Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΣ???


Ηλέκτρα

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΟ ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ:confused:..ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ 16/08 ΜΕ ΚΥΚΛΟ 28-29...(ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ).22 ΜΕ 24 ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ..ΚΙ ΕΔΩ ΚΙ ΤΡΕΙΣ  ΜΕΡΕΣ ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ,ΚΡΑΜΠΕΣ,ΕΛΑΦΡΙΑ ΖΑΛΗ ΚΙ ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΙ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΚΙ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ ΚΙ ΑΣΠΡΑ ΠΗΧΤΑ:confused:...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ...:)..ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ..ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΙ ΠΟΛΛΑ....:oops::roll:..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΟΔΟ..ΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΕΤΕ??? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ηλέκτρα είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΟ ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ:confused:..ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ 16/08 ΜΕ ΚΥΚΛΟ 28-29...(ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ).22 ΜΕ 24 ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ..ΚΙ ΕΔΩ ΚΙ ΤΡΕΙΣ  ΜΕΡΕΣ ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ,ΚΡΑΜΠΕΣ,ΕΛΑΦΡΙΑ ΖΑΛΗ ΚΙ ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΙ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΚΙ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ ΚΙ ΑΣΠΡΑ ΠΗΧΤΑ:confused:...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ...:)..ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ..ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΙ ΠΟΛΛΑ....:oops::roll:..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΟΔΟ..ΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΕΤΕ??? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

Φυσικα κ υπαρχει πιθανοτητα...περιμενε λιγες μερες κ κανε τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

Φυσικα κ υπαρχει πιθανοτητα...περιμενε λιγες μερες κ κανε τεστ

ΣυμφωνωΣυμφωνώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ....ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ..ΚΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ..ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΤΡΙΤΟ ΜΩΡΑΚΙ..ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΝΟΙΩΘΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ηλέκτρα είπε:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ....ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ..ΚΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ..ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΤΡΙΤΟ ΜΩΡΑΚΙ..ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΝΟΙΩΘΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ..:)

Τα ίδια εχουμε εκτός απο τα υγρά. Κι εμείς θελουμε μωρακι. Κι εγω δεν κρατιέμαι . Θα δειξει βρε κοριτσι μου. Οτι ειναι. Υπομονή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη...κι μακαρι να πανε καλα για ολες μας..πριν δυο μηνες ειχα περιπου τα ιδια χωρις υγρα κι πονο στο στηθος..κι τελικα αδιαθετησα..ελπιζω τωρα πως οχι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/9/2016 at 9:05 ΜΜ, ο/η Ηλέκτρα είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΟ ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ:confused:..ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ 16/08 ΜΕ ΚΥΚΛΟ 28-29...(ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ).22 ΜΕ 24 ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ..ΚΙ ΕΔΩ ΚΙ ΤΡΕΙΣ  ΜΕΡΕΣ ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ,ΚΡΑΜΠΕΣ,ΕΛΑΦΡΙΑ ΖΑΛΗ ΚΙ ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΙ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΚΙ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ ΚΙ ΑΣΠΡΑ ΠΗΧΤΑ:confused:...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ...:)..ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ..ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΙ ΠΟΛΛΑ....:oops::roll:..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΟΔΟ..ΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΕΤΕ??? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

Με το καλό να έρθει και τρίτο παιδάκι σας...είχα κ εγώ άσπρα πηχτα υγρά που πίστευα ότι είχα κολλήσει μύκητες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!σημερα εκανα ενα τεστ το πρωι αν κι νομιζω λιγο νωρις το εκανα(περιμενω στις 15) κι βγηκε αρνητικο....πφφφ η δεν ειμαι η μαλλον εγινε νωρις κι δεν εδειξε τιποτα...κι ηλπιζα οτι αυτην την φορα θα ειμαι οντως με τοσα συμπτωματα....:oops:

IMG419.jpg

IMG418.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ηλέκτρα είπε:

καλημερα!!σημερα εκανα ενα τεστ το πρωι αν κι νομιζω λιγο νωρις το εκανα(περιμενω στις 15) κι βγηκε αρνητικο....πφφφ η δεν ειμαι η μαλλον εγινε νωρις κι δεν εδειξε τιποτα...κι ηλπιζα οτι αυτην την φορα θα ειμαι οντως με τοσα συμπτωματα....:oops:

IMG419.jpg

IMG418.jpg

Καλημέρα Ηλέκτρα μου. Νομίζω είναι καπως νωρίς για το τεστ. Μπορεί να είσαι εγκυος και επειδή το έκανες πρόωρα να βγήκε αρνητικό. Μάλλον πρέπει να περιμένεις μερικές μέρες ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω αυτο πιστευω..οτι βιαστηκα να το κανω..αν κι με πιανουν κατι κραμπες χαμηλα σημερα..κι δεν μπορω να καταλαβω αν ειμαι η ειναι πονακια περιοδου...επειδη αθλουμαι πιο πολυ γι αυτο αγχωνομαι για να ξερω αν ειναι να σταματησω..κι να χαλαρωσω λιγακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ηλέκτρα είπε:

κι εγω αυτο πιστευω..οτι βιαστηκα να το κανω..αν κι με πιανουν κατι κραμπες χαμηλα σημερα..κι δεν μπορω να καταλαβω αν ειμαι η ειναι πονακια περιοδου...επειδη αθλουμαι πιο πολυ γι αυτο αγχωνομαι για να ξερω αν ειναι να σταματησω..κι να χαλαρωσω λιγακι..

Σε μια σελίδα στο ίντερνετ κάποιου γυναικολογου (δε θυμάμαι ονομα) είχα διαβάσει ότι η υπερβολική σωματικη άσκηση (πάνω από 3 ώρες τη μερα) αποτελεί ανασταλτικό παράγοντα για τη γρήγορη σύλληψη. Στο λέω να το εχεις υπόψη σου. Εγώ για αυτο το λογο μειωσα τη γυμναστική στη 1 ώρα 4-5  φορές τη βδομάδα... Βεβαια ακομη δεν εχω καταφερει να μεινω εγκυος ομως παίζουν και χίλια αλλα πράγματα ρόλο ως προς αυτό. Το ποσο γόνιμο είναι το ζευγάρι γενικότερα, ποιες μέρες ερχόταν σε επαφή... ακόμη και το τι φεγγάρι έχει (χαχα), όπως μας είπε χαριτολογώντας ο ανδρολογος.. Ειναι οι λεγόμενοι ασταθμητοι παράγοντες. Για αυτο λενε οτι η συλληψη ειναι ενα συνολο απο συμπτωσεις που πρεπει να συμβουν την καταλληλη στιγμη ωστε να εξελιχθει το θαυμα της εγκυμοσυνης..  Παντως ετσι και επιτευχθεί η σύλληψη ακόμη και αν γυμναζεσαι φουλ το εμβρυακι σου νομιζω θα αντέξει μεχρι την πρωτη καθυστέρηση οπου θα μαθεις ότι είσαι έγκυος και θα χαλαρώσεις τους ρυθμούς... ως τότε δεν παθαίνει κάτι γιατι η φύση ειναι σοφή και τα προστατεύει...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εχω διαβασει κι εγω αυτο καπου στο ιντερνετ...γυμναζομαι καθε μερα 1,5ωρα.. η αληθεια ειναι οτι δεν εχει καθε μερα πολυ σωματικη πιεση(κανω ενα συστημα αυτοαμυνας,fcs kali...κι kick boxing,mma λιγοτερο...)ξερω οτι παιζουν πολλα πραγματα ρολο για μια συλληψη..απλα τωρα δεν θελω να κανω κατι  ..μηπως κι επηρεασει εαν βεβαια ειμαι εγκυος..φυσικα εχω δυο κορες 7,5 κι 5 χρονων οποτε δεν ειναι οτι βιαζομαι να κανω παιδακι γρηγορα..ειμαι στην αναμονη με μερικα συμπτωματα κι περιμενω..ειχα χρονια να το ζησω..κι ειναι αληθεια οτι αγωνιω να ειμαι...σαν πρωταρα:mrgreen:...σας ευχαριστω πολυ ολες για τις συμβουλες σας...:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι..μακαρι..δεν κρατιεμαι πια....χαχαχαχα αντε να περασουν οι μερες....να παρουμε τα αποτελεσματα μας τα ευχαριστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ηλέκτρα είπε:

μακαρι..μακαρι..δεν κρατιεμαι πια....χαχαχαχα αντε να περασουν οι μερες....να παρουμε τα αποτελεσματα μας τα ευχαριστα..

Ναι κοριτσι μου. Εγω τα εχω παιξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να φανταστεις τωρα που μιλαμε...εχω ταση εμετου ασχημη...τι να σκεφτω δεν ξερω....τον ιουλιο την πατησα ,νομιζα πως ημουν με λιγοτερα συμπτωματα βεβαια...αλλα αδιαθετησα....πφφφφ..κουραγιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Ηλέκτρα είπε:

να φανταστεις τωρα που μιλαμε...εχω ταση εμετου ασχημη...τι να σκεφτω δεν ξερω....τον ιουλιο την πατησα ,νομιζα πως ημουν με λιγοτερα συμπτωματα βεβαια...αλλα αδιαθετησα....πφφφφ..κουραγιο..

Ηλέκτρα μου...έπρεπε να αφήσεις λίγο να περάσουν οι μέρες και μετά να κάνεις το τεστ!!!!! Αν και τα τεστ δεν τα εμπιστεύομαι μου είχε πει γιατρός ότι και αέρας να τα φυσηξει το αποτέλεσμα μπορεί να αλλάξει..Εγώ θα έλεγα όταν δεις ότι έχεις καθυστέρηση να πας ένα πρωί να κάνεις μια χοριακη... Και πιο αξιόπιστα αποτελέσματα και δεν θα δώσεις τα 15 η 20 ευρώ ? που έχει το τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tonia laoura είπε:

Ηλέκτρα μου...έπρεπε να αφήσεις λίγο να περάσουν οι μέρες και μετά να κάνεις το τεστ!!!!! Αν και τα τεστ δεν τα εμπιστεύομαι μου είχε πει γιατρός ότι και αέρας να τα φυσηξει το αποτέλεσμα μπορεί να αλλάξει..Εγώ θα έλεγα όταν δεις ότι έχεις καθυστέρηση να πας ένα πρωί να κάνεις μια χοριακη... Και πιο αξιόπιστα αποτελέσματα και δεν θα δώσεις τα 15 η 20 ευρώ ? που έχει το τεστ 

Τονια μου η χοριακη είναι συνήθως αρκετά πιο ακριβή από τα τεστ που ξεκινούν από 9-10 ευρώ το ένα. Η εξέταση αίματος έχει μέσο όρο 20 ευρώ. Κάποια διαγνωστικα κεντρα όπως η πχ "η ιατροδιαγνωση" τη χρεώνουν και 25 ευρω. Μόνο η βιοϊατρική σου ζητάει το ΑΜΚΑ  και εφόσον τσεκαρει οτι έχεις ασφάλιση στη χρεώνει 13€. Απλά η βασική διαφορά τους είναι η εγκυρότητα. Η χοριακη δεν κάνει ποτέ λάθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Gelie είπε:

Τονια μου η χοριακη είναι συνήθως αρκετά πιο ακριβή από τα τεστ που ξεκινούν από 9-10 ευρώ το ένα. Η εξέταση αίματος έχει μέσο όρο 20 ευρώ. Κάποια διαγνωστικα κεντρα όπως η πχ "η ιατροδιαγνωση" τη χρεώνουν και 25 ευρω. Μόνο η βιοϊατρική σου ζητάει το ΑΜΚΑ  και εφόσον τσεκαρει οτι έχεις ασφάλιση στη χρεώνει 13€. Απλά η βασική διαφορά τους είναι η εγκυρότητα. Η χοριακη δεν κάνει ποτέ λάθος.

Εγώ για χοριακη είχα δώσει τον Νοέμβριο δέκα ευρώ ? για αυτό το είπα... ??ναι η αλήθεια είναι ότι είναι πιο αποτελεσματικη η χοριακη από το τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Εγώ για χοριακη είχα δώσει τον Νοέμβριο δέκα ευρώ ? για αυτό το είπα... ??ναι η αλήθεια είναι ότι είναι πιο αποτελεσματικη η χοριακη από το τεστ 

Αθηνα μενεις Τονια μου;; Σε ποια περιοχή είχες δώσει 10 ευρω για χοριακη;Να τις εχουμε υποψη μας αυτες τις πληροφορίες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Gelie είπε:
στις πριν 2 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Ηλέκτρα μου...έπρεπε να αφήσεις λίγο να περάσουν οι μέρες και μετά να κάνεις το τεστ!!!!! Αν και τα τεστ δεν τα εμπιστεύομαι μου είχε πει γιατρός ότι και αέρας να τα φυσηξει το αποτέλεσμα μπορεί να αλλάξει..Εγώ θα έλεγα όταν δεις ότι έχεις καθυστέρηση να πας ένα πρωί να κάνεις μια χοριακη... Και πιο αξιόπιστα αποτελέσματα και δεν θα δώσεις τα 15 η 20 ευρώ ? που έχει το τεστ 

η αληθεια ειναι οτι ουτε εγω εμπιστευομαι πολυ τα τεστ..κι ισψς βιαστηκα να το κανω..παντα χοριακη κανω για να δω..τον ιουνιο που ειχα συμπτωματα λιγοτερα βεβαια απο τωρα εκανα χοριακη(15ευρω)κι μου ειπε οτι δεν φαινοταν καθαρα ακομη αν ειμαι η οχι.. κι το βραδυ αδιαθετησα...:cry:..

τωρα ειπα να κανω ενα τεστ,επειδη γυμναζομαι,κι δεν θελω στην περιπτωση που ειμαι εγκυος να κανω κατι λαθος..αν κι το clear blue κοστισε 9ευρω..απλα τελικα το εκανα νωρις..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα νοιωθω παλι παραξενα..κι περιμενω να δω αν θα αδιαθετησω στις 15 ..κι μετα θα κανω μια χοριακη να δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Αθηνα μενεις Τονια μου;; Σε ποια περιοχή είχες δώσει 10 ευρω για χοριακη;Να τις εχουμε υποψη μας αυτες τις πληροφορίες..

Είχα πάει στην πλατεία κανιγκος και την εκανα επειδή τότε ήμουν στην μαμά μου που μένει κέντρο... Εγώ μένω στα Σπάτα... Εδώ είναι τσιμπημενη όταν είχα πάει να την κάνω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως στην καβαλα σε ενα μικροβιολογικο που παω την εχουν 15 ευρω...χωρις ασφαλεια κι τετοια..κι βγαινει σε μια ωριτσα περιπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Χρύσα μου, δυστυχώς όταν είναι ο πατέρας σου αυτός που σε φέρνει σε αυτήν την κατάσταση, δεν είναι εύκολο να τον "αφήσεις"!  Νανούκο μου, σίγουρα δε νιώθω τύψεις για τις πράξεις των άλλων! Απο εχθές το βράδυ τη χαιδεύω και της μιλάω και της ζητάω συγγνώμη! Μουσικούλα δεν της έχω βάλει ακόμα, αλλά θα το προσπαθήσω! Ελκ μου, όταν ήταν έγκυος η 2η "μητέρα" μου στο μικρό μου αδελφό, ένα μεσημέρι γυρνάει ο πατέρας μου απο τη δουλειά και μας λέει... "Απολύθηκα"! Ήταν μεγάλο το σοκ αλλά το ξεπεράσαμε και είναι όλα καλά! Ψυχραιμία κοριτσάκι μου και ΌΛΑ θα βρουν το δρόμο τους! ΌΛΑ ΠΆΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΛΌ!!!
    • Και εγω έχω καμία φορά κάθομαι το μετράω αλλά όχι συνέχεια βέβαια μετά την καμπύλη σίγουρα θα θέλει κάθε μερα τι ώρα σου έχουν δώσει για μια ώρα μετά το φαγητό ; Εμένα η ενδοκριλογος που είπε πει μέχρι 120 ο γυναικολογος ο ιδιώτης μου είπε εντάξει δεν είσαι μηχανή είναι δύσκολο όποτε μου είπε μέχρι 140 αλλά μην είσαι μετά από κάθε γεύμα 140 
    • Αχ κι εμείς με τις δουλειές παλεύουμε..δεν μπορείς να κάνεις κάτι ιδίως όταν δουλεύεις ως υπάλληλος, να προσπαθείς μόνο και θετική σκέψη! Ελπίζω όλα να πάνε καλά!
    • Σαν εκδρομή δεν μπορω γιατί δεν έχω το χρόνο ο αντρας μου θα δουλεύει όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να μην αργήσει στην δουλειά του και επισης θα έχω το παιδί στην πεθερά μου όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να πάω στο παιδι.. αχ μπερδεμένα είναι τώρα όλο αυτό αλλά θα το σκεφτώ μετά 
    • Μην αγχώνεστε όμως για την εξέταση, καλύτερα να ξέρετε για να πάρετε τα μέτρα σας αν χρειαστεί! Αν μπορεί να σας συνοδεύσει κάποιος θα ήταν καλό γτ θα περνάει ευχάριστα η ώρα, που θα κάτσετε πολύ, και θα μετριαστεί το άγχος!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...