Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εργαστηριο Σπερματολογιας Λυμπεροπουλου


Gelie

Recommended Posts

Κορίτσια έχετε ακούσει τίποτα για το εργαστήριο σπερματολογιας του Λυμπεροπουλου; Ειναι στη Κηφισιας κοντα στο president. Μου το σύστησαν ως κορυφαίο και θέλω να ακούσω γνώμες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισχύει. Έχουμε πάει με τον σύζυγο και είναι αναλυτικότατος και εγκυρότατα τα αποτελέσματα. Βέβαια είναι λίγο τσουχτερή η τιμή αλλά όταν πρόκειται για τόσο σοβαρά θέματα και περιμένεις σωστά αποτελέσματα λες ας είναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΤΟ LOCUS MEDICUS ΣΤΟΝ ΧΟΛΑΡΓΟ.ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΟΣΟΛΟΓΟΣ Κ.ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΣ.ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ.ΕΚΕΙ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ.ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΎΛΑΚΤΑ. ΑΝ ΘΕΣ ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΝΜ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Anthi1402 είπε:

ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΤΟ LOCUS MEDICUS ΣΤΟΝ ΧΟΛΑΡΓΟ.ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΟΣΟΛΟΓΟΣ Κ.ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΣ.ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ.ΕΚΕΙ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ.ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΎΛΑΚΤΑ. ΑΝ ΘΕΣ ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΝΜ

Ευχαριστώ πολύ κούκλα μου.. Τελικά το σπερμοδιαγραμμα θα γίνει το Νοέμβρη οποτε έχουμε χρόνονα σκεφτούμε και να αποφασίσουμε για το που θα απευθυνθούμε... Αν είναι και εχω καποια απορια θα σου στείλω Π.Μ.♡☆♡☆♡☆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...