Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καινούρια στην παρέα. Προσπαθώ για παιδάκι


Melina Mantani

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Κοριτσι μου εμείς πάμε για τον τρίτο μηνα. Κρίμα . Εσυ καλα; 

ολα καλα δοξα το θεο 
ηρεμα τα πραγματα την αλλη παρασκευη πρωτα ο θεος θα ακουσουμε καρδουλα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

ολα καλα δοξα το θεο 
ηρεμα τα πραγματα την αλλη παρασκευη πρωτα ο θεος θα ακουσουμε καρδουλα

 

Τι καλα. Με τ καλοοοο?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Κοριτσι μου εμείς πάμε για τον τρίτο μηνα. Κρίμα . Εσυ καλα; 

Melinaki μου δεν πειράζει πάμε δυνατά να κατακτήσουμε τον Οκτώβριο Εμείς....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Melinaki μου δεν πειράζει πάμε δυνατά να κατακτήσουμε τον Οκτώβριο Εμείς....???

Εχω άρχιςει να απελπίζομαι λιγο. Αλλα αφου το λες ναι πάμε ΔΥΝΑΤΑ . Το θελω παρα πολυ. Μαζι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Εχω άρχιςει να απελπίζομαι λιγο. Αλλα αφου το λες ναι πάμε ΔΥΝΑΤΑ . Το θελω παρα πολυ. Μαζι ??

Μονο θετικη σκεψη!!!!Ξέρω πως νοιώθεις πριν λίγες μέρες το ένοιωσα!!!!Αλλά με θετική σκέψη όλες μαζί θα ανακοινώσουμε κ μεις τα ευχάριστα ο επιμένων νικά έτσι δε λένε.....θα μας στείλουν και οι νέες εγκυουλες τη θετική ενεργεια και όλα θα πάνε καλά για όλες μας.....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θα ερθει και η δικια μας σειρα που θα παει.. εγω και σημερα παλι ειχα καφε μονο λιγο ολη μερα.. λογικα θα μ κατεβει περιοδος πιστευω.. αλλα δεν ξερω η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια.. θα δουμε κ αυριο πως θα παει!!!θερμοκρασια 36.95

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eleni_g90 είπε:

Κοριτσια θα ερθει και η δικια μας σειρα που θα παει.. εγω και σημερα παλι ειχα καφε μονο λιγο ολη μερα.. λογικα θα μ κατεβει περιοδος πιστευω.. αλλα δεν ξερω η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια.. θα δουμε κ αυριο πως θα παει!!!θερμοκρασια 36.95

Κοριτσια μου και γω ετσι ημουν απο το αγχος μου.. με θυμαμαι πως μου ειχε γινει εμμονη ιδεα παρολο που ηταν λιγος ο καιρος.. παντως και στις δυο μου εγκυμοσυνες ειχα υψηλη θερμοκρασια. Ολα καλα θα πανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eleni_g90 είπε:

Κοριτσια θα ερθει και η δικια μας σειρα που θα παει.. εγω και σημερα παλι ειχα καφε μονο λιγο ολη μερα.. λογικα θα μ κατεβει περιοδος πιστευω.. αλλα δεν ξερω η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια.. θα δουμε κ αυριο πως θα παει!!!θερμοκρασια 36.95

Σου εύχομαι να μην έρθει η ακατανομαστη (Έτσι την λεω)& να έχεις ένα Νινάκι μέσα σου! !!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι βρε κοριτσια μακαρι... αν εχω και αυριο καφε να κανω τεστ?? Εχω 2 μερες καφε.. χθες ηταν μια φορα ελαχιστο... σημερα ειναι ολη μερα το καφε.. αλλα παλι απο πολυ λιγο και αυτο οταν σκουπιζομαι.. δεν ξερω μακαρι να ειναι κατι καλοοοο..εχω πιθανοτητες?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μ!!εχω καιρο να γραψω γτ ημουν πολυ χαλια ψυχολογικα.Σας διαβαζω ομώς.Χαιρομαι πολυ για οσες κοπελες εμειναν εγκυες.Εγω δν τα καταφερα ακομα.Προσπαθουμε 8 μηνεσ.Την αλλη Παρασκευη παω γ τεστ παπ κ να μου γραψει ολες τις εξετασεις να κανουμε με τν αντρα μου....εχω προαισθημα οτι εχουμε προβλημα...ευχομαι να μν βγω αληθινη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η eleni_g90 είπε:

Μακαρι βρε κοριτσια μακαρι... αν εχω και αυριο καφε να κανω τεστ?? Εχω 2 μερες καφε.. χθες ηταν μια φορα ελαχιστο... σημερα ειναι ολη μερα το καφε.. αλλα παλι απο πολυ λιγο και αυτο οταν σκουπιζομαι.. δεν ξερω μακαρι να ειναι κατι καλοοοο..εχω πιθανοτητες?? 

Το καφε συνηθως ειναι αιμα που αργει να βγει.. νομιζω. Μην σε παρω και στον λαιμο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eleni_g90 είπε:

Κοριτσια θα ερθει και η δικια μας σειρα που θα παει.. εγω και σημερα παλι ειχα καφε μονο λιγο ολη μερα.. λογικα θα μ κατεβει περιοδος πιστευω.. αλλα δεν ξερω η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια.. θα δουμε κ αυριο πως θα παει!!!θερμοκρασια 

στις πριν 53 λεπτά, ο/η eleni_g90 είπε:

Μακαρι βρε κοριτσια μακαρι... αν εχω και αυριο καφε να κανω τεστ?? Εχω 2 μερες καφε.. χθες ηταν μια φορα ελαχιστο... σημερα ειναι ολη μερα το καφε.. αλλα παλι απο πολυ λιγο και αυτο οταν σκουπιζομαι.. δεν ξερω μακαρι να ειναι κατι καλοοοο..εχω πιθανοτητες?? 

 

στις πριν 43 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μ!!εχω καιρο να γραψω γτ ημουν πολυ χαλια ψυχολογικα.Σας διαβαζω ομώς.Χαιρομαι πολυ για οσες κοπελες εμειναν εγκυες.Εγω δν τα καταφερα ακομα.Προσπαθουμε 8 μηνεσ.Την αλλη Παρασκευη παω γ τεστ παπ κ να μου γραψει ολες τις εξετασεις να κανουμε με τν αντρα μου....εχω προαισθημα οτι εχουμε προβλημα...ευχομαι να μν βγω αληθινη...

Να σκέφτεσαι θετικά!!!!!Όλα θα πάνε καλά μη σε παίρνει από κάτω!!!!!!Η ψυχολογία παίζει σημαντικό ρόλο τα λέω σε σένα για να τα ακούμε όλες!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μ!!εχω καιρο να γραψω γτ ημουν πολυ χαλια ψυχολογικα.Σας διαβαζω ομώς.Χαιρομαι πολυ για οσες κοπελες εμειναν εγκυες.Εγω δν τα καταφερα ακομα.Προσπαθουμε 8 μηνεσ.Την αλλη Παρασκευη παω γ τεστ παπ κ να μου γραψει ολες τις εξετασεις να κανουμε με τν αντρα μου....εχω προαισθημα οτι εχουμε προβλημα...ευχομαι να μν βγω αληθινη...

Καλησπέρα κορίτσι μου.. Δεν είναι απαραίτητο ότι έχετε κάποιο θέμα, αλλά πολύ καλα κανεις που σκοπεύεις να το ψάξεις.... Δεν εχετε να χασετε κατι κανοντας τις βασικες εξετασεις γονιμοτητας... Προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι πολύ εκ των προτερων....Όλα λύνονται....Στο λέω για να το ακούω και εγω... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.. Δεν είναι απαραίτητο ότι έχετε κάποιο θέμα, αλλά πολύ καλα κανεις που σκοπεύεις να το ψάξεις.... Δεν εχετε να χασετε κατι κανοντας τις βασικες εξετασεις γονιμοτητας... Προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι πολύ εκ των προτερων....Όλα λύνονται....Στο λέω για να το ακούω και εγω... :)

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.. Δεν είναι απαραίτητο ότι έχετε κάποιο θέμα, αλλά πολύ καλα κανεις που σκοπεύεις να το ψάξεις.... Δεν εχετε να χασετε κατι κανοντας τις βασικες εξετασεις γονιμοτητας... Προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι πολύ εκ των προτερων....Όλα λύνονται....Στο λέω για να το ακούω και εγω... :)

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.. Δεν είναι απαραίτητο ότι έχετε κάποιο θέμα, αλλά πολύ καλα κανεις που σκοπεύεις να το ψάξεις.... Δεν εχετε να χασετε κατι κανοντας τις βασικες εξετασεις γονιμοτητας... Προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι πολύ εκ των προτερων....Όλα λύνονται....Στο λέω για να το ακούω και εγω... :)

Καλησπερα κοριτσια μ!!εχω καιρο να γραψω γτ ημουν πολυ χαλια ψυχολογικα.Σας διαβαζω ομώς.Χαιρομαι πολυ για οσες κοπελες εμειναν εγκυες.Εγω δν τα καταφερα ακομα.Προσπαθουμε 8 μηνεσ.Την αλλη Παρασκευη παω γ τεστ παπ κ να μου γραψει ολες τις εξετασεις να κανουμε με τν αντρα μου....εχω προαισθημα οτι εχουμε προβλημα...ευχομαι να μν βγω αληθινη...

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.. Δεν είναι απαραίτητο ότι έχετε κάποιο θέμα, αλλά πολύ καλα κανεις που σκοπεύεις να το ψάξεις.... Δεν εχετε να χασετε κατι κανοντας τις βασικες εξετασεις γονιμοτητας... Προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι πολύ εκ των προτερων....Όλα λύνονται....Στο λέω για να το ακούω και εγω... :)

Μακαρι να λυνονται ολα!!!το να μν στεναχωριεμαι μεγαλη κουβεντα.το καλόκαιρι προσπαθησα πολυ ν χαλαρωσω κ να μν τ σκεφτομαι κ διακοπες πηγαμε..κ τ καταφερα να μν τ σκεφτομαι (τουλαχιστν οχι εντονα π ηταν εμμονη πια)..αλλα τπτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

 

 

Καλησπερα κοριτσια μ!!εχω καιρο να γραψω γτ ημουν πολυ χαλια ψυχολογικα.Σας διαβαζω ομώς.Χαιρομαι πολυ για οσες κοπελες εμειναν εγκυες.Εγω δν τα καταφερα ακομα.Προσπαθουμε 8 μηνεσ.Την αλλη Παρασκευη παω γ τεστ παπ κ να μου γραψει ολες τις εξετασεις να κανουμε με τν αντρα μου....εχω προαισθημα οτι εχουμε προβλημα...ευχομαι να μν βγω αληθινη...

 

Μακαρι να λυνονται ολα!!!το να μν στεναχωριεμαι μεγαλη κουβεντα.το καλόκαιρι προσπαθησα πολυ ν χαλαρωσω κ να μν τ σκεφτομαι κ διακοπες πηγαμε..κ τ καταφερα να μν τ σκεφτομαι (τουλαχιστν οχι εντονα π ηταν εμμονη πια)..αλλα τπτ...

Ολα λυνονται κοριτσι μου...

Στα λεω εγω μια πονεμενη....

Κ ολες θα γινουμε μανουλες.μην αγχωνεσαι για κατι που θ αργησει να ερθει....απλα περιμενε το...θα ερθει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

 

 

Καλησπερα κοριτσια μ!!εχω καιρο να γραψω γτ ημουν πολυ χαλια ψυχολογικα.Σας διαβαζω ομώς.Χαιρομαι πολυ για οσες κοπελες εμειναν εγκυες.Εγω δν τα καταφερα ακομα.Προσπαθουμε 8 μηνεσ.Την αλλη Παρασκευη παω γ τεστ παπ κ να μου γραψει ολες τις εξετασεις να κανουμε με τν αντρα μου....εχω προαισθημα οτι εχουμε προβλημα...ευχομαι να μν βγω αληθινη...

 

Μακαρι να λυνονται ολα!!!το να μν στεναχωριεμαι μεγαλη κουβεντα.το καλόκαιρι προσπαθησα πολυ ν χαλαρωσω κ να μν τ σκεφτομαι κ διακοπες πηγαμε..κ τ καταφερα να μν τ σκεφτομαι (τουλαχιστν οχι εντονα π ηταν εμμονη πια)..αλλα τπτ...

Καταλαβαινω απολυτα αυτο που λες καλη μου Ελενα αφού και εγώ σε παρόμοια φάση είμαι.. Και εγώ διαρκώς το μόνο που σκέφτομαι τον τελευταίο ένα χρόνο είναι το πότε επιτέλους καταφέρω να αποκτήσω ένα μωρό...... Και το κακό ειναι ότι όσο το σκέφτομαι τόσο δεν έρχεται... Όλοι μου λένε ότι θα ερθει οταν θα χαλαρώσω.. Μπουρδες...  Δε θα χαλαρώσω ποτε... Δε μπορείς να χαλαρώσεις όταν θέλεις κάτι με όλη τη δύναμη της ψυχής σου... Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να ελέγξεις αν υπάρχει κάποιο θέμα που δεν έχεις αντιληφθεί.. Και να σκεφτείς πως μέσα στην ατυχία μας είμαστε τυχεροί που ζούμε στο 2016 και όχι πχ στο 1976 που τα ζευγάρια με τετοιες δυσκολίες ..... απλά εμέναν χωρίς παιδιά!!! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

Γειά σας κορίτσια μου πως είστε; ???εγώ έχω σκάσει για να μάθω αν τελικά αυτή την φορά η προσπάθειες μου επιτέλους πιασαν τόπο. ???είμαι με την βοήθεια του σερπαρφαρ και utrogestan ειναι ο δεύτερος μήνας θεραπείας και έχω σκάσει από την αγωνία να μάθω τι με περιμένει χαρά η λύπη; . Σε λίγες μέρες λέω να κάνω τεστ μιας που μου βρίσκεται κιόλας να δούμε τι γίνεται εύχομαι να μην φάω τα μούτρα μου ??? Αυτό που με ηρεμη κάπως είναι πως ήρθα της σωστές μέρες σε επαφή ξέροντας πότε θα είχα ωοριξια και ηρεμο λίγο. Αλλά αυτό που με ανησυχεί είναι πως θα είμαι τόσο τυχερή να μηνω έγκυος από τον δεύτερο μήνα με αυτήν την χρήση του φαρμάκου; προσπαθώ 12 μήνες ενώ δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα και τα σερπαρφαρ τα πήρα για περισσότερες πιθανότητες μίας εγώ και ο άντρας μου ευτυχώς μετά από εξετάσεις είμαστε πάρα πολύ καλά. Δεν έχω που να μηλισω να ξαλάφρωσει η ψυχή μου βρε κορίτσια μου ξέρετε πως αν πητε κάτι στους γύρω σας αρχίζουν τα σχόλια και αυτό δεν είμαι σε θέση να το αντέξω τώρα. Με τρελενει το γεγονός το πως δεν έχουμε τίποτα αλλά το μπεμπακι δεν έρχεται πφφ ??σταματάω εδώ το μήνυμα μου γιατί μπορώ να λέω τα παράπονα μου μέχρι αύριο. Είχα πολύ θετική σκέψη όλους αυτους τους μήνες αλλά κάπου και εμείς λιγιζουμε. μακάρι επιτέλους όλες μας να ανακοινώνει ενα ένα τα χαρμοσινα να περνούμε κουράγιο η μία από την άλλη ????????????????????

Επεξεργάστηκε από Xionoula
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

Βασικά να σημπληρωσω πως δεν έχω καν ιδέα το πως γράφουμε εδώ ένα μήνυμα γιατί νομίζω έκανε κάτι λάθος  χίλια συγνώμη :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Anthi1402 είπε:
στις On 8 Σεπτεμβρίου 2016 at 6:34 ΜΜ, ο/η Lorain είπε:

κοριτσια μου ολες μαζι για τον Οκτώβρη 

Ναι. Εμείς παντως πάμε για εξετάσεις για να αποκλείσουμε προβλήματα. Ελπίζω ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η kppm είπε:

Μονο θετικη σκεψη!!!!Ξέρω πως νοιώθεις πριν λίγες μέρες το ένοιωσα!!!!Αλλά με θετική σκέψη όλες μαζί θα ανακοινώσουμε κ μεις τα ευχάριστα ο επιμένων νικά έτσι δε λένε.....θα μας στείλουν και οι νέες εγκυουλες τη θετική ενεργεια και όλα θα πάνε καλά για όλες μας.....???

Μακαρι βρε κοριτσι μου κ σε ευχαριστω πολυ για την υποστήριξη. Κλείσαμε για εξετάσεις εμείς για να δουμε. Μήπως υπάρχει κατι που δεν γνωρίζουμε. Ασε το κλάμα. Ημουν σίγουρη οτι κατι κάναμε. Υπάρχει κ το σχετικό αγχος. Ξερεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melina Mantani είπε:

Ναι. Εμείς παντως πάμε για εξετάσεις για να αποκλείσουμε προβλήματα. Ελπίζω ολα καλα

Ψαξτε τα ολα κοριτσακι μου!!!!τα παντα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anthi1402 είπε:

Ψαξτε τα ολα κοριτσακι μου!!!!τα παντα!!!!

Εννοείται Άνθη μου. Αν ολα καλα,τοτε το μονο που θα φταίει ειναι το αγχος . Πως να μην υπάρχει;  Αχ κι αυτα τα συμπτώματα. Κάθε φορα θα εχω κι απο ενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Εννοείται Άνθη μου. Αν ολα καλα,τοτε το μονο που θα φταίει ειναι το αγχος . Πως να μην υπάρχει;  Αχ κι αυτα τα συμπτώματα. Κάθε φορα θα εχω κι απο ενα

Καλημερα κι απο μενα!!!!Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά κοπέλα μου!!!!!!περιμένουμε νέα σου!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...