Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καινούρια στην παρέα. Προσπαθώ για παιδάκι


Melina Mantani

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Ξερω πως δεν υπαρχει περιπτωση ποτε να ξεχεσεις, ομως μην τα συνδυαζεις ετσι! Αλλωστε, ποιος ξερει τι σας περιμενει τα φετινα χριστουγεννα???? 

φετος τα Χριστουγεννα μας περιμενει ταξιδακι! τιποτα αλλο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

εγω πρωτη φορα πρωτα ο θεος  θα περασω τις γιορτες των χριστουγεννων  με <<εσωτερικη παρεα>>   και μου φαινεται  απιστευτο
η προηγουμενη εγκυμοσυνη ητα απο φεβρουαριο μεχρι σεπτεμβρη

δεν υπαρχει καλυτερο! γιορτινη ατμοσφαιρα,κ σπορακι στην κοιλια,τιποτα πιο ομορφο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

φετος τα Χριστουγεννα μας περιμενει ταξιδακι! τιποτα αλλο ;)

Τέλεια!! Πού λέτε; Εμείς θα δουλεύουμε...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια.. τι κανετε..εγω δευτερη μερα περιοδου και με πονακια και ανακατωσουρες... το θεμα ειναι οτι θερμοκρασια εχω 37.3 και εκει που κρυωνω σκαω ζεσταινομαι.. ενω απο οσο ξερω η θερμοκρασια πέφτει πολυ στην περιοδο.. να ειναι κανενα κρυωμα λετε?αλλα δεν εχω ουτε πονολαιμο ουτε τπτ.. τι να πω.. εντωμεταξυ απο χθες το βραδυ το στηθος μου απο την μια μερια μονο με ποναει αρκετα.. λετε να υπαρχει περιπτωση ν ειμαι εγκυος.. αλλα ρε κοριτσια δεν γινετε αυτο εχω αιμα κανονικα πολυ και κομματια κιολας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eleni_g90 μου απο οσο ξερω ειναι πολυ σπανιο να υπαρχει εγκυμοσυνη και περίοδος...ωστοσο ποτε δε ξέρεις.....τι να πω.... εμενα παντως ξεπρηστηκε αμεσως το στηθος μου οταν αδιαθετησα και η θερμοκρασια μου επεσε αμεσως.. το μονο διαφορετικο που ειχα αυτη τη φορα ειναι οτι η περιοδος κρατησε παραπανω ημερες ενω παντα ειχα 5 μερες...αβυσσος ο οργανισμος μας..πονας???

Απο πως εισαι απο ψυχολογια?? Εγω εχω να πω οτι ειμαι εξω με παρεα που εχει ενα κοριτσακι 3 μηνων...περριτο να σας πω πως αισθανομαι...........................νομιζω με καταλαβαινετε οσες προσπαθουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...