Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεύτερος μήνας προσπαθειών...


Eleni20

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Κορίτσι μου μην διαβάζεις τπτ κάνε έρωτα με τον άντρα σου απλά.  Ένα μήνα κάνε μέρα πάρα μέρα αν δεν πιάσει τον επόμενο μήνα κάντε κάθε μέρα.  Πρέπει το μυαλό και σώμα μας να είναι χαλαρό κ όλα θα γίνουν! Εγώ σου εύχομαι να έχεις μείνει έγκυος αυτόν τον μήνα ??

Αχ σε ευχαριστώ για τα λόγια σου με ενθαρυνουν εύχομαι το ίδιο για ολες μας. Αντε να κάνει κάποια την αρχή να φέρει γούρι κ στις υπόλοιπες κ μετά να ανοίξουμε άλλο θεματακι να λέμε για την εγκυμοσύνη μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Κορίτσι μου μην διαβάζεις τπτ κάνε έρωτα με τον άντρα σου απλά.  Ένα μήνα κάνε μέρα πάρα μέρα αν δεν πιάσει τον επόμενο μήνα κάντε κάθε μέρα.  Πρέπει το μυαλό και σώμα μας να είναι χαλαρό κ όλα θα γίνουν! Εγώ σου εύχομαι να έχεις μείνει έγκυος αυτόν τον μήνα ??

Αχ Αθηνούλα και τομεραπαραμερα και το καθε μερα δεν βγαίνει πολλες φορές!εμεις τον προηγούμενο μήνα ειχαμε καθε μερα επαφές εκτος απο τρεις μερες και αργότερα διαπίστωσα οταν αδιαθέτησα και ειδα ποτε εκανα ωορρηξία οτι εκανα το τριήμερο που δεν ειχαμε επαφές!!ειναι κριμα να πηγαίνουν ετσι οι μηνες Γιαυτο αρχισα απο τον δεύτερο μήνα τα τεστ ωορρηξιας!ομως παρόλο που την βρήκα παλι δεν μπορέσαμε να έρθουμε σε επαφή!που να το ειχαμε αφήσει και στην τύχη!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/8/2016 at 4:30 ΜΜ, ο/η Eleni20 είπε:

Περίμενε καλε το έφτασες στην εξωσωματική κατευθείαν..κατσε να κανετε πρωτα ολες τις εξετάσεις σπερμοδιαγταραμμα κ.τ.λ μπορει να φταίει κατι απλό μπορει να λύνεται το θέμα με μια σπερματέγχυση..αισιόδοξα να σκέφτεσαι..και οχι άγχος τελικα αυτο φταίει για ολα..εμενα οι γονεις μου τον αδερφό μου κάνανε 10 μηνες να τον πιάσουν ενω εμενα καταλαθος..και οταν την ρώτησα πως γίνεται αυτο μου ειπε σε σένα δεν τον σκεφτόμουν καν στον αδερφό σου επειδη ηταν προγραμματισμένο ειχα πολυ άγχος!ενω εχω παράδειγμα την μάνα μου δυσκολεύομαι να πιστέψω οτι το άγχος μπορει να δημιουργήσει τέτοιο θέμα τοσο μακροχρόνια..???

Ελενη εχουμε κανει ολες τις εξετασεις και τπτ σπερμοδιαγραμμα και σαλπιγγογραφια δηλαδη. Στο πρωτο σπεμοδιαγραμμα ειχαμε χαμηλη κινητικοτητα στο δευτερο κ το τριτο ηταν φυσιολογικο απλως και εγω με φυσιολογικο κυκλο κανω μονο ενα ωαριο μονο με ενεσεις και χαπια κανω παραπανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια λοιπον πηρα και εγω τα clear blue τα ψηφιακα 39€ τα 10τμχ τεστ ωωρηξιας εχω και το προγραμμα περιοδου στο κινητο, Το προγραμμα λεει οτι εχω γονιμες μερες και το τεστ αρνητικο.. Δεν ξερω τι να πιστεψω πια, θα το κανω παλι αυριο το πρωι. Στις οδηγιες λεει να κανουμε το τρστ καθε μερα μεχρι να βγει θετικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η θανασης μου είπε:

Κ οι γιατροί μας έχουν τρελάνει δεν γίνεται να μένουμε έγκυες μόνο την ημέρα της ωορηξια δεν ειναι πάντα εφικτή η επαφή τότε. Έτσι είναι πολύ δυσκολο

Αυτο πιστευω και γω..οι περισσότερες πιθανότητες δίνονται οταν η επαφή γινεται μια μερα πριν την ωορρηξία την μερα της ωορρηξιας και μια μερα μετα..δηλαδη ενα τριήμερο τον λιώνεις.???οποτε μια μικρή ελπίδα την εχω..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Καλησπερα κοριτσια λοιπον πηρα και εγω τα clear blue τα ψηφιακα 39€ τα 10τμχ τεστ ωωρηξιας εχω και το προγραμμα περιοδου στο κινητο, Το προγραμμα λεει οτι εχω γονιμες μερες και το τεστ αρνητικο.. Δεν ξερω τι να πιστεψω πια, θα το κανω παλι αυριο το πρωι. Στις οδηγιες λεει να κανουμε το τρστ καθε μερα μεχρι να βγει θετικο.

Πόπη καλησπέρα.. πιστεύω ότι το τεστ είναι πιο έγκυρο από την εφαρμογή του κινητού. Η εφαρμογή σου βγάζει τους μέσους όρους με βαση τα στοιχεία που έχεις συμπληρώσει εσύ στις ρυθμίσεις  πχ ότι η ωορρηξία σου ξεκινά τη 17η και τελειώνει την 22η. Βασιζεται Επίσης και σε δεδομενα προηγουμενων μηνων. Αν ομως αυτο το μηνα η περίοδος πρόκειται να σου έρθει 5 μερες αργότερα σημαίνει ότι και η ωορρηξία θα γίνει λίγο πιο μετά... Όποτε καλά τα λέει το τεστ!! Εμπιστευσου το και οταν βγει θετικο σημειωσε το στο ημερολόγιο ωστε να ειναι και εκεινο πιο έγκυρο τον επομενο μηνα. Εγω ειχα σημειωσει λαθος την διάρκεια της ωχρινικης φάσης μου οποτε μου έβγαζε για γόνιμες λάθος μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα θα ερθουν αυριο τα τεστ ωορρηξίας της hometest.. Τα οποία βέβαια δεν είναι ψηφιακά αλλά ελπίζω να είναι έγκυρα και να με βοηθησουν!!! Ανυπομονώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Πόπη καλησπέρα.. πιστεύω ότι το τεστ είναι πιο έγκυρο από την εφαρμογή του κινητού. Η εφαρμογή σου βγάζει τους μέσους όρους με βαση τα στοιχεία που έχεις συμπληρώσει εσύ στις ρυθμίσεις  πχ ότι η ωορρηξία σου ξεκινά τη 17η και τελειώνει την 22η. Βασιζεται Επίσης και σε δεδομενα προηγουμενων μηνων. Αν ομως αυτο το μηνα η περίοδος πρόκειται να σου έρθει 5 μερες αργότερα σημαίνει ότι και η ωορρηξία θα γίνει λίγο πιο μετά... Όποτε καλά τα λέει το τεστ!! Εμπιστευσου το και οταν βγει θετικο σημειωσε το στο ημερολόγιο ωστε να ειναι και εκεινο πιο έγκυρο τον επομενο μηνα. Εγω ειχα σημειωσει λαθος την διάρκεια της ωχρινικης φάσης μου οποτε μου έβγαζε για γόνιμες λάθος μερες.

Θα συνεχισω να το κανω μεχρι να βγει θετικο.ειχα περιοδο 16/8 μου βγαζει επομενη περιοδο στις 12/9 και γονιμες μερες απο  26/8 ως και 31/8.παντως τωρα 2 μερες ειχα τεστ αρνητικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Gelie είπε:

Εμένα θα ερθουν αυριο τα τεστ ωορρηξίας της hometest.. Τα οποία βέβαια δεν είναι ψηφιακά αλλά ελπίζω να είναι έγκυρα και να με βοηθησουν!!! Ανυπομονώ!!!!!

Και οι ταινίες ειναι πολυ έγκυρες!!δεν θα μπερδευτείς μην ανησυχείς.το θετικό ειναι μονο οταν και οι δυο γραμμές ειναι το ίδιο σκούρες.αν η πρωτη ειναι και λίγο πιο άχνη ειναι αρνητικό.θα σε βοηθήσουν σίγουρα και δεν θα εχεις άγχος αν την πέτυχες αν έκανες και ποσο θα παει ο κύκλος.λυνουν πολλα ερωτηματικά αμέσως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Εμένα θα ερθουν αυριο τα τεστ ωορρηξίας της hometest.. Τα οποία βέβαια δεν είναι ψηφιακά αλλά ελπίζω να είναι έγκυρα και να με βοηθησουν!!! Ανυπομονώ!!!!!

Ηταν πιο οικονομικα οντως.. Πηγα φαρμακειο να παρω κ μου λεει το κλιαρ μπλου  το ψηφιακο 50€ επαθα πλακα λεω αστω και ετσι μπηκα στη διαδικασια να παραγγειλω απο ιντερνετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Καλησπερα κοριτσια λοιπον πηρα και εγω τα clear blue τα ψηφιακα 39€ τα 10τμχ τεστ ωωρηξιας εχω και το προγραμμα περιοδου στο κινητο, Το προγραμμα λεει οτι εχω γονιμες μερες και το τεστ αρνητικο.. Δεν ξερω τι να πιστεψω πια, θα το κανω παλι αυριο το πρωι. Στις οδηγιες λεει να κανουμε το τρστ καθε μερα μεχρι να βγει θετικο.

Γεια σου Ποπη μου..το ημερολόγιο σου δίνει ενα γενικό μέσο όρο μην το εμπιστεύεσαι.ο κύκλος μπορει να παίξει πάνω κάτω 2-3 μερες η κάποιον μήνα να αλλάξει και πολυ.το τεστ ωορρηξιας ειναι έγκυρο.μπορει να κανεις ωορρηξία 3-4 μερες πιο μετα απο οτι κανεις συνηθως η και πολυ πιο μετα.οποτε θα συνεχίσεις να κανεις τεστ μεχρι να βγει θετικό.και θα έρθεις σε επαφή την ιδια μερα και τις επόμενες δυο σίγουρα.ετσι μεγιστοποεις τις πιθανότητες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Ηταν πιο οικονομικα οντως.. Πηγα φαρμακειο να παρω κ μου λεει το κλιαρ μπλου  το ψηφιακο 50€ επαθα πλακα λεω αστω και ετσι μπηκα στη διαδικασια να παραγγειλω απο ιντερνετ

Εγω παρηγγειλα τα one step 10 τεστ με 6,5€.και ηταν πολυ αξιόπιστα βγήκαν ολοσωστα.αργησαν μια μερα μονο τιποτε αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Θα συνεχισω να το κανω μεχρι να βγει θετικο.ειχα περιοδο 16/8 μου βγαζει επομενη περιοδο στις 12/9 και γονιμες μερες απο  26/8 ως και 31/8.παντως τωρα 2 μερες ειχα τεστ αρνητικο.

Αν η ωορρηξία σου συμβεί μεθαύριο η σε τρεις μερες ειναι λογικό να βγαίνει αρνητικό.ανιψνευει την ορμόνη στα πιο ψηλά επίπεδα 24 με 36 ωρες πριν συμβεί.αρα μπορει το τεστ αυριο μεθαύριο να δειξει θετικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eleni20 είπε:

Εγω παρηγγειλα τα one step 10 τεστ με 6,5€.και ηταν πολυ αξιόπιστα βγήκαν ολοσωστα.αργησαν μια μερα μονο τιποτεαλ

στις On 29/3/2016 at 10:09 ΜΜ, ο/η prassinomata είπε:

 

Μακαρι να τα καταφερουμε αυτον το μηνα ολη τη διαδικασια αυτη πραγματικα σε κουραζει. Οσο κ να μη θες να το σκεφτεσαι δεν γινετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eleni20 είπε:

Αν η ωορρηξία σου συμβεί μεθαύριο η σε τρεις μερες ειναι λογικό να βγαίνει αρνητικό.ανιψνευει την ορμόνη στα πιο ψηλά επίπεδα 24 με 36 ωρες πριν συμβεί.αρα μπορει το τεστ αυριο μεθαύριο να δειξει θετικό!!!

Ναι θα το συνεχισω κ μεχρι να βγει θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

 

Εγω κοριτσια περιμενω σε 10-11 μερες περίοδο..πως θα περάσουν..ειδικα η τελευταια εβδ μεχρι να σου ερθει δεν περνάει η ρημάδα.τουλαχιστον τωρα ξερω πως απο την στιγμή που έγινε η ωορρηξία και επειδη η ωχρινικη φάση ειναι 14 μερες συν πλην μια..ειμαι πιο ήσυχη απο την άποψη οτι αν εχω καθυστέρηση θα ειναι πραγματική.γιατι τον προηγούμενο μήνα μπορει να ειχα ναι μεν καθυστέρηση αλλα ηταν επειδη άργησε πολυ η ωορρηξία οποτε ηρθε και η περίοδος πολυ αργότερα.δηλαδη ρε κοριτσια με ωορρηξία την 19η μερα του κύκλου αν δεν μου ερθει μεχρι την 34 μερα τοτε μαλλον ειναι εγκυμοσύνη;μονο στην ιδέα τρελαίνομαι!!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτήσω κάτι από απλή περιέργεια... Αν πρόκειται να κάνω ωορρηξία την επόμενη Κυριακή  είναι λογικό να έχω ξεκινήσει τα διάφανα υγρά απο χθες Σάββατο;; Ειδικά σήμερα ήταν αρκετά... Αλλά είναι 7 ολοκληρες μερες πριν...  Το παθαίνει καμία σας αυτο;;  Μου φαίνεται παρά πολύ νωρίς ρε κοριτσια... Σκέφτομαι μήπως γίνει νωρίτερα αυτό το μήνα... Ευτυχώς τα τεστ θα βάλουν τα πράγματα σε μια τάξη να ξέρω τι μου γίνεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Να σας ρωτήσω κάτι από απλή περιέργεια... Αν πρόκειται να κάνω ωορρηξία την επόμενη Κυριακή  είναι λογικό να έχω ξεκινήσει τα διάφανα υγρά απο χθες Σάββατο;; Ειδικά σήμερα ήταν αρκετά... Αλλά είναι 7 ολοκληρες μερες πριν...  Το παθαίνει καμία σας αυτο;;  Μου φαίνεται παρά πολύ νωρίς ρε κοριτσια... Σκέφτομαι μήπως γίνει νωρίτερα αυτό το μήνα... Ευτυχώς τα τεστ θα βάλουν τα πράγματα σε μια τάξη να ξέρω τι μου γίνεται..

Εγω εχω υγρά αρκετές μερες πριν..σε αυτον τον κύκλο παρατήρησα οτι αρχισα να εχω απο την 13η μερα του κύκλου και ωορρηξία εκανα την 19.απλα αλλάζει η σύσταση τους λενε μια δυο μερες πριν την ωορρηξία που αυτο εγω δεν το καταλαβαινω στον εαυτό μου.μπορει να κανεις και νωρίτερα 2-3 μερες.αυριο ξεκινά τα τεστ να εισαι σίγουρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρες!☺

Έχω φρικαρει! Έβαλα κάτω ημερομηνίες, μέρες ωορρηξιας, κύκλους, τα πάντα... Από την αρχή του χρόνου, έχω πετύχει τις γόνιμες ΜΟΝΟ 2 μήνες!!!! Έλεος! Από τότε που ξεκίνησαμε τις προσπάθειες, αποσυντονιστηκε ο κύκλος μου κι έχω χάσει τα αυγά και τα πασχαλια!!! Μα καλά...μόνο 2 μήνες; Τσαμπα κοπανιομασταν;;;;;

Σωτήρια τα τεστ λοιπόν!!! Αυτό το μήνα τα παράτησα βέβαια, γιατί βρισκόμαστε καθημερινά, προς το παρόν. Αν κουραστουμε, θα δούμε τί θα κάνουμε.. 

Συγγνώμη για το μεγάλο ποστ, αλλά τα παίξανε με τη διαπίστωση!!! Για να δούμε...με τα τεστακια, θα γίνει δουλεια; Από τον επόμενο μήνα τώρα βέβαια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maria1405 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρες!☺

Έχω φρικαρει! Έβαλα κάτω ημερομηνίες, μέρες ωορρηξιας, κύκλους, τα πάντα... Από την αρχή του χρόνου, έχω πετύχει τις γόνιμες ΜΟΝΟ 2 μήνες!!!! Έλεος! Από τότε που ξεκίνησαμε τις προσπάθειες, αποσυντονιστηκε ο κύκλος μου κι έχω χάσει τα αυγά και τα πασχαλια!!! Μα καλά...μόνο 2 μήνες; Τσαμπα κοπανιομασταν;;;;;

Σωτήρια τα τεστ λοιπόν!!! Αυτό το μήνα τα παράτησα βέβαια, γιατί βρισκόμαστε καθημερινά, προς το παρόν. Αν κουραστουμε, θα δούμε τί θα κάνουμε.. 

Συγγνώμη για το μεγάλο ποστ, αλλά τα παίξανε με τη διαπίστωση!!! Για να δούμε...με τα τεστακια, θα γίνει δουλεια; Από τον επόμενο μήνα τώρα βέβαια...

Καλημέρα Μαρακι... Νομιζω οτι τεστ ωορρηξιας έπρεπε να έχουμε αρχίσει ολες πολυ νωρίτερα... Τι να γινει; Κάλιο αργά παρά ποτέ!!! Εγώ μόλις τα παρέλαβα... ελπίζω να μην ξαναχουμε πια μπερδέματα με αυτο το θέμα!!!♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα!! Παλι τα ιδια 2 μερες καθυστερηση!! Εχουν παιξει τα νευρα μου παλι αφου ξερω πως δεν ειμαι εγκυος γιατι εχω κσθυστερηση γαμωτο μου γιατι? Μονο για να με ταλαιπωρει!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Κοριτσια μου καλημερα!! Παλι τα ιδια 2 μερες καθυστερηση!! Εχουν παιξει τα νευρα μου παλι αφου ξερω πως δεν ειμαι εγκυος γιατι εχω κσθυστερηση γαμωτο μου γιατι? Μονο για να με ταλαιπωρει!! ?

Καλημέρα prassinomata..  Είσαι σίγουρη ότι είναι καθυστέρηση; Εχεις εντοπισει τη μερα ωορρηξιας και έχεις μετρήσει μετά από αυτή 14 μερες? Στο λέω γιατί τον Ιούλιο επισκέφτηκα το γιατρό μου για τεστ Παπ τη μερα που θεωρουσα οτι θα εχω ωορρηξία ώστε να τσεκάρει και το ωοαριο. Τελικά το βρήκε μικρό 13χιλ και μου είπε ότι η ωορρηξία μου θα γίνει 5 μερες αργότερα από τη μερα που υπολόγιζα (άρα και η περίοδος θα έρθει 5 μερες πιο μετα). Αντιλαμβάνεσαι ότι στις 12 Αυγούστου θα θεωρούσα ότι έχω 2 μερες καθυστέρηση και θα είχα τρελαθεί..... Νομίζω τα τεστ βοηθάνε πολύ (γιατι δε μπορουμε να πηγαίνουμε και καθε μήνα στο γιατρο).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρες!☺

Έχω φρικαρει! Έβαλα κάτω ημερομηνίες, μέρες ωορρηξιας, κύκλους, τα πάντα... Από την αρχή του χρόνου, έχω πετύχει τις γόνιμες ΜΟΝΟ 2 μήνες!!!! Έλεος! Από τότε που ξεκίνησαμε τις προσπάθειες, αποσυντονιστηκε ο κύκλος μου κι έχω χάσει τα αυγά και τα πασχαλια!!! Μα καλά...μόνο 2 μήνες; Τσαμπα κοπανιομασταν;;;;;

Σωτήρια τα τεστ λοιπόν!!! Αυτό το μήνα τα παράτησα βέβαια, γιατί βρισκόμαστε καθημερινά, προς το παρόν. Αν κουραστουμε, θα δούμε τί θα κάνουμε.. 

Συγγνώμη για το μεγάλο ποστ, αλλά τα παίξανε με τη διαπίστωση!!! Για να δούμε...με τα τεστακια, θα γίνει δουλεια; Από τον επόμενο μήνα τώρα βέβαια...

Γιαυτο κσι γω ξεκίνησα αμέσως τεστ!!καλο κσι το φικι φικι κοριτσια και ειμαι υπέρ της άποψης να το κανεις οποτε σου βγαίνει με τον άντρα σου αλλα οοοοοοχι...δεν θα τις χάνουμε τις μερες ετσι καθε μήνα και οοοοοποτε ερθει..δεν συμφωνώ σε αυτο.εγω θελω να τις ξερω να κανω τις προσπαθειες μου και οποτε μου βγαίνει ναι..αλλα να ειμαι σίγουρη οτι εκείνες τις δυο δεν τις έχασα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επερνα τεστ ωορρηξιας και μετα τα αφησα καταλαβαινω την ωορρηξια μου απο τα υγρα του τραχηλου μου.   Σημερα ειναι η 32η μερα του κυκλου μου.... Εχω κυκλο συνηθως 29 με 30 μερες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...