οι ωρες!!και την Τετάρτη που θα παω για την δεύτερη παλι αιώνας θα μου φανούν!!

Βρε Ελένη μου δεν χρειάζεται να κάνεις άλλη είναι ψηλά η χοριακη σου..γιατί δεν πας κατευθείαν στον γιατρό να σου κάνει υπέρηχο λ να δεις κ εσύ την κουκιδιτσα σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσια ευτυχως ολα καλααααα!!!❤️❤️❤️

image.jpeg

ελα ρε Ελενη! ποσο χαιρομαι ρε κοριτσι μου! Επιτελους! να πανε ολα τελεια ευχομαι <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...