Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καινούρια στην παρέα. Προσπαθώ για παιδάκι


Melina Mantani

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

Καλημερα κοριτσια μπηκα κ γω στην παρεα σας μιας κ ειμαι παθουσα 3 χρονια τωρα.?κ γω ειμαι περιπου στην ηλικια σας 34 κ μισο !!!!περιμενω κ γω μαζι σας εχω την ιδια αγωνια με σας.ευχομαι τα καλυτερα για ολες μας.να μεγαλωσει στις κοιλιτσες μας απο ενα σπορακι.αυτο που ξερω απ την πειρα μου (πλεον)ειναι να διωξουμε το αγχος.εγω εφτασα σε εξωσωματική τον Γεναρη.πετυχε αλλα επεσαν οι μοναδες την επομενη.μετα καναμε κατα τυχη διαφορες εξετασεις κ βρεθηκε κ στους δυο μας χλαμυδια ουεροπλασμα.η γνωμη μου πλεον ειναι να λεω σε ολες τις γυναίκες που προσπαθουν να ψαχτουν καλυτερα πριν απ οτιδηποτε αλλο.καλο ειναι να εξαντλησουμε τα παντα πρωτα κ μετα να παμε πιο χαλαρα κ πιο συνειδητοποιημένα.εγω αν το χα ψαξει πιο πριν θα πετυχενε η εξωσωματική.κ οι εξετάσεις που εκανα ηταν πριν την 2η προσπαθεια.τυχερη ημουν που το βρηκα!!!γιατι παλι ΔΕΝ θα πετυχαινε.

Σας τα λεω αυτα γιατι εχω περασει πολλααααα κ ακομα συνεχιζω ακαθεκτη.μην το βαζετε κατω...

Κ αν ερθει η ακατανομαστη να θυμαστε ΔΕΝ ειναι το τελος αλλα η αρχη της επομενης προσπαθειας!!!

?????

Έχεις δίκιο κ καλωσόρισες στην παρέα μας. Αλλά πώς να μην υπάρχει άγχος Για κάτι που θέλεις τοοοοσο πολύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Έχεις δίκιο κ καλωσόρισες στην παρέα μας. Αλλά πώς να μην υπάρχει άγχος Για κάτι που θέλεις τοοοοσο πολύ?

ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠ ΤΟ ΜΥΑΛΟ.ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙΣ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΠ ΤΗ ΜΙΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΧΑΛΑΡΑ.ΤΑ ΛΕΩ ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ Τ ΑΚΟΥΩ Κ ΓΩ...?ΧΑΛΑΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΜΑΣ.ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ Κ ΠΡΟΣΕΥΧΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Anthi1402 είπε:

ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠ ΤΟ ΜΥΑΛΟ.ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙΣ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΠ ΤΗ ΜΙΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΧΑΛΑΡΑ.ΤΑ ΛΕΩ ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ Τ ΑΚΟΥΩ Κ ΓΩ...?ΧΑΛΑΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΜΑΣ.ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ Κ ΠΡΟΣΕΥΧΗ.

Ανθη μου καλως μας ηρθες! Ετσι, να ενωνονται οι φωνουλες των μελλουσων μαμαδων, να τις ακουσει ο Θεουλης εκει ψηλα πιο γρήγορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Ανθη μου καλως μας ηρθες! Ετσι, να ενωνονται οι φωνουλες των μελλουσων μαμαδων, να τις ακουσει ο Θεουλης εκει ψηλα πιο γρήγορα!!

Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΑ ΑΚΟΥΕΙ Κ ΠΑΝΤΑ ΒΛΕΠΕΙ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΝΟΥΛΑ.Κ ΑΥΤΟ Ο ΘΕΟΣ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΑ ΑΚΟΥΕΙ Κ ΠΑΝΤΑ ΒΛΕΠΕΙ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΝΟΥΛΑ.Κ ΑΥΤΟ Ο ΘΕΟΣ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ...

Εχεις δικιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα για πειτε μου λιγο την γνωμη σας 
γιατι εχουν περασει αρκετα χρονια και τα ξεχασα αν και ολες οι εγκυμοσυνες δεν ειναι ιδιες

λοιπον 

1ον περιμενω να αδιαθετησω στις 5 του μηνα 
(η προηγουμενη ηταν 5/8) κυκλος 30-32 μερες

2ον
τους τελευταιους μηνες σαν σημαδια περιοδου ειχα πονακια, πονοκεφαλο λιγο η μεση τα κλασικα σχεδον


3ον
τωρα τις τελευταιες 3 μερες σχεδον εχω πονακια χαμηλα πολλες συσπασεις προχθες ημουν ολη μερα ξαπλωμενη απο την μεση μου  ντρεπομαι που το λεω αλλα ειχα αερια (συγνωμη) 
και απο εχθες βαζω τα κλαματα με το παραμικρο και η ψυχολογια???????  ασανσερ 
τι γινεται? 

Α! επαφες σε καθημερινη βαση κ φυσικα ελευθερα 


HELP!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Melina Mantani είπε:

 

Η αληθεια ειναι πως τα συμπτώματα περιόδου με εγκυμοσύνης λενε οτι μοιάζουν και οντως μοιάζουν.δεν εχεις ομως τα ιδια σε καθε εγκυμοσύνη η μπορει και να μην εχεις.εφοσον περιμενεις μεθαύριο λύνεται αυριο το πρωί το θέμα με ενα τεστ απο 10ml και πανω.θα δειξει σίγουρα!!!οποτε λιγες ωρες μονο υπομονη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αληθεια ειναι πως τα συμπτώματα περιόδου με εγκυμοσύνης λενε οτι μοιάζουν και οντως μοιάζουν.δεν εχεις ομως τα ιδια σε καθε εγκυμοσύνη η μπορει και να μην εχεις.εφοσον περιμενεις μεθαύριο λύνεται αυριο το πρωί το θέμα με ενα τεστ απο 10ml και πανω.θα δειξει σίγουρα!!!οποτε λιγες ωρες μονο υπομονη!!



 

ξερεις καποιο ΚΑΛΟ τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

κοριτσια καλησπερα για πειτε μου λιγο την γνωμη σας 
γιατι εχουν περασει αρκετα χρονια και τα ξεχασα αν και ολες οι εγκυμοσυνες δεν ειναι ιδιες

λοιπον 

1ον περιμενω να αδιαθετησω στις 5 του μηνα 
(η προηγουμενη ηταν 5/8) κυκλος 30-32 μερες

2ον
τους τελευταιους μηνες σαν σημαδια περιοδου ειχα πονακια, πονοκεφαλο λιγο η μεση τα κλασικα σχεδον


3ον
τωρα τις τελευταιες 3 μερες σχεδον εχω πονακια χαμηλα πολλες συσπασεις προχθες ημουν ολη μερα ξαπλωμενη απο την μεση μου  ντρεπομαι που το λεω αλλα ειχα αερια (συγνωμη) 
και απο εχθες βαζω τα κλαματα με το παραμικρο και η ψυχολογια???????  ασανσερ 
τι γινεται? 

Α! επαφες σε καθημερινη βαση κ φυσικα ελευθερα 


HELP!!!!!!!!!!!!

Με το Καλο να εισαι. Εγω παλι μεσα στα νεύρα ειμαι εχω τάσεις για εμετό κ στεναχώρια. Χωρίς να μου συμβαίνει κατι. Α κ τα αέρια ναι. Εχθες είχα συσπάσεις. Σημερα οχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Melina Mantani είπε:

Με το Καλο να εισαι. Εγω παλι μεσα στα νεύρα ειμαι εχω τάσεις για εμετό κ στεναχώρια. Χωρίς να μου συμβαίνει κατι. Α κ τα αέρια ναι. Εχθες είχα συσπάσεις. Σημερα οχι. 

ευχαριστω πολυ κουκλα μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

ευχαριστω πολυ κουκλα μ

Ελπίζω Σ λίγες μερες να λεμε για τα +++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anthi1402 είπε:

Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΑ ΑΚΟΥΕΙ Κ ΠΑΝΤΑ ΒΛΕΠΕΙ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΝΟΥΛΑ.Κ ΑΥΤΟ Ο ΘΕΟΣ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ...

Απολυτίκιον Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου

Ἀπολυτίκιον Ἦχος πλ. α’. Τὸν συνάναρχον Λόγον.

Βασιλείας γήινους πάλαι οὐκ ἔτυχες, ἀλλ” ἄφθαρτων στεφάνων νῦν σὲ ἠξίωσεν, ὁ Νυμφίος σου Χριστὸς ὁ ὡραιότατος ὢ καθιέρωσας σαύτην, ὅλη καρδία καὶ ψυχή, Εἰρήνη Ὁσία Μῆτερ, Χρυσοβαλάντου ἡ δόξα, ἠμῶν δὲ προσφυγὴ καὶ βοήθεια.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Melina Mantani είπε:

Ελπίζω Σ λίγες μερες να λεμε για τα +++++

το ευχομαι ειλικρινα και ολοψυχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

το ευχομαι ειλικρινα και ολοψυχα

 

Να σαι σίγουρη κοπελα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

τηναισιοδοξια σου να ειχα

 

Τα λέω για να τα ακούω κι εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Melina Mantani είπε:

Τα λέω για να τα ακούω κι εγω

εγω εδω εχω εναποθεσει τις ελπιδες μου
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

εγω εδω εχω εναποθεσει τις ελπιδες μου
 

 

Μακάρι η Αγία να μας ευλογήσει όλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

εγω εδω εχω εναποθεσει τις ελπιδες μου
 

 

ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΕΡΣΥ ΣΤΗΝ ΑΓ,ΕΙΡΗΝΗ.ΠΗΡΑ Κ ΤΟ ΜΗΛΟ ...ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΕΡΣΥ ΣΤΗΝ ΑΓ,ΕΙΡΗΝΗ.ΠΗΡΑ Κ ΤΟ ΜΗΛΟ ...ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ???

ναιιιιιιιιιιιιιιι 
 

την παρασκευη 

και απο εκεινη την ωρα νιωθω αλλος ανθρωπος 


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

ναιιιιιιιιιιιιιιι 
 

την παρασκευη 

και απο εκεινη την ωρα νιωθω αλλος ανθρωπος 


 

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΣΕ ΣΕΝΑ

ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ....ΔΕΝ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΣΕ ΣΕΝΑ

ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ....ΔΕΝ....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...