Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πως θα καταλάβω αν είμαι έγκυος;


lovelyfairytale

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Κορίτσι μου σε ευχαριστω παρα πολυ!και εσυ να εισαι αισιόδοξη και ειμαι σίγουρη οτι θα σου ερθει το μπεμπέ γιατι μια παροιμία λέει οτι ο επιμένων νικά!!!που θα παει θα ερθει σε ολες μας.εγω προς το παρόν δεν θα κανω εξετάσεις γιατι εχω μείνει δυο φορές στο παρελθόν πολυ εύκολα αλλη ιστορία αυτη τελος παντων..και σε πρόσφατο έλεγχο ηταν ολα άριστα.ξεκινησα αυτο το μήνα και τεστ ωορρηξιας και ηρθαμε σε επαφή την μερα της θετικοί ποίησης του μονο γιατι οι επόμενες δυο μερες ηταν εντελώς ατυχές ηταν με εμετούς!οποτε ναι μεν εχω ελπίδες εστω και με αυτη την επαφή αλλα κάπου μεσα μου το νιωθω οτι δεν..ευχομαι ο επόμενος να ειναι τυχερός για ολες μας!και για όσες περιμένουν ευχομαι ο Σεπτέμβρης!

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΣΥ ΝΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ

ΟΛΕΣ ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27 Αυγούστου 2016 at 1:02 ΜΜ, ο/η lovelyfairytale είπε:

Καλησπέρα σε όλες !! Με τον σύντροφό μου είχαμε ελεύθερη επαφή μία από τις γόνιμες μέρες του κύκλου μου. Τώρα, μία βδομάδα και περίπου 3 μέρες μετά, έχει πρηστεί το στήθος μου αρκετά, είχα κάποιους πονοκεφάλους, ενώ ανά διαστήματα νιώθω πονάκια περιόδου κάτω χαμηλά για λίγη ώρα. Επίσης , είχα και πόνους στη μέση!! Τι λέτε ; Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος;; Να σημειώσω ότι περιμένω να αδιαθετήσω σε μία βδομάδα , αλλά συνήθως μια δυο μέρες πριν την περίοδο εμφανίζω συμπτώματα!!

Περιμένω τις απαντήσεις σας και σας ευχαριστώ πολύ!!!

Κι εγω στην προσπάθεια ειμαι. Βρίσκομαι στην 19η μερα κ απο χθες εχω πονάκια χαμηλά. Σε 1 βδομαδα περιμενω κι εγω. Εχω πρήξιμο στην κοιλιά κ λιγο πονοκέφαλο. Μακάρι να εισαι στο ευχομαι ολοψηχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχομαι σε ολες σας τα καλυτερα!!!  Εγω επιτελους ειμαι στη δεκατη πεμπτη μερα απο την επαφη! Μου φανηκε αιωνας!!  Αυριο, πρωτα ο Θεος , που ειναι η μερα που φυσιολογικα αδιαθετω, αν δεν εχω τιποτα πρωι πρωι θα κανω τεστ!! Περιμενω πως και πως!! Το στηθος μου απο το πρηξιμο νιωθω οτι θα εκραγει. Και η μεση με πεθαινει!! Μακαρι να πανε ολα κατ ευχην για ολες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lovelyfairytale είπε:

Κοριτσια ευχομαι σε ολες σας τα καλυτερα!!!  Εγω επιτελους ειμαι στη δεκατη πεμπτη μερα απο την επαφη! Μου φανηκε αιωνας!!  Αυριο, πρωτα ο Θεος , που ειναι η μερα που φυσιολογικα αδιαθετω, αν δεν εχω τιποτα πρωι πρωι θα κανω τεστ!! Περιμενω πως και πως!! Το στηθος μου απο το πρηξιμο νιωθω οτι θα εκραγει. Και η μεση με πεθαινει!! Μακαρι να πανε ολα κατ ευχην για ολες μας!!

Κοριτσι μου στο ευχομαι!!!εισαι στην 15η μερα και απο την επαφή και απο την ωορρηξία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ελενη μου!! Αυριο θα ειμαι στη 16η!! Δεν ξερω αμα ειναι νωρις για να το κανω,αλλα ειλικρινα δεν μπορω να περιμενω αλλο !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lovelyfairytale είπε:

Ναι ελενη μου!! Αυριο θα ειμαι στη 16η!! Δεν ξερω αμα ειναι νωρις για να το κανω,αλλα ειλικρινα δεν μπορω να περιμενω αλλο !!

Οχι δεν ειναι νωρίς!φυσικα και μπορεις να το κανεις!εξαλλου η ωχρινικη φάση ειναι 14 μερες μπορει μια λιγότερη μια παραπανω.εσυ εισαι ηδη μια παραπανω αρα αυριο σίγουρα θα δειξει το τεστ...την ωορρηξία την τσέκαρες με τεστ;αν περάσουν 17 μερες απο την ωορρηξία και δεν εχεις δει περίοδο τοτε εισαι εγκυος!σου ευχομαι αυριο να δεις ενα μεγάλο συν και να δώσεις χαρά σε ολες μας!!!!αχ αυτες οι μερες πως θα περάσουν να περιμενω και γω αυτη την μερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29 Αυγούστου 2016 at 7:42 ΜΜ, ο/η lovelyfairytale είπε:

Τι να πω,πρεπει να κανω υπομονη. Και δεν περναν οι μερες!! Σας ευχαριστω ολες κοριτσια! Ελπιζω να εχω καλα νεα!!

Επειδη κ εγω προσπαθώ θα σου ευχηθώ ενα τεράστιο +

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/31/2016 at 6:30 ΜΜ, ο/η Anthi1402 είπε:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΝΑΙ Κ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ.ΕΜΕΙΣ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΠΤ...ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ.

ΕΧΟΥΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ.ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ,ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΒΟΥΡΡΡΡ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ...ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΟΟΟΣΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ.....

ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΝΕ Κ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΗ Κ ΕΤΟΙΜΗ.ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ(ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΑΛΛΑ ΕΠΕΣΑΝ ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ) ΕΚΑΝΑ Κ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΕΙΧΑΝ ΟΥΕΡΟΠΛΑΣΜΑ ΧΛΑΜΥΔΙΑ Κ ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ...ΕΙΧΑ ΕΧΩ Κ ΘΑ ΕΧΩ ΤΡΕΞΙΜΟ...

ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ...ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΜΑΣ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥ ΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...