Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καινούρια στην παρέα. Προσπαθώ για παιδάκι


Melina Mantani

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melina Mantani είπε:

Μακαρι βρε κοριτσι μου κ σε ευχαριστω πολυ για την υποστήριξη. Κλείσαμε για εξετάσεις εμείς για να δουμε. Μήπως υπάρχει κατι που δεν γνωρίζουμε. Ασε το κλάμα. Ημουν σίγουρη οτι κατι κάναμε. Υπάρχει κ το σχετικό αγχος. Ξερεις. 

Καλή επιτυχία με τις εξετάσεις σας!!! Είναι πολύ σημαντικό να ξέρεις ότι όλα είναι καλά! Σωστα κάνεις και το ψάχνεις! Να πάνε όλα τέλεια εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Καλή επιτυχία με τις εξετάσεις σας!!! Είναι πολύ σημαντικό να ξέρεις ότι όλα είναι καλά! Σωστα κάνεις και το ψάχνεις! Να πάνε όλα τέλεια εύχομαι!!!!

Σε ευχαριστω πολυ κι Εσυ με το καλο. Αντε παλι απ την αρχη.♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κορίτσια! Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας! Η κάθε μία μας έχει τις ανησυχίες της, αλλά όλες θα τα καταφέρουμε, είμαι σίγουρη γι' αυτό. Εγώ περιμένω τη νέα εβδομάδα, για να πάω στο γιατρό. Μας είπε να περιμένουμε να πάει η χοριακή πάνω από 1500 για να είμαστε σίγουροι ότι θα δούμε κάτι και εύχομαι όντως να δούμε κάτι αυτή τη φορά...

Μελίνα, μου δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω. Όταν το θέλεις τόσο πολύ, τα συμπτώματα σου παίζουν άσχημο παιχνίδι. Καλά κάνεις και θέλεις να το ψάξεις, αλλά θεωρώ πολύ πιθανό (όπως λες κι εσύ) να οφείλεται σε άγχος. Το έχω δει σε πάρα πολλά άτομα του περιβάλλοντός μου, που μόλις το απέβαλαν συνέλαβαν! 

Ανθή! Τι μεγαλείο ψυχής είναι αυτό που έχεις! Δεν ξέρεις πόσο σου εύχομαι ο Οκτώβριος να είναι το τυχερός σου μήνας... :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλημερα κι απο μενα!!!!Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά κοπέλα μου!!!!!!περιμένουμε νέα σου!!!!!?

Καλημερα κουκλα μου. Να σαι καλα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lorain είπε:

Καλημέρα, κορίτσια! Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας! Η κάθε μία μας έχει τις ανησυχίες της, αλλά όλες θα τα καταφέρουμε, είμαι σίγουρη γι' αυτό. Εγώ περιμένω τη νέα εβδομάδα, για να πάω στο γιατρό. Μας είπε να περιμένουμε να πάει η χοριακή πάνω από 1500 για να είμαστε σίγουροι ότι θα δούμε κάτι και εύχομαι όντως να δούμε κάτι αυτή τη φορά...

Μελίνα, μου δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω. Όταν το θέλεις τόσο πολύ, τα συμπτώματα σου παίζουν άσχημο παιχνίδι. Καλά κάνεις και θέλεις να το ψάξεις, αλλά θεωρώ πολύ πιθανό (όπως λες κι εσύ) να οφείλεται σε άγχος. Το έχω δει σε πάρα πολλά άτομα του περιβάλλοντός μου, που μόλις το απέβαλαν συνέλαβαν! 

Ανθή! Τι μεγαλείο ψυχής είναι αυτό που έχεις! Δεν ξέρεις πόσο σου εύχομαι ο Οκτώβριος να είναι το τυχερός σου μήνας... :-)

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου, ευχομαι ο Οκτώβριος να ειναι γόνιμος για μας τις υπόλοιπες και να μη δίνουμε σημασία στα συμπτώματα. Μονο η καθηστερηση ειναι σύμπτωμα για αρχη. Εγω αυτο διαπίστωσα. Όλο συμπτώματα είχα κ μια ωραια περιοδο επίσης!!!! Καλο μεσημέρι ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lorain είπε:

Καλημέρα, κορίτσια! Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας! Η κάθε μία μας έχει τις ανησυχίες της, αλλά όλες θα τα καταφέρουμε, είμαι σίγουρη γι' αυτό. Εγώ περιμένω τη νέα εβδομάδα, για να πάω στο γιατρό. Μας είπε να περιμένουμε να πάει η χοριακή πάνω από 1500 για να είμαστε σίγουροι ότι θα δούμε κάτι και εύχομαι όντως να δούμε κάτι αυτή τη φορά...

Μελίνα, μου δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω. Όταν το θέλεις τόσο πολύ, τα συμπτώματα σου παίζουν άσχημο παιχνίδι. Καλά κάνεις και θέλεις να το ψάξεις, αλλά θεωρώ πολύ πιθανό (όπως λες κι εσύ) να οφείλεται σε άγχος. Το έχω δει σε πάρα πολλά άτομα του περιβάλλοντός μου, που μόλις το απέβαλαν συνέλαβαν! 

Ανθή! Τι μεγαλείο ψυχής είναι αυτό που έχεις! Δεν ξέρεις πόσο σου εύχομαι ο Οκτώβριος να είναι το τυχερός σου μήνας... :-)

κοριτσι μου σου ευχομαι να πανε ολα καλα !!!!

να σαι καλα για τα υπεροχα λογια σου...απλα δεν μπορω να κανω κατι αλλο....ΣΥΝΕΧΙΖΩ!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Melina Mantani είπε:

Κοριτσια μου, ευχομαι ο Οκτώβριος να ειναι γόνιμος για μας τις υπόλοιπες και να μη δίνουμε σημασία στα συμπτώματα. Μονο η καθηστερηση ειναι σύμπτωμα για αρχη. Εγω αυτο διαπίστωσα. Όλο συμπτώματα είχα κ μια ωραια περιοδο επίσης!!!! Καλο μεσημέρι ???????

ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ Κ ΔΥΝΑΤΑ.....ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΙΠΑΜΕ.ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.ΕΓΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΧΑΛΑΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ..

ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ Κ ΟΤΑΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΣΚΕΨΟΥ Κ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΥΣΗ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

KORITSIAAAAAAAAAAAAAAA
 

οχι αγχος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  μιλαω εκ πειρας

 

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ 

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΧΩ ΠΕΙ ΚΑΤΙ...ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anthi1402 είπε:

ΕΓΩ ΒΑΣΙΚΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ Ν ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ............

ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ....ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ....

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!

ακριβως αυτο ειχα πει στην κορη μου 
βεβαια προσπαθουσα 2 χρονια με την ψυχη στο στομα καθε μηνα 
μολις ειπα αυτο που λες ηταν χριστουγεννα φεβρουαριο ημουν εγκυα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...!!!Εύχομαι να είστε όλες καλά και γεμάτες με ενέργεια και θετικές σκέψεις!Εγώ στην αναμονή...αύριο περιμένω να αδιαθετήσω..Οι πόνοι συνεχίζονται ακόμα...κ η μέση μου κυριολεκτικά με έχει πεθάνει!!!Σήμερα περιμένω κ την αδερφή μου να έρθει για καφέ..έχω να την δω πάνω από μήνα...Θα της πω τον πόνο μου....!!χαχαχαχα...Θα ζητήσω κ συμβουλές ...εφόσων είναι μανούλα (μια εμπειρία την έχει)...κ εκτός αυτού  είναι κ μικροβιολόγος(αυτό κι αν είναι χρήσιμο!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

ακριβως αυτο ειχα πει στην κορη μου 
βεβαια προσπαθουσα 2 χρονια με την ψυχη στο στομα καθε μηνα 
μολις ειπα αυτο που λες ηταν χριστουγεννα φεβρουαριο ημουν εγκυα

Έτσι κ εγώ παρθενα μου...Οκτωβρίου είπα ότι είναι να έρθει θα έρθει...Νοέμβριο έμαθα ότι ήμουν έγκυος.... Αβίαστα και χωρίς άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Anthi1402 είπε:

ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ Κ ΔΥΝΑΤΑ.....ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΙΠΑΜΕ.ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.ΕΓΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΧΑΛΑΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ..

ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ Κ ΟΤΑΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΣΚΕΨΟΥ Κ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΥΣΗ ....

Τη Δευτέρα πάμε για σπερμοδιαγραμμα. Ελπίζω ολα οκ. Καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Iw@nna είπε:

Καλημέρα κορίτσια...!!!Εύχομαι να είστε όλες καλά και γεμάτες με ενέργεια και θετικές σκέψεις!Εγώ στην αναμονή...αύριο περιμένω να αδιαθετήσω..Οι πόνοι συνεχίζονται ακόμα...κ η μέση μου κυριολεκτικά με έχει πεθάνει!!!Σήμερα περιμένω κ την αδερφή μου να έρθει για καφέ..έχω να την δω πάνω από μήνα...Θα της πω τον πόνο μου....!!χαχαχαχα...Θα ζητήσω κ συμβουλές ...εφόσων είναι μανούλα (μια εμπειρία την έχει)...κ εκτός αυτού  είναι κ μικροβιολόγος(αυτό κι αν είναι χρήσιμο!!)

Ελπίζω να μην σου ερθει η ακατανομαστη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Anthi1402 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ 

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΧΩ ΠΕΙ ΚΑΤΙ...ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ

Αγχος;;;;;Χα Χα Χα Χα ειμαι γεμάτο απο αυτο. Πως φεύγει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Anthi1402 είπε:

κοριτσι μου σου ευχομαι να πανε ολα καλα !!!!

να σαι καλα για τα υπεροχα λογια σου...απλα δεν μπορω να κανω κατι αλλο....ΣΥΝΕΧΙΖΩ!!!!!!!! 

Κι εγω γερά ...(όσο μπορω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα και απο εμενα!!θελω να σας μεταφερω την δικη μου "εμπειρια"ωστε να μην ταλαιπωρηθει καμμια απο εσας τοοοσο διαστημα οσο εγω.

Εμεις με τον συζηγο μου προσπαθουμε 1 1/2 χρονο γ μωρο.

Σττους 7 μηνες προσπαθειων αρχιζα να ανυσηχω γιατι ..ακομα??πηφαμε Αθηνα καθως ημαστε απο επαρχια και καναμε ολες τις απαραιτητες εξετασεις και εγω και ο συζηγος μου οπου ολες ηταν πενατακαυαρες το μονο που ηταν λιγο αδυναμο το σπερμα του συζηγου οπου με βιταμινες θα διορθωνονταν ξατα πολυ οπως μας ειπε ο γιατρος και ετσι εγινε.

Περασαν αλλα 4 μηνες τιποτα και με μετρησεις οωρεξιας κτλπ.

Πηγα σε αλλους 2 γιατρους οπου εκανα και 2 σπερματεχυνσεις.

Ηθελα να σας πω οτι σε ολους τους γιατρους που πηγα εδειχνα και τις εξετασεις .

Οι σπερματεχυνσεις δυστυχως δεν πετυχαν το πολυποθητο αποτελεσμα.

Πριν μια εβδομαδα αδιαθετησα οπου στις 2 ημερες μου κοπηκε η περιοδος και λεω λες να ειμαι εγκυος??

Παιρνω μια γιατρο που μου την ειχε συστησει φιλη μου και παω.της λεω τα συπτωματα μου λεει αυτο ειναι ενα δειγμα οτι μπορει να εισαι αλλα μπορει να ειναι και απο το αγχος.

Τελικα δεν ημουν.

Τις δειχνω τις εξετασεις και προβλημα"θυροειδης!!!

Κοριτσια πηγα σε 3 γιατρους και δεν ειδε κανεις οτι ο θυροειδης μ ειναι τοοοσο ψηλα??

3.55 η τιμη και η κανονικη τιμα γ να μπορεις να συλλαβεις κατω απο 2.

Τα συμπερασματα δικα σας!!!

Κοιταξτε τον θυροειδη σας αν προσπαθειτε καιρο!!

Φιλικα?☺?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Κοριτσια καλημερα και απο εμενα!!θελω να σας μεταφερω την δικη μου "εμπειρια"ωστε να μην ταλαιπωρηθει καμμια απο εσας τοοοσο διαστημα οσο εγω.

Εμεις με τον συζηγο μου προσπαθουμε 1 1/2 χρονο γ μωρο.

Σττους 7 μηνες προσπαθειων αρχιζα να ανυσηχω γιατι ..ακομα??πηφαμε Αθηνα καθως ημαστε απο επαρχια και καναμε ολες τις απαραιτητες εξετασεις και εγω και ο συζηγος μου οπου ολες ηταν πενατακαυαρες το μονο που ηταν λιγο αδυναμο το σπερμα του συζηγου οπου με βιταμινες θα διορθωνονταν ξατα πολυ οπως μας ειπε ο γιατρος και ετσι εγινε.

Περασαν αλλα 4 μηνες τιποτα και με μετρησεις οωρεξιας κτλπ.

Πηγα σε αλλους 2 γιατρους οπου εκανα και 2 σπερματεχυνσεις.

Ηθελα να σας πω οτι σε ολους τους γιατρους που πηγα εδειχνα και τις εξετασεις .

Οι σπερματεχυνσεις δυστυχως δεν πετυχαν το πολυποθητο αποτελεσμα.

Πριν μια εβδομαδα αδιαθετησα οπου στις 2 ημερες μου κοπηκε η περιοδος και λεω λες να ειμαι εγκυος??

Παιρνω μια γιατρο που μου την ειχε συστησει φιλη μου και παω.της λεω τα συπτωματα μου λεει αυτο ειναι ενα δειγμα οτι μπορει να εισαι αλλα μπορει να ειναι και απο το αγχος.

Τελικα δεν ημουν.

Τις δειχνω τις εξετασεις και προβλημα"θυροειδης!!!

Κοριτσια πηγα σε 3 γιατρους και δεν ειδε κανεις οτι ο θυροειδης μ ειναι τοοοσο ψηλα??

3.55 η τιμη και η κανονικη τιμα γ να μπορεις να συλλαβεις κατω απο 2.

Τα συμπερασματα δικα σας!!!

Κοιταξτε τον θυροειδη σας αν προσπαθειτε καιρο!!

Φιλικα?☺?????

Καλημέρα καταρχήν...Καλά ρε κοριτσάκι μου γκαβοι ήταν οι γιατροί που πήγες και δεν έβλεπαν τον θυροειδη σου ότι ήταν τόσο ανεβασμένος;;;;;;πφφφφ...εύχομαι να ρυθμιστεί σύντομα ? και να έρθει ένα νινι γερό να γεμίσει τις αγκαλιές σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Κοριτσια καλημερα και απο εμενα!!θελω να σας μεταφερω την δικη μου "εμπειρια"ωστε να μην ταλαιπωρηθει καμμια απο εσας τοοοσο διαστημα οσο εγω.

Εμεις με τον συζηγο μου προσπαθουμε 1 1/2 χρονο γ μωρο.

Σττους 7 μηνες προσπαθειων αρχιζα να ανυσηχω γιατι ..ακομα??πηφαμε Αθηνα καθως ημαστε απο επαρχια και καναμε ολες τις απαραιτητες εξετασεις και εγω και ο συζηγος μου οπου ολες ηταν πενατακαυαρες το μονο που ηταν λιγο αδυναμο το σπερμα του συζηγου οπου με βιταμινες θα διορθωνονταν ξατα πολυ οπως μας ειπε ο γιατρος και ετσι εγινε.

Περασαν αλλα 4 μηνες τιποτα και με μετρησεις οωρεξιας κτλπ.

Πηγα σε αλλους 2 γιατρους οπου εκανα και 2 σπερματεχυνσεις.

Ηθελα να σας πω οτι σε ολους τους γιατρους που πηγα εδειχνα και τις εξετασεις .

Οι σπερματεχυνσεις δυστυχως δεν πετυχαν το πολυποθητο αποτελεσμα.

Πριν μια εβδομαδα αδιαθετησα οπου στις 2 ημερες μου κοπηκε η περιοδος και λεω λες να ειμαι εγκυος??

Παιρνω μια γιατρο που μου την ειχε συστησει φιλη μου και παω.της λεω τα συπτωματα μου λεει αυτο ειναι ενα δειγμα οτι μπορει να εισαι αλλα μπορει να ειναι και απο το αγχος.

Τελικα δεν ημουν.

Τις δειχνω τις εξετασεις και προβλημα"θυροειδης!!!

Κοριτσια πηγα σε 3 γιατρους και δεν ειδε κανεις οτι ο θυροειδης μ ειναι τοοοσο ψηλα??

3.55 η τιμη και η κανονικη τιμα γ να μπορεις να συλλαβεις κατω απο 2.

Τα συμπερασματα δικα σας!!!

Κοιταξτε τον θυροειδη σας αν προσπαθειτε καιρο!!

Φιλικα?☺?????

Καλημερα κοριτσι μου.. Δε μπορώ να καταλάβω γιατι κάποιοι γιατροί είναι τόσο απροσεκτοι....  το εχω ξανακούσει αυτό και το εχω δει να συμβαινει σε φιλη μου.. Ο γυναικολόγος της που είναι καλος όσον αφορά σωστη παρακολούθηση της εγκύου και τον ασφαλή τοκετό  (και εχει μεινει πολυ ευχαριστημενη απο την πρωτη της γεννα) δεν την ειχε στειλει να κανει ποτε ορμονολογικες μετα το πρώτο της παιδί με αποτέλεσμα να προσπαθεί 3 χρόνια για δεύτερο και μην έρχεται.. Τελικά είχε χασιμοτο. (Έτσι λέγεται καποια παθηση του θυρεοειδους.Το γράφω στα Ελληνικά γιατι το πληκτρολόγιο του κινητού μου έχει κολλήσει και δεν αλλάζει η γλωσσα). Συγκεκριμένα ο ενδοκρινολογος τον οποίο επισκέφθηκε κάποια στιγμή ειπε οτι αν δεν ρυθμισει την τιμη του θυρεοειδούς δε γίνεται να μείνει εγκυος ούτε με σφαίρες!!! Μερικες φορες νομίζω οτι ειμαστε στο ελεος του θεου.. ακόμη και οι καλοί γιατροί κανουν παραλείψεις σοβαρές.. Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μείνεις παρα πολυ σύντομα εγκυος!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Gelie είπε:

Καλημερα κοριτσι μου.. Δε μπορώ να καταλάβω γιατι κάποιοι γιατροί είναι τόσο απροσεκτοι....  το εχω ξανακούσει αυτό και το εχω δει να συμβαινει σε φιλη μου.. Ο γυναικολόγος της που είναι καλος όσον αφορά σωστη παρακολούθηση της εγκύου και τον ασφαλή τοκετό  (και εχει μεινει πολυ ευχαριστημενη απο την πρωτη της γεννα) δεν την ειχε στειλει να κανει ποτε ορμονολογικες μετα το πρώτο της παιδί με αποτέλεσμα να προσπαθεί 3 χρόνια για δεύτερο και μην έρχεται.. Τελικά είχε χασιμοτο. (Έτσι λέγεται καποια παθηση του θυρεοειδους.Το γράφω στα Ελληνικά γιατι το πληκτρολόγιο του κινητού μου έχει κολλήσει και δεν αλλάζει η γλωσσα). Συγκεκριμένα ο ενδοκρινολογος τον οποίο επισκέφθηκε κάποια στιγμή ειπε οτι αν δεν ρυθμισει την τιμη του θυρεοειδούς δε γίνεται να μείνει εγκυος ούτε με σφαίρες!!! Μερικες φορες νομίζω οτι ειμαστε στο ελεος του θεου.. ακόμη και οι καλοί γιατροί καπνούς παραλείψεις σοβαρές.. Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μείνεις παρα πολυ σύντομα εγκυος!!!!

 

Πες μου πραγματικα πως ρο κανουν αυτο???οοολααα στο βομο του χρηματος??ολαααα γαμωτο??

Σε ευχαριστω πααααραααα πολυ να εισαι καλα !!!σου ευχομαι το ιδιο αν εισαι σε προσπαθεια!!

Φιλια πολλααα σε ολες!!!???????????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...