Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αιμα μετα την ωορηξια


Anthi1402

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ  FORUM.Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 31/7.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΥΠΈΡΗΧΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/8 ΕΙΧΑ 18 ΧΙΛ. ΩΑΡΙΟ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΑΝΑ PREGNYL Κ ΠΑΛΙ ΕΠΑΦΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΉ ΤΟ ΒΡΆΔΥ.ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/8 ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ ΟΠΟΥ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΣΕ ΡΟΖ ΑΙΜΑ ΜΕΧΡΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΛΙΓΟΣΤΕΨΕ ΑΡΚΕΤΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ UTROGESTAN ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΥΣΤΗ.ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΥΠΈΡΗΧΟ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ;ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΕΜΦΎΤΕΥΣΗ; 

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ Κ  ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑΜΙΚΡΟΒΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ Κ ΜΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή τί έγινε τελικά;; Δεν μας γράφεις τί κύκλο έχεις για αυτό δεν σου απάντησα μακαρι να είσαιεγκυούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Ανθή τί έγινε τελικά;; Δεν μας γράφεις τί κύκλο έχεις για αυτό δεν σου απάντησα μακαρι να είσαιεγκυούλα

Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 28 ΜΕ 31 ΜΕΡΕΣ.ΠΗΓΑ ΧΤΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΚΑΤΙ ΟΥΤΕ ΚΥΣΤΗ ΟΥΤΕ ΤΠΤ.ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΉ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ PREGNYL.Κ ΠΕΡΊΟΔΟΣ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΝΑΙ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ.ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΙΣ 14 ΜΕΡΕΣ.ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΙΝΑΙ ΈΛΛΕΙΨΗ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗΣ ΑΠ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τότε παίζει να είναι αίμα εμφύτευσης αφού είναι μια εβδομάδα μετά απο την επαφή που εκανες πάνω στην ωορρηξία και δέν είναι κυστούλα !! Το πιό πιθανό να ξέρεις μάλλον το έπιασες το σποράκι!!!!Συγνώμη που απαντάω τέτοια ωρα αλλά εχω και μία μπέμπα 5 μηνών που σήμερα νε παιδεψε και από όλη την μέρα τώρα την κοίμησα. Χαχχχαχχχ άντε με το καλό ευχομαι να έχεις ευχαριστα νέα και να μας ενημερώσεις. Άλλα συμπτώματα εχεις;;  Θερμοκρασία να βλέπεις και αν νιώθεις πονάκια σαν τσιμπηματάκια δηλ στην κοιλίτσα.  Σε βλέπω εγκυούλα αχχ μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ά και να ξέρεις ετσι και αλλιώς δέν θα φαινόταν κατι στον υπέρηχο που έκανες χθες είναι νωρίς. Οπότε εχεις ελπίδες πολλές. Καληνύχταα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Ε τότε παίζει να είναι αίμα εμφύτευσης αφού είναι μια εβδομάδα μετά απο την επαφή που εκανες πάνω στην ωορρηξία και δέν είναι κυστούλα !! Το πιό πιθανό να ξέρεις μάλλον το έπιασες το σποράκι!!!!Συγνώμη που απαντάω τέτοια ωρα αλλά εχω και μία μπέμπα 5 μηνών που σήμερα νε παιδεψε και από όλη την μέρα τώρα την κοίμησα. Χαχχχαχχχ άντε με το καλό ευχομαι να έχεις ευχαριστα νέα και να μας ενημερώσεις. Άλλα συμπτώματα εχεις;;  Θερμοκρασία να βλέπεις και αν νιώθεις πονάκια σαν τσιμπηματάκια δηλ στην κοιλίτσα.  Σε βλέπω εγκυούλα αχχ μακάρι!!!

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ  ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ.Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ.ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΧΝΕ ΤΠΤ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΝ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ Κ ΤΕΣΤ (ΑΓΩΝΙΑ) Κ ΦΥΣΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΝΑΙ Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ Κ 2 ΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ.ΕΓΩ ΕΙΧΑ 4 ΜΕΡΕΣ Κ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΌ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ Κ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3 Σεπτεμβρίου 2016 at 11:52 ΠΜ, ο/η Anthi1402 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ  ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ.Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ.ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΧΝΕ ΤΠΤ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΝ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ Κ ΤΕΣΤ (ΑΓΩΝΙΑ) Κ ΦΥΣΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΝΑΙ Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ Κ 2 ΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ.ΕΓΩ ΕΙΧΑ 4 ΜΕΡΕΣ Κ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΌ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ Κ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ...?

Ά και να ξέρεις ετσι και αλλιώς δέν θα φαινόταν κατι στον υπέρηχο που έκανες χθες είναι νωρίς. Οπότε εχεις ελπίδες πολλές. Καληνύχταα

τί εγινε Ανθή εμαθες κάτι;; Όλα καλά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Ά και να ξέρεις ετσι και αλλιώς δέν θα φαινόταν κατι στον υπέρηχο που έκανες χθες είναι νωρίς. Οπότε εχεις ελπίδες πολλές. Καληνύχταα

τί εγινε Ανθή εμαθες κάτι;; Όλα καλά;;

Καλημερα...αρνητικη χοριακη απο χτες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χωρις καθυστερηση την έκανες;; Ποσες μερες πριν ή μετα την περίοδο είσαι;; Να μην στεναχωριέσαι ο επόμενος θα ειναι ο μήνας σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...