Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΣ???


Ηλέκτρα

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ηλέκτρα είπε:

παντως στην καβαλα σε ενα μικροβιολογικο που παω την εχουν 15 ευρω...χωρις ασφαλεια κι τετοια..κι βγαινει σε μια ωριτσα περιπου

Σε μια ωριτσα μια χαρά είναι.... Εμένα είχε κάνει τρεις ωρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τον ιουνιο που πηγα..εκανε μια ωριτσα να βγουν τα αποτελεσματα..ηταν κι σαββατο..απλα 15ευρω ειναι παλι πολλα..με 10 πιστευω θα ηταν καλυτερα να το ειχαν αρκετα μικροβιολογικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ηλέκτρα είπε:

ναι τον ιουνιο που πηγα..εκανε μια ωριτσα να βγουν τα αποτελεσματα..ηταν κι σαββατο..απλα 15ευρω ειναι παλι πολλα..με 10 πιστευω θα ηταν καλυτερα να το ειχαν αρκετα μικροβιολογικα...

Ε ναι είναι πιο προσιτή τιμή τα 10 ευρω από τα 15... Παίζουν μου φαίνεται με τον πόνο του άλλου κ τημ αγωνία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tonia laoura είπε:

Ε ναι είναι πιο προσιτή τιμή τα 10 ευρω από τα 15... Παίζουν μου φαίνεται με τον πόνο του άλλου κ τημ αγωνία... 

με τα δεκα ευρω θα το σκεφτει καποια...αντι να δωσει για τεστ απο το φαρμακειο θα κανει μια χοριακη κι πιο εγκυρη κι πανω κατω στα ιδια λεφτα με ενα τεστ ..το πιο φθηνο..πιστευω θα ειχε πιο πολυ ζητηση η χοριακη στα μικροβιολογικα αν ηταν φθηνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Ηλέκτρα είπε:

με τα δεκα ευρω θα το σκεφτει καποια...αντι να δωσει για τεστ απο το φαρμακειο θα κανει μια χοριακη κι πιο εγκυρη κι πανω κατω στα ιδια λεφτα με ενα τεστ ..το πιο φθηνο..πιστευω θα ειχε πιο πολυ ζητηση η χοριακη στα μικροβιολογικα αν ηταν φθηνη

Ε ναι.....και πιο αξιόπιστα αποτελέσματα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα!!! Σήμερα τελικά είδα αίμα,καθώς περιμενα να κατέβει η περίοδος...δεν υπάρχει περίπτωση να είναι αίμα εμφύτευσης που ακούω κατά καιρούς έτσι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ηλέκτρααν έχεις κάποια αμφιβολία κάνε χοριακη..

Εννοείται ότι υπάρχει περίπτωση έχει συμβεί σε αρκετες.αλλα μια χαρά κανονικά κ στην ώρα της σου ήρθε η περίοδος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

@Ηλέκτρααν έχεις κάποια αμφιβολία κάνε χοριακη..

Εννοείται ότι υπάρχει περίπτωση έχει συμβεί σε αρκετες.αλλα μια χαρά κανονικά κ στην ώρα της σου ήρθε η περίοδος.

ειχα αρκετες κραμπες αυτην την βδομαδα κι πρηξιμο στο στηθος..καθε φορα που εβηχα η κατι αλλο με επιαναν κι εκει..περιμενω αυριο περιοδο κανονικα...αλλα σημερα ειχα πονο περιοδου κι αρκετο αιμα..οχι οσο αλλες φορες (ακομη)..κι επειδη μου ειπαν οτι μπορει να γινει..αρχιζω κι το σκεφτομαι,μηπως συμβαινει οντως..κι σε μενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω σταθεροτατο κυκλο απλα επειδη ειχαμε επαφη σε γονιμες μερες κι προσπαθουμε ...για τριτο..πιστευα οτι θα ειμαι (60%) κι τωρα ειδα αιμα κι λιγο παραξενευτηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα δεν ξερω αν γινεται αιμα κι εγκυμοσυνη...κι δεν ξερω τι να σκεφτω...αν κι δεν νομιζω να ειμαι..λεω τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις κανονικη ροη?? Απο συμπτωματα εχεις κατι?? Δεν θελω να σε επηρεασω αλλα εχω φιλη που καταλαβε στον 4ο μηνα οτι ηταν εγκυος γτ ειχε κανονικα περιοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ροη αλλα οχι οπως συνηθως για πρωτη μερα...κι επειδη ειχα πολλες κραμπες πρηξιμο κι πονο στο στηθος αυτη τηνη βδομαδα υπεθεσα εγκυμοσυνη αλλα σημερα τα εχασα λιγο..μου ειπαν οτι μπορει να συμβει εγκυμοσυνη με αιμα..κι δεν ξερω τι να σκεφτω..απλα αν ειμαι θελω να μειωσω τις ωρες που γυμναζομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.. Στις 14+15 είχα αίμα... Καθώς περίμενα περίοδο αλλά μετα ελάχιστο τις δυο επόμενες μέρες(σταγόνες)  υπάρχει περσιπτωση να μην ηταν περίοδος;;; χαμηλά οι κράμπες δεν έχουν σταματήσει... Κι δεν εκανα τεστ να δω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...