Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γινεται να εχω περιοδο και να ειμαι εγκυος;


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια να ρωτησω κατι! 1 βδομαδα πριν την κανονικη περιοδο ειχα εντονες αναγούλες λιγες ζαλαδες..πολυ κοπωση και υπνηλία..!! 3 μέρες πριν την περιοδο μου ( εχω σταθερό κυκλο) ειδα λιγο αιμα...σταματησε το βραδυ ..την επομενη μερα τ πρωι τιποτα...κατα την διαρκεια της μερας παλι ειδα λιγο και την τριτη μερα το ιδιο! Εχθες ειδα αιμα πολΥ πολυ κοκκινο προς ροζ.. Κατι νομοζω δεν παει καλα γιατι οι ζαλαδες συνεχιζουν ..και οι λιγούρες το ιδιο..!και κανονικα θα επρεπε να ειχε τελειωσει ποια ειναι η γνωμη σας;;; Ορμονικο η εγκυμοσύνη;;;; Πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ  FORUM.Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 31/7.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΥΠΈΡΗΧΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/8 ΕΙΧΑ 18 ΧΙΛ. ΩΑΡΙΟ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΑΝΑ PREGNYL Κ ΠΑΛΙ ΕΠΑΦΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΉ ΤΟ ΒΡΆΔΥ.ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/8 ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ ΟΠΟΥ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΣΕ ΡΟΖ ΑΙΜΑ ΜΕΧΡΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΛΙΓΟΣΤΕΨΕ ΑΡΚΕΤΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ UTROGESTAN ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΥΣΤΗ.ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΥΠΈΡΗΧΟ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ;ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΕΜΦΎΤΕΥΣΗ; 

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ Κ  ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑΜΙΚΡΟΒΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ Κ ΜΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/8/2016 at 8:49 ΠΜ, ο/η Μαρία Μιχ είπε:

Καλησπέρα κοριτσια να ρωτησω κατι! 1 βδομαδα πριν την κανονικη περιοδο ειχα εντονες αναγούλες λιγες ζαλαδες..πολυ κοπωση και υπνηλία..!! 3 μέρες πριν την περιοδο μου ( εχω σταθερό κυκλο) ειδα λιγο αιμα...σταματησε το βραδυ ..την επομενη μερα τ πρωι τιποτα...κατα την διαρκεια της μερας παλι ειδα λιγο και την τριτη μερα το ιδιο! Εχθες ειδα αιμα πολΥ πολυ κοκκινο προς ροζ.. Κατι νομοζω δεν παει καλα γιατι οι ζαλαδες συνεχιζουν ..και οι λιγούρες το ιδιο..!και κανονικα θα επρεπε να ειχε τελειωσει ποια ειναι η γνωμη σας;;; Ορμονικο η εγκυμοσύνη;;;; Πφφφ

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΣΗ.ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ.ΑΥΤΗ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΕΙ 100%.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΥΧΕΣΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...