Μετάβαση σε περιεχόμενο

καφε?????


Recommended Posts

Καλημέρα! Τελικά ο Σεπτέμβρης καλά μας μπήκε συγχαρητήρια Ελενακι εύχομαι ότι καλύτερο να απολαύσεις την καινούργια κ καλύτερη περίοδο της ζωής σου. Να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη κ να περάσει ο καιρός σαν νεράκι.κ να πάρετε αγκαλιά το μωράκι σας.???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Καλημέρα! Τελικά ο Σεπτέμβρης καλά μας μπήκε συγχαρητήρια Ελενακι εύχομαι ότι καλύτερο να απολαύσεις την καινούργια κ καλύτερη περίοδο της ζωής σου. Να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη κ να περάσει ο καιρός σαν νεράκι.κ να πάρετε αγκαλιά το μωράκι σας.???????????????

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!ευχομαι τα καλυτερα και σε σένα!!και πολυ πολυ σύντομα σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε.  Κοιμηθηκες καθολου; Να μας πεις που είσαι να έρθουμε να αδειασουμε το ψυγείο με τα παγωτά τι έτσι θα το αφήσουμε να περάσει?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα βεβαίως!!ειμαι στην νεαπολεως στο Μαρούσι οποία θελει περναει για κέρασμα!!!δεν μπορω να κοιμηθώ νωρίς γενικα...και ειδικα σημερα..ειμαι και μονη μου και ανυπομονώ να γυρισει σημερα να τον πάρω αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Χαχαχαχα βεβαίως!!ειμαι στην νεαπολεως στο Μαρούσι οποία θελει περναει για κέρασμα!!!δεν μπορω να κοιμηθώ νωρίς γενικα...και ειδικα σημερα..ειμαι και μονη μου και ανυπομονώ να γυρισει σημερα να τον πάρω αγκαλιά!!!

Καλημερα μανουλα ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Εννοειτε αυτο!!!!αλλα κοριτσια ο Σωτήρης θελει να παμε μαζι την πεμπτη να την κανουμε γιατι αυριο το βραδυ θα ερθει και του ειπα ενταξει αγαπη μου.ελειπε στο τεστ μην λείπει και στην χοριακη.μην κανεις τιποτα μονη σου μου λέει παντού μαζι θα παμε!!ετσι και αλλιως την Παρασκευή περιμενα περίοδο οποτε πεμπτη ειναι μια χαρά 

Λογικο! Εχει τρελαθει ο ανθρωπος!!! Να τον περιμενεις κ να το ζησετε ολο αυτο ευτυχισμενοι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Χαχαχαχα βεβαίως!!ειμαι στην νεαπολεως στο Μαρούσι οποία θελει περναει για κέρασμα!!!δεν μπορω να κοιμηθώ νωρίς γενικα...και ειδικα σημερα..ειμαι και μονη μου και ανυπομονώ να γυρισει σημερα να τον πάρω αγκαλιά!!!

Αχ βρε Ελενακι! Πολυ συγκινητικο ολο αυτο που ζειτε! Να ειστε καλα!!!!! Εκεινος να δεις τί αγκαλιά θα σε παρει!!!!! Τον τρελανες τον ανθρωπο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσια μολις εκανα και ενα self clear σαν την τρελή έψαξα για φαρμακείο.για ποτε έφτασα φιλαδελφεια δεν φαντάζεστε 

image.jpeg

Συγχαρητηρια Ελενακι μου γλυκοοοοο!!!!! Καλως ηλθες μικρη μανουλα, να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη, ολα τ'αστρα του ουρανου να προστατευουν εσενα κ το μωρακι σου!!! Αντε σιγα σιγα ολες οι κοπελες μας! Το αξιζουν! να γινουμε μανουλες! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annina είπε:

Συγχαρητηρια Ελενακι μου γλυκοοοοο!!!!! Καλως ηλθες μικρη μανουλα, να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη, ολα τ'αστρα του ουρανου να προστατευουν εσενα κ το μωρακι σου!!! Αντε σιγα σιγα ολες οι κοπελες μας! Το αξιζουν! να γινουμε μανουλες! ❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστω παρα πολυ αννινα μου να εισαι καλα κοριτσι μου!!!να ειναι γερό και δυνατό θελω και δεν με νοιάζει τιποτε αλλο στον κόσμο!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Αχ βρε Ελενακι! Πολυ συγκινητικο ολο αυτο που ζειτε! Να ειστε καλα!!!!! Εκεινος να δεις τί αγκαλιά θα σε παρει!!!!! Τον τρελανες τον ανθρωπο!!!!!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...