Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καινούρια στην παρέα. Προσπαθώ για παιδάκι


Melina Mantani

Recommended Posts

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Πες μου πραγματικα πως ρο κανουν αυτο???οοολααα στο βομο του χρηματος??ολαααα γαμωτο??

Σε ευχαριστω πααααραααα πολυ να εισαι καλα !!!σου ευχομαι το ιδιο αν εισαι σε προσπαθεια!!

Φιλια πολλααα σε ολες!!!???????????

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....

Κ ΜΕΝΑ Ο ΘΥΡΟΕΙΔΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 .Κ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΟΣ ΜΟΥ (ΜΟΝΟ)

ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΟΡΘΙΟΙ.ΤΟ ΧΩ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ....Κ ΣΥΝΕΧΙΖΩ Κ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΠΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοπελα μου!!????

με τι τιμη ξεκινησες να παιρνεις το χαπι και ποσο το εχεις κατεβασει σε ποσο διαστημα??

Ευχαριστω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Γεια σου κοπελα μου!!????

με τι τιμη ξεκινησες να παιρνεις το χαπι και ποσο το εχεις κατεβασει σε ποσο διαστημα??

Ευχαριστω

 

ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΗΤΑΝ 3,03 

ΣΗΜΕΡΑ 0,99 !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΗΤΑΝ 3,03 

ΣΗΜΕΡΑ 0,99 !!!!

Μπραβοοοοοοοο!!!τελικα???εισαι εγκυουλα τι εκανες??σε τι φαση σε βρισκω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lovely είπε:

Μπραβοοοοοοοο!!!τελικα???εισαι εγκυουλα τι εκανες??σε τι φαση σε βρισκω????

Εγκυουλα δεν ειμαι..ΑΚΟΜΑ...

η εξωσωματική δεν πετυχε.Τώρα προσπαθουμε μονοι μας γιατι καθαρισαμε απο μικροβια που δεν ειχαμε ανακαλυψει πριν...η αιτια που δεν πετυχε η εξωσωματική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

Εγκυουλα δεν ειμαι..ΑΚΟΜΑ...

η εξωσωματική δεν πετυχε.Τώρα προσπαθουμε μονοι μας γιατι καθαρισαμε απο μικροβια που δεν ειχαμε ανακαλυψει πριν...η αιτια που δεν πετυχε η εξωσωματική. 

Άνθη μου γεια σου... ήθελα να σε ρωτησω αν επιτρέπεται τι μικρόβια ήταν αυτά... Και πώς τα εντοπισατε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι σε οοοολλες μας ενα θετικο τεστ μια ακομα μεγαλυτερη χοριακη και συντομα!!!!!εδω θα ημαστε και θα τα λεμε!!!

????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Ουεροπλασμα το πιο σημαντικό να ξερεις...

Ειχαμε κ χλαμυδια (2ο)

Κ εχω κ αντιπατρικα αντισώματα. 

Κανε αυτες τις εξετασεις που ειναι σοβαρες.να επιμεινεις σ αυτες.ειναι Νο1 για μη σύλληψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Με ποια εξεταση βρισκεις αν εχεις ουρεοολασμα ?

Ευχαριστωω

Καλλιεργεια κολπου

Καλλιεργεια σπερματος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Κοριτσια καλημερα και απο εμενα!!θελω να σας μεταφερω την δικη μου "εμπειρια"ωστε να μην ταλαιπωρηθει καμμια απο εσας τοοοσο διαστημα οσο εγω.

Εμεις με τον συζηγο μου προσπαθουμε 1 1/2 χρονο γ μωρο.

Σττους 7 μηνες προσπαθειων αρχιζα να ανυσηχω γιατι ..ακομα??πηφαμε Αθηνα καθως ημαστε απο επαρχια και καναμε ολες τις απαραιτητες εξετασεις και εγω και ο συζηγος μου οπου ολες ηταν πενατακαυαρες το μονο που ηταν λιγο αδυναμο το σπερμα του συζηγου οπου με βιταμινες θα διορθωνονταν ξατα πολυ οπως μας ειπε ο γιατρος και ετσι εγινε.

Περασαν αλλα 4 μηνες τιποτα και με μετρησεις οωρεξιας κτλπ.

Πηγα σε αλλους 2 γιατρους οπου εκανα και 2 σπερματεχυνσεις.

Ηθελα να σας πω οτι σε ολους τους γιατρους που πηγα εδειχνα και τις εξετασεις .

Οι σπερματεχυνσεις δυστυχως δεν πετυχαν το πολυποθητο αποτελεσμα.

Πριν μια εβδομαδα αδιαθετησα οπου στις 2 ημερες μου κοπηκε η περιοδος και λεω λες να ειμαι εγκυος??

Παιρνω μια γιατρο που μου την ειχε συστησει φιλη μου και παω.της λεω τα συπτωματα μου λεει αυτο ειναι ενα δειγμα οτι μπορει να εισαι αλλα μπορει να ειναι και απο το αγχος.

Τελικα δεν ημουν.

Τις δειχνω τις εξετασεις και προβλημα"θυροειδης!!!

Κοριτσια πηγα σε 3 γιατρους και δεν ειδε κανεις οτι ο θυροειδης μ ειναι τοοοσο ψηλα??

3.55 η τιμη και η κανονικη τιμα γ να μπορεις να συλλαβεις κατω απο 2.

Τα συμπερασματα δικα σας!!!

Κοιταξτε τον θυροειδη σας αν προσπαθειτε καιρο!!

Φιλικα?☺?????

καλησπερα εγω εχω θυροειδη αλλα ειναι 1.67 και τωρα ειμαι εγκυος και απλα θελει παρακολουθηση 
αλλα οτι φταει ναι ειναι αληθεια ξερω περιπτωση που ειναι τωρα 47 ετων και δεν μπορεσε να κανει παιδι  λογω αυτου αλλα ενα ταμα βοηθαει παντα :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα κοριτσια. Χαθήκαμε. Ημουν λιγο στεναχωρημένη που ήρθε η περίοδος τον προηγούμενο μηνα. Τωρα περιμενω σε 11 μερες. Ξαναπροσπαθήσαμε να δουμε. Ήθελα να σας ρωτήσω για το στυθος. Με πονάει κ δεν ειμαι σε γόνιμες ούτε περιμενω περιοδο άμεσα. Εχει συμβεί σε καμία κοπελα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17 Σεπτεμβρίου 2016 at 9:20 ΜΜ, ο/η kppm είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε????Πως είστε?

Καλημερα υπομονή κανω να δουμε κι αυτο το μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελινακι καλημέρα! Πραγματικά χαθηκαμε! Αυτό με το στήθος δε θυμάμαι να μου έχει συμβεί, αλλά επειδή ακόμα είναι νωρίς, μην τρελαίνεσαι με συμπτώματα και τέτοια. Στο λέω εγώ που και το δαχτυλακι μου να πονάει, σύμπτωμα θα πω ότι είναι! Είναι πολύ ψυχοφθορα όλη αυτή ή διαδικασία ρε γμτ!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Μελινακι καλημέρα! Πραγματικά χαθηκαμε! Αυτό με το στήθος δε θυμάμαι να μου έχει συμβεί, αλλά επειδή ακόμα είναι νωρίς, μην τρελαίνεσαι με συμπτώματα και τέτοια. Στο λέω εγώ που και το δαχτυλακι μου να πονάει, σύμπτωμα θα πω ότι είναι! Είναι πολύ ψυχοφθορα όλη αυτή ή διαδικασία ρε γμτ!!?

Το  γνωρίζω Μαρακι μου. Πραγματικά ψυχοφθόρα. Αλλα μου συμβαίνει πρώτη φορα. Γιαυτο ρωτάω. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Το  γνωρίζω Μαρακι μου. Πραγματικά ψυχοφθόρα. Αλλα μου συμβαίνει πρώτη φορα. Γιαυτο ρωτάω. ??

Κοριτσια μ καλημερααααααα και απο εμενα!!!!!!

Μην πανικοβαλομαστε ο Πανοπουλος ειπε!!για οτι προσπαθουμε καιρο αυτο το διαστημα ειναι το καλυτερο!!!οποτε μην αγχωνομαστε σε λιγο καιρο ολες θα ημαστε με φουσκομενες κοιλιτσες!!!!!!!!!???????????????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα να ρωτησω αν ειναι καμια απο εξωσωματικη και να τις περισσευουν φαρμακα?Ευχομαι σε ολες καλη επιτυχια.....το 2017 να ειναι τυχερο σε ολες μας....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/9/2016 at 10:38 ΠΜ, ο/η Lovely είπε:

Κοριτσια μ καλημερααααααα και απο εμενα!!!!!!

Μην πανικοβαλομαστε ο Πανοπουλος ειπε!!για οτι προσπαθουμε καιρο αυτο το διαστημα ειναι το καλυτερο!!!οποτε μην αγχωνομαστε σε λιγο καιρο ολες θα ημαστε με φουσκομενες κοιλιτσες!!!!!!!!!???????????????

 

Ποιος είναι ο Πανοπουλος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ακόμη με πονάει το στιθος κ δεν περιμενω περιοδο. Εχω 37.4 εδω κ δυο μερες. Σημερα 37. Πρώτη φορα μου συμβαίνει αυτο. Εχει συμβεί σε κάποια κοπελα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Κοριτσια ακόμη με πονάει το στιθος κ δεν περιμενω περιοδο. Εχω 37.4 εδω κ δυο μερες. Σημερα 37. Πρώτη φορα μου συμβαίνει αυτο. Εχει συμβεί σε κάποια κοπελα; 

Γεια σου!!μηπως εισαι στος γονιμες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melina Mantani είπε:

20 η μερα του κύκλου ειμαι

Που σημαινει τι??γιατι ξερεις η καθε κοπελα εχει κυκλο διαφορετικο.τεσπα γ να το λες ετσι σημαινει οτι εχεις φυσιολογικο κυκλο.δεν γνωριζω να σου πω κατι παραπανω.

Ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που θες!

Φιλικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lovely είπε:

Που σημαινει τι??γιατι ξερεις η καθε κοπελα εχει κυκλο διαφορετικο.τεσπα γ να το λες ετσι σημαινει οτι εχεις φυσιολογικο κυκλο.δεν γνωριζω να σου πω κατι παραπανω.

Ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που θες!

Φιλικα

Έχω 28 μερες. Παντως σε ευχαριστω πολυ ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melina Mantani είπε:

Έχω 28 μερες. Παντως σε ευχαριστω πολυ ♥️

Κάνε μία βδομαδουλα υπομονή βρε Μελινακι!! Ή γνώμη μου είναι να κάνεις ένα τεστακι την πρώτη μέρα της καθυστέρησης. Καλό κουράγιο με την υπομονή που πρέπει να κάνεις ως τότε...!!! Σε λίγες μέρες θα είμαι στην ίδια φάση κι εγώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...