Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καινούρια στην παρέα. Προσπαθώ για παιδάκι


Melina Mantani

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Melina Mantani είπε:

Έχω 28 μερες. Παντως σε ευχαριστω πολυ ♥️

Γεια σου Μελίνα μου... Καλό υπόλοιπο Κυριακής με πολλή υπομονή για τη βδομάδα που ακολουθεί.. Σε 6 μερες περιμενω και εγω τα προειδοποιητικά καφέ που διαρκούν πάντα τέσσερα 24ωρα.... Λίγες κηλίδες την ημερα είναι μόνο αλλά μου κρούουν καμπανάκια για την περίοδο που θα έρθει στη συνέχεια... Ας ελπίσουμε αυτή τη φορά να μην έρθουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσια!!!!Εγώ με άλλα συμπτώματα και αυτό το μήνα. ...Αλλά τζίφος για άλλη μια φορά....ήρθε η ακατανομαστη  για αλλο ενα μήνα ....Τώρα περιμένω πάλι τις γόνιμες.... .Υπομονή και Επιμονή δεν έχω να πω κάτι άλλο!!!!!!!Μελινακι σου εύχομαι από καρδιάς να είσαι!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Γεια σου Μελίνα μου... Καλό υπόλοιπο Κυριακής με πολλή υπομονή για τη βδομάδα που ακολουθεί.. Σε 6 μερες περιμενω και εγω τα προειδοποιητικά καφέ που διαρκούν πάντα τέσσερα 24ωρα.... Λίγες κηλίδες την ημερα είναι μόνο αλλά μου κρούουν καμπανάκια για την περίοδο που θα έρθει στη συνέχεια... Ας ελπίσουμε αυτή τη φορά να μην έρθουν.. 

Gelie μου υπομονή!! Είναι δύσκολο να περάσουν αυτές οι ατιμες οι μέρες, αλλά πού θα πάει; Θα περάσουν! Εύχομαι να μην σου έρθει ή βλαμμενη!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η maria1405 είπε:

Gelie μου υπομονή!! Είναι δύσκολο να περάσουν αυτές οι ατιμες οι μέρες, αλλά πού θα πάει; Θα περάσουν! Εύχομαι να μην σου έρθει ή βλαμμενη!!!?

Ευχαριστώ Μαρία μου... Υπομονή και σε σένα... Ποτέ περιμενεις;;♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι στην 21η και χτες μου βγήκε θετικό τεστ, οπότε γύρω στις 16.. Έχω ακόμα δρόμο! Το σπαστικό είναι ότι είμαστε στις προσπάθειες και έχω πόνους περιόδου έντονους! Εκτός από αυτό έχω και τσούξιμο εξωτερικα και δεν ξέρω αν κάνει να βάλω λίγο verdal... Ουφ!!! Έχω ψιλοσκασει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Είμαι στην 21η και χτες μου βγήκε θετικό τεστ, οπότε γύρω στις 16.. Έχω ακόμα δρόμο! Το σπαστικό είναι ότι είμαστε στις προσπάθειες και έχω πόνους περιόδου έντονους! Εκτός από αυτό έχω και τσούξιμο εξωτερικα και δεν ξέρω αν κάνει να βάλω λίγο verdal... Ουφ!!! Έχω ψιλοσκασει!!!

Βγήκε θετικο το τεστακι;; Μπράβο.. είδες που απογοητευοσουν;; Είναι μια αρχή και αυτό.. εκμεταλλεύσου τις μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, βγήκε θετικό!!!! Επιτέλους! Είχα πελαγωσει με τις γραμμουλες!!? Εννοείται ότι εκμεταλλευομαστε τις μέρες!!!?

Λες τώρα που είμαι στις γόνιμες να μην κάνει να βάλω αλοιφή για μύκητες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Ναι, βγήκε θετικό!!!! Επιτέλους! Είχα πελαγωσει με τις γραμμουλες!!? Εννοείται ότι εκμεταλλευομαστε τις μέρες!!!?

Λες τώρα που είμαι στις γόνιμες να μην κάνει να βάλω αλοιφή για μύκητες;

Μαρακι το χεις μερες το τσουξιμο η σημερα μονο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

Μαρακι το χεις μερες το τσουξιμο η σημερα μονο?

Τοσο έντονο το έχω απο χτες. Εκανα υπομονή, γτ είμαστε στις γόνιμες. Σήμερα όμως που έκανα δουλειές και κινουμουν, πσραγινε! Σκέφτομαι πώς θα πάω αύριο στη δουλειά... Λες να μην κάνει να βάλω λίγο εξωτερικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η maria1405 είπε:

Τοσο έντονο το έχω απο χτες. Εκανα υπομονή, γτ είμαστε στις γόνιμες. Σήμερα όμως που έκανα δουλειές και κινουμουν, πσραγινε! Σκέφτομαι πώς θα πάω αύριο στη δουλειά... Λες να μην κάνει να βάλω λίγο εξωτερικά;

να σου πω την αληθεια δεν ξερω,δεν εχω εμπειρια απο τετοια κρεμα,κανε μια πλυση με χαμομηλι αποψε κ αυριο κανε ενα τηλεφωνο στο γιατρο σου αν συνεχιστει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nantia_14 είπε:

να σου πω την αληθεια δεν ξερω,δεν εχω εμπειρια απο τετοια κρεμα,κανε μια πλυση με χαμομηλι αποψε κ αυριο κανε ενα τηλεφωνο στο γιατρο σου αν συνεχιστει 

Κάτι τέτοιο θα κάνω.. Έχεις δίκιο! Το είχα ξεχάσει το χαμομηλακι! Μου το είχε προτείνει ξανα, γτ εχω γενικά θέμα με μύκητες και μολύνσεις. Θα πάρω κ τη γιατρό, γτ μου έχει καρφωθει να κάνω κ μία καλλιέργεια. Α, βρε Νάντια, δεύτερη φορά που με ξεαγχωνεις!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Κάτι τέτοιο θα κάνω.. Έχεις δίκιο! Το είχα ξεχάσει το χαμομηλακι! Μου το είχε προτείνει ξανα, γτ εχω γενικά θέμα με μύκητες και μολύνσεις. Θα πάρω κ τη γιατρό, γτ μου έχει καρφωθει να κάνω κ μία καλλιέργεια. Α, βρε Νάντια, δεύτερη φορά που με ξεαγχωνεις!!?

χαχα χαιρομαι! ξερεις τωρα απο δω κ περα οχι αγχος,ηρεμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nantia_14 είπε:

χαχα χαιρομαι! ξερεις τωρα απο δω κ περα οχι αγχος,ηρεμα 

Όταν λες ήρεμα τί εννοεις;!;!; Δεν είμαι ήρεμη ΕΓΩ?!?!? Χα χα!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Όταν λες ήρεμα τί εννοεις;!;!; Δεν είμαι ήρεμη ΕΓΩ?!?!? Χα χα!!!!?

τα λεω για να τ'ακουω αλλα μαλλον κουφαθηκα τελευταια! :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Είμαι στην 21η και χτες μου βγήκε θετικό τεστ, οπότε γύρω στις 16.. Έχω ακόμα δρόμο! Το σπαστικό είναι ότι είμαστε στις προσπάθειες και έχω πόνους περιόδου έντονους! Εκτός από αυτό έχω και τσούξιμο εξωτερικα και δεν ξέρω αν κάνει να βάλω λίγο verdal... Ουφ!!! Έχω ψιλοσκασει!!!

Το συγκεκριμενο φαρμακο που λες δεν το γνωριζω αλλα φανταζομαι οτι ειναι καποιο υποθετο η' κολπικη κρέμα. Δεν νομιζω οτι ειναι κατι σοβαρο αυτο που εχεις απλα καλο θα ηταν να επισκεφτείς τη γυναικολόγο σου να σου δώσει την κατάλληλη αγωγή γιατι από ότι έχω δει και από τον εαυτό μου το τσούξιμο, το κάψιμο και όλα αυτά δεν θεραπεύονται  μονο με τη χρήση κρεμων, κολπικων υποθετων  κλπ. Συνήθως αν δεν πάρει η γυναίκα και αγωγή σε μορφή χαπιού υποχωρεί προσωρινά και μετα επιστρέφει δριμύτερο το προβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Το συγκεκριμενο φαρμακο που λες δεν το γνωριζω αλλα φανταζομαι οτι ειναι καποιο υποθετο η' κολπικη κρέμα. Δεν νομιζω οτι ειναι κατι σοβαρο αυτο που εχεις απλα καλο θα ηταν να επισκεφτείς τη γυναικολόγο σου να σου δώσει την κατάλληλη αγωγή γιατι από ότι έχω δει και από τον εαυτό μου το τσούξιμο, το κάψιμο και όλα αυτά δεν θεραπεύονται  μονο με τη χρήση κρεμων, κολπικων υποθετων  κλπ. Συνήθως αν δεν πάρει η γυναίκα και αγωγή σε μορφή χαπιού υποχωρεί προσωρινά και μετα επιστρέφει δριμύτερο το προβλημα.

Καλημέρα Gelie μου! Ναι, είναι αλοιφή η verdal. Τη χρησιμοποιώ όταν με ταλαιπωρούν μύκητες. Χτες έκανα πλύσεις με χαμομήλι και κάπως ηρεμησα. Σήμερα θα πάρω τηλέφωνο τη γυναικολόγο μου.

Εσύ όλα καλά; Υπομονή, 5μερουλες έμειναν!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Γεια σου Μελίνα μου... Καλό υπόλοιπο Κυριακής με πολλή υπομονή για τη βδομάδα που ακολουθεί.. Σε 6 μερες περιμενω και εγω τα προειδοποιητικά καφέ που διαρκούν πάντα τέσσερα 24ωρα.... Λίγες κηλίδες την ημερα είναι μόνο αλλά μου κρούουν καμπανάκια για την περίοδο που θα έρθει στη συνέχεια... Ας ελπίσουμε αυτή τη φορά να μην έρθουν.. 

Σου ευχομαι να μην ερθει. Εγω παντως δεν μπορω να κοιμηθω απο τον πόνο. Πρώτη φορα μου συμβαίνει. Καλημερα κ καλη εβδομαδα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Κάνε μία βδομαδουλα υπομονή βρε Μελινακι!! Ή γνώμη μου είναι να κάνεις ένα τεστακι την πρώτη μέρα της καθυστέρησης. Καλό κουράγιο με την υπομονή που πρέπει να κάνεις ως τότε...!!! Σε λίγες μέρες θα είμαι στην ίδια φάση κι εγώ...

Σε ευχαριστω πολυ κ καλη υπομονή κ σε σενα κοριτσι μου. Καλημερα κ καλη εβδομαδα να εχεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κ καλη υπομονή κ σε σενα κοριτσι μου. Καλημερα κ καλη εβδομαδα να εχεις??

Ευχαριστώ βρε Μελινακι!! Καλημεραααα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Σου ευχομαι να μην ερθει. Εγω παντως δεν μπορω να κοιμηθω απο τον πόνο. Πρώτη φορα μου συμβαίνει. Καλημερα κ καλη εβδομαδα??

Κι εγώ έτσι ήμουν χτες! Περίεργο...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Κι εγώ έτσι ήμουν χτες! Περίεργο...?

Λες να εχουμε κανένα ευχάριστο ???? 3 μερες κάναμε στις γόνιμες . Αλλάξαμε το ρυθμό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η kppm είπε:

Γεια σας και απο μενα κοριτσια!!!!Εγώ με άλλα συμπτώματα και αυτό το μήνα. ...Αλλά τζίφος για άλλη μια φορά....ήρθε η ακατανομαστη  για αλλο ενα μήνα ....Τώρα περιμένω πάλι τις γόνιμες.... .Υπομονή και Επιμονή δεν έχω να πω κάτι άλλο!!!!!!!Μελινακι σου εύχομαι από καρδιάς να είσαι!!!!!???

Μακαρι το θελουμε πολυ. Κ σε σενα καλη συνεχεια κ καλο κουράγιο. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Ευχαριστώ Μαρία μου... Υπομονή και σε σένα... Ποτέ περιμενεις;;♡♡♡

Η βλαμμεννη καλα το είπες . Οταν ειναι να ερθει δεν έρχεται κ οταν δεν θελουμε να ερθει ειναι παντα στην ωρα της!!!(η περίοδος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...