Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καινούρια στην παρέα. Προσπαθώ για παιδάκι


Melina Mantani

Recommended Posts

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα. Ειμαι καινουρια κ προσπαθώ κι εγω να κανω παιδακι. Βεβαια θα ήθελα τη γνώμη σας. Εχω κύκλο 28 ημ κ είχα επαφή τη 9 10 11 12 14  15 κ 16 ημ του κύκλου. Λέτε να έχουμε κανένα ευχάριστο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα. Ειμαι καινουρια κ προσπαθώ κι εγω να κανω παιδακι. Βεβαια θα ήθελα τη γνώμη σας. Εχω κύκλο 28 ημ κ είχα επαφή τη 9 10 11 12 14  15 κ 16 ημ του κύκλου. Λέτε να έχουμε κανένα ευχάριστο; 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Μελινα!!οι μερες που ήρθατε σε επαφή ειναι οι πιο ιδανικές!τωρα ξεκινήσατε τις προσπαθειες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλό μήνα!! Μακάρι να σου πετύχει τόσο σύντομα!!! Πάντως πραγματικά οι μέρες που ήρθατε σε επαφή ήταν πολύ καλες!!! Με το καλό....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Melina Mantani είπε:

Ναι Ελένη μου. Καλημέρα κ Καλό μήνα. Μακάρι αυτή τη φορά Γιατί προσπαθούμε2 μηνες

Ειμαστε ακριβώς στα ιδια..και εμάς ειναι ο δεύτερος μήνας και περιμενω να δω τι κάναμε!!νομιζω ομως οτι θα παμε για τον τρίτο μήνα εμεις..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Ειμαστε ακριβώς στα ιδια..και εμάς ειναι ο δεύτερος μήνας και περιμενω να δω τι κάναμε!!νομιζω ομως οτι θα παμε για τον τρίτο μήνα εμεις..?

Σου εύχομαι ότι καλυτερο κ γρήγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Καλησπέρα και καλό μήνα!! Μακάρι να σου πετύχει τόσο σύντομα!!! Πάντως πραγματικά οι μέρες που ήρθατε σε επαφή ήταν πολύ καλες!!! Με το καλό....?

Σε ευχαριστώ πολύ να σαι καλά. Έχω πονακια χαμηλά. Βρίσκομαι στην 19 η μέρα του κύκλου. Λες? Είναι πολύ νωρίς βέβαια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Melina Mantani είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ να σαι καλά. Έχω πονακια χαμηλά. Βρίσκομαι στην 19 η μέρα του κύκλου. Λες? Είναι πολύ νωρίς βέβαια. 

Ναι, ειναι νωρις... Ολα μπορουν να συμβουν... Προσπαθησε να μην τρελαινεσαι, γτ ολο αυτό ειναι πολυ ψυχοφθορο! Μακαρι σε λιγες μερες να μας λες ευχαριστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maria1405 είπε:

Ναι, ειναι νωρις... Ολα μπορουν να συμβουν... Προσπαθησε να μην τρελαινεσαι, γτ ολο αυτό ειναι πολυ ψυχοφθορο! Μακαρι σε λιγες μερες να μας λες ευχαριστα!!!!

Μακάρι maria1405 κ σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφέρον. Αλλα ναι  ειναι ψυχοφθόρο μέχρι τις 15 που περιμενω περιοδο θα τα παίξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα κ σε σενα. Μακάρι να έχουμε ευχάριστα αποτελέσματα . Αχ αυτο το άγχος της αναμονης? Σε ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Καλο μηνα κ σε σενα. Μακάρι να έχουμε ευχάριστα αποτελέσματα . Αχ αυτο το άγχος της αναμονης? Σε ευχαριστω πολυ

Αχ αυτη η αναμονή!!!λιγες μερες υπομονη ακομη!!ευχομσι ενα τεράστιο +++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Αχ αυτη η αναμονή!!!λιγες μερες υπομονη ακομη!!ευχομσι ενα τεράστιο +++++++

Μακάρι και σε ευχαριστώ πάρα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μελινα 
και εγω καινουργια ειμαι εδω 
 

μια συμβουλη αν θες οχι ΑΓΧΟΣ 
εχω μια κορη 14 ετων αν δεν ειχα αυτο τον αγχος τωρα θα ητα 16 
σου μιλαω εκ πειρας οταν προσπαθουσα ειχα κ εγω αυτο το αγχος οταν καποια στιγμη κουραστηκα πολυ ψιχολογικα και ειπα ΕΩΣ ΕΔΩ αν ειναι να ερθει με το καλο αμαν πια 
 ηταν χριστουγεννα οταν το ειπα αυτο  φεβρουαριο ημουν εγκυα      :):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

καλησπερα μελινα 
και εγω καινουργια ειμαι εδω 
 

μια συμβουλη αν θες οχι ΑΓΧΟΣ 
εχω μια κορη 14 ετων αν δεν ειχα αυτο τον αγχος τωρα θα ητα 16 
σου μιλαω εκ πειρας οταν προσπαθουσα ειχα κ εγω αυτο το αγχος οταν καποια στιγμη κουραστηκα πολυ ψιχολογικα και ειπα ΕΩΣ ΕΔΩ αν ειναι να ερθει με το καλο αμαν πια 
 ηταν χριστουγεννα οταν το ειπα αυτο  φεβρουαριο ημουν εγκυα      :):x

Έχεις δίκιο. Αλλά ξέρεις πως είναι.αχ αυτό το άγχος. Αλλά δεν χρειάζεται. Σε ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να εισαι καλα 
σε καταλαβαινω σου μιλησα εκ πειρας 
τωρα ειμαι 38 και προσπαθω για παιδακι αλλα επειδη υπαρχει καποιο θεματακι το αφησα στην αγια ειρηνη  χρυσοβαλαωτου και ξερω οτι θα μου το δωσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

να εισαι καλα 
σε καταλαβαινω σου μιλησα εκ πειρας 
τωρα ειμαι 38 και προσπαθω για παιδακι αλλα επειδη υπαρχει καποιο θεματακι το αφησα στην αγια ειρηνη  χρυσοβαλαωτου και ξερω οτι θα μου το δωσει 

Σου το ευχομαι ολοψηχα. Κι εγω ειμαι 33. Περιμενω ευχαριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

επισης
 


ευχομαι να μας βοηοησει το συντομοτερο

download (10).jpg

Ναι κορίτσι μου. Να μας βοηθήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μελινακι! Αχ, πώς περνούν οι μέρες, ε;

Είδα ότι είμαστε κ κοντά στην ηλικία-εισαι ένα χρόνο μικρότερη! Προσπαθείτε καιρό; Εμείς κοντευουμε χρόνο.. Τί δουλειά κάνεις; Άρχισα την ανάκριση!!? 

Σταματάω...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Καλημέρα Μελινακι! Αχ, πώς περνούν οι μέρες, ε;

Είδα ότι είμαστε κ κοντά στην ηλικία-εισαι ένα χρόνο μικρότερη! Προσπαθείτε καιρό; Εμείς κοντευουμε χρόνο.. Τί δουλειά κάνεις; Άρχισα την ανάκριση!!? 

Σταματάω...?

Καλημερα Μαρακι. Οχι έχουμε κάναμε 2 μήνες. Δυστυχώς δεν δουλευω. Μπορεις να ρωτήσεις οτι θελεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρχισε να πονάει πλάτη μου. Ελπίζω να μην ειμαι κατα φαντασίας.επισης οτι τρώω θελω να το βγάλω μετα. Συγγνώμη για την έκφραση. Μακαρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μπηκα κ γω στην παρεα σας μιας κ ειμαι παθουσα 3 χρονια τωρα.?κ γω ειμαι περιπου στην ηλικια σας 34 κ μισο !!!!περιμενω κ γω μαζι σας εχω την ιδια αγωνια με σας.ευχομαι τα καλυτερα για ολες μας.να μεγαλωσει στις κοιλιτσες μας απο ενα σπορακι.αυτο που ξερω απ την πειρα μου (πλεον)ειναι να διωξουμε το αγχος.εγω εφτασα σε εξωσωματική τον Γεναρη.πετυχε αλλα επεσαν οι μοναδες την επομενη.μετα καναμε κατα τυχη διαφορες εξετασεις κ βρεθηκε κ στους δυο μας χλαμυδια ουεροπλασμα.η γνωμη μου πλεον ειναι να λεω σε ολες τις γυναίκες που προσπαθουν να ψαχτουν καλυτερα πριν απ οτιδηποτε αλλο.καλο ειναι να εξαντλησουμε τα παντα πρωτα κ μετα να παμε πιο χαλαρα κ πιο συνειδητοποιημένα.εγω αν το χα ψαξει πιο πριν θα πετυχενε η εξωσωματική.κ οι εξετάσεις που εκανα ηταν πριν την 2η προσπαθεια.τυχερη ημουν που το βρηκα!!!γιατι παλι ΔΕΝ θα πετυχαινε.

Σας τα λεω αυτα γιατι εχω περασει πολλααααα κ ακομα συνεχιζω ακαθεκτη.μην το βαζετε κατω...

Κ αν ερθει η ακατανομαστη να θυμαστε ΔΕΝ ειναι το τελος αλλα η αρχη της επομενης προσπαθειας!!!

?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...