Μετάβαση σε περιεχόμενο

γινεται??????????


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια 

ερωτηση

υπαρχει περιπτωση να μαθουμε αν ειμαστε εγκυες 2-3 μερες πριν την περιοδο?????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι η χοριακη δείχνει άνετα 2-3 μερες πριν την περιοδο. Επίσης και κάποια πολύ ευαίσθητα τεστ εγκυμοσύνης. Προσωπικά βέβαια διατηρω τις αμφιβολίες μου ως προς αυτό και θεωρώ ότι από όλες τις εγκυμονουσες που κάνουν τα τεστ προωρης ανίχνευσης ενα παρα πολυ μικρο ποσό βλέπει θετικο αποτελέσματα 2-3 μερες πριν την περιοδο. Παρόλα αυτα συμβαίνει και αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Ναι η χοριακη δείχνει άνετα 2-3 μερες πριν την περιοδο. Επίσης και κάποια πολύ ευαίσθητα τεστ εγκυμοσύνης. Προσωπικά βέβαια διατηρω τις αμφιβολίες μου ως προς αυτό και θεωρώ ότι από όλες τις εγκυμονουσες που κάνουν τα τεστ προωρης ανίχνευσης ενα παρα πολυ μικρο ποσό βλέπει θετικο αποτελέσματα 2-3 μερες πριν την περιοδο. Παρόλα αυτα συμβαίνει και αυτο.

Τέτοια να μας λες να μας ανεβάζεις το ηθικό!!γιατι κάποιες ανυπομονες οπως εγω κάνουν τεστ πρόωρης ανίχνευσης 5μερες πριν την περίοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Τέτοια να μας λες να μας ανεβάζεις το ηθικό!!γιατι κάποιες ανυπομονες οπως εγω κάνουν τεστ πρόωρης ανίχνευσης 5μερες πριν την περίοδο!

Το λέω επειδή πραγματικά το πιστεύω..... Προκειμένου να αυξηθούν οι πωλήσεις των τεστ οι εταιριες ισχυρίζονται οτιδηποτε... Ανίχνευση 6 μερες πριν την περιοδο, μια βδομάδα μετά τη συλληψη........ σε λίγο θα μας πουν ότι βγήκε τεστ που ανιχνεύει την εγκυμοσύνη μόλις σηκωθείς από το κρεβάτι!!!! Αυτά είναι τεράστια απάτη.... Μου πήρε 8-9 μηνες να το καταλάβω γιατι είχα και εγώ την αγωνία μου και έκανα το ένα τεστ μετα το άλλο αλλά τελικά δεν αξιζει.... Τώρα το βλέπω καθαρά... σε όλο αυτό το διάστημα εχω δώσει πάνω από 100-120 ευρώ για το τίποτα(και σκεφτειτε οτι καποιους μηνες συγκρατηθηκα να μην κανω 2 φορες τεστ ωστε να τσεκαρω την εγκυρότητα!).  Προκειται για κανονική οικονομική αφαίμαξη των γυναικών που περιμένουμε με ανυπομονησία να γίνουμε μανούλες ..!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω είχα κάνει 2 μέρες πριν την καθηστεριση ,αλλά ήμουν και σίγουρη ότι είχα μείνει έγκυος κ το τεστ απλά το επιβεβαίωσε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gelie είπε:

Το λέω επειδή πραγματικά το πιστεύω..... Προκειμένου να αυξηθούν οι πωλήσεις των τεστ οι εταιριες ισχυρίζονται οτιδηποτε... Ανίχνευση 6 μερες πριν την περιοδο, μια βδομάδα μετά τη συλληψη........ σε λίγο θα μας πουν ότι βγήκε τεστ που ανιχνεύει την εγκυμοσύνη μόλις σηκωθείς από το κρεβάτι!!!! Αυτά είναι τεράστια απάτη.... Μου πήρε 8-9 μηνες να το καταλάβω γιατι είχα και εγώ την αγωνία μου και έκανα το ένα τεστ μετα το άλλο αλλά τελικά δεν αξιζει.... Τώρα το βλέπω καθαρά... σε όλο αυτό το διάστημα εχω δώσει πάνω από 100-120 ευρώ για το τίποτα(και σκεφτειτε οτι καποιους μηνες συγκρατηθηκα να μην κανω 2 φορες τεστ ωστε να τσεκαρω την εγκυρότητα!).  Προκειται για κανονική οικονομική αφαίμαξη των γυναικών που περιμένουμε με ανυπομονησία να γίνουμε μανούλες ..!! 

 

Πραγματικα υπάρχει τρομερή εκμετάλλευση!  Κι αυτο ισχύει σε ολους τους τομεις: στα φαρμακεια, στους γιατρους, στα κεντρα υποβοηθουμενης αναπαραγωγης...παντου! Σε βλεπουν ολοι σαν ευρω και καθολου σαν εναν άνθρωπο που θελει να φέρει στον κοσμο μια ζωη! Ποσα νευρα εχω με αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια 
σημερα μιλησα με τον γυναικολογο μου κ μου λεει 
αυριο το πρωι τεστ
μααα του λεω 
σημερα περιμενω και μου απαντα 
δεν εχει σημασια εχεις πολλα συμπτωματα 

φοβαμαι ν κανω τεστ 
τα αποτελεσματα φοβαμαι:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

ευχαριστω πολυ κοριτσια 
σημερα μιλησα με τον γυναικολογο μου κ μου λεει 
αυριο το πρωι τεστ
μααα του λεω 
σημερα περιμενω και μου απαντα 
δεν εχει σημασια εχεις πολλα συμπτωματα 

φοβαμαι ν κανω τεστ 
τα αποτελεσματα φοβαμαι:dry:

Τι συμπτώματα εχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

ευχαριστω πολυ κοριτσια 
σημερα μιλησα με τον γυναικολογο μου κ μου λεει 
αυριο το πρωι τεστ
μααα του λεω 
σημερα περιμενω και μου απαντα 
δεν εχει σημασια εχεις πολλα συμπτωματα 

φοβαμαι ν κανω τεστ 
τα αποτελεσματα φοβαμαι:dry:

ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ....

ΕΙΠΑΜΕ ΑΝ ΟΧΙ (ΠΟΥ  ΔΕΝ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ) ΣΥΝΕΖΙΖΟΥΜΕ ΑΚΑΘΕΚΤΕΣ...ΣΤΟ  ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΑΝΤΕΧΩ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

ευχαριστω πολυ κοριτσια 
σημερα μιλησα με τον γυναικολογο μου κ μου λεει 
αυριο το πρωι τεστ
μααα του λεω 
σημερα περιμενω και μου απαντα 
δεν εχει σημασια εχεις πολλα συμπτωματα 

φοβαμαι ν κανω τεστ 
τα αποτελεσματα φοβαμαι:dry:

Να μην φοβάσαι καθόλου!!εχεις πολλα συμπτώματα!!μια επιβεβαίωση χρειάζεσαι και αυριο θα την εχεις!σκεφτομαστε θετικά!!!σου ευχομαι ενα μεγάλο συν αυριο το πρωί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

ευχαριστω πολυ κοριτσια 
σημερα μιλησα με τον γυναικολογο μου κ μου λεει 
αυριο το πρωι τεστ
μααα του λεω 
σημερα περιμενω και μου απαντα 
δεν εχει σημασια εχεις πολλα συμπτωματα 

φοβαμαι ν κανω τεστ 
τα αποτελεσματα φοβαμαι:dry:

Καλη επιτυχίαααααα!!!!!! Περιμενουμε νεα σου!!!! Με το καλο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Τι συμπτώματα εχεις;

πρηστηκε η κοιλια μου εδω κ μερες 
ελαφρια ζαλαδα, ευαισθητο στηθος, πολλες λιγουρες, η μυτη?????? ΛΑΓΩΝΙΚΟ!!!!!!!!

ελαφρυς πονοκεφαλος καπου καπου
κλπ
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

πρηστηκε η κοιλια μου εδω κ μερες 
ελαφρια ζαλαδα, ευαισθητο στηθος, πολλες λιγουρες, η μυτη?????? ΛΑΓΩΝΙΚΟ!!!!!!!!

ελαφρυς πονοκεφαλος καπου καπου
κλπ
 

Τι έγινε δεν έκανες τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

πρηστηκε η κοιλια μου εδω κ μερες 
ελαφρια ζαλαδα, ευαισθητο στηθος, πολλες λιγουρες, η μυτη?????? ΛΑΓΩΝΙΚΟ!!!!!!!!

ελαφρυς πονοκεφαλος καπου καπου
κλπ
 

Με τοσα συμπτώματα θα ειχαμε κανει ολες τεστ απο χθες!!στο ειπε και οι γιατρός σου!!περιμενουμε τα ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni20 είπε:

Με τοσα συμπτώματα θα ειχαμε κανει ολες τεστ απο χθες!!στο ειπε και οι γιατρός σου!!περιμενουμε τα ευχάριστα!!

πηρα το τεστ που βλεπεις
αυριο το πρωι................ παναγια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

download (16).jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

πηρα το τεστ που βλεπεις
αυριο το πρωι................ παναγια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

download (16).jpg

Με το καλο!!!ειναι πολυ ευαίσθητο το συγκεκριμένο και αν γινει μετα την αναμενόμενη ημέρα περιόδου νομιζω οτι δεν υπαρχει περιθωρίο λάθους.αν εχεις εστω και μια μερα καθυστέρηση μπορεις να το κανεις οποιαδήποτε ωρα της μέρας το γράφει και στις οδηγίες!!ευχομαι ενα τεράστιο συν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Με το καλο!!!ειναι πολυ ευαίσθητο το συγκεκριμένο και αν γινει μετα την αναμενόμενη ημέρα περιόδου νομιζω οτι δεν υπαρχει περιθωρίο λάθους.αν εχεις εστω και μια μερα καθυστέρηση μπορεις να το κανεις οποιαδήποτε ωρα της μέρας το γράφει και στις οδηγίες!!ευχομαι ενα τεράστιο συν!!!

ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυ
 

θα το εκανα τωρα αλλα λειι οτι δεν πρεπει ν εχει γινει καταναλωση πολλων υγρων 
και εγω απο το πρωι εχω σκασει να πινω νερο και τωρα πινω σπραιτ
περιοδο περιμενα εχθες αλλα μεχρι τωρα τιποτα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η θανασης μου είπε:

Εύχομαι ευχάριστα αποτελέσματα να δεις θετικό αποτέλεσμα κ να πάρεις τη μεγαλύτερη χαρά 

χιλια ευχαριστω και ανταποδιδω σε ολες οσες το θελετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...