Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καινούρια στην παρέα. Προσπαθώ για παιδάκι


Melina Mantani

Recommended Posts

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.

Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΩΣ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ .....:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΣΕ ΣΕΝΑ

ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ....ΔΕΝ....

Το άκου ακούω κ σου ευχομαι με ενα μωρακι κ πολυ σύντομα απο την καρδιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Melina Mantani είπε:

Το άκου ακούω κ σου ευχομαι με ενα μωρακι κ πολυ σύντομα απο την καρδιά μου

Κ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ...

ΛΕΝΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.

Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΩΣ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ .....:x

κοριτσια το ευχομαι 

απλα τωρα που το λεει η anthi 

το θυμηθηκα προχθες ο αντρας μου με βλεπει κει μου λεει: σιγουρα δεν εισαι εγκυος??????? 
εχω πρηξιμο ελαφρυ βεβαια αλλα....... 
ειμαι 1.67 53 κιλα οποτε καταλαβαινετε αδυνατη κ η κοιλια φουσκωμενη 
και τωρα που γραφω η συσπασεις πανε κ ερχοντε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

Κ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ...

ΛΕΝΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ....

μην  το λες αυτο ολες μας ειμαστε καλες κ ξιες απλα πρεπει να μαθουμε να περιμενουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

κοριτσια το ευχομαι 

απλα τωρα που το λεει η anthi 

το θυμηθηκα προχθες ο αντρας μου με βλεπει κει μου λεει: σιγουρα δεν εισαι εγκυος??????? 
εχω πρηξιμο ελαφρυ βεβαια αλλα....... 
ειμαι 1.67 53 κιλα οποτε καταλαβαινετε αδυνατη κ η κοιλια φουσκωμενη 
και τωρα που γραφω η συσπασεις πανε κ ερχοντε

Κοριτσι μου οι κράμπες ειναι ενα απο τα συμπτώματα εγκυμοσύνης!!στο ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Το άκου ακούω κ σου ευχομαι με ενα μωρακι κ πολυ σύντομα απο την καρδιά μου

μην απογοητευεσαι

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσι μου οι κράμπες ειναι ενα απο τα συμπτώματα εγκυμοσύνης!!στο ευχομαι!!

αυτες τις συσπασεις τις ειχα παλαιοτερα αλλα οχι τοσο εντονες εχω φτασει στο σημειο στιγμες στιγμες γινοντε οι συσπασεις και γυρναω κοιταω την κοιλια μ πολεμος μιλαμε 

χιλια ευχαριστω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσι μου οι κράμπες ειναι ενα απο τα συμπτώματα εγκυμοσύνης!!στο ευχομαι!!

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΙΧΑ ΚΡΑΜΠΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ....

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Anthi1402 είπε:

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΙΧΑ ΚΡΑΜΠΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ....

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ

χιλια ευχαριστω 

ευχομαι να χρειαστει να κανω γρηγορα το ταμα μου (9 μηνες)

ειλικρινα σας γραφω με δακρυα στα ματια δεν ξερω τι να σκεφτω εχω κολησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

μην  το λες αυτο ολες μας ειμαστε καλες κ ξιες απλα πρεπει να μαθουμε να περιμενουμε

ΟΛΕΣ ΑΞΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΕ ΛΕΩ...ΑΠΛΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΟΝΑΝΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

αυτες τις συσπασεις τις ειχα παλαιοτερα αλλα οχι τοσο εντονες εχω φτασει στο σημειο στιγμες στιγμες γινοντε οι συσπασεις και γυρναω κοιταω την κοιλια μ πολεμος μιλαμε 

χιλια ευχαριστω

 

Είχα πονάκια μέχρι χθες για 2 μερες. Σημερα εχω τάσεις για εμετό . Ειμαι στην 20η μερα του κύκλου. Ασε τα νεύρα . Θελω να κλάψω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Melina Mantani είπε:

Είχα πονάκια μέχρι χθες για 2 μερες. Σημερα εχω τάσεις για εμετό . Ειμαι στην 20η μερα του κύκλου. Ασε τα νεύρα . Θελω να κλάψω. 

Τι κύκλο εχεις κοριτσι μου;τα συμπτώματα ξεκινάνε λενε λιγες μερες πριν την περίοδο η μετα..αλλες δεν έχουν και αλλες έχουν πολυ αργότερα..αλλα το νωρίτερο μου μπορει να ξεκινήσουν ειναι περίπου μια εβδ πριν την περίοδο οταν εχει γινει η εμφύτευση δηλαδη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

αυτες τις συσπασεις τις ειχα παλαιοτερα αλλα οχι τοσο εντονες εχω φτασει στο σημειο στιγμες στιγμες γινοντε οι συσπασεις και γυρναω κοιταω την κοιλια μ πολεμος μιλαμε 

χιλια ευχαριστω

 

Μακαρι στο ευχομαι ολόψυχα!!εγω εχω μονο πόνους στην μέση και πόνους περιόδου.σε εξι μερες την περιμενω..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Είχα πονάκια μέχρι χθες για 2 μερες. Σημερα εχω τάσεις για εμετό . Ειμαι στην 20η μερα του κύκλου. Ασε τα νεύρα . Θελω να κλάψω. 

ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ ΑΥΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Τι κύκλο εχεις κοριτσι μου;τα συμπτώματα ξεκινάνε λενε λιγες μερες πριν την περίοδο η μετα..αλλες δεν έχουν και αλλες έχουν πολυ αργότερα..αλλα το νωρίτερο μου μπορει να ξεκινήσουν ειναι περίπου μια εβδ πριν την περίοδο οταν εχει γινει η εμφύτευση δηλαδη 

28 ημ περιμενω 12 του μηνός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Μακαρι στο ευχομαι ολόψυχα!!εγω εχω μονο πόνους στην μέση και πόνους περιόδου.σε εξι μερες την περιμενω..?

μολις γυρισα απο την καλυτερη φιλη μ τις τελευταιες μερες (τουαλετα - σιχνουρια ) και παω να βγαλω την μπλουζα να αλαξω και με το που ακουμπησα το στηθος?????????? τα ειδα ΟΛΑ ολο το στηθος και τα ουρα?????? πεντακαθαρα νερο λεμε :?

αυριο κλεινω σουιτα στο ΔΑΦΝΗ:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

μολις γυρισα απο την καλυτερη φιλη μ τις τελευταιες μερες (τουαλετα - σιχνουρια ) και παω να βγαλω την μπλουζα να αλαξω και με το που ακουμπησα το στηθος?????????? τα ειδα ΟΛΑ ολο το στηθος και τα ουρα?????? πεντακαθαρα νερο λεμε :?

Ειναι πολλα τα συμπτώματα που εχεις!!ειναι ομως ενδείξεις..Γιαυτο παρε ενα τεστ να κανεις να το σιγουρεψεις!!αν μπορεις να περιμενεις μεχρι μεθαύριο θα ειναι το ιδανικο αλλιως αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eleni20 είπε:

Ειναι πολλα τα συμπτώματα που εχεις!!ειναι ομως ενδείξεις..Γιαυτο παρε ενα τεστ να κανεις να το σιγουρεψεις!!αν μπορεις να περιμενεις μεχρι μεθαύριο θα ειναι το ιδανικο αλλιως αυριο!!

Ναι συμφωνώ κι εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

28 ημ περιμενω 12 του μηνός 

Ειναι πολυ νωρίς για συμπτώματα.και για μενα το ίδιο..βεβαια η καθε γυναίκα ειναι διαφορετική!!το νωρίτερο ομως που μπορουν να αντιληφθούν ειναι λιγες μερες πριν την περίοδο.οποτε κρατάμε μικρο καλάθι κοριτσια για να μην απογοητευτούμε χειρότερα.εγω το εχω ηδη χωνέψει οτι δεν κάναμε κατι αυτον τον μήνα και παμε για τον επόμενο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΟΛΕΣ ΑΞΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΕ ΛΕΩ...ΑΠΛΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΟΝΑΝΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ 

Ο ΘΕΟς ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΗ Μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Ειναι πολυ νωρίς για συμπτώματα.και για μενα το ίδιο..βεβαια η καθε γυναίκα ειναι διαφορετική!!το νωρίτερο ομως που μπορουν να αντιληφθούν ειναι λιγες μερες πριν την περίοδο.οποτε κρατάμε μικρο καλάθι κοριτσια για να μην απογοητευτούμε χειρότερα.εγω το εχω ηδη χωνέψει οτι δεν κάναμε κατι αυτον τον μήνα και παμε για τον επόμενο 

μια απο τα ιδια γραψε eleni m

βλεπεις φοβαμαι ν ελπισω οποτε παμε για τα επομενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

μια απο τα ιδια γραψε eleni m

βλεπεις φοβαμαι ν ελπισω οποτε παμε για τα επομενα

Θα το πω παλι αχ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...